Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

καλημέρα!

πινάκι hello kitty εχω δει σε ενα καταστημα μεσα στο εμπορικο στο village στου Ρεντη.

May από το Λητώ, ε? έχω εδώ στην περιοχή στη Μεσογειων Λητώ, αλλα δεν εχει καλο καιρο να παω με το μωρο, φυσάει παλι. Ειναι πάλι λιγο συναχωμένος και δεν θελω να τον βγαλω. θα παω μαλλον Σαββατο. πρεπει να παρω και σκιαστρα για τα παραθυρα, γιατι τον ενοχλει ο ηλιος στο προσωπο.

χαχα, αν πηγαινες το προηγουμενο σαββατο,θα με πετυχαινες εκει..

και θα παιρναμε και τα ιδια πραγματα..

πηρα και σκιαστρα!!! πηρα σκετα μαυρα, αλλα αν σ'αρεσουν εχει πολλα κ με παιδικους ηρωες.

πηρα κ ομπρελιτσα για το καροτσι μας, γιατι δεν ειχα κ την προηγουμενη βδομαδα με τον πολυ ηλιο, κορωσε το μωρακι!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστούμε για τα περαστικαααααααα!!!!!!!

τωρα ειμαστε πολυ καλυτερα!!!!!!! και τραγουδαμε ευτυχισμενες!!!!

may μου..εμενα μάλλον εμενα μου λειπει πιο πολυ ο καιρός που ήμουν μαζί της στο σπίτι..και ίσως όχι τοσο το ήταν λεχουδι!!!! από την άλλη με πιανει ενας πανικος για το ποσο πιο γρήγορα παιρναει ο καιρος.... είναι απιστευτο... δεν προλαβα να καταλαβω ποτε περασανε 7 μηνες!! ολα γινονται σε τρελλους ρυθμους! νιωθω να μην προλαβαινω τιποτα!

Σχετικα με τον μαρσιπο...ρωτα καλυτερα τον γιατρο σου! αλλα γενικα σε οδηγει το παιδακι για το πως θα το χειριστεις... εγω δεν θυμαμαι ποτε την εβαλα με τα ποδαρακια να κρεμονται... αλλα θυμαμαι οτι αν την εβαζα καπως και δεν της αρεσε ή δεν την βολευε παραπονιοτανε και της αλλαζα θεση!

εχω να σας ανακοινωσω και κατι! η κορη μου λεει μαμα!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα κατουρηθηκ απο την χαρα μου!!!!!!! δεν ειναι απολυτως συνηδητο βεβαια...αλλα ξερει λεει μαμα καθαροτατα και με κοιταει!!!!!!!!!!! τωρα βεβαια στο μυαλο της εκεινη την ωρα μπορει να φανταζεται κατι ασχετο..ενα μπαλονι για παραδδειγμα,,,και να το λεει μαμα και να μην εχει σχεση με μενα..αλλα εγω λεω οτι το παιδι μου λεει μαμα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τα περαστικαααααααα!!!!!!!

τωρα ειμαστε πολυ καλυτερα!!!!!!! και τραγουδαμε ευτυχισμενες!!!!

may μου..εμενα μάλλον εμενα μου λειπει πιο πολυ ο καιρός που ήμουν μαζί της στο σπίτι..και ίσως όχι τοσο το ήταν λεχουδι!!!! από την άλλη με πιανει ενας πανικος για το ποσο πιο γρήγορα παιρναει ο καιρος.... είναι απιστευτο... δεν προλαβα να καταλαβω ποτε περασανε 7 μηνες!! ολα γινονται σε τρελλους ρυθμους! νιωθω να μην προλαβαινω τιποτα!

Σχετικα με τον μαρσιπο...ρωτα καλυτερα τον γιατρο σου! αλλα γενικα σε οδηγει το παιδακι για το πως θα το χειριστεις... εγω δεν θυμαμαι ποτε την εβαλα με τα ποδαρακια να κρεμονται... αλλα θυμαμαι οτι αν την εβαζα καπως και δεν της αρεσε ή δεν την βολευε παραπονιοτανε και της αλλαζα θεση!

εχω να σας ανακοινωσω και κατι! η κορη μου λεει μαμα!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα κατουρηθηκ απο την χαρα μου!!!!!!! δεν ειναι απολυτως συνηδητο βεβαια...αλλα ξερει λεει μαμα καθαροτατα και με κοιταει!!!!!!!!!!! τωρα βεβαια στο μυαλο της εκεινη την ωρα μπορει να φανταζεται κατι ασχετο..ενα μπαλονι για παραδδειγμα,,,και να το λεει μαμα και να μην εχει σχεση με μενα..αλλα εγω λεω οτι το παιδι μου λεει μαμα!!!!!!!!!

χαζομαμααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γεια σου!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα, αν πηγαινες το προηγουμενο σαββατο,θα με πετυχαινες εκει..

και θα παιρναμε και τα ιδια πραγματα..

πηρα και σκιαστρα!!! πηρα σκετα μαυρα, αλλα αν σ'αρεσουν εχει πολλα κ με παιδικους ηρωες.

πηρα κ ομπρελιτσα για το καροτσι μας, γιατι δεν ειχα κ την προηγουμενη βδομαδα με τον πολυ ηλιο, κορωσε το μωρακι!

Α! κι εγώ θέλω ομπρελίτσα! αλλά δεν εχει για το δικο μου καροτσι στο Λητώ, πρέπει να παω και αλλου λοιπόν.

εχω να σας ανακοινωσω και κατι! η κορη μου λεει μαμα!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα κατουρηθηκ απο την χαρα μου!!!!!!! δεν ειναι απολυτως συνηδητο βεβαια...αλλα ξερει λεει μαμα καθαροτατα και με κοιταει!!!!!!!!!!! τωρα βεβαια στο μυαλο της εκεινη την ωρα μπορει να φανταζεται κατι ασχετο..ενα μπαλονι για παραδδειγμα,,,και να το λεει μαμα και να μην εχει σχεση με μενα..αλλα εγω λεω οτι το παιδι μου λεει μαμα!!!!!!!!!

ποπο, πολύ γρήγορα μίλησε! αφού σε κοιτάζει οταν το λέει, κατι θα ξέρει! :-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!!!!! Τ΄ απογευμα παμε να παρουμε ευχουλα, μεγαλωσαμε!!!!! Χτες πηγα και κομμωτηριο εκανα ανταυγιες ξανθοασημι τελεια, τωρα μενει να χασουμε και κανα κιλο αχχχχχχχχχ!!!!!!

Τζο παρε πανες απο δω και περα με οτι λεει η μικρη θα κατουριεσαι πανω σου χαχα. Φιλακια ΜΑΥ, Χριστινα και στα μπεμπακια σας!!!!

Πινακι βρηκες κανα γνωστο για τις εξετασεις;

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!:PΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΜΠΡΑΒΟ....ΗΡΘΕ Κ Η ΕΥΧΟΥΛΑ!

ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΓΩ ΕΥΧΟΥΛΑ ΩΣ ΛΑΙΧΩΝΑ..ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΙΠΛΗ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?

ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗ 1Η ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ...ΘΑ ΒΡΩ ΤΡΟΠΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΟΜΟΡΦΑ...ΦΙΛΙΑ!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!:PΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΜΠΡΑΒΟ....ΗΡΘΕ Κ Η ΕΥΧΟΥΛΑ!

ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΓΩ ΕΥΧΟΥΛΑ ΩΣ ΛΑΙΧΩΝΑ..ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΙΠΛΗ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?

ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗ 1Η ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ...ΘΑ ΒΡΩ ΤΡΟΠΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΟΜΟΡΦΑ...ΦΙΛΙΑ!

Ναι μεγαλωσαμε, ασε σε λιγο θα παμε στρατο χιχιχι.

Πινακι καλα εκανες και πηρες ευχουλα, όσο για τις εξετασεις Ελλας το μεγαλειο σου για ολα λεφτα θελουν τι να πω!!!

Μακαρι κοριτσι μου να βγαλετε γρηγορα ακρη και να προχωρησετε μπροστα και με το καλο να αποκτησετε ενα γερο μωρακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, ειμαι κ εγς καινουργια μανουλα με πολλεσ ανησυχιεσ και αγχοσ.....σημερα σαραντιζει η πριγκηπισα μου!!!!

ελπιζω να χωραω κ εγω στην παρεουλα σασ....

Καλως ήρθες!!!! Να σου ζήσει η μπεμπα σου!!!

Πότε γέννησες εγω 14/02 και χθες πηγαμε για σαραντισμο, μαζι πρεπει να μαστε:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως ήρθες!!!! Να σου ζήσει η μπεμπα σου!!!

Πότε γέννησες εγω 14/02 και χθες πηγαμε για σαραντισμο, μαζι πρεπει να μαστε:D

ευχαριστω πολυ sandy μου και εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου!!! γεννησα 12/02 σας περναμε 2 μερες χαχαχαχα:D:D:D:D:D


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

που ειστε βρε κοριτσια μου...μαλλον δε καταλαβαινω κ πολλα απ οσα περνατε καθημερινα οποτε καλυτερα να ειστε με τα παιδακια σας παρα εδω!

βγηκατε βολτουλες με τις ωραιες αυτες μερες????περιμενω νεα....φιλια!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις κούκλες!!!!κοριτσαρες μου χαθηκα γιατί εχω πορωθει με την βάπτιση που θα την κάνω Ιούνιο Βέβαια αλλα επειδή είμαι άνθρωπος αγχωδης τα κοιταω απο τώρα!αχ ομπρελιτσα ψάχνω κι εγω για το καρότσι εχω κι εγω το zippy της inglesina!!!!

Πινακι μου αυριο που θα κατέβω θα ρωτήσω για τις εξετάσεις εκει που σου έλεγα και θα σου πω το απόγευμα νεα!

Τζο μου είναι καλα η ασπουλα μας;αχ άρχισε να λεει λογακια και να τρελαίνει την μανούλα ε;

Όσες σαραντησατε σας εύχομαι να είσαστε και εσείς και τα μωρά σας πάντα καλα και ο θεός να σας φιλαει


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις κούκλες!!!!κοριτσαρες μου χαθηκα γιατί εχω πορωθει με την βάπτιση που θα την κάνω Ιούνιο Βέβαια αλλα επειδή είμαι άνθρωπος αγχωδης τα κοιταω απο τώρα!αχ ομπρελιτσα ψάχνω κι εγω για το καρότσι εχω κι εγω το zippy της inglesina!!!!

Πινακι μου αυριο που θα κατέβω θα ρωτήσω για τις εξετάσεις εκει που σου έλεγα και θα σου πω το απόγευμα νεα!

Τζο μου είναι καλα η ασπουλα μας;αχ άρχισε να λεει λογακια και να τρελαίνει την μανούλα ε;

Όσες σαραντησατε σας εύχομαι να είσαστε και εσείς και τα μωρά σας πάντα καλα και ο θεός να σας φιλαει

ροξανακι μου καλησπερα!δε πειραζει κανε τις δουλιτσες σου...να βρεις τα πιο ομορφα κ τα πιο εντυπωσιακα πραγματακια για τη πανεμορφη φαγανουλα μας!οποτε θες εδω θα μαι..αν εχεις κ νεα να μαθουμε με τις εξετασεις!

φιλια κ καλο βραδυ!!!!!!!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ! Είναι απίστευτο πως περνά η μέρα κ στο τέλος καταληγω να πεφτω στο κρεβάτι απο τις 9-10 πτώμα ! Σορρυ που δεν μπαίνω σ/κ συνήθως, αλλα είναι ο χαζμπαντ σπίτι κ κάνουμε διάφορα με το μωρό όλοι μαζί, συν κάποιες δουλειές δικές μου που βρίσκω ευκαιρία να κάνω όσο αυτός κρατά το μωρό.

Πολλές βόλτες Αυτό το τριήμερο ! Τέλεια ήταν! Βρήκα και ομπρέλα , εγω έχω το stokke. Με Αυτό τον ήλιο χρειάστηκε η ομπρέλα πάντως .

Πινακι πότε μπορείτε να ξαναξεκινησετε προσπάθειες ?

Sandy κι εγω θέλω ανταυγειες! Θα πάω αυτή τη βδομάδα μου φαίνεται . Όσο για τα κιλά , πρέπει να φύγουν και τα τελευταία επιτέλους ! Αρχίζω gym λοιπόν, μου έλειψε .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...