Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μουουουου ε! να σας πω κατι ειστε ολες τρελλες και σας παω πολυ ειναι δυνατον να μη σας εχω δει ποτε κι ομωσ να περναω τοσο καλα??? kriskris ειχα ανοιξει στο parents νεο θεμα που ελεγε που ειμαστε δε το δες!!! γελαω μόνη μου με το "δε με αρεσει εδω μεσα" μα γιατι εχει ωραιο χρωμα! εγω νιωθω σαν να μετακομισα σε αλλο σπιτι!! και που ειναι οι υπολοιπες μου λειπουν!! mikrolou και γω ειχα πονοκεφαλους για πολυ καιρο στην αρχη, ενδιαμεσα και στο τελος εκανα 6μηνη θεραπεια και μου ήρθε η ακατανομαστη σε 9 μηνες ακριβως. ευχομαι να πλησιαζει το τελος του μαρτυριου σου


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βabitsiakiiiiiiiiiiiiiii μου! Αρχισα να σκέφτομαι πως δεν θα ξαναμαζευόμασταν και λυπήθηκα!!!!:roll: Αντε κάναμε την αρχή! Σιγά σιγά θα εμφανιστούν και οι άλλες λογικά!!!

Πώς είσαι; Πώς περνάς το σαββατοκυριακό σου;

momentaki γλυκο ελειπα χθες ήμουν στην μανουλα μου μμμμ φαγητακι μανουλας και περιποηση μεχρι αηδίας τελεια!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Bρε βρε! Αρχίσαμε να μαζευόμαστε!!!! Συμπεθερούλα τον βρήκες το δρόμο ε!!!! Ο εεεεεεεεεεεεε οοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!:D Αντε έμεινε και η λάρα!!!! η οποία μου έστειλε μήνυμα πως περιμένει να της ενεργοποιήσουν το λογαριασμό εδώ και μας έρχεται κι αυτή!!!! Ετσι εμείς δεν πτούμαστε! Αλλάζουμε καφέ, βάφουμε και τους τοίχους με νέο χρώμα και συνεχίζουμε!!!!:P


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

momentaki γλυκο ελειπα χθες ήμουν στην μανουλα μου μμμμ φαγητακι μανουλας και περιποηση μεχρι αηδίας τελεια!!

Αχ τι καλά μαμαδίστικα είναι αυτά! Κι εγώ πήγα το Σάββατο βράδυ στη δική μου και καλόφαγα!!!!:D Είδες τι καλές κόρες είμαστε! Τιμάμε το φαί της μανούλας μας!!! Δεν το κάνουμε για μας αλλά για τη...φουκαριάρα τη μάνα μας! χαχαχαχαχα


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσα! να, έσκασα μύτη κι εγώ...

Σόρρυ που δεν μπήκα καθόλου το σβκ αλλά κάνω αποτοξίνωση.. Βλέπετε κάθε μέρα της βδομάδας επί σχεδόν ένα συνεχόμενο 8ωρο κάθε μέρα... πολύ θέλει ο άνθρωπος να λαλήσει;

Βλέπω ότι όλες σχεδόν βρήκαμε το δρόμο μας εκτός από τη thea-yan... που είναι αυτή η ψυχή;

Περάσατε όλες καλά απ' ότι βλέπω.. άντε τα καλύτερα έρχονται..

Αύριο πάω στο γιατρό να κάνουμε το υπερηχογράφημά μας να δούμε πως πάμε..

Φιλάκια σε όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να και το Δομνινάκι!!!! Πόσο χαίρομαι που μαζευόμαστε!!!!

Θα περιμένουμε νέα σου από το γιατρό ε!!!!:D

Η λάρα είναι στο δρόμο! Έρχεται κι αυτή!!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Δομνινακι μου καλο ποσο χαιρομαι που ήρθες και συ!! αχ βρε κοριτσια διαβαζα που λεγατε για τα κιλακια της avercap και ελεγα τι τυχερη που είμαι εγω δεν εβαλα, αλλα τελικα βαζω ενα ενα τα καλοκαιρινα μου και δεν μου κανουν τα νευρα μου καθε πρωι, για να παω στη δουλεια μια ωρα ψαχνω τι να φορεσω που να μου κανει και να μη φαινεται η κοιλια που πλυμηριζει αριστερα δεξια μπροστα παντου!!! χρειαζομαι ψωνια επειγοντως. εγω την τριτη θα παω στον γιατρό να δουμε πως παμε και θα κανω και παπ (100 ευρώ) αρα ξεχναω τα ψωνια.:evil::twisted:


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

επίσης βρε κοριτσακια μου ποναω κατα την επαφη παλι, τι ειναι αυτο υποτιθετε οτι πονουσα γιατι ειχα την κυστη και ενω 9 μηνες δεν αισθανομουν τιποτα τωρα μετα την πρωτη περιοδο ο πονος επανηλθε αααα δεν μ΄αρεσουν αυτα!!! ευτυχως θα παω (ποτε ειπα? τριτη α καλα το χανω!!! τεταρτη) την τεταρτη και θα τον ρωτησω.


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορούδες μου καλές!

Babitsia μου αυτή είναι η μαγεία της αρβεκάπ! η κοιλιά μπροστά, δεξιά, αριστερά, παντού:P Η μόδα για το καλοκαίρι φέτος προστάζει μπλούζες ρηχτές και χαλαρές!!!! χαχαχαχααχα


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερααααααααααααααα...ακομα να συνηθισω εδω...μου αρεσει που μαζευτηκαμε..αν κ νιωθω οτι μας εκοψαν καπως την φορα!!!λοιπον,σημερα περιμενουμε νεα απο δομνινακι,αυριο απο babitsiaki..babitsiaki μην ανησυχεις για τα κιλακια,ολες τα βαλαμε!γνωμη μου ειναι οτι αν καναμε καλη διατροφη κ ασκηση,θα τα διωχναμε απο πανω μας..αλλα εγω προσωπικα,επειδη εδω κ μηνες θελω κ προσπαθω για νινι (οπως ειναι γνωστο...),αφεθηκα λιγο...παραμελησα λιιιιγο τον εαυτο μου..λεω τι διαιτες κ ιστοριες,αφου θα μεινω εγκυος...αλλα.....αλλα!!!!

τεσπα,αυτα..συμπεθερουλα μου τι κανεις εσυ?κανενα νεο εχουμε?ποτε ξεκινας?

thea yan μου ελπιζω να σε ξαναδουμε συντομα...


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερούλα μου όντως μας έκοψαν τη φόρα αλλά πού θα πάει...θα σταρτάρουμε ξανά...Καλέ είναι ήσυχο το καφέ γιατί λείπει η λάρα νομίζω!!!! Πώς είσαι; Πώς τα πάμε;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

koριτσακια μου αποτι βλεπω ...το φουλ τησ ντοπασ...εγω ωσ πρεσβυτερη κ χωρισ παρεξηγησηθελω να σασ πω να προσεχετε πολυ τη χρηση των ορμονων κ αυτο γιατι εγω καηκα απαυτεσ οι προηγουμενοι γιατροι το θεωρουσαν ρουτινα με φορτωνανε απο κλομιφεν ωσ αρβεκαπ πρεγκνιλ κτλ χαλαρα ...κ φορτωθηκα χωρισ λογο ενα εξωμητριο κ μετα τη γεννα εναν πολυποδα στη μητρα κ εναν ογκο στο στηθοσ επειδη το περασα κλ τα περναω μην τουσ ακουτε π τα δινουν ευκολα [κ ειναι νεασ γεννιασ] τα ματια σασ ανοιχτα κ οχι αφημενεσ σε πολλουσ απτουσ κατονομα κ μονο γιατρουσ που τα εγκληματα τουσ τα ανακαλυπτουμε αργα φιλακια:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Hello there! και χαλόου στην Κύπρον!

Τι μου κάνετε κοριτσάκια μου;;;;;; Εγώ ζεσταίνομαι, βαριέμαι και περιμένω πως και τι το σβκ που θα πάω στην Αίγινα!!! Ναι, κορίτσια είναι γεγονός.. πανηγυρίζω.. κατάφερα να πείσω τον σπιτόγατο, μούχλα και βαρεμένο σύζυγό μου να πάμε σβκ στην Αίγινα... εντάξει υπάρχει ιδιαίτερος λόγος.. κλείνουμε 2 χρόνια παντρεμένοι στις 22 και είπαμε να το γιορτάσουμε καταλλήλως...

Εκτός αυτού όπως όλες ξέρετε πήγα σήμερα στο γιατρό μου και κάναμε υπερηχογράφημα... Ο γιατρός τα βρήκε όλα τέλεια... είναι πολύ ευχαριστημένος και μου είπε να ξεκινήσουμε την επόμενη προσπάθεια το συντομότερο.. Του είπα ότι έχουμε συνεννοηθεί με τον εξωσωματικό για να ξεκινήσουμε με την περίοδο του Αυγούστου και συμφώνησε απολύτως..

Το μόνο μελανό σημείο στην όλη ιστορία είναι ότι μου επιβεβαίωσε αυτό που φοβόμουν.. Ότι το πιθανότερο η παλινδρόμηση να οφείλεται στην κακή κατάσταση του dna των σπερματοζωαρίων του συζύγου.. Όλα αυτό δείχνουν... τα αρχικά σπερμοδιαγράμματα, οι κακές κατατμήσεις, η πορεία της εγκυμοσύνης από την αρχή και φυσικά η κακή εξέλιξή της...

Τέλος πάντων, ότι έγινε έγινε.. Από δω και πέρα τον ρώτησα τι κάνουμε.. Δυστυχώς δεν μπορεί να μου εγγυηθεί ότι δεν θα ξανασυμβεί.. πρέπει να φτιάξει το σπέρμα μου είπε... ο σύζυξ παίρνει κάτι βιταμίνες αλλά το ρημαδοτσιγάρο δεν λέει να το ελαττώσει...

Τέλος πάντων... εγώ έχω ελπίδες... οπότε προχωράω ακάθεκτη...

Κανένα συγκλονιστικό;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινάκι μου πρώτα απ όλα να τα ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ με τον αντρούλη σου! Πάντα μαζί και πάντα καλά σας εύχομαι!!!!:D Τι πιο καλό και από ένα ταξιδάκι για να το γιορτάσετε!!!!! Καλά να περάσετε!!!!:D

Τα νέα από το γιατρό τέλεια! Χαίρομαι που είσαι καλά και που μπορείς πια να ξαναπροσπαθήσεις! Σου εύχομαι κοπέλα μου αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά...από την αρχή μέχρι το τέλος! Αυτό με το σπέρμα που σας είπε πώς βελτιώνεται; Υπάρχει κάποια φαρμακευτική αγωγή;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...