Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Συγχαρητήρια!!! Με το καλό χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Παρεπιπτόντως εφόσον έκανες ετ τη περασμένη Παρασκευή, σήμερα είσαι στη 10η μέρα.. η μέρα της ετ δεν προσμετράται..!

      @Blue Velvet λυπάμαι για την εξέλιξη.. εγώ δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.. κράτα το θετικό ότι εμφύτευση έγινε και να ξέρεις το σώμα θυμάται! Εφόσον είχες ήδη μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη θα ξαναγίνει μόλις βρεθεί το τυχερό εμβρυακι!! Ελπίζω σήμερα να ξεκαθαρίσει το τοπίο και η χοριακη να πέσει άμεσα..

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλλά βρε Αλεκάκι για σένα ???? Τίποτις ??????

τα δικα μου τα βαριεμαι...πιο πολυ χαιρομαι στα παιδακια και στον αντρα μου....

Εγώ πάλι σε πρώτη μοίρα έχω τα γενέθλια,πιο σημαντική είναι η επέτειος της γέννησης νομίζω...

για τα μωρα προτιμω γεννεθλια , για τους μεγαλους γιορτη

Συμφωνώ!!! Ο κόσμος όμως θυμάται πιο εύκολα τις γιορτές...

Εμενα ευτυχως όλοι ξερουν ότι μονο γεννεθλια κανω στα παιδια και μονο γιορτη στο Νικο....κατα τα αλλα ανταλλασουμε ευχες τηλεφωνικα

Εμάς το όνομα τής μπουμπούς θα είναι Μαρία- Ειρήνη και θα την φωνάζουμε Μάιρα.

Πως σας φαίνεται?

πολυ ωραιο

Κλόουν...δε μου αρέσουν καθόλου,έχουν αυτό το άσπρο χαμόγελο ζωγραφισμένο κα δάκρυα κάτω από τα μάτια τους,με φοβίζουν πάρα πολύ,τους έχω συνδυάσει από διάφορες ταινίες με κάτι ψεύτικο και κακό...Δε θα έπαιρνα ποτέ στα παιδάκια...Σε μια βάφτιση που είχα πάει τα πιο πολλά παιδάκια έφυγαν πολύ γρήγορα από το χώρο που ήταν ο κλόουν,μάλιστα ένα μικρούλι,με κλάματα στα μάτια του...

ουτε εμενα μου αρεσουν οι κλοουν για τα παιδακια, εχει όμως ενα σωρο αλλα..

Αλεκα ειδα και απο ειδα και ξεκινησα κι εγω σημερα....εσυ ξεκινησες????? αντε να δουμε τα χαιρια μας!!

ω ναι...σημερα κνω αποτοξινωση

Καλά κατάλαβες!!Έγινε ονοματοδοσία και that's it!

Εσυ δεν ειχες βαφτιστει? Και μια που το εθιξες και αν θες λες, γιατι? Η πεθερα μου ειναι μαρτυρας του Ιεχωβα και διαλεξε και εκεινη να βαφτιστει μεγαλη. Τα παιδια της όμως τα ειχε βαφτισει ηδη και δεν ακολουθησαν. Στα λεω όλα αυτα για να σου εξηγησω ότι δε θελω να κανω κουτσομπολιο απλα μου αρεσει να μαθαινω για πραγματα που δεν ξερω...

δεν ειναι απαραιτητο ο ανιματερ να ειναι κλοουν. επιλεγεις εσυ πχ μπορεις να βαλεις εναν ηρωα κομικ, νεραιδα κλπ.

ω ναι...στον Αγγελο ειχα Ντοναλντ Ποπαυ και νεραιδα....στο μπεμπη σκεφτομη θεατρο σκιων και ντοναλντ

Δεν το κάνω από την άποψη ότι είμαι προχωρημένη αλλά θέλω το παιδί μου να αποφασίσει μόνο του τι θέλει να πιστεύει στη ζωή του.Το να το βαφτίσω δε μου λέει κάτι,από τη στιγμή που και οι χειρότεροι εγκληματίες έχουν βφτιστεί ως βρέφη...Προτιμώ να επιλέξει συνειδητά την πίστη της στο Θεό.

καλα...χειροτεροι εγκληματιες υπαρχουν και βαφτισμενοι και αβαφτιστοι....σιγουρα δεν κανει η θρησκεια τον ανθρωπο. Ο αντρας σου ειναι ομοθρησκος? Αλλιως πιστευω θα δυσκολευοσουν..

κοριτσακια μου καλημερα σας..χτες ειχα ενα πολυ ασχημο βραδυ,εχω πεσει πολυ ψυχολογικα απο διαφορους παραγοντες..και επειδη εχω δεθει με παρα πολλα κοριτσακια απο αυτο το καφε και απο αλλα 2 συγκεκριμενα θα σας τα πω..λοιπον απο τοτε που γεννησα ειμαι μεσα στην στεναχωρια στα νευρα και γενικα ψιχοπλακωνομαι με το παραμικρο..χτες καναμε και μια συζητηση με τον συζυγο και κανονισαμε λογω οικονομικων να καθυστερησουμε κι αλλο τον γαμο και να κανουμε μονο την βαφτιση..επισης τα εχω παρει με τον εαυτο μου γιατι μαλωνω συνεχεια την μικρη και μετα σκεφτομαι οτι και αυτη ηταν μωρακι μικρο και εγω την μεγαλωσα και οτι ηταν το παιδακι που με εκανε μαμα και στεναχωριεμε παρα πολυ με την συμπεριφορα μου..επισης δεν εχω ορεξη για τιποτα απολυτως,με ριχνει και γενικα το σωμα μου που δεν μπορω να χασω τα κιλα και δεν μου κανει κανενα ρουχο και πεφτω ακομα πιο πολυ..τεσπα τουλαχιστον εχω τον αντρα μου που με καταλαβαινει και με αγαπαει οπως ειμαι..συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου..

εισαι χαζουλι...αληθεια σου το λεω....εισαι πανεμορφο πλασματακι και πολυ ικανο...Εγω στην ηλικια σου πελαγωνα επειδη απλα ειχα να διαβασω.....Μη σε νοιαζει τιποτα....ειναι οι παλιοορμονες...Κατα το καλοκαιρακι θα εισαι σουπερ....

καλημερα....εχθες λυσσαξε ο μικρος ενα παραπονο αλλο πραγμα....τελικα αγχωθηκα κ φωναξα παιδιατρο στο σπιτι 10 το βραδυ ...:mrgreen:μου ειπε πωσ μαλλον τα δοντια του ειναι αρα επιβεβαιωθηκα...ειναι λεει φουσκωμενα τα ουλα του...ε μα εκλαιγε μετα ταυτοχρονα γελαγε σαλια συνεχεια κ το χερι κλαιγοντασ με μανια στο στομα...οποτε υπομονη..οσο για τα αλλα που ψιλοπηρε το ματι μου,εμεις τον βγαλαμε γιωργο τον μικρο του πεθερου μου κ δεν κανουμε ουτε εμεις βαφτιση για τους ιδιους λογους που ειπε κ το Ντορακι.

και εσεις ? Λογω θρησκειας?? Ή απλα α-θρησκειας?

Koritsia wraia ta upokoristika alla mono an to onoma 8elei souloupwma..

Emena me vaftsan Evanthia as poume kai mou to ekanan Evita giati opws kai na'xei to Evanthia einai onoma gia giagioula..

Fadazeste ti travaga otan fwnazan tis parousies sto sxoleio e? Mia omorfia..

συμφωνω...μερικα υποκοριστικα ειναι καλυτερα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρε κοριτσια εκανα ανοιχτο γαμο και πολυ το χαρηκα....Καλεσα τις οικογενειαες (θειες - ξαδερφια) καμια δεκαρια φιλους των γονιων μου και μετα όλους τους φιλους μου....Και βαφτιση εκανα ανοιχτη...μου αρεσουν τα νταβαντουρια...

Δεν ειμαι θρησκευομενη με την εννοια ότι ανηκω σε μια συγκεκριμενη θρησκεια και την ακολουθω πιστα, γιατι δεν πιστευω ότι υπαρχει θρησκεια που με καλυπτει 100%...όλες εγιναν απο ανθρωπους....πιστευω απλα στο Θεο....Στη βαφτιση ειναι πρωτη φορα που γιορταζω τη γεννηση του παιδιου μου. Για αυτο και τη θελω ανοιχτη...σαν παρτυ ενα πραγμα. Και φυσικα στις βαφτισεις καλω μονο όσους θελω και όχι ΄΄οσους και καλα πρεπει....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

geia sou aleka,moy esteiles tin diaita kai an poy mpaino na tin do?

στην εστειλα κοριτσακι μο στο μειλ που μου εδωσες


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Κατερινάκι.....θα στερήσεις του παιδιού τη χαρά μα το φωνάζεις Γκόγκο ?:tongue::tongue::tongue:

είδες τι υπέροχο υποκοριστικό???

α καλαααααααααααα...αϊντε αϊντε....επειδη καποιες το κανουνε υπερπαραγωγη το θεμα δε χρειαζεται να το κανεις και εσυ..το θεμα ειναι να το ευχαριστηθεις και οχι να αγχωθεις....Τα μισα απο αυτα που γραφουνε ειναι απλα περιτταααααααααααααααααααααα........και για να κανεις μια αρχη κανε μια λιστα του τι πραγματικα θες να κανεις....

και μιλαω εγω που οργανωσα τη βαφτιση της μεγαλης κυριολεκτικα σε1 μηνα.....(ουτε μηνα νομιζω)....

μωρε το ξερω οτι αγχωνομαι τσαμπα κ στο τελος απλά θα τα κάνω αλλά πάντα ετσι αγχωνομαι με το παραμικρό

ante na rikso kai kana skoupisma sfougarisma...giati ean de to kano ego kamia de sikoni to xeri tis...akamatres de ntrepeste...ftou sas re paratisate to magazi....oute mousiki oute tipota....3_13_3.gif3_13_11.gif3_2_8v.gif3_11_6v.gif5_2_107.gif

οριστε βλεπω τα emoticon και σκέφτομαι οτι εχω ενα σπίτι όλο αχούρι

τυχερη εισαι..εγω ειχα δηλωσει ότι μαμα και πεθερα δε βγαζω καμια σε περιπτωση κοριτσιου..χαλια ονοματα...

τι ονόματα?

Α, τωρα που θυμηθηκα...Σοφου ξεκολλησες?? Αμαν και εσυ μαρη...απροσεχτη εισαι...χαχα. Να ξερεις ηταν σαμποταζ απο τον αντρα σου, για να μη μιλας..

χαχαχα

:P:p:p:p Αφού με έπνιγε το δίκιο της Μαρίνας ......

Τί είναι μαύρο και με κυνηγάει ???????????

Το μαύρο μου το χάλι !!!!!! :-D:-D:-D

χαχαχα

ουτε εγω θα εβγαζα χαλια ονομα για να τους κανω τη χαρη ...

εμένα χαλια μου φαινεται το Γιώργος αλλά δεν μπορω να πώ τιποτα θα πέσουν να με φάνε.... σκέφτομαι από την αλλη οτι αν λέγανε τον μπαμπα μου Γιώργο δε θα είχα πρόβλημα, οχι τιπο΄'αλλο ρε γαμώτο αλλά οταν κάποιος μου φερθει ασχημα δεν μπορω να σκεφτομαι οτι θα τον αξιώσω κ θα δωσω το όνομα του στο παιδί μου, για χάρη στον αντρα μου δεχτηκα

:tongue::tongue::tongue:...καλο! και το δικο μου το χαλι μαυρο ειναι παντως...

ναι εννοειται...αλλα εγω εκανα μια απατεωνια που το εχω ψιλομετανιωσει. Τον πεθερο το λενε Μιχαλη και το παιδακι μου το εβγαλα Μιχαηλ Αγγελο..και του εμεινε το Αγγελος :-D...τωρα όμως θα βγαλω τον πατερα μου και ετσι ο πεθερος ειναι ριγμενος...Αν ηξερα βεβαια ότι θα κανω δυο παιδια και μαλιστα και τα δυο αγορια, θα το εβγαζα μονο Μιχαλη και ας το ψιλοσιχαινομαι...

Αλλα απο την αλλη λεω, δεν πειραζει..εχουν το επιθετο τους τουλαχιστον!!:)

συμφωνω

Εμάς το όνομα τής μπουμπούς θα είναι Μαρία- Ειρήνη και θα την φωνάζουμε Μάιρα.

Πως σας φαίνεται?

πολυ όμορφο

Εγω ρε κοριτσια εκανα ανοιχτο γαμο και πολυ το χαρηκα....Καλεσα τις οικογενειαες (θειες - ξαδερφια) καμια δεκαρια φιλους των γονιων μου και μετα όλους τους φιλους μου....Και βαφτιση εκανα ανοιχτη...μου αρεσουν τα νταβαντουρια...

Δεν ειμαι θρησκευομενη με την εννοια ότι ανηκω σε μια συγκεκριμενη θρησκεια και την ακολουθω πιστα, γιατι δεν πιστευω ότι υπαρχει θρησκεια που με καλυπτει 100%...όλες εγιναν απο ανθρωπους....πιστευω απλα στο Θεο....Στη βαφτιση ειναι πρωτη φορα που γιορταζω τη γεννηση του παιδιου μου. Για αυτο και τη θελω ανοιχτη...σαν παρτυ ενα πραγμα. Και φυσικα στις βαφτισεις καλω μονο όσους θελω και όχι ΄΄οσους και καλα πρεπει....

και εγώ ετσι τα βλέπω τα βαφτισια σαν πάρτι για τη γεννηση τους!

Link to comment
Share on other sites

αννια μου ελπιζω να συνηλθες τωρα! βρε επιτρεπεται να παιρνει εσενα απο κατω, που μας εχεις βαλει τα γυαλια σε ολες?????? ελα χαμογελα τωρα!!!!

σοφακι 30 ατομα ειμαστε μονο εμεις , οι γονεις μας , τα αδερφια μας με τα παιδια τους κ οι κουμπαροι.... οι 120 που λεω ειναι τα αδερφια του πεθερου μου (9) τα αδερφια των γονιων μου κ λιγοι φιλοι μετρημενοι στα δαχτυλα.....

ασχετο μιλησα με τον φωτογραφο, ηθελα να σου στιλω πμ, μου ειπε την ιδια τιμη...αν θελεις να σου στειλω το τηλ

Πόσο σου είπε και που ειναι αυτοσ θα ήθελα και εγώ το τηλ. του.Αν μπορείς στείλε μου π.μ:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...