Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαχαχαχαχα λιωνω με τον κορεκτορα και τα λάθη!!!

Νομίζω η Βαλεντίνα παρασερνει κοσμο χαχαχαχαχα!!! Ευτυχώς δεν μου αρέσουν τα τουλουμπακια :-) :-) :-)

Τα κορνεδακια σου αρέσουν? Καλά αυτός ο κορεκτορας μας έχει τρελάνει χαχαχα το αιδιο νομίζω ήταν όλα τα λεφτά


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα Ναι τανιου!!!!και το αυναχισω ήταν εξίσου.Καλό!!!

Ναι τα κορνεδακια μ αρέσουν...τρως τώρα;;;;

Εγώ με το αιδιο γέλασα πολύ πάντως να κάνουμε διαγωνισμό στο τέλος χαχαχα πριν γεννήθουν τα παιδάκια μας γιατί μετά θα αλλάζουμε πάνες κάθε μισή ώρα :lol:τώρα δεν τρώω έχω έτοιμο φαγητό δεν το πλησίαζω φοβάμαι το στομάχι μου όταν δεν καλά δεν κρατάει τπτ αλλά εφαγα ένα κουλουρι


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ούτε εμένα μου άρεσαν τα τουλουμπάκια... για την ακρίβεια δεν τα πλησίαζα ποτέ.... δεν είχα καν δοκιμάσει.... και 3 μέρες τώρα είναι το σνακ μου....Christina αφού έκανες την αρχή.... αχ Βαλεντίνα που λέει και το τραγούδι........

Link to comment
Share on other sites

Λίγο έλειψα και ξεσαλωσατε νομίζω.... Καλά η αποχή θα μας κάνει να παραμιλαμε στο τέλος.

Τα τουλουμπακια ξεχασμένα τα είχα τι τα θυμήθηκα και σας πήρα και στο λαϊκό μου... Και όλο σε αυτά είναι το μυαλό μου... Τέτοιο έρωτα ποιος θα τον περίμενε....

Φουντουκιιιιι δεν πήρα τίποτα!!!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λίγο έλειψα και ξεσαλωσατε νομίζω.... Καλά η αποχή θα μας κάνει να παραμιλαμε στο τέλος.

Τα τουλουμπακια ξεχασμένα τα είχα τι τα θυμήθηκα και σας πήρα και στο λαϊκό μου... Και όλο σε αυτά είναι το μυαλό μου... Τέτοιο έρωτα ποιος θα τον περίμενε....

Φουντουκιιιιι δεν πήρα τίποτα!!!

Την άλλη εβδομάδα έχει γενέθλια φίλος μας και του έκανα παραγγελία ένα ταψί γαλακτομπουρεκο καταιφι κτλ θα τα φτιάξει η μαμά του εδώ τα γλυκά τους ούτε να τα βλέπω ανοστα τέλειος... . Εμ ευχή που έδωσες χαχαχαχαχα καλό ξενερωμα αχ κλαίω Χαχαχαχαχαχα


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουφ επιτελους τα καταφερα!2 μερες δεν ειχα μπει κ μαζευτηκαν τρελες σελιδες.εχω θεμα κ με το λαπτοπ κ μου βγαινουν τα ματια με το χαζοκινητο!

Ευτυχως δεν μ αρεσουν τα τουλουμπακια(παιζει να ειναι το μοναδικο γλυκο που δεν τρωω) γιατι εχετε λυσσαξει 10 σελιδες τωρα...

Φουντουκι εγω εκανα ενεσεις στο 1ο τριμηνο κ επειδη στην κοιλια ειχαν αρχισει να με πονανε μου ειχε πει η μαια κ εκανα κ στο ποδι για να ξεκουραζω την κοιλια.ευκολο ηταν.κ συμφωνω να αλλαξεις γιατρο να ησυχασεις.

Τζο μας καλωςηρθες!μας ελειψες!με το καλο να δεις τον μπεμπη!

Εμεις πηγαμε για β επιπεδου σημερα αλλα δεν τελειωσαμε.ο μπεμπης ειχε μουλαρωσει κ δεν γυριζε με τιποτα λεμε.μειναμε στον γιατρο απο τις 2.30 μεχρι τις 5.30.κουραστηκα απιστευτα τοσο ζουλιγμα κ κοπανιμα στην κοιλια. Βέβαια την μπουμπου την φχαριστηθηκαμε.ολα ειναι καλα με αυτην!ο μικρουλης μας το λιγο που τον αφησε να δει εχει ενα θεματακι με το 1 νεφρο.λεγεται υδρονεφρωση κ τα ουρα κανουν παλλιδρομιση κ γυριζουν πισω.μας ειπε οτι τα περισσο υ ερα φτιαχνουν μεχρι να γεννηθεί αλλιως θα το δει ο παιδιατρος μολις γεννηθει κ μπορει να παρει αντιβιωση. Κ αυριο η συνεχεια της εξετασης του μικρου μας...με αγχωσε ο σκατουλης κ δεν μπορω να κλεισω ματι αλλα ελπιζω τα υπολοια να ειναι καλα αυριο!

Κ σημερα εβαλα χειμωνιατικες πιτζαμες να μου προσεχετε κοριτσακια οι μισες μου μπουκωσατε κιόλας. ..


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αστερακι μην ανησυχεις το εχω ακουσει κ απο αλλες κοπελες!!!ολα καλα θα πανε!!!!

Ολα καλα με την μπουμπου σου!!!

Ναι εχουν λυσσαξει με τις τουλουμπες εδω ουτε διαφημιση πια χαχαχαχα!!!!

Πρεπει να ζητησουμε ποσοστα απο τα ζαχαροπλαστεια!!!ευτυχως ουτε κ εγω τα ζαχαρωνω τα συγκεκριμενα


wyEhp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια....τι κάνετε;κ εγώ πρωινή.έχω πονάκια χαμηλά κ δε μπορώ ούτε να γυρίσω.....

littlestar μπράβο για τα αποτελέσματα κ καλή συνέχεια....

κ εγώ το έχω ξανακούσει αυτό με το νεφρό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...