Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

emmaki εγώ όταν πήγα στο γιατρό κ είχα πόνους χαμηλά δε μου έδωσε κάτι γιατί είδαμε οτι ήταν το μωρό που είχε τα πόδια κάτω... προχθές που ένιωσα τις βελόνες που λέγαμε μου είπε οτι ήταν σύσπαση κ να το παρακολουθούσα με ξεκούραση... θα του τηλ πάλι σήμερα αν κ νιώθω κλωτσιές πολύ χαμηλά.... το μαγνήσιο βοηθάει κ στα πονάκια ή είναι μόνο για συσπάσεις; δεν έχω ιδέα γι' αυτό ρωτάω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια μικρές μου!!!

Αστεράκι αφού περνάει με αντιβίωση και αφού μπορεί να φτιάξει και από μόνο του δε σκάμε για κάτι που είναι περαστικό.

Ρεγγινα το μαγνήσιο κάνει δουλειά για κράμπες πανάκια θα δεις βελτίωση παίρνοντας το.

Από χθες το βράδυ έχω πρήξιμο στο έντερο και τον μπέμπη δεν τον νιώθω καθόλου. Εύχομαι να είναι καλά... Αν δε δώσει σημεία ζωής θα πάω με την πεπατημένη... Σοκολάτα γάλακτος


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Την άλλη εβδομάδα έχει γενέθλια φίλος μας και του έκανα παραγγελία ένα ταψί γαλακτομπουρεκο καταιφι κτλ θα τα φτιάξει η μαμά του εδώ τα γλυκά τους ούτε να τα βλέπω ανοστα τέλειος... . Εμ ευχή που έδωσες χαχαχαχαχα καλό ξενερωμα αχ κλαίω Χαχαχαχαχαχα

Αχ να φας και εκμεκ κανταΐφι για μένα.

Στο πρώτο τρίμηνο τσακιζα τους τζιεροσαρμαδες και εδώ πάνω τα λαχματζουν.... Εγλυφα και το πιάτο


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τσουπρες. Πως ειστε;; Αστερακι ολα καλα με την μπεμπα!!!! Μπραβο!!!!! Το ιδιο εχουμε κι εμεις και μαλιστα και στα 2 νεφρα. Ας ελπισουμε οτι μεχρι να γεννηθουν θα εχει φυγει. Σου ειπε ποσο πρησμενη ειναι η πυελος;;; Εμενα παντως και οι 2 οι γιατροι με καθησυχασαν.


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Της κολλητης μου ο γιος το ειχε κ αυτος οταν εκσνε τη β..μεχρι τη γεννα εξαφανιστηκε!!βαλεντινακι μου μην ανησυχεις!!!!θα τεμπελιαζει ο πιγκουινος σου...

Εγω εχω βρει κ αλλο κολπο,χαιδευω την κοιλια μου για 5 λεπτα κ μετα απο λιγο τσουπ κινειται!!!

Μηπως καθεται ησυχος για να φας τουλουμπακια ????χαχα


wyEhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι ο δικος μου δεν εχει πολυ ορεξη αυτες τις μερες. Ισως φταιει και το εντερακι μου. Εμμακι στειλε μου εμενα. Ελπιζω μονο να μην εχουμε κοινους γνωστους και με καψεις...χααχαχχαχα


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μου χτύπησε η φαρυγγίτιδα την πόρτα και δεν βγαίνει λέξη! Ευτυχώς έχω φαγητό από χτές, φακές, και δ θ'ασχολήθώ με τπτ άλλο πέρα απο το ποντικάκι μ! Φουλ χειμωνιάτικο το τοπίο σήμερα!!!! Πως είστε????

Αστεράκι μπράβο στο κορίτσάκι σου...όσο για τα νεφρά του μικρού σου είναι κτ συχνό στα αγόρια! Περνάει μέχρι τη γέννα και αν όχι με μια ελαφρά αντιβίωση, διορθώνεται...μην ανησυχείς...

Τζο το καρότσι είναι απο αλουμίνιο, άρα πολύ ελαφρύ...σκέψου ότ τώρα στην εγκυμοσύνη με τον μικρό απάνω και δ με κουράζει καθόλου! Επίσης οι πίσω ρόδες έχουν σαμπρέλα μέσα, άρα πιο μαλακές και οι μπροστά έχουν ανάρτηση...Δες το βιντεάκι, θα λύσει όλες τις απορίες σου :

. Όσο για τις πάνες οι baby dry είναι η κλασσική συσκευασία των pampers (πράσινη)...είναι κατάλληλη για πιο προχωρημένους μήνες, που δεν αλλάζουν τόσο συχνά καθώς είναι πολύ απορροφητικές και ειδικά την νύχτα, στις 12 ώρες δ έχουν καμία διαρροή!

Κάποιες αναρωτήθηκαν πόσες πάνες χρειαζόμαστε τον 1ο καιρό...εγώ που θήλαζα, με 12 γεύματα την ημέρα ήθελε 9-10 αλλαγές...γεύμα και κακά...στην αρχή είναι λίγο ασύμφορα!χαχα


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...