Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

και γω στην αποτοξινωση ειμαι!!!! εφαγα 1 μηλο ..εχω ταραξει τα δαμασκηνα sun sweet και λαχανο για μεσημερι και ενα ποτηρι γαλα 2%...u my dear???

εγω εχω πιει ενα χυμο και τωρα τρωω ενα μηλο...θα φαω και κανα λαχανικο νεροβραστο...μαρη? sunsweet daμασκηνα?? αυτα δεν κανει νομιζω/....

ε

τι ονόματα?

Παναγιωτα και Αδαμαντια..(μπρρρρ)...σορυ αν λενε καποια ετσι, μπορειτε να με δικαιολογεισετε χοντρη γυναικα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

gmail..

αννια μου , μου εδωσες ενα μειλ που δε θυμαμαι πιο ηταν...εκει στο εστειλα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κορίτσια δίνετε ακόμα κιντερτε ή χαμομήλι στα παιδάκια σας. Γιατί εγώ μόνο στους κολικούς έδινα.

άσχετο αλλα θέλω καιρό να σάς ρωτήσω.

Επεξεργάστηκαν by Arina
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια δίνετε ακόμα κιντερτε ή χαμομήλι στα παιδάκια σας. Γιατί εγώ μόνο στους κολικούς έδινα.

άσχετο αλλα θέλω καιρό να σάς ρωτήσω.

εγω δινω αλλα πολυ σπανια......1/εβδομαδα και αν...


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω εχω πιει ενα χυμο και τωρα τρωω ενα μηλο...θα φαω και κανα λαχανικο νεροβραστο...μαρη? sunsweet daμασκηνα?? αυτα δεν κανει νομιζω/....

Παναγιωτα και Αδαμαντια..(μπρρρρ)...σορυ αν λενε καποια ετσι, μπορειτε να με δικαιολογεισετε χοντρη γυναικα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αννια μου , μου εδωσες ενα μειλ που δε θυμαμαι πιο ηταν...εκει στο εστειλα

ναι όντως, και πως αντιδρασανε? καλά τελικά εκανες αγορακια αλλά στις δηλώσεις δεν ειπαν τιποτα?

Βρε κορίτσια δίνετε ακόμα κιντερτε ή χαμομήλι στα παιδάκια σας. Γιατί εγώ μόνο στους κολικούς έδινα.

άσχετο αλλα θέλω καιρό να σάς ρωτήσω.

εγω του δίνω λίγο χαμομήλι, λίγο μάραθο, ειναι στο προγραμμα του νομίζω ξεδιψαει κιολας, αν κ η γιατρος δεν με αφηνε να του δωσω αρχικά ενω στο μαιευτηριο μου ειπαν να δίνω

γιατι καλε??? σκετο αποξηραμενο φρουτο ειναι...δεν εχει ουτε ζαχαρη ουτε τιποτα....και πολυβιταμινουχο!!!! :):)

όταν βγηκα από το μαιευτηριο τα ετρωγα με το κιλό..... για άλλους΄λόγους!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Aλεκα ευτυχως που δεν εκανες κοριτσι:lol:!!!!!! ουτε εμενα μου αρεσουν....

Βρε κορίτσια δίνετε ακόμα κιντερτε ή χαμομήλι στα παιδάκια σας. Γιατί εγώ μόνο στους κολικούς έδινα.

άσχετο αλλα θέλω καιρό να σάς ρωτήσω.

εγω δινω οταν εχουν ανεξηγητη γκρινια (συχνα τις 3 τελευταιες μερες...)ή οταν εχει περασει καμια μερα χωρις κακακια.... παντως εμενα η μανα μου λεει οτι μου εδινε 2-3 φορες την ημερα ενδιαμεσα στα γευματα κ δεν επαθα κατι... κ την παιδιατρο που ειχα ρωτησει τοτε με τους κολικους μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα...


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι καλε??? σκετο αποξηραμενο φρουτο ειναι...δεν εχει ουτε ζαχαρη ουτε τιποτα....και πολυβιταμινουχο!!!! :):)

αληθεια? δεν το ηξερα ότι ηταν 100% φρουτο...νομιζα εχει γλυκαντικα

Βρε κορίτσια δίνετε ακόμα κιντερτε ή χαμομήλι στα παιδάκια σας. Γιατί εγώ μόνο στους κολικούς έδινα.

άσχετο αλλα θέλω καιρό να σάς ρωτήσω.

εγω δεν δινω...αλλα ετσι και αλλιως σιγα σιγα θα αρχισω νερακι

To Παναγιωτα -Ποτουλα να φανταστω ειναι της πεθερουλας!!!!! ουκ ολιγοι εκει κατω!

της μαμας...ειναι απο τη Μανη (φλωμοχωρι)

ναι όντως, και πως αντιδρασανε? καλά τελικά εκανες αγορακια αλλά στις δηλώσεις δεν ειπαν τιποτα?

καλα η μανα μου με ξερει ότι ειμαι γαιδουρι δεν ειπε τιποτα... η πεθερα μου εμαθε τωρα ότι ειμαι γαιδουρι :tongue::tongue::tongue:. Δεν ξερω τι ειπε, δεν τη ρωτησα χαχα

Aλεκα ευτυχως που δεν εκανες κοριτσι:lol:!!!!!! ουτε εμενα μου αρεσουν....

.

αν το πρωτο ηταν κοριτσι θα το εβγαζα ασχετο, αν ηταν το δευτερο θα το εβγαζα Δημητρα (θα εβγαζα δηλαδη τους μπαμπαδες τελικα)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

nαι ρε στα συστατικα λεει 100% δαμασκηνο χωρις κεκουτσι παρακαλω και σορβικο καλιο που ειναι συντηριτικο..

δεν ακουσες 5την Πετρουλακη μ αυτα λεει αδυνατιζει καθε φορα! κανουν καλο και σε κ@λοπροβληματα! και εχει κ σιδηρο..


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


nαι ρε στα συστατικα λεει 100% δαμασκηνο χωρις κεκουτσι παρακαλω και σορβικο καλιο που ειναι συντηριτικο..

δεν ακουσες 5την Πετρουλακη μ αυτα λεει αδυνατιζει καθε φορα! κανουν καλο και σε κ@λοπροβληματα! και εχει κ σιδηρο..

απο θερμιδες??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ρε σοφακι δε μπορω να ανοιξω τα εισερχομενα...μπορεις να μου το στειλεις στο κινητο??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

τα 5 εχουν 90.....ορμα σου λεω!

α σημερα θα τη βγαλω με δυο μηλα, δυο γιαουρτια και μπροκολο


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...