Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μα είναι δυνατόν ένα τόσο ωραίο όνομα όπως το Εριέττα να το πετσοκόψεις??? Είμαι τελείως αντίθετη με τα υποκοριστικά, εκτός και αν πρόκειται για κακόηχο όνομα. Αλλά δεν θα διάλεγα τέτοιο όνομα για τα παιδιά μου. Με τίποτα όμως...


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

Ki emeis mikro gamo kaname. Stenoi suggeneis kai ligoi kaloi filoi, sunolo 50 atoma! Hmouna kai egguos ton Oresth tote kai den h8ela polla ntavantouria. Pantws htan polu trufera kai omorfa kai den to exw metaniwsei ka8olou..Pistew pws tetoies stigmes prepei na menoun proswpikes kai na tis moirazetai kaneis me tous an8rwpous pou pragmatika 8elei.


ZWBep1.pngxvMep1.pngJBlWp1.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!

εμεις περασαμε ενα δυσκολο βραδυ,ετσι ξαφνικα οπως κοιμοταν η μικρη ξυπνησε και δεν μπορουσε να παρει ανασα,την σηκωσα και τελικα ειχε μυξουλες:(.και εγω η πανασχετη και πανηλιθια αντι να της βαλω physiomer δεν της εβαλα εκεινη την στιγμη αλλα στις 6 το πρωι απο τη 1 το βραδυ που εγινε αυτο.μεχρι τις 6 ξυπναγε συνεχεια και μουγκριζε σαν γριουλα.πολυ την λυπηθηκα!σε λιγο θα της ξαναβαλω.

φαμουλα και αντζι χρονια πολλα γυναικαρες!!!!!!πολυχρονες και να χαιρεστε τα αγορια σας.

αννια μου πολυ με στενοχωρησες βρε με αυτα που διαβασα.....σιγα σιγα θα γινουν ολα....και τα κιλα και ο γαμος......

σοφια οταν λες οτι 30 ατομα ειναι μονο οι 2 οικογενειες ποιους βαζεις καλε??εγω εννοω μονο οι γονεις μας και τα αδερφια μας.οχι γιατι αν εννοεις τα αδερφια των γονιων μας εχω να σου πω οτι σας βαζω ΟΛΕΣ κατω:P!η μαμα μου ειναι συνολο 10 αδερφια!!!!!!!!βαλε συζηγους,τα παιδια τους και τα παιδια των παιδιων τους.........μονο απο την μαμα μαζευομαστε 70 ατομα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:!

doraki οταν ειπα στον αντρα μου για ονοματοδοσια στο τσακ τον κρατησα να μην πηδηχτει απο το παραθυρο.και προσφατα σε μια συζητηση με την πεθερα μου που σχολιαζε εναν που το εκανε(χωρις να ξερει οτι το ειχα ηδη προτεινει στον αντρα μου)ακουσε ο ανθρωπος να μυρια οσα:-D!

για τα υποκοριστικα ονοματων που λεγαμε λεει ο αντρας μου μια μερα

-πως θα φωναζουμε το παιδι?

- ?

-θα την φωναζουμε Ερη?

-?

-γιατι δεν ειναι ωραιο?

-σωπα ρε,θα βαφτισουμε το παιδι μας κωλομερη και δεν το καταλαβα???????ΕΡΙΕΤΤΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οπου εβαλα ερωτηματικα ημουν εγω σε κατασταση πληρης αφωνιας!

Na'nai kala auta ta vlemmata! Euge Sofaki!


ZWBep1.pngxvMep1.pngJBlWp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το κάνω από την άποψη ότι είμαι προχωρημένη αλλά θέλω το παιδί μου να αποφασίσει μόνο του τι θέλει να πιστεύει στη ζωή του.Το να το βαφτίσω δε μου λέει κάτι,από τη στιγμή που και οι χειρότεροι εγκληματίες έχουν βφτιστεί ως βρέφη...Προτιμώ να επιλέξει συνειδητά την πίστη της στο Θεό.

Είσαι μέσα στο μυαλό μου αλλά όχι και του άντρα μου...... δυστυχώς.

Αννια μου τα έχει η άνοιξη αυτα...και εμένα η ψυχολογία μου δεν είναι και η καλύτερη ....μπόρα είναι και θα περάσει.¨οσο για το γάμο μη σκας γιατι με βάφτιση μαζί δεν το απολαμβάνεις ενώ σε2-3 χρόνια θα τα έχεις παρανυμφάκια τα ζουζουνια σου και δεν θα κλαίνε.δες την καλή πλευρά των πραγμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Koritsia wraia ta upokoristika alla mono an to onoma 8elei souloupwma..

Emena me vaftsan Evanthia as poume kai mou to ekanan Evita giati opws kai na'xei to Evanthia einai onoma gia giagioula..

Fadazeste ti travaga otan fwnazan tis parousies sto sxoleio e? Mia omorfia..

Και όμως, είχα συμμαθήτρια Ευανθία στο δημοτικό και μου άρεσε το όνομα πολύ από τοτε. Δεν την κορόιδευε κανείς στο σχολείο. Εαν θέλει καποιο κακομαθημένο να κοροιδέψει, μπορεί να βρει χίλιες δυο αφορμές.


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω κοριτσια μου για την συμπαρασταση....ουφ τελειωσα και το σιδερο τωρα και εκατσα..τι μαγειρεψατε σημερα??Εγω εφτιαξα φακες και εχω μια πεινα..αλλα περιμενω να ερθει ο συζυξ να φερει ψωμακι..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω απο σημερα μαρουλοφαγια τα μεσημερια (που λειπει και ο συζυγος) για οσο αντεξω και το βραδυ σπανακορυζο της μαμας :) δεν παει αλλο ...

αλεκα, δεν μου στελνεις και μενα την διαιτα να δω μηπως και κανω κανα συνδιασμο? στην εδωσε διαιτολογος ε? για στειλε αν και λεω να ξαναξεκινησω αυτη που εκανα πριν το γαμο και ειχα χασει 4 κιλακια ..

Link to comment
Share on other sites

Να μαι πάλι!!!

Σοφού είσαι μεγάλο πειραχτήρι και γι αυτό μου αρέσεις κιόλας!!!!

Συγχαρητήρια για την ευχή στο φου-μπου!!! Το κέρδισες το βραβείο!!!!!!

Αλέκα, Εβίτα και λοιπά κοπριτσάκια που με παροτρύνετε στην ακολασία, σας ευχαριστώ και θα κάνω ότι μπορώ για να σας κάνω υπερήφανες!!!!!!!

Arina πολύ ωραίο το Μάιρα!!! Εξωτικό!!!!

Βρε Μαράκι κι εγώ σκέφτομαι πολύ συχνά την Εβίτα που γέννησε σπίτι...

ΕΜΠΕΙΡΙΑ όχι αστεία!!!!!

annia μου γλυκιά και όμορφη μανούλα, όπως είπαν και τα άλλα κοριτσάκια θα ευχαριστηθείς καλύτερα τον γάμο πιο μετά, πιο αδύνατη και με 2 κουκλιά παρανυφάκια, τα παιδάκια σου!!! Να μην ξεχνάς ότι έχεις αποδείξει πόσο δυνατή είσαι και όλα τα προβλήματα τα ξεπερνάς!!! Και κυρίως μην ξεχνάς ότι είσαι ΝΕΑ!!!! Αυτό θα το εκτιμήσεις ίσως πιο μετά, αλλά είναι κρίμα να μην το χαίρεσαι τώρα που το ζεις!!!!!!! Κι ευχαριστώ κι εσένα για τις ευχούλες!!!!

sofaki ευχαριστώ για τις ευχούλες κι εσένα! Εκτός από φυσ. ορό ή ότι άλλο βάζεις, δεν ελέγχεις και την υγρασία στο υπνοδωμάτιο της μπέμπας....Μήπως είναι ξηρό???? Εκπληκτικός ο συνειρμός Έρη-Κ@λομέρι!!!

doraki κι εγώ το έχω το δολοφονικό βλέμμα και...βοηθάει!!!!!

Εβιτούλα συμφωνώ για τα υποκοριστικά και γι αυτό και δεν θα φωνάζω τον γιο μου Θανάση γιατί δεν μου πολυαρέσει...για το Θανος όμως τρελαίνομαι! Κι έτσι όλοι ευχαριστημένοι θα είμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

αννια μου ελπιζω να συνηλθες τωρα! βρε επιτρεπεται να παιρνει εσενα απο κατω, που μας εχεις βαλει τα γυαλια σε ολες?????? ελα χαμογελα τωρα!!!!

σοφακι 30 ατομα ειμαστε μονο εμεις , οι γονεις μας , τα αδερφια μας με τα παιδια τους κ οι κουμπαροι.... οι 120 που λεω ειναι τα αδερφια του πεθερου μου (9) τα αδερφια των γονιων μου κ λιγοι φιλοι μετρημενοι στα δαχτυλα.....

ασχετο μιλησα με τον φωτογραφο, ηθελα να σου στιλω πμ, μου ειπε την ιδια τιμη...αν θελεις να σου στειλω το τηλ


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...