Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Απο υγρα κ εγω εχω!!!αλλες φορες καθε μερα κ αλλες φορες τιποτα!!!

Πονακια καμια φορα κ στο πιπι ετσι σαν σουβλιες!!!

Εγω αυτες τις μερες εχω σαν τραβηγματα κατω χαμηλα οποτε θελω να γυρισω πλευρο η οποτε κουραζομαι,πηρα μαγνησιο ομως κ σαν να ειμαι καλυτερα!!!

Φουντουκι θα σου στειλω πμ το ονομα μου κ αν θες στειλε αιτημα φιλιας στο φβ


wyEhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Απο υγρα κ εγω εχω!!!αλλες φορες καθε μερα κ αλλες φορες τιποτα!!!

Πονακια καμια φορα κ στο πιπι ετσι σαν σουβλιες!!!

Εγω αυτες τις μερες εχω σαν τραβηγματα κατω χαμηλα οποτε θελω να γυρισω πλευρο η οποτε κουραζομαι,πηρα μαγνησιο ομως κ σαν να ειμαι καλυτερα!!!

Φουντουκι θα σου στειλω πμ το ονομα μου κ αν θες στειλε αιτημα φιλιας στο φβ

Σου έστειλα κ εγώ !! Το δικό σου το ειδα αλλά μόνο ένα τικερακι μου έβγαλε δεν είχε όνομα!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

jo καλή επιτυχία...

fountouki μου τα υγρά είναι φυσιολογικά αν δεν μυρίζουν κ δεν έχεις φαγούρα....λευκόρροια λέγεται.

τα πονάκια είναι όπως τα περιγράφει η emmaki. Βελονιές στον κόλπο είχα πρώτη φορά την Κυριακή αλλά τα πονάκια με πιάνουν απο τη μέση κ κάτω μέχρι τους προσαγωγούς. Μου είχε πει ο γιατρός οτι τα δεύτερα πονάκια είναι απο το μωρό που σπρώχνει....

θα τον ξαναπάρω σε λίγο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο μηνα κ καλημερα επισημα!

Καθυ μου δεν μας τα εδωσε αναλυτικα σημερα λογικα θα μας τα δωσει τα σχετικα με τον μπεμπη.

Ναι ολο το βραδυ διαβαζα για αυτο κ ειναι πολυ συνηθισμενο.ο γιατρος χ τ ες ηταν καθυσηχαστικος. Ε απο Δευτέρα θα μιλησουμε με τον αλλο.

Κ εγω τζο ειχα φαει μπανανα στην μικρη επιασε στον μικρο οχι...χιχι.

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!

Καλα εμεις σε πανες θα χρειαστουμε κιβωτια!!!αλλα ακομα ειναι νωρις.ετσι κ αλλιως εγω τιποτα δεν κανω μονη μου οποτε ας γινουν πιο μετα.

Αντε οταν εχω νεα απο την συνεχεια θα σας πω.φιλια!


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Παω να μαγειρεψω η ακαματα πηγε 11.30!!

Ωραια τα γιοβαρλακος φουντουκι!!!!με μπολικο λεμονακι!!!

Εγω σημερα φασολακια

Εντάξει εύκολα γινονται δεν θα αργησετε να φάτε!! Εμένα μου τα έφτιαξε ή πεθερά μου!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κ καλημερα επισημα!

Καθυ μου δεν μας τα εδωσε αναλυτικα σημερα λογικα θα μας τα δωσει τα σχετικα με τον μπεμπη.

Ναι ολο το βραδυ διαβαζα για αυτο κ ειναι πολυ συνηθισμενο.ο γιατρος χ τ ες ηταν καθυσηχαστικος. Ε απο Δευτέρα θα μιλησουμε με τον αλλο.

Κ εγω τζο ειχα φαει μπανανα στην μικρη επιασε στον μικρο οχι...χιχι.

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!

Καλα εμεις σε πανες θα χρειαστουμε κιβωτια!!!αλλα ακομα ειναι νωρις.ετσι κ αλλιως εγω τιποτα δεν κανω μονη μου οποτε ας γινουν πιο μετα.

Αντε οταν εχω νεα απο την συνεχεια θα σας πω.φιλια!

Αστερακι μου όλα καλά θα είναι !! Περιμένουμε!! :D


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σου στειλα μνμ στο φβ ψαξουυυυυ... Τρέχουμε τωρααααα!!!

Περιμένω και την Κάθυ όσο σκέφτομαι ποσο έχει τρομάξει για κοινούς γνωστούς και τα παλιά τα ξεχασμένα κλαίω στα γέλια!!!! Πανάθεμα την!!!

Αστεράκι μου άλλη μια ευκαιρία να δεις τα τέκνα!!!!! Good luck!!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια, σας ευχαριστώ! Βράδυ ή αύριο θα έχετε νέα μας, γιατί το ραντεβού μας είναι στις 7 το βράδυ, ε μετά όλο και κάποια έξοδος θα παίξει μιας και θα 'μαστε κέντρο! Αυτά αν κουνιέται πολύ ο μπέμπης και μας τα δείξει όλα φόρα παρτίδα και γρήγορα, αλλιώς εκεί θα ξημερώσουμε!

Αστεράκι, λες η μπανάνα να 'ναι πολύ λάιτ, ε; Γιατί μου είπε ή μπανάνα ή σοκολάτα γάλακτος και του λέω μα το ίδιο είναι;;; Και διάλεξα τη μπανάνα! αλλά θα έχω και μια σοκολάτα μαζί μου για παν ενδεχόμενο, είναι και βραδινό το ραντεβού!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...