Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

KOYΚΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΨΙΛΟΤΡΕΧΩ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ;ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ; ΤΡΩΝΕ ; ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΑ ΟΙ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4,5 ΜΗΝΩΝ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΕΧΡΙ 150 ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΟΝΤΩΣ ΤΟΣΟ ΠΙΝΕΙ!

roxana μου, χαθηκες οντως!!

σε συνεπηρε η ανοιξη μου φαινεται και εχεις φορτωσει την κορουλα σου

και σας εφαγαν οι δρομοι!!!

καλα κανετε, δεν το συζητω!

και εμεις πλεον και πρωι και απογευμα!!

εμεις ξεκιναμε το πρωτο μας εμβολιακη στις 29 μαρτιου που θα ειμαστε 2 μηνων και 5 ημερων..το πενταβακ θα κανουμε.

να σε ρωτησω, τι εννοεις οτι η παιδιατρος σου ειπε μεχρι 150 κανει να πιει το μωρο?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλες κουκλες τι κανετε?

χριστινακι, στο verde κυκλοφορω, που αλλου?:D:D

καφεδακι take away και βολτουλα!

τζο, τι κανει η ασπα σου? ειναι καλα το κοριτσακι μας?

πινακιι, τι νεα, εβγαλες καμια ακρη με τις εξετασεις?

σαντυ μου, νωρις δε σου ηρθε η περιοδος?

θηλαζεις κιολας,που απόσο ξερω,την καθυστερει την περιοδο.

εγω δεν εχω ακομα...και ουτε θελω...καλα ειχαμε ξεμπερδεψει με την κυρια τοσο καιρο..χαχαχα

ρια,φιλια στην κουκλιτσα σου!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου may!!!εμενα μου ηρθε περιοδος στους δυο μηνες.ειναι αναλογα τον οργανισμο τελικα.και μια φιλη μου της ηρθε περιοδος ενω θηλαζε...οντως ηταν πολυ ωραια χωρις περιοδο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και μπεμπακια! Τι κανετε;;;Εγω ειμαι μες στα νευρα, μου ηρθε περιοδος και ποναω πολυ!!!! Εσας ποτε σας ηρθε μετα τη γεννα;;;!!!!
Sandy εμένα ακόμη δεν μου ήρθε .

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ;ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ; ΤΡΩΝΕ ; ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΑ ΟΙ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4,5 ΜΗΝΩΝ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΕΧΡΙ 150 ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΟΝΤΩΣ ΤΟΣΟ ΠΙΝΕΙ!

Εμένα και τώρα πίνει 150 που και που.

Jojo Μεσημερακι πηγαίνω , θα σου στείλω το τηλ ! Φυσικά κ οποια αλλη κοπέλα μπορεί , ωραία θα είναι να συναντηθούμε !

εγω κοριτσια 15 ημερων λεχωνα...φορτωσα μπεμπα στο καροτσι και πηγα για καφε στο εν φλοια στο χαλανδρι! και γενικα την 40η μερα απλα εκανα μια σταση στην εκκλησια!:rolleyes:

Κι εγω δεν είμαι προληπτική , έβγαινα κ πριν αλλα όχι πολυ λόγω καιρού. Ποιο είναι το Εν φλοία;

λοιπον..η ασπα ειχε περασει μια ωραιοτατη ιωση..με ερεθισμενο αυτι, ερεθισμενο λαιμο... διαρροια , πυρετο...ταυτοχρονα την ενοχλουσαν τα δοντια γιατι ειναι ετοιμα και αλλα δυο να σκασουν...και μαζι με αυτα εκανε και καποια αλλεργια... και ερχομαι και λεω...ναι ειναι παιδι μου!!!! χαχαχαχαχα δεν μασαει μια το κοριτσι μου!!!!! μια χαρα το περασε!!!!!!!! τωρα ειμαστε καλυτερα!! κανα 2 μερες στην γκαραντινα και μετα ειμαστε παλι πισω!!!!!!!

Οι αλλες κουκλες τι κανετε?

χριστινακι, στο verde κυκλοφορω, που αλλου?:D:D

καφεδακι take away και βολτουλα!

τζο, τι κανει η ασπα σου? ειναι καλα το κοριτσακι μας?

πινακιι, τι νεα, εβγαλες καμια ακρη με τις εξετασεις?

σαντυ μου, νωρις δε σου ηρθε η περιοδος?

θηλαζεις κιολας,που απόσο ξερω,την καθυστερει την περιοδο.

εγω δεν εχω ακομα...και ουτε θελω...καλα ειχαμε ξεμπερδεψει με την κυρια τοσο καιρο..χαχαχα

ρια,φιλια στην κουκλιτσα σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!!!! Τι κανετε;;;;Εγω ακομα ποναω, μ΄ αρεσει που λενε οτι μετα τη γεννα δε πονας τοσο στην περιοδο...γκρρρρρρρ!!!!

Τζο πως ειναι η μικρουλα σου;;;; Ροξανα, ΜΑΥ, Χριστινα πως πανε οι βολτιτσες;;;;

Εμενα κανει 7 γευματα των 120-130γρμ. και δεν αφηνει σταγονα στο μπιμπερο χαχαχα ειναι φαγανο το πουλακι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

roxana μου, χαθηκες οντως!!

σε συνεπηρε η ανοιξη μου φαινεται και εχεις φορτωσει την κορουλα σου

και σας εφαγαν οι δρομοι!!!

καλα κανετε, δεν το συζητω!

και εμεις πλεον και πρωι και απογευμα!!

εμεις ξεκιναμε το πρωτο μας εμβολιακη στις 29 μαρτιου που θα ειμαστε 2 μηνων και 5 ημερων..το πενταβακ θα κανουμε.

να σε ρωτησω, τι εννοεις οτι η παιδιατρος σου ειπε μεχρι 150 κανει να πιει το μωρο?

ΜΑΥ ΜΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΠΟΥΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΛ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 100 ΜΕΧΡΙ 150


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια! μπηκα λιγο στα γρηγορα μιας και κοιμηθηκε.

jo-jo πως παει η Ασπα? έγινε καλά? τι αλλεργια παρουσιασε?

may οταν ανοιξει ο καιρος θα ερθω και στο verde μια βολτα, μαλλον με αμαξι ομως! πολλή ανηφορα να ανεβω με το καροτσι

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσάκια!

η άσπα είναι πολα καλύτερα!!!! αρχισερ να τρωει και κανονικα..γιατι με είχε ρουφήξει το σκατό! αλλεργία εμφάνισε μάλλον στο σέλινο... βεβαια η γιατρός είπε ότι μπορεί να είναι και από τα δόντια...ή από την ίωση... ή και από τα δύο μαζί!

Λοιπόν βέρντε έρχομαι και εγώ!!! με αυτοκινητο βεβαια! αντε ωραία θα ήταν να πίναμε ενα καφεδάκι!!!!!!!!

Τα δικά σας τα νινακι τι κανουν???? σας έχω πει ότι μου λειπει η Ασπα-νεογεννητο??? χαχαχαχαχαχα αλλα και τώρα είναι μια χαρα!

Α!!!! δεν σας είπα τα νέα! η άσπα κάνει παλαμακι και χορεύει!!!!!! τρελλό γέλιο!

Link to comment
Share on other sites

τζο μου, καλημερα!!!

περαστικα στη μικρη σου Ασπα, αλλο κακο να μην παθετε, που λενε!

φυσικα κ θα παμε ολες μαζι για καφεδακι, λιγο να ζεστανει ο καιρος-που παλι μας τα χαλασε-και φυγαμε!!

κοριτσια,εμενα η μπεμπα εχει αρχισει και μου χαμογελαει και βγαζει και κατι ααα και εχω τρελαθει!!! εχω παρατηρησει επισης οτι ακουει τη φωνη μου κ

με ψαχνει με τα ματακια της μεσα στο χωρο!:D:D

απο την αλλη τζο μου, σε αντιθεση με σενα, ανυπομονω λιγο να μεγαλωσει, να φορεσουμε ωραια ρουχα, να μπορω να την κραταω χωρις να της στηριζω το κεφαλακι, να μην κοιμαται συνεχεια κτλ.

βεβαια,εμπεοιρια δεν εχω, εσυ που τα εχεις ζησει κ τα δυο, εχεις γνωμη..

λες και εμενα να μεγαλωσει κ να την θελω παλι λεχουδακι? χαχαχα

να σας ρωτησω,ποποα ξερει..τα ποδαρακια εξω απο το μαρσιπο, απο ποιο μηνα και επειτα,μπρουμε να τα κρεμαμε?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια! τον πηρε ο υπνος στο ριλαξ, τον κουνουσα με το ποδι!

Ο δικος μου τωρα τελευταια δεν πολυτρωει, ολο πεταω μισογεματα μπιμερο. προσπαθω να τον βαλω σε προγραμμα, η γιατρος ειπε οτι απο τις 50 μερες και μετα θα μπορουσε να μπει. για να δουμε.. Εχει και δυσκοιλια ο καημενουλης, χθες ολη μερα μονο μια φορα εκανε κακα.

οι βολτες τελος αυτες τις μερες, με τον αερα που να παμε? :( Παρασκευη διαβασα ανοιγει ο καιρος

Εχει παρει καμια σας καθρεφτακι για το αυτοκινητο, για να μας βλεπουν τα μωρα οταν οδηγουμε? αν να, απο που?

jo-jo χορος και παλαμακια ε? ποπο, εμενα ενα αγκου κανει και χεζομαι απ'τη χαρα μου! που να κανει και τετοια! Αρχισε να δειχνει ενδιαφερον για τα παιχνιδια του παντως αυτες τις μερες.

May η καθε ηλικια εχει και τη χαρη της! Για το μαρσιπο δεν ξερω, καλυτερα να ρωτησεις το γιατρο σου ομως. εχει να κανει και με την αναπτυξη του καθε παιδιου. εμενα μου ειπε οτι μπορω πλεον να τον βαζω στο ριλαξ με κλιση, γιατι γενικα ειναι αναπτυγμενος και στηριζει το κεφαλακι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..να σας ρωτησω ξερετε που μπορω να βρω προιοντα hello kitty κυριως ρουχαλακια κ παπουτσακια.θελω να παρω 1 δωρακι σε μια φιλη που γεννησε πριν 2 μερες κ θελω να ειναι κατι πολυ ιδιαιτερο και ομορφο.


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! τον πηρε ο υπνος στο ριλαξ, τον κουνουσα με το ποδι!

Ο δικος μου τωρα τελευταια δεν πολυτρωει, ολο πεταω μισογεματα μπιμερο. προσπαθω να τον βαλω σε προγραμμα, η γιατρος ειπε οτι απο τις 50 μερες και μετα θα μπορουσε να μπει. για να δουμε.. Εχει και δυσκοιλια ο καημενουλης, χθες ολη μερα μονο μια φορα εκανε κακα.

οι βολτες τελος αυτες τις μερες, με τον αερα που να παμε? :( Παρασκευη διαβασα ανοιγει ο καιρος

Εχει παρει καμια σας καθρεφτακι για το αυτοκινητο, για να μας βλεπουν τα μωρα οταν οδηγουμε? αν να, απο που?

jo-jo χορος και παλαμακια ε? ποπο, εμενα ενα αγκου κανει και χεζομαι απ'τη χαρα μου! που να κανει και τετοια! Αρχισε να δειχνει ενδιαφερον για τα παιχνιδια του παντως αυτες τις μερες.

May η καθε ηλικια εχει και τη χαρη της! Για το μαρσιπο δεν ξερω, καλυτερα να ρωτησεις το γιατρο σου ομως. εχει να κανει και με την αναπτυξη του καθε παιδιου. εμενα μου ειπε οτι μπορω πλεον να τον βαζω στο ριλαξ με κλιση, γιατι γενικα ειναι αναπτυγμενος και στηριζει το κεφαλακι.

καθρεφτακι πηρα εγω απο το λητω.

πηρα 2. ο ενας ειναι μεγαλουτσικος και δενει με σκρατς στο προσκεφαλο του πισω καθισματος και ο αλλος ειναι με βεντουζα.

ειναι μια μαρκα besafe.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..να σας ρωτησω ξερετε που μπορω να βρω προιοντα hello kitty κυριως ρουχαλακια κ παπουτσακια.θελω να παρω 1 δωρακι σε μια φιλη που γεννησε πριν 2 μερες κ θελω να ειναι κατι πολυ ιδιαιτερο και ομορφο.

pinakii,νομιζω hello kitty εχω δει στο λητω...δεν ειμαι σιγουρη!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

πινάκι hello kitty εχω δει σε ενα καταστημα μεσα στο εμπορικο στο village στου Ρεντη.

May από το Λητώ, ε? έχω εδώ στην περιοχή στη Μεσογειων Λητώ, αλλα δεν εχει καλο καιρο να παω με το μωρο, φυσάει παλι. Ειναι πάλι λιγο συναχωμένος και δεν θελω να τον βγαλω. θα παω μαλλον Σαββατο. πρεπει να παρω και σκιαστρα για τα παραθυρα, γιατι τον ενοχλει ο ηλιος στο προσωπο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...