Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλημερούδια!!!!Καλό μήνα να χουμε κοριτσάκια!!!!Επιτέλους Οκτώβρης!!!Όλο και πλησιάζουμε!!

Σήμερα έρχεται επιτέλους ο αντρούλης!!!Τώρα θα Φτιάξω κανελόνια!!!!

Το βράδυ πάλι πονούσα στην πλάτη και στην κοιλιά σαν περίοδο...δεν μου χει περάσειεντελώς!!Μάλλον θα τον πάρω μήπως αντί τη δευτέρα πάω αύριο!!

Ααααα ζήλεψα!!Να με κάνετε κι εμένα φιλενάδα στο φβ!!!Θα σας στειλω μνμ!!Ελπίζω δηλαδή!!


5cPOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κορίτσια μόλις με πάρει ο γιατρός θα σας ενημερώσω.....

Annoula να τον πάρεις τηλ... μη ντρέπεσαι... το ίδιο κάνω κ εγώ.

Jo έχεις πλάκα.... ανάμεσα σε σοκολάτα και μπανάνα διάλεξες μπανάνα;!!!!!! έτσι εξηγείται κ ο λιναρόσπορος... ευτυχώς που έχουμε κ εσένα κ μας συγκρατείς...

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ρεγγίνα μου θα τον πάρω σίγουρα!!!Βέβαια τέτοια πονάκια έχω απ την αρχή,αλλάτο βράδυ τελευταία πονάω πολύ!!ελπίζω να είναι αντανακλαστικό από την πλάτη και να μου θυμίζει πόνο περιοδου!Γιατί καιστη β που τα είχα ήδη,ήταν όλα καλά!!Ελπίζω οσο περνάει ο καιρός να γινουν και πιο συχνά τα ραντεβού μας με τους γιατρούς να μαστε κι εμείς πιο ήρεμες!!!


5cPOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι και εγώ αυτά τα πονάκια που νιώθω χαμηλά τα είχα αλλά όχι τόσο έντονα... επίσης στο τελευταίο ραντεβού μας που τα είχα κ τα είδε μου είπε οτι όλα είναι φυσιολογικά απλά για να ηρεμήσω θα τον πάρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό μηνα όμορφες!!!

Jo καλή επιτυχία σημερα ολα θα πανε τελεια!!! Φάε την μπανάνα κ στείλε απο δω την σοκολατα :P

Αννουλα περαστικά !! Καλού κακού πάρε τον ντοκ ενα τηλέφωνο.

Αχ τι καλα που ακούγονται τα γιουβαρλακια...θα τα βαλω κι εγω στο προγραμμα!!

Εγω εχθές πήγα πρώτη φορα γιόγκα!! Σαν γυμναστική πολυ ήπια για τα γούστα μου αλλα αυτο που με πέθανε ηταν αυτά τα βρωμοστικ κ τα αιθέρια έλαια!!! Αφού πήγα σπίτι κ μου λέει ο άντρας μου βρώμας ολόκληρη!!!! Παντως η πλατουλα μου το ευχαριστήθηκε.

Τελικα απο το μπούκωμα εγω πέρασα ενα στάδιο παρακάτω....το πρωί ειχα ρίγη κ κουκουλώθηκα με κουβέρτες κ ειμαι όλη μερα ξάπλα!! Φοβάμαι μην ανεβάσω κανα πυρετό! Την πάτησα δυστυχως :(

Στείλτε μου κ μένα για το φβ όμορφες!


fEEap3.png

l3Yip3.png

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω μερα τον εβδομο θα ειναι πιο συχνα τα ραντεβου κοριτσια!!!

Για προσεξτε λιγο με τα κρυωματα ειναι υπουλος ο καιρος!!!

Τζο μου να μας γραψεις κ ας ειναι κ αργα!!!


wyEhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχχχ κι εγώ θα θελα να πάω γιόγκα αλλά δεν ξερω αν κάνουν εδώ!!!Τα της γυμναστικής θα τα ξεκινήσω αργότερα!!Όταν είχα γεννησει μετά τους 6 μήνες ξεκίνησα pole.πολύ καλή γυμναστική!!Αφού κατάφερα να κάνω και κοιλιακούς πάλι!!Και τώρα πρώτα ο θεός έτσι λέω να κάνω....ααααν προλαβαίνω βέβαια με δυο ζουζούνια!!


5cPOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γυρισαμε!ευτυχως καπως ειχε γυρισει κ καταφεραμε να τον μετρήσουμε. Ολα τα αλλα μια χαρα.καλα για φωτογραφια ουτε για αστειο ειχε βαλει χερα ποδια τα παντα μπροστα στην μουριτσα του...

Κ επισης καταλαβαμε ποιος θα τρωει τι.χτες η μπουμπου με την μπανανιτσα της ηταν μια χαρα,σημερα ο κυριος με ολοκληρο προφιτερολ μας εκανε λιγο το χατηρι....οποτε τζο οτι νομιζεις!!*χαχα

Χριστινακι περαστικα σου

Αννουλα παρε γιατρο,ειναι πολυ αγχωτικα αυτα τα πονακια γιατι δεν ξερουμε αν ειναι φυσιολογικα η αγχωτικα!

Κοριτσαρες παω να ξεραθω.με εξαντησαν δυο μερες τα ζουζουνια μου!

Τζο περιμενουμε τα δικα σου ευχαριστα!θα τον φχαριστηθεις μετα απο τοσες μερες!


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω κοριτσια δεν σας προλαβαινω ποσες σελιδες εχουμε σπασει ρεκορ !! Και εγω σας στελνω πμ για fb και οποια θελει ας μου στειλει κ εμενα little star mou ολα καλα μην αγχωνεσαι το χω ξανα κουσει για τα νεφρα κ ολα καλα μην αγχωνεσαι !!

Χριστινακι περαστικα σου ξεκουρασου οσο μπορεις


11pSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααα θελω κι εγω φβ. Θα σας στειλω μνμ. Αχ εχθες το βραδυ την εβγαλα στην τουαλετα με εμετο. Αχ Βαλεντινα εχει ψαξει ο αντρας μου 3 φουρνους και δυο ζαχαροπλαστεια και δεν εχουν τουλουμπακια!!!! Ημαρτον! Θα ψαξω και σε αλλα το απογευμα. Πηρα τα αποτελεσματα της καμπυλης. Σε νηστεια ηταν 78, στη μια ωρα 136 και στις δυο ωρες 98. Οπως ειδα στο ιντερνετ ειναι πολυ καλα και το ιδιο μου ειπαν και στο μικροβιολογικο! Γιατρο εχω την τριτη! Αστερακι τελεια η β επιπεδου. Αυτο φευγει απ οτι εχω ακουσει, δεν ειναι κατι!


pcLFp3.png

Uu3gp3.png

2Zepp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...