Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια ! Τι κάνετε ; Τελικά αυτά τα μωρά είναι full time job ! Πότε περνά η μέρα , ούτε καταλαβαίνω ! May κι εγω προσπαθω για προγραμμα , για να δούμε...τελευταίες μέρες ξυπνά μια φορα νες τη νύχτα και μετα κατα τις 6 .

Έχω ξεχνιέται στις καροτσαδες , κάθε μεσημέρι γράφω χιλιόμετρα ! Του αρέσει πολυ , ευτυχώς ! Χαλάνδρι , χολαργο , ψυχικό , παντού πάμε ! Το επόμενο βήμα θα είναι να τον πάρω μονη μου με το αμάξι. Σήμερα πήγαμε για ψώνια και μετα για καφέ , εγω με το νινι , οι δυο μας !

Σαντυ πολυ περίεργο Αυτό που περιγράφεις , οπότε του το δίνεις με το θηλαστρο ; εμένα έχει ελατωθει το γάλα πλέον :(

Καληνύχτα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια ! Τι κάνετε ; Τελικά αυτά τα μωρά είναι full time job ! Πότε περνά η μέρα , ούτε καταλαβαίνω ! May κι εγω προσπαθω για προγραμμα , για να δούμε...τελευταίες μέρες ξυπνά μια φορα νες τη νύχτα και μετα κατα τις 6 .

Έχω ξεχνιέται στις καροτσαδες , κάθε μεσημέρι γράφω χιλιόμετρα ! Του αρέσει πολυ , ευτυχώς ! Χαλάνδρι , χολαργο , ψυχικό , παντού πάμε ! Το επόμενο βήμα θα είναι να τον πάρω μονη μου με το αμάξι. Σήμερα πήγαμε για ψώνια και μετα για καφέ , εγω με το νινι , οι δυο μας !

Σαντυ πολυ περίεργο Αυτό που περιγράφεις , οπότε του το δίνεις με το θηλαστρο ; εμένα έχει ελατωθει το γάλα πλέον :(

Καληνύχτα !

Καλημερα! Και γω θελω καροτσαδες!!!!!

Αχ αυτο το σκεφτομαι και γω πως θα παρω με τ΄ αμαξι μονη τον μπεμπη.....

Ναι με θηλαστρο βγαζω και του δινω αλλα και μενα εχει μειωθει...απο τα 7 γευματα τα 3 ειναι ξενο....δε φτανει το δικο μου...πινει 120-130γρμ τη φορα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...βλεπω ολες αρχισατε τις βολτες...το ιδιο και εμεις και περναμε τελεια...πλησιαζει και το δευτερο εμβολιο μας.κατα τ'αλλα κοιμομαστε μια χαρα...αχ βρε κοριτσια πως μεγαλωνουν ετσι!!!!Sandy μου οσο για τον θηλασμο κι εγω δεν τα καταφερα.Τουλαχιστον κρατησε μεχρι και το πρωτο εμβολιο.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ! Τι κάνετε ; Τελικά αυτά τα μωρά είναι full time job ! Πότε περνά η μέρα , ούτε καταλαβαίνω ! May κι εγω προσπαθω για προγραμμα , για να δούμε...τελευταίες μέρες ξυπνά μια φορα νες τη νύχτα και μετα κατα τις 6 .

Έχω ξεχνιέται στις καροτσαδες , κάθε μεσημέρι γράφω χιλιόμετρα ! Του αρέσει πολυ , ευτυχώς ! Χαλάνδρι , χολαργο , ψυχικό , παντού πάμε ! Το επόμενο βήμα θα είναι να τον πάρω μονη μου με το αμάξι. Σήμερα πήγαμε για ψώνια και μετα για καφέ , εγω με το νινι , οι δυο μας !

Σαντυ πολυ περίεργο Αυτό που περιγράφεις , οπότε του το δίνεις με το θηλαστρο ; εμένα έχει ελατωθει το γάλα πλέον :(

Καληνύχτα !

χριστινακι,αν σε φερει ο δρομος κ προς παπαγου, εκει ειναι το δικο μας στεκι...:D:D μπορουμε να καροτσισουμε μαζι..

οσο για το αυτοκινητο, αυτος ειναι κ μενα ο επομενοε στοχος μου!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

γειααααααααααα

pinaki με εχασες γιατι εχω να καθησω σε υπολογιστη (εκτος δουλειας βεβαια) παρα πολυ καιρο.... η ασπα παρταρει το βραδυ και κοιμαται κατα τις 3... την ειχα και αρρωστη με πυρετο τις τελευταιες μερες... σηκωσε ενα ωραιοτατο 38 αρι..ολο δικο της.... ξυπνησα το πρωι και την βρηκα μεσα στις κοκκινιλες..λες και την ειχαν φαει τα κουνουπια... φρικαρα... πηρα τον γιατρο τηλεφωνο και μεχρι παμε οι κοκκινιλες είχαν εξαφανιστει.... και την αλλη μερα τα ιδια... παλι γεματη κοκκινηλες οι οποιες εξαφανιστηκαν μετα απο 2 ωρες... τελικα χτες επεσε ο πυρετος.. αλλα ειναι ακομα καταπονημενη....

κι εμεις παμε βολτες! δεν μας πτοησε ο πυρετος! την εβγαλα και ηρεμησε το παιδακι... χαιροταν που κοιτουσε γυρω γυρω!

παπαγου εμεις ερχομαστε στο verde!

Χαλανδρι οποια ερχεται να σφυριξει! επισης βολταρουμε πολυ εκει!

αχ... εχω φρικαρει ρε κοριτσια... τι θα γινει με το παιδι μου και τους υπνους της??? λουλουδου θα την κανω???????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειααααααααααα

pinaki με εχασες γιατι εχω να καθησω σε υπολογιστη (εκτος δουλειας βεβαια) παρα πολυ καιρο.... η ασπα παρταρει το βραδυ και κοιμαται κατα τις 3... την ειχα και αρρωστη με πυρετο τις τελευταιες μερες... σηκωσε ενα ωραιοτατο 38 αρι..ολο δικο της.... ξυπνησα το πρωι και την βρηκα μεσα στις κοκκινιλες..λες και την ειχαν φαει τα κουνουπια... φρικαρα... πηρα τον γιατρο τηλεφωνο και μεχρι παμε οι κοκκινιλες είχαν εξαφανιστει.... και την αλλη μερα τα ιδια... παλι γεματη κοκκινηλες οι οποιες εξαφανιστηκαν μετα απο 2 ωρες... τελικα χτες επεσε ο πυρετος.. αλλα ειναι ακομα καταπονημενη....

κι εμεις παμε βολτες! δεν μας πτοησε ο πυρετος! την εβγαλα και ηρεμησε το παιδακι... χαιροταν που κοιτουσε γυρω γυρω!

παπαγου εμεις ερχομαστε στο verde!

Χαλανδρι οποια ερχεται να σφυριξει! επισης βολταρουμε πολυ εκει!

αχ... εχω φρικαρει ρε κοριτσια... τι θα γινει με το παιδι μου και τους υπνους της??? λουλουδου θα την κανω???????????

ΑΧ ΒΡΕ JO ΤΡΕΞΙΜΟ ΒΡΕ ΣΥ...ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ???ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΞΙΟΘΕΙ Κ ΓΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΣΠΑ...ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΩΡΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ Κ ΑΥΤΗ!ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...!ΦΙΛΙΑ!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια! πολλή κούραση σήμερα, ο μπέμπης ολο γκρίνια και καθόλου ύπνο, δεν ήξερα τι να τον κάνω. 2 φορές τον κατεβασα για βόλτα, μας επιασε κ η βροχή και ετρεχα σαν την τρελλή. ευτυχως ηρθε ο χασμπαντ και τον ταισε και τον πηγε επιτελους στο κρεβατάκι του.

χθες ειχαμε γιατρό, 4250 και 57.5 ! κατα τα αλλα ολα καλά, τον αλλο μηνα εμβολιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...βλεπω ολες αρχισατε τις βολτες...το ιδιο και εμεις και περναμε τελεια...πλησιαζει και το δευτερο εμβολιο μας.κατα τ'αλλα κοιμομαστε μια χαρα...αχ βρε κοριτσια πως μεγαλωνουν ετσι!!!!Sandy μου οσο για τον θηλασμο κι εγω δεν τα καταφερα.Τουλαχιστον κρατησε μεχρι και το πρωτο εμβολιο.....

Ρια κι εγω το ιδιο ελπιζω, τουλαχιστον να γινει 2 μηνων

χριστινακι,αν σε φερει ο δρομος κ προς παπαγου, εκει ειναι το δικο μας στεκι...:-D:grin: μπορουμε να καροτσισουμε μαζι..

οσο για το αυτοκινητο, αυτος ειναι κ μενα ο επομενοε στοχος μου!!

May παπαγου που? ειναι λιγο πιο μακρια, εχει και ανηφορες αλλα πιστευω να τα καταφερω! Ας ανοιξει ο καιρος και θα ερθω!
γειααααααααααα

pinaki με εχασες γιατι εχω να καθησω σε υπολογιστη (εκτος δουλειας βεβαια) παρα πολυ καιρο.... η ασπα παρταρει το βραδυ και κοιμαται κατα τις 3... την ειχα και αρρωστη με πυρετο τις τελευταιες μερες... σηκωσε ενα ωραιοτατο 38 αρι..ολο δικο της.... ξυπνησα το πρωι και την βρηκα μεσα στις κοκκινιλες..λες και την ειχαν φαει τα κουνουπια... φρικαρα... πηρα τον γιατρο τηλεφωνο και μεχρι παμε οι κοκκινιλες είχαν εξαφανιστει.... και την αλλη μερα τα ιδια... παλι γεματη κοκκινηλες οι οποιες εξαφανιστηκαν μετα απο 2 ωρες... τελικα χτες επεσε ο πυρετος.. αλλα ειναι ακομα καταπονημενη....

κι εμεις παμε βολτες! δεν μας πτοησε ο πυρετος! την εβγαλα και ηρεμησε το παιδακι... χαιροταν που κοιτουσε γυρω γυρω!

παπαγου εμεις ερχομαστε στο verde!

Χαλανδρι οποια ερχεται να σφυριξει! επισης βολταρουμε πολυ εκει!

αχ... εχω φρικαρει ρε κοριτσια... τι θα γινει με το παιδι μου και τους υπνους της??? λουλουδου θα την κανω???????????

jo-jo περαστικά! τι να επαθε η μπουμπού? Χαλανδρι εγω μενω, οποτε να κανονισουμε καποια στιγμή! που πηγαινεις, στην πλατεια?
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,ΕΒΓΑΖΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΘΟΣ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΕΔΩΣΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΑ 5150 ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ 4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ...ΨΗΛΩΝΟΥΜΕ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια και μπεμπακια! Τι κανετε;;;Εγω ειμαι μες στα νευρα, μου ηρθε περιοδος και ποναω πολυ!!!! Εσας ποτε σας ηρθε μετα τη γεννα;;;

Κατα τ΄ αλλα ειμαστε καλα, ο μπεμπης μου εχει γινει αλητακι...θελει αγκαλιες αλλα οχι πολλα πολλα πειραγματα...παω λιγο να τσιμπησω μαγουλακι και μπουτακι και τα παιρνει και μου φωναζει αααααααα χαχαχα!!!! Την Τεταρτη σαραντηζουμε και καιρου επιτρεποντως αρχιζουμε κι εμεις τις καροτσαδες!!!!

Link to comment
Share on other sites

KOYΚΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΨΙΛΟΤΡΕΧΩ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ;ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ; ΤΡΩΝΕ ; ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΑ ΟΙ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4,5 ΜΗΝΩΝ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΕΧΡΙ 150 ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΟΝΤΩΣ ΤΟΣΟ ΠΙΝΕΙ!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

jo-jo περαστικά! τι να επαθε η μπουμπού? Χαλανδρι εγω μενω, οποτε να κανονισουμε καποια στιγμή! που πηγαινεις, στην πλατεια?

\

ναι στην πλατεια παω! τις παρασκευες πιο πολυ τωρα και αργοτερα που θα ανοιξει ο καιρος θα ερχομαι και καθημερινες! στελει τηλεφωνο με πμ για να σε παρω οταν θα ερθω να πιουμε καφεδακι!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,ΕΒΓΑΖΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΘΟΣ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΕΔΩΣΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΑ 5150 ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ 4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ...ΨΗΛΩΝΟΥΜΕ!!!!!!

ωωω κι αλλο μεγαλο μωρακι!! μπραβοοοοοοο

Καλησπερα κοριτσια και μπεμπακια! Τι κανετε;;;Εγω ειμαι μες στα νευρα, μου ηρθε περιοδος και ποναω πολυ!!!! Εσας ποτε σας ηρθε μετα τη γεννα;;;

εγω πριν απο μια εβδομαδα αδιαθετησα! μετα απο 1,5 χρονο! χαχαχα δεν πονεσα ομως...

Κατα τ΄ αλλα ειμαστε καλα, ο μπεμπης μου εχει γινει αλητακι...θελει αγκαλιες αλλα οχι πολλα πολλα πειραγματα...παω λιγο να τσιμπησω μαγουλακι και μπουτακι και τα παιρνει και μου φωναζει αααααααα χαχαχα!!!! Την Τεταρτη σαραντηζουμε και καιρου επιτρεποντως αρχιζουμε κι εμεις τις καροτσαδες!!!!

εγω κοριτσια 15 ημερων λεχωνα...φορτωσα μπεμπα στο καροτσι και πηγα για καφε στο εν φλοια στο χαλανδρι! και γενικα την 40η μερα απλα εκανα μια σταση στην εκκλησια!:rolleyes:

ΤΖΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΑΕΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ;ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;

λοιπον..η ασπα ειχε περασει μια ωραιοτατη ιωση..με ερεθισμενο αυτι, ερεθισμενο λαιμο... διαρροια , πυρετο...ταυτοχρονα την ενοχλουσαν τα δοντια γιατι ειναι ετοιμα και αλλα δυο να σκασουν...και μαζι με αυτα εκανε και καποια αλλεργια... και ερχομαι και λεω...ναι ειναι παιδι μου!!!! χαχαχαχαχα δεν μασαει μια το κοριτσι μου!!!!! μια χαρα το περασε!!!!!!!! τωρα ειμαστε καλυτερα!! κανα 2 μερες στην γκαραντινα και μετα ειμαστε παλι πισω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...