Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια καλο μηνα αντε ολο και πλησιαζουμε,,!!!

Ωραια μερα εχουμε εδω δροσερη με ηλιο...Πεθανα χθες με τα ρουχα ακρη δεν εβγαζα...σημερα θα παρω και απορρυπαντικο-μαλακτικο για μωρα να κανω της μπεμπας νωρις ειναι αλλα να τα φτιαξω στις ντουλαπες εχω γεμισει σακουλες εδω μεσα..θα ερθει και η μαμα μου να με βοηθησει για τα πολυ χοντρα!!!

Σημερα εχω πλυντηριο και σιδερωμα και θελω να καθαρισω τα ντουλαπια της κουζινας λιγακι...θα βαλω και το χαλακι του μικρου να φευγει ενα ενα...

Αυριο μαλλον θα παω για τις εξετασεις αιματος...επιτελους θα δω και την μπουμπου μου θα παω στον γιατρο μου.


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωχ Μαράκι υπομονή!!!! Αμάν!!! Γρήγορα περαστικά. Φίλη μου που γέννησε Ιούλιο και θηλάζει μου είπε στην αρχή μάξιμουμ 12.

Πωπω κορίτσια μετά τα μέσα Οκτωβρίου πρέπει να ετοιμαζομαστε!!! 8-9ο δε θα είμαστε για πολλα


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι περαστικα σας και παλι!!! Χουχουλιαστε εκει τα 2 σας καο μην κανεις τιποτα.

Βαλεντινα κλαιω ε....χαχαχαχαχαχχα.... Εχει μια σελιδα τις πεθεροπληκτες. Λες να ιδρυσουμε τις κουνιαδοπληκτες;;;;χεχχεχεχε. Στειλε μου κι εσυ πμ αν θες.

Κουτσουνι καλο κουραγιο. Κι εγω αυτες τις δουλειες θελω να κανω. Αλλα ανεβα κατεβα σε σκαλα για την ντουλαπα ψιλοφοβαμαι...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουτσουνι και γω μια από τα ίδια αλλά πλένω προς το παρόν τα καλοκαιρινά για να τα σηκώσω. Τα χειμωνιατικα είναι ήδη πλυμένα αν έχουν από την κλεισούρα μυρίσει θα τα περάσω μόνο με μαλακτικό.

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις με το καλό να έχεις δει την μπεμπα να έχει μεγαλώσει!

Μέσα Οκτωβρίου που θα πάω στα πάτρια θα πάρω τα απαραίτητα για τον μπέμπη!!

Ρέ κορίτσια θα τον σκίσω!!!! Μιλάμε με κλωτσάει στον πωπο και εκεί που κάθομαι πετάγομαι!!!!!!! Δε μας τα λες καλά πιγκουινεεε!!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια σε όλες!

Καλημέρα! Μου χτύπησε η φαρυγγίτιδα την πόρτα και δεν βγαίνει λέξη! Ευτυχώς έχω φαγητό από χτές, φακές, και δ θ'ασχολήθώ με τπτ άλλο πέρα απο το ποντικάκι μ! Φουλ χειμωνιάτικο το τοπίο σήμερα!!!! Πως είστε????

Αστεράκι μπράβο στο κορίτσάκι σου...όσο για τα νεφρά του μικρού σου είναι κτ συχνό στα αγόρια! Περνάει μέχρι τη γέννα και αν όχι με μια ελαφρά αντιβίωση, διορθώνεται...μην ανησυχείς...

Τζο το καρότσι είναι απο αλουμίνιο, άρα πολύ ελαφρύ...σκέψου ότ τώρα στην εγκυμοσύνη με τον μικρό απάνω και δ με κουράζει καθόλου! Επίσης οι πίσω ρόδες έχουν σαμπρέλα μέσα, άρα πιο μαλακές και οι μπροστά έχουν ανάρτηση...Δες το βιντεάκι, θα λύσει όλες τις απορίες σου :

. Όσο για τις πάνες οι baby dry είναι η κλασσική συσκευασία των pampers (πράσινη)...είναι κατάλληλη για πιο προχωρημένους μήνες, που δεν αλλάζουν τόσο συχνά καθώς είναι πολύ απορροφητικές και ειδικά την νύχτα, στις 12 ώρες δ έχουν καμία διαρροή!

Κάποιες αναρωτήθηκαν πόσες πάνες χρειαζόμαστε τον 1ο καιρό...εγώ που θήλαζα, με 12 γεύματα την ημέρα ήθελε 9-10 αλλαγές...γεύμα και κακά...στην αρχή είναι λίγο ασύμφορα!χαχα

Μαράκι, σ' ευχαριστώ! Ναι, το είδα το βιντεάκι και όντως από κάτω που λέει 7,5 κιλά είναι απ' τα πιο ελαφριά που έχω δει. Αν είναι και εύκολο στο άνοιγμα/κλείσιμο και μετατροπή θα είναι τέλειο! Αν το πετύχω θα το δω οπωσδήποτε. Παρασκευή θα πάμε για καρότσια!

Περαστικά σου, χουχούλιασε με το ποντικάκι σου να σε κάνει περδίκι!

Αστεράκι μου, όλα καλά με τη μπέμπα και τον μπέμπη! Στα αγοράκια είναι πολύ συχνό, βρες το σχετικό θέμα στο πάρεντς, μέχρι τη γέννα φεύγει. Θα πάτε σήμερα ξανά να τον δείτε; Κι εμένα μόλις με πήρε ο εμβρυολόγος για να φάω μία ώρα πριν μια μπανάνα για να μας αποκαλυφθεί ο μπεμπούκος σε όλο του το μεγαλείο :mrgreen:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχ μαλλον θελει να σου πει μανα σηκω να παμε καμια βολτα...

Το φανταζομαι!!!! Χχαχαχαχα δημοσια διαπομπευση.... Και μετα εγω μονη μητερα με ενα παιδι γιατι θα εχω βγαλει τα απλυτα στην φορα....χαχαχαα


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχαχαχ μαλλον θελει να σου πει μανα σηκω να παμε καμια βολτα...

Το φανταζομαι!!!! Χχαχαχαχα δημοσια διαπομπευση.... Και μετα εγω μονη μητερα με ενα παιδι γιατι θα εχω βγαλει τα απλυτα στην φορα....χαχαχαα

Θα σε υιοθετήσω βρε!!

Καλά δεν κουνιέται γιατί δεν κουνιέται κουνιέται γιατί κουνιέται... Τα κλασσικά!!

Που είναι τα αιτήματα???


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ου ου ου ήρθα!!

Κορίτσια έχω λιώσει στο γέλιο πρωί πρωί !! Βαλεντίνα Σάου Στέλνω πάλι πμ και ελπίζω να το πάρεις αλλιώς όταν έρθει το απόγευμα ο άντρας μου θα τον πω να με βοηθήσει!! Πω και χθες σου έγραψα ένα κατεβατο !

Jo καλη επιτυχία σήμερα περιμένουμε με αγωνία τα νεακια!!

Και εγώ έχω φεισμπουκ θα σας στείλω να με βρητε !! Εσεις αν μου στείλετε που τα βλεπω!?

Μαρακι μου περαστικά βρε δεν άρχισε καλά το φθινόπωρο!!

Καλό μηνααααααα!!! Σήμερα γιουβαρλακια!!

Ρεγγίνα μου και εμμακι τι πονακια έχετε?? Κ εγώ έχω κάποιες φορές στον κόλπο!! Επίσης βοηθηστε με έχω κάτι υγρά βασικά έχω συνέχεια νορμαλ αλλά σήμερα και χθες τα βλέπω παρά πάνω φαγούρα δεν έχω καθόλου!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Αστερακι μια χαρά τα μωρακια σου !! Ο μικρουλης πεισμωσε πολύ!! Δεν πειράζει σήμερα θα σας τα δείξει!! Ή φιλεναδουλα τέλεια!! Αυτό με τα νεφρά περνάει μην σε στεναχωρει !! Μπες να μας πεις νέα!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...