Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τέλεια αστερακι και το αγοράκι σου!! Μπράβο σας !! Άντε και στα δικά μας τώρα!!

Γεωργία τέλεια ή καμπύλη άντε να τελειωνουμε από εξετάσεις!! Την άλλη εβδομάδα έχω κ εγώ φουλ πρόγραμμα!! Την Δεύτερα αιματολογικές εξετάσεις την τρίτη β επιπέδου την πέμπτη αιματολογος την παρασκευη καμπύλη !! Χαμός!!ελπίζω να είναι τέλεια τα νέα μου!!

Jo μου θα πετάς απ την χαρά σου αυτή την ώρα!! εύχομαι τα καλύτερα και να μπεις να μα;ς πεις τα νεα σας!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια καλό μήνα εμένα ξεκίνησε με κλάμα αυτές οι ορμόνες με έχουν κάνει Μάρθα βουτση και άμα ξεκινήσω δεν μπορώ να σταματήσω και ο ζιζικος μου έριχνε κάτι κλωτσιές....

Θέλω και εγώ φβ στείλτε πμ γιατί έχω κλειδωμένο την αναζήτηση από δημόσια.. . Και προτείνω να κάνουμε κλείσει ομάδα να μιλάμε live..


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα με βρίσκεται εδώ!!

https://www.facebook.com/virginia.pappa.1

Θα χαρώ να μου στείλετε αιτήματα!!

Μπράβο ρε Γεωργία για την καμπύλη. Εγώ μάλλον κρύωσα, σήμερα έφυγα από την δουλειά γιατί δεν ήμουν καλά και από τότε λιώμα στο κρεβάτι, δεν έχω όρεξη να κουνηθώ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αστερακι ωραια τα νεα και απο τον μπεμπακο!!!!!! Σας εκανε την χαρη σημερα!!!! Οσο για την υδρονεφρωση εδω ειμαστε και θα λεμε τις εξελιξεις!!!!

Γεωργια συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα σου!!!!!


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια μου!!!

Γυρίσαμε χθες αλλά ήταν 22.30 και δεν άνοιξα η/υ. Καθυστερήσαμε στον γιατρό, τον απολαύσαμε τον μπεμπάκο με όλους τους τρόπους! Χαχα, μου έκανε και κολπική μέτρηση τον τράχηλο και τον πλακούντα και κράτησε 1 ώρα και βάλε η εξέταση.

Η μπανάνα τελικά την έκανε τη δουλειά της! Ο μπέμπης πολύ κλωτσίδι μου 'ριξε, έχει τον ποπό του και κάθεται πάνω ακριβώς στην ουροδόχο κύστη μου (το 'χει βρει μπάλα pilates, γι' αυτό πάω εκατό φορές τουαλέτα τη μέρα και τη νύχτα) και το κεφαλάκι ψηλά δεξιά απ' τον αφαλό μου και τα ποδαράκια του αριστερά απ' τον αφαλό μπροστά στο κεφάλι! Μιλάμε κάτι μπουτίνια να τα φας!

Είναι 430 γραμμάρια το αντράκι μας, μας τα έδειξε πάλι όοοολα ο γιατρός αναλυτικά, τα μέτρησε, όλα τέλεια με το μπουμπουκάκι μας. Είχε βάλει και τα πόδια σε κάποια φάση και περπατούσε πάνω στη μήτρα για να μετακινηθεί. Ο τράχηλός μου στο 3,1 πολύ καλός μου είπε και ποσοστό για πρόωρη γέννα κάτω από 5%, οπότε δεν ασχολούμαστε. Αυτά!

Αστεράκι, τα αγοράκια μας είναι λίγο πιο αραχτούλικα, με προφιτερόλ και αααν θα μας κάνουν τη χάρη. Πάντως του είπα του εμβρυολόγου χθες ότι ανησυχώ που ακούω για την υδρονέφρωση συχνά και μου είπε "καλά, αυτό δεν είναι τίποτα!". Και είναι πολύ καλός επιστήμονας, ο Παφίλης, εμβρυολόγος (όχι υπερηχογραφιστής) και κάνει β΄επιπέδου plus. Οπότε γενικώς όλες οι πλευρές αυτό λένε.

Α, επίσης μας έκανε και εκτεταμένο έλεγχο καρδιάς εμβρύου, όλα καλά κι από κει.

Όλες έχετε αργά ή γρήγορα κάνει την καμπύλη, ε; Γεωργία μου, τέλεια αποτελέσματα, μακάρι να πάμε έτσι κι εμείς! Εμένα μου την έχει στο πρόγραμμα για 28η εβδομάδα την καμπύλη! Αργώ ακόμα.

Α, επίσης, είχα άγχος ότι ο μπέμπης θα 'χει ξεπεράσει τα 500 γραμμάρια από τις πολλές μακαρονάδες, αλλά ευτυχώς δεν τον επηρέασε η Ιταλία! Επίσης, ο γιατρός μου είπε ότι από την 28η εβδομάδα και μετά θα αντιλαμβάνεται τις γεύσεις (γλυκιές-αλμυρές-πικρές-καυτερές κλπ) και για την ώρα στα γλυκάκια δεν εθίζεται, μόνο σε εμάς κάνουν ό,τι κακό κάνουν. Και θα κλωτσάει πολύ μου είπε ως την 28η και από κει και μετά θα στριμωχτεί και θα πέσουν οι κλωτσιές. Για την ώρα, μου είπε, από αισθήσεις έχει αφή και γραπώνει με τα χεράκια του ό,τι βρει εκεί μέσα γιατί εδώ και 2 εβδομάδες το 'χει ανακαλύψει και ακοή και μας ακούει, όχι μόνο το έντερο και τα όργανά μας, αλλά και ήχους και τις φωνές μας! Για την ώρα αυτά, ούτε βλέπει ακόμα ούτε γεύεται. Γι' αυτό ξεκινήστε το μπίρι μπίρι!

Εύχομαι στις κοπέλες που έμειναν τέλεια αποτελέσματα και πραγματικά τα καλύτερα μας περιμένουν από βδομάδα σε βδομάδα! Γέννησε κι η φίλη μου προχθές μια γλυκιά μπουμπούκα κι έχω ξετρελαθεί!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Μπραβο βρε τζο!ολα τελεια για το μπουμπουκι σας!ολα ειναι οπως πρεπει να ειναι!αντε στο ντοπλερ τωρα τετοια κοντινα!

Εγω μουσικη τους βαζω,ε ποση ωρα να μιλαω μονη μου στην κοιλια μου?κ λιγο αργοτερα λεω να αρχιζω να τους διαβαζω κανενα παραμυθι!σε οσους ειπα για την υδρονεφρωση ολοι με καθυσηχαζουν οτι δεν ειναι κατι.σ ευχαριστω τζο μου που ρωτησες, κ εννοειται καθυ μου θα το παρακολουθουμε μεχρι να φυγει.κ εμενα καμπυλη μου ειπε 27η με 28η βδομαδα.αλλα εγω την φοβαμαι που δεν μαρεσουν οι τουλουμπες βαλεντινακι....χαχα!

Να εχουμε μια υπεροχη μερα!

Α το μενου εχει φακες σημερα


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Emmaki μου, να απολαύσεις τον μπεμπούλη σου!!! Από δω και πέρα μόνο απόλαυση, όχι άγχη! Τα δύσκολα τα περάσαμε!

Αστεράκι μου, έτσι είναι, επειδή στην εγκυμοσύνη όλο και κάτι θα μας τύχει, ας είναι αυτό το χειρότερο (που είναι και κάτι απλό και ανώδυνο). Για την καμπύλη, κι εμένα που μ' αρέσουν οι τουλούμπες πάλι αυτή τη γλυκόζη την απεχθάνομαι, έτσι ξεροσφύρι που το σκέφτομαι! Χάθηκε να τρώγαμε ένα σουφλέ πριν την εξέταση;;

Α ναι, κι από κουβέντα, μαθαίνει κι από τις φορές που μιλάς γενικά και σε άλλους, το ίδιο τα καθησυχάζει η φωνή σας! Εγώ του μιλάω (αν βρεθώ μόνη μου ή με τον άντρα μου, μην είμαι και σαν την τρελή) και του περιγράφω τη μέρα, του λέω πόσο πολύ τον αγαπάω, ε, αυτά! Κατά τ' άλλα, μας ακούει που δεν βάζουμε γλώσσα μέσα μας και εκπαιδεύεται! χεχεχ


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες!!

Jo μου τέλειος ο μπεμπουλης μπραβο σας!! Πάει κ αυτό που ήταν και το σημαντικοτερο από δω και πέρα μόνο ψώνια και όνειρα !! Τι καλαααα!!

Άντε να περνάνε οι μέρες να την δούμε κ εμείς!! Να είναι καλά να μας φύγει κ αυτό!!

Εμμακι καλό υπέρηχο!!!

Την καμπύλη έκανα μου την έδωσε και θα την κάνω την παρασκευη!! Ακούω ότι την δίνουν 2 φορές να την κανείς!! Μάλλον αν δεν είναι καλή ή πρώτη!! Για να δούμε!!

Το τικερακι μου γιατί δεν προχωράει?? Αάαααααα δεν μ αρέσουν αυτά!! Θα το κοιτάξω !! Πάμε να φάμε λίγο τα κορίτσια γιατί πεινασαμε!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Τζο μου καλημέρα τέλεια τα νέα του μπεμπούλι!!

Εχθές το βράδυ βρεθήκαμε με όλα τα κορίτσια σχεδόν και στο fb οπότε αν θες στείλε μου πμ τα στοιχεία σου εκεί να σε προσθέσω και στην ομάδα εκεί.

Εγώ είμαι αρρωστούλα και είμαι σπίτι σήμερα δεν πήγα για δουλειά. Και από χθες που είμαι ξάπλα ο μπέμπης κλωτσάει συνέχεια αλλά μου αρέσει τόσο πολύ, αφού ο άντρας μου τρελάθηκε χθες βράδυ δεν το πίστευε πόσο κουνιέται. Τον σκούνταγε εκείνος από έξω και απάνταγε ο μπέμπης με κλωτσιά από μέσα χαχαχα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φουντούκι μου, με το καλό κι η δική σου! Τέλεια θα είναι η μπουμπούκα!

Βιργινία μου, στείλε μου πμ το όνομά σου να με βάλετε, γιατί έχω κλειδωμένο προφίλ στην αναζήτηση! Απόλαυσε τις κλωτσιές!!! χιχιχι


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...