Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

γεια σας Θεες!!!!! αν μασς διωξουν και αποδω θα παμε αλλου και τα ονοματα μασ θα ειναι θεα1 θεα2 θεα3.....

λαρα μου εμένα μου είπε 10 μέρες αποχή όχι 40! οχι 40! οχι 40! μη μου λες τετοια και πως το λες στον καλό μου..... φιλακια κοριτσακια μου.


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γιατι να μας διωξουν???καφε ειναι ο,τι θελουμε λεμε!!!αφηστε σημερα νομιζα οτι ηρθα περιοδο γιατι πονουσα χαμηλα αλλα ηταν απ το εντερο τελικα...οι εστιες μου ηταν διπλα στο εντερο και με την σπαστικη κολιτιδα μαζι κανουν παρτυ...θα μου παρει 1-2 μερες να συνελθω αλλα οκ!!αφηστε που με την ενδομητριωση δεν δεχομαι την θαλασσα μου φαινεται πολυ παγωμενη...με το ζορι μπαινω μεσα αλλα με τετοια ζεστη τι να κανεις...ειμαστε ΘΕΕΣ ζητω οι ξανθες-μελαχρινες-κοκκινομαλλες κτλ!!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Δροσούλα σήμερα στον Όλυμπο!!!! Και η θέα κάτω καταπληκτικήήήήήήήή!!!!Μόλις ήπια και το νέκταρ μου ! Μια χαρά!!!!

Καλημέρα Θέές!!!!!:D:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας Θεες!!!!! αν μασς διωξουν και αποδω θα παμε αλλου και τα ονοματα μασ θα ειναι θεα1 θεα2 θεα3.....

λαρα μου εμένα μου είπε 10 μέρες αποχή όχι 40! οχι 40! οχι 40! μη μου λες τετοια και πως το λες στον καλό μου..... φιλακια κοριτσακια μου.

Ε αφου σου ειπε 10 μέρες, μια χαρα είναι!! Ισως επειδη εμενα ηταν λειζερ μου ειπε τοσες μέρες. Περιττο βεβαια να πω πως περίμενα πως κ πως να "σαραντίσω" !!! :D


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!:D

Σήμερα είναι η πρώτη μου μέρα διακοπών! Εκλεισαν για τα καλά τα σχολεία!!!!! Ο ε οοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!

Καλέ μα πού εξαφανιστήκατε όλες;:confused:

Όπως και να χει εγώ θα μιλάω μόνη μου! χαχαχαχα Πήρα τα φάρμακα σήμερα και τέλος τη βδομάδας αρχίζω τις ενέσεις καταστολής! Καλέ! Μπάστακας μου έγινε η καταστολή!!!!Αχ! Είναι μικρές δόσεις όμως αυτές και παλά λίγες μερούλες καθυστέρηση το πολύ να μου φέρουν, είπε ο γιατρός! Και όταν με το καλό αδιαθετήσω προχωράμε σε ενέσεις διέγερσης και βουρ...για μπεμπέ!!!!:D Ανυπομονώωωωωωωωωωωωω!!!!!

Περιττό να σας πω ότι μετακόμισα όλα τα λαχανικά και φρούτα από το ψυγείο και γέμισα το συρτάρι του ψυγείου με φάρμακα! Ω ρε γλέντια, νεύρα, εξάψεις και πρήξιμο που ακολουθάνε!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας κι απο μενα.Συγνωμη για τη ξαφνικη εισβολη αλλα διαβασα κατι για θεες και ειπα να περασω μια βολτα κι απο δω:P Αχ βρε Momentaki μου, τι μου θυμησατε με το θεμα του καφε σας... Μπορουμε να το δουμε απο τη θετικη του πλευρα ομως, κανουμε προβα κλιμακτηριου για τα 45 μας χρονια που ετσι κι αλλιως θα μας κοπει...χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

καλως την και την νεα θεα elena!!!εγω λεω οτι θα εχω 25-30 χρονια μπροστα μου να ξεχασω πως ειναι η εμμηνοπαυση...γιατι αν το περνουσα 2 φορες κοντα η μια στην αλλη δεν θα αντεχα!!!χαχα!!!ελα και οι ωοθηκες μου ξυπνανε και θα εχουμε αφιξεις!!αμαν πια!!!θα το ξαναπω...οτι θα περιμενα πως και πως την περιοδο μου ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

καλως την και την νεα θεα elena!!!εγω λεω οτι θα εχω 25-30 χρονια μπροστα μου να ξεχασω πως ειναι η εμμηνοπαυση...γιατι αν το περνουσα 2 φορες κοντα η μια στην αλλη δεν θα αντεχα!!!χαχα!!!ελα και οι ωοθηκες μου ξυπνανε και θα εχουμε αφιξεις!!αμαν πια!!!θα το ξαναπω...οτι θα περιμενα πως και πως την περιοδο μου ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ!!!!:D

Στο καφε της εξωσωματικης το διαστημα που το Momentaki μας περιμενε την ακατανομαστη, την μετονομασαμε σε sexy. Οποτε αν θελεις μπορουμε να κανουμε το ιδιο και με τη δικια σου μηπως και την καλοπιασουμε:P:tongue::P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα εχει πολλα ονοματα!!!:D ο,τι υπαρχει να την ονομασουμε μηπως και ακουσει και ερθει!!!!:D

Καλε, Τζουλια να την πουμε, θα ερθει σιγουρα τρεχοντας!!!:lol::lol::lol: Αν της υποσχεθουμε και σαμπανιες, δεν το συζητω, μετα θα παρακαλαμε να σου τελειωσει:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλέ!!!!! Οι Θεές όλο και γίνονται περισσότερες!!!!:D Θεά Ελενα καλωσόρισες στη θείκή παρέα!!!!:D:D:D

Καλως σας βρηκα....κι εδω....χαχαχαχαχα. Οπως βλεπεις απο πουθενα δε μπορεις να ξεφυγεις:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Το καινουριο μου σπιτι το ειδες; Το εβαλα φωτο κατω απο το ονομα μου:tongue::lol::lol::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου μικρολού! Μόνο εσύ εμφανίστηκες σήμερα μικρούλα μας!!!!Κανένα κόκκινο νέο ακόμα απ ό,τι αντιλαμβάνομαι!!!! Χμ...υπομονή και μόνο υπομονή!!!! Κι εμείς εδώ μαζί σου να περιμένουμε το μεγάλο γεγονός να πανηγυρίσουμε!!!!:D

Εντομεταξύ παρακαλώ να παρουσιαστούν οι εξής: μακαπούλα, συμπεθέρα, λάρα, βαβιτσιάκι, Δομνίνα!!!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...