Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

nαμαστε...πωσ σασ προεκυψε κοριτσια ...εμενα πριν 3 χρονια απο κακοηθη πολυποδα αλλα δεν με πειραξε ιδιαιτερα ...ετσι κι αλλιωσ τον κανακαρη τον ειχα μονο αυτο θα με φρικαρε

Link to comment
Share on other sites

ηρθα και γω, το ποσο χαρηκα που σας βρηκα, σοκαριστικα χθες, ημουν και η τελευταια που εγραψα και λέω κατι έκανα εγω και μας εκλεισαν. τεσπα σε τι κατασταση βρισκομαστε κοριτσια??? να χαιρετήσω και την νεα μας φίλη γεια σου leol να τον χαιρεσαι τον κανακάρη σου!! εμεις εδω (θα ρθουν και οι υπολοιπες σιγα-σιγα) στο περιμενε ήμαστε αλλες περίοδο αλλες ημερα εξετασης αλλες ήμερα εξωσωματικης αλλες να περασει ο πονος ή να περασουν οι παρενεργειες της avercap κατι περιμένουμε και εχουμε πολυ υπομονη και τρελλα οτι χρειαστείς λοιπον εδω!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βabitsiakiiiiiiiiiiiiiii μου! Αρχισα να σκέφτομαι πως δεν θα ξαναμαζευόμασταν και λυπήθηκα!!!!:roll: Αντε κάναμε την αρχή! Σιγά σιγά θα εμφανιστούν και οι άλλες λογικά!!!

Πώς είσαι; Πώς περνάς το σαββατοκυριακό σου;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalhmera κ καλωσ μαζευτηκαμε ασ γνωριστιυμε κ λιγο εχω αποριεσ εσεισ γιατι χωρισ κυκλο ιατρικοι οι λογοι αχ τι να γινει λοιπον ολα καλα θα πανε σασ φιλω κ τρεχω ο γιοσ μου ετοιμαζει πρωινακι:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και η lou21 με το νεο ονομα που με βαφτισατε εσεις!!:D:D:Dτι κανετε???εγω εχω ψιλοφοβηθει...επαθα μια ημικρανια δεν ειχα παθει ποτε στη ζωη μου με ενα ντεπον maximum και παγωμενη κομπρεσα μου περασε αλλα φοβηθηκα...το εψαξα λιγο και λενε οτι ημικρανιες σχετιζονται με την περιοδο και τις ορμονες και σκεφτηκα οτι μπορει να παιζει ρολο το οτι περιμενω περιοδο...ειχατε παθει κατι τετοιο εσεις???αφηστε που με καει ολη η κοιλια μου τωρα που περιμενω περιοδο...ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι απ τις ορμονες...αχ πια δεν μπορωωωωω!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Lou μου έγινες επισήμως mikrolou!!!!:D Χαίρομαι που βρήκες το δρόμο κι εσύ...τώρα περιμένουμε τη λάρα, τη συμπεθερά και τη μακαπούλα!!! Και η Δομνινα σίγουρα θα μας βρει!

Τι λες μικρολού μου; Είσαι καλύτερα τώρα; Αυτό με τις ημικρανίες που λες το είχα κι εγώ...τόσο στην πρώτη περίοδο μετά τις αρβεκάπ όσο και σε κάθε περίοδο πριν την επέμβαση...οπότε φαντάζομαι πλησιάζει να έρθει η ακατανόμαστη. Αν πάλι ανησυχείς καλό θα ήταν να πάρεις το γιατρό σου. Ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα πάντως!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

kalhmera κ καλωσ μαζευτηκαμε ασ γνωριστιυμε κ λιγο εχω αποριεσ εσεισ γιατι χωρισ κυκλο ιατρικοι οι λογοι αχ τι να γινει λοιπον ολα καλα θα πανε σασ φιλω κ τρεχω ο γιοσ μου ετοιμαζει πρωινακι:D:D:D:D

Καλώς ήρθες στην παρέα μας...Ημασταν από πριν μαζεμένες στο πάρεντς και τώρα συνεχίζουμε εδώ...Να σου ζήσει ο γιόκας σου!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Moments αληθεια το ειχες και συ???ουφ καποιες φορες με πιανει απελπισια...εμενα ομως μου εδωσε τριμηνη θεραπεια επειδη ειχα mini ενδομητριωση νε πολυ βαρια συμπτωματα!:? βλεπω εδω 6μηνες-9μηνες θεραπειες και φοβαμαι μηπως κατι δεν παει καλα...αλλα κατι θα ξερει...και μου ειπε οτι αναλογα με τους πονους που θα εχω μετα θα παρω αντισυλληπτικα...ειναι λογικο δηλαδη να ποναω τωρα που περιμενω??αν ειχαν φυγει οι εστιες δεν θα επρεπε να μην ποναω???ουφφφφφφφφ!!!! leol καλως ηρθες στο παρεακι μας!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Moments αληθεια το ειχες και συ???ουφ καποιες φορες με πιανει απελπισια...εμενα ομως μου εδωσε τριμηνη θεραπεια επειδη ειχα mini ενδομητριωση νε πολυ βαρια συμπτωματα!:? βλεπω εδω 6μηνες-9μηνες θεραπειες και φοβαμαι μηπως κατι δεν παει καλα...αλλα κατι θα ξερει...και μου ειπε οτι αναλογα με τους πονους που θα εχω μετα θα παρω αντισυλληπτικα...ειναι λογικο δηλαδη να ποναω τωρα που περιμενω??αν ειχαν φυγει οι εστιες δεν θα επρεπε να μην ποναω???ουφφφφφφφφ!!!! leol καλως ηρθες στο παρεακι μας!!!:D

Μικρολού μου προσπάθησε να μην αγχώνεσαι...ο γιατρός κάτι ήξερε για τη θεραπεία που σου έδωσε...μην ξεχνάς πως κι εγώ δυο μήνες διακοπή έκανα...οι οποίοι έγιναν 4 μέχρι να ξαναδιαθετήσω! Όπως και να χει η διαφορά είναι πως εσένα είναι ναι μεν μικρή αλλά έχεις βαριά συμπτώματα...Μίλησες καθόλου με το γιατρό για τους πόνους; Αυτός τι λέει; Οταν είχες κάνει την επέμβαση σου είπε πως είχε φύγει όλες τις εστίες;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

ναι και γω στους 4,5 μηνες θα παω!!!;)ηταν τοσο μικρες οι εστιες που δεν μπορεσε να τις αφαιρεσει χειρουργικα και πηρα τις ορμονες για να φυγουν αππο μονες τους!!!ο γιατρος μου λεει υπομονη και οτι παμε φυσιολογικα!!τι να πω...υπομονη κοριτσια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...