Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

annia mou mhn stenoxwriesai! Eisai super vre! Mikroula, me 2 paidakia, se xenh polu, makrua apo oikogeneia..Mia xara ta exeis kataferei kai ola 8a strwsoun siga siga.

Ki egw ton malwnw kapws perissotero ton megalo kai stenoxwriemai polu alla prospa8w na skeftomai pws einai mwraki ki autos akoma..Apla epeidh eoxume kai ta deutera mwrakia mas, ta vlepoume pia san megalous kai exoume paraloges apaithseis. Tha vreis mia isorropia 8a deis! Oso gia ton gamo, den xalase kai o kosmos mwre..Pantws se periptwsh pou sas stenoxwrei polu auth h anavolh, me psaximo boreite na kanete 8aumata kai na glitwsete polla xrhmata.

To kefali pshla kouklitsa! Den sumvainei tipote tragiko kai ola 8a ftiaxoun!

smouaaaaaats


ZWBep1.pngxvMep1.pngJBlWp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αννια μου την υγεια σας να εχετε και να ειστε ευτυχισμενοι και ολα τα αλλα θα ερθουν...Και εαν στεναχωριεσαι τοσο επειδη εισαι ανυπαντρη, μπορεις να κανεις πολιτικο και αργοτερα οταν θα μπορειτε να κανετε εναν θρησκευτικο! Το εχεις σκεφτει αυτο;

Link to comment
Share on other sites

malib moy exoyme kanei politiko alla thelame na kanoyme tora kai ton thriskeytiko na omos pou stravosane ta pragmata kai den mas vgainei oikonomika..entaksei den tha skaso ki olas tha kano ipomoni opos leei kai h maria tha exo xasei kai ta kila kai tha eimai kormara meta..;)ygeia na exoume kai ola ginontai..sas eyxaristo poly koritsakia moy idi xefysiksa kai niotho kalytera


:-D

Link to comment
Share on other sites

annia μου γλυκό μου κοριτσάκι,έχεις καταφέρει τόσα πολλά στη ζωή σου και μόνη σου που νομίζω πολλές θα θέλαμε τη δύναμή σου.

Το ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολη η περίοδος για τα οικονομικά πολλών οικογενειών,κι εμείς με το μισθό του άντρα μου και το δικό μου επίδομα από ΟΑΕΔ,κι αυτό μέχρι τον Ιούνιο.Ευτυχώς βοηθάει κι η μαμά μου σε κάποια πράγματα του μωρού αλλά και πάλι,πολυτέλειες δεν υπάρχουν.

Κάνε υπομονή,καντε τη βαφτιση του μπεμπουλη σας,και μετα οικονομιες για να ειναι ο γαμος σας οπως τον εχετε ονειρευτεί,και με παρανυφακια τα μωρα σας!!!

Με το θεμα των κιλων σε καταλαβαινω,αλλα κι αυτα θα φυγουν...για να σε παρηγορησω,ημουν 53 κιλα οταν παντρευτηκα,οταν εμεινα εγκυος ημουν 69 κ τωρα...73...


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

annia μου μην στενοχωριεσαι ! πανω απο ολα να εχετε την υγεια σας και να εισαστε αγαπημενοι και ερωτευμενα πιτσουνακια :)

εμεις κορίτσια δεν καναμε ανοικτο γαμο γιατι πολυ απλα δεν ηθελα να μαζευτει καθε καρυδιας καρυδι και μαλιστα ατομα που ισως και να μην συμπαθω να ερθουν σε μια τοσο σημαντικη στιγμη για την ζωη μου. οποτε μαζευτηκαμε μονο οι πολυ κοντινοι συγγενεις και καναμε ενα πολυ ομορφο γαμο σε ενα εκκλισακι μικρο πανω στην θαλασσα (ειμασταν το πολυ 35 ατομα) και ηταν ολα παραμυθενια και χωρις κανενα αγχος .... και μετα απο λιγο καιρο καναμε ενα παρτυ με καλεσμενους φιλους μας και γνωστους και συναδελφους και χορεψαμε μεχρι το πρωι (φινγκερφουντ και ποτακια σαν κλαμπακι δηλαδη ) και περασαμε σουπερ. το πιο σημαντικο ειναι τι θελει το ζευγαρι αλλα και τι μπορει απο οικονομικης αποψης. εμεις δεν θελαμε να δωσουμε απειρα λεφτα για δεξιωση και τετοια γιατι τα θεωρησαμε πεταμενα λεφτα να τραπεζοσουμε τον καθε ασχετο συγγενη που ερχεται στον γαμο μας μονο για να χλαπακιασει. και ειδικα με τις τιμες που ακουγαμε !!

Link to comment
Share on other sites

annia μου μην στενοχωριεσαι ! πανω απο ολα να εχετε την υγεια σας και να εισαστε αγαπημενοι και ερωτευμενα πιτσουνακια :)

εμεις κορίτσια δεν καναμε ανοικτο γαμο γιατι πολυ απλα δεν ηθελα να μαζευτει καθε καρυδιας καρυδι και μαλιστα ατομα που ισως και να μην συμπαθω να ερθουν σε μια τοσο σημαντικη στιγμη για την ζωη μου. οποτε μαζευτηκαμε μονο οι πολυ κοντινοι συγγενεις και καναμε ενα πολυ ομορφο γαμο σε ενα εκκλισακι μικρο πανω στην θαλασσα (ειμασταν το πολυ 35 ατομα) και ηταν ολα παραμυθενια και χωρις κανενα αγχος .... και μετα απο λιγο καιρο καναμε ενα παρτυ με καλεσμενους φιλους μας και γνωστους και συναδελφους και χορεψαμε μεχρι το πρωι (φινγκερφουντ και ποτακια σαν κλαμπακι δηλαδη ) και περασαμε σουπερ. το πιο σημαντικο ειναι τι θελει το ζευγαρι αλλα και τι μπορει απο οικονομικης αποψης. εμεις δεν θελαμε να δωσουμε απειρα λεφτα για δεξιωση και τετοια γιατι τα θεωρησαμε πεταμενα λεφτα να τραπεζοσουμε τον καθε ασχετο συγγενη που ερχεται στον γαμο μας μονο για να χλαπακιασει. και ειδικα με τις τιμες που ακουγαμε !!

το σημαντικο ειναι να εχεις ανθρωπους που ξερεις οτι σε αγαπουβ και σε νοιαζονται γυρω σου και οχι να κανεις κατι για να βγαλεις την υποχρεωση. αν θελει καποιος να βγαλει τις υποχρεωσεις του στελνει μια 12αδα καλο κρασι απο κτημα και πρωτοκλασατο και βγαζει την υποχρεωση. αλλα να δωσω 70-80 ευρω για 500 ατομα και απο αυτους να μην ξερω ουτε τους 200 ε ειναι κριμα απο το θεο .. βεβαια αν ειχα τον τροπο μου και μου περισσευαν τα λεφτα μπορει και να το εκανα , αφου ομως ειχα καλυψει φουλ οοοοοολες τις αλλες μου αναγκες

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κάναμε ανοικτό γάμο με πολλούς καλεσμένους αλλά τραπέζι κάναμε στην ταράτσα μας,ειδικά διαμορφωμένη,με λίγους κοντινούς συγγενείς,είχαμε θέα όλη την Αθήνα,κέτερινγκ με καταπληκτικό φαγητό στο όρθιο (για να μην κάτσουν και 10 ώρες!!),η βραδιά ήταν τέλεια,μέσα Ιουλίου...Και μετά τσουπ στο κρεβατάκι μας!!

Αν παντρευόμουν τώρα θα καλούσα μόνο καλούς φίλους στο τραπέζι..


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα....εχθες λυσσαξε ο μικρος ενα παραπονο αλλο πραγμα....τελικα αγχωθηκα κ φωναξα παιδιατρο στο σπιτι 10 το βραδυ ...:mrgreen:μου ειπε πωσ μαλλον τα δοντια του ειναι αρα επιβεβαιωθηκα...ειναι λεει φουσκωμενα τα ουλα του...ε μα εκλαιγε μετα ταυτοχρονα γελαγε σαλια συνεχεια κ το χερι κλαιγοντασ με μανια στο στομα...οποτε υπομονη..οσο για τα αλλα που ψιλοπηρε το ματι μου,εμεις τον βγαλαμε γιωργο τον μικρο του πεθερου μου κ δεν κανουμε ουτε εμεις βαφτιση για τους ιδιους λογους που ειπε κ το Ντορακι.

Επεξεργάστηκαν by Ελινα Ζ.

ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ έχετε κι εσείς το θέμα σας βρε Ελίνα μου...Μα πότε θα ησυχάσουν αυτά τα μωράκια μας??Τη μια κολικοί,την άλλη αλλεργίες,την άλλη συνάχι-μύξες-φλέματα,μετά δόντια,μετά κρέμα και φαγητό.......ΑΧΧΧΧΧΧ


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!

εμεις περασαμε ενα δυσκολο βραδυ,ετσι ξαφνικα οπως κοιμοταν η μικρη ξυπνησε και δεν μπορουσε να παρει ανασα,την σηκωσα και τελικα ειχε μυξουλες:(.και εγω η πανασχετη και πανηλιθια αντι να της βαλω physiomer δεν της εβαλα εκεινη την στιγμη αλλα στις 6 το πρωι απο τη 1 το βραδυ που εγινε αυτο.μεχρι τις 6 ξυπναγε συνεχεια και μουγκριζε σαν γριουλα.πολυ την λυπηθηκα!σε λιγο θα της ξαναβαλω.

φαμουλα και αντζι χρονια πολλα γυναικαρες!!!!!!πολυχρονες και να χαιρεστε τα αγορια σας.

αννια μου πολυ με στενοχωρησες βρε με αυτα που διαβασα.....σιγα σιγα θα γινουν ολα....και τα κιλα και ο γαμος......

σοφια οταν λες οτι 30 ατομα ειναι μονο οι 2 οικογενειες ποιους βαζεις καλε??εγω εννοω μονο οι γονεις μας και τα αδερφια μας.οχι γιατι αν εννοεις τα αδερφια των γονιων μας εχω να σου πω οτι σας βαζω ΟΛΕΣ κατω:P!η μαμα μου ειναι συνολο 10 αδερφια!!!!!!!!βαλε συζηγους,τα παιδια τους και τα παιδια των παιδιων τους.........μονο απο την μαμα μαζευομαστε 70 ατομα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:!

doraki οταν ειπα στον αντρα μου για ονοματοδοσια στο τσακ τον κρατησα να μην πηδηχτει απο το παραθυρο.και προσφατα σε μια συζητηση με την πεθερα μου που σχολιαζε εναν που το εκανε(χωρις να ξερει οτι το ειχα ηδη προτεινει στον αντρα μου)ακουσε ο ανθρωπος να μυρια οσα:-D!

για τα υποκοριστικα ονοματων που λεγαμε λεει ο αντρας μου μια μερα

-πως θα φωναζουμε το παιδι?

- ?

-θα την φωναζουμε Ερη?

-?

-γιατι δεν ειναι ωραιο?

-σωπα ρε,θα βαφτισουμε το παιδι μας κωλομερη και δεν το καταλαβα???????ΕΡΙΕΤΤΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οπου εβαλα ερωτηματικα ημουν εγω σε κατασταση πληρης αφωνιας!

Link to comment
Share on other sites

εγω στο γαμο μου φωναξα ελαχιστους συγγενεις κ ο αντρασ μου το ιδιο κ ολοι οι υπολοιποι ηταν φιλοι οι οποιοι μας αγαπουν αληθινα κ δεν ηρθαν για να δουν πως ειναι η νυφη τι φοραει κτλ...καναμε μετα τραπεζι σε ενα πολυ ωραιο μαγαζι στην πολιτεια με φοβερο φαγητο.εγω ειχα κλεισει δωματιο σε ενα ξενοδοχειο στην εκαλη για να ναι κοντα στην εκκλησια κ εκει ντυθηκα (εμενα στο ελληνικο τοτε δεν ειχαμε μετακομισει )κ ειχα καλεσει τις φιλες μου κ τρωγαμε κ πιναμε πριν κ θυμαμαι οτι ημουν απιστευτα χαλαρη ο κομμωτης ηρθε τελευταια στιγμη αλλα εγω ανετη,αργησα κ καμποση ωρα οχι επιτηδες:mrgreen: αλλα κ ο γαμπρος που ξεκιναγε απο ελληνικο με πηρε τηλ κ μου λεει μην ξεκινησεις γρηγορα ειχαν πηξει με κινηση.κ εκανε κ ψοφο θυμαμαι(15 δεκεμβριου)το βραδυ μειναμε στο ξενοδοχειο πουειχα το δωματιο.


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε!πως του ηρθε!και εχω προειδοποιησει να μην διανοηθει ΚΑΝΕΝΑΣ και την φωναξει ερη!και το ειπα με το δολοφονικο μου βλεμμα doraki το οποιο ειναι εγγυηση:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:!ουτε αιματα ουτε τιποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...