Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου γλυκά και από εδώ :)

Όπως θα καταλάβατε δεν πήγαν καλά τα πράγματα για μένα.....ο γιατρός μου είπε να κόψω τα φάρμακα και έτσι χτες ήρθε η σιχαμένη..... Μεγάλη απογοήτευση................. και ελπίζω σύντομα να συνέλθω για να προχωρήσουμε παρακάτω!!!

Σας φιλώ γλυκά!!

Λυπάμαι!!!!!

Θα συνέλθεις !!!!! Πάρε το χρονο σου και μετα ψηλά το κεφαλι και προχωράμε !!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πουλακι η χοριακη ηταν χαμηλη ωστοσο κατι πηγε να γινει κ ειναι πολυ σημαντικο ισως πιαστηκε κ επεσε...αυτη η μια μοναδουλα θετικου σου λεει πως την επομενη θα ρθει για να μεινει...μην απογοητευεσαι ξερω πψς ειναι βουνο αλλα σκεψου πως κατι πηγε να γινει..ειναι πολυ σημαντικο αυτο

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε μαρτακη να ειναι καλα και η μαμα σου που βοηθαει οσο μπορει. Εσυ με προσοχη οτι σου εχει πει ο γιατρος να κανεις. Φιλακια

ναι δοξα τον Θεο!!!!!!!! φυσικα ειναι πολυ καλο!!!!!!!!

ανελακι σε τι φαση εισαι??? πως αει με την κυστη???? την αρακολουθεις η απλα περιμενεις με την περιοδο να πεσει???? ποτε περιμενεις????

Μαρτακι σας διαβαζω παντα νε αγαπη..απλα δεν εχω τι ναβγραψω....σας ευχαριστβ για το ενδιαφερον ωστοσο...

νησακι μου γλυκο..... εσυ ξεκουραζεσαι???? ανακτας δυναμες?????

θα πας στον γατρο μετα τις γιορτες????

Καλησπέρα κορίτσια μου γλυκά και από εδώ :)

Όπως θα καταλάβατε δεν πήγαν καλά τα πράγματα για μένα.....ο γιατρός μου είπε να κόψω τα φάρμακα και έτσι χτες ήρθε η σιχαμένη..... Μεγάλη απογοήτευση................. και ελπίζω σύντομα να συνέλθω για να προχωρήσουμε παρακάτω!!!

Σας φιλώ γλυκά!!

ηρθε τοοοσο γρηγορα... η σιχαμενη????? αρα σημαινει οτι εχεις νεο κυκλο προσπαθειων που θα δωσει νεο ωαριο!!!!!!! καλη ψυχικη δυναμη και επιτυχια στις επαφες σας μεσα απ'την καρδια μου!!!

το νησακι εχει απολυτο δικιο στις σκεψεις που σου εγραψε και συμφωνω απολυτα μαζι του.... οτι ειναι πολυ κοντα η μερα της εγκυμοσυνης σου!!!!!!! φιλακια!!!!!

Λυπάμαι!!!!!

Θα συνέλθεις !!!!! Πάρε το χρονο σου και μετα ψηλά το κεφαλι και προχωράμε !!!!!

που εισαι εσυ γλυκο μου????? ποτε θα κανεις σκρατσιν ?????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι δοξα τον Θεο!!!!!!!! φυσικα ειναι πολυ καλο!!!!!!!!

ανελακι σε τι φαση εισαι??? πως αει με την κυστη???? την αρακολουθεις η απλα περιμενεις με την περιοδο να πεσει???? ποτε περιμενεις????

νησακι μου γλυκο..... εσυ ξεκουραζεσαι???? ανακτας δυναμες?????

θα πας στον γατρο μετα τις γιορτες????

ηρθε τοοοσο γρηγορα... η σιχαμενη????? αρα σημαινει οτι εχεις νεο κυκλο προσπαθειων που θα δωσει νεο ωαριο!!!!!!! καλη ψυχικη δυναμη και επιτυχια στις επαφες σας μεσα απ'την καρδια μου!!!

το νησακι εχει απολυτο δικιο στις σκεψεις που σου εγραψε και συμφωνω απολυτα μαζι του.... οτι ειναι πολυ κοντα η μερα της εγκυμοσυνης σου!!!!!!! φιλακια!!!!!

που εισαι εσυ γλυκο μου????? ποτε θα κανεις σκρατσιν ?????

Εδω είμαι κοριτσάκι μου!!!! Απο μερα σε μερα περιμενω περιοδο αρα με το που μπει ο καινούριος χρονος εγω θα σκρατσαρω.....χαχαχαχα....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδω είμαι κοριτσάκι μου!!!! Απο μερα σε μερα περιμενω περιοδο αρα με το που μπει ο καινούριος χρονος εγω θα σκρατσαρω.....χαχαχαχα....

κοριτσακι μου ετοιμο για ολα!!!! με το ποδαρικο του 2016 λοιπον!!!!!!!

Καλημέρα και από μένα! Περιμένω τέλη του μήνα να αδιαθετήσω και να δω εαν θα έχει φύγει η παλιοκύστη για να συνεχίσω!!!

ανελακι μου να φυγει ολη και να σε αφησει ολοκαθαρη και ενα γερο κυκλο νεου ωαριου!!!!!!!

καλησπέρα οχι δεν θα παω στο γιατρο μετα τις γιορτες..δεν εχω σκοπο να βαλω τη βλαστοκυστη συντομα...

νησακι μου οποτε νιωσεις οτι εισαι ετοιμη!!!!!!!!!

εμενα κοριτσια μου τα νεα μου ειναι και καλα και ανησυχητικα!!!!!!

ξεκιναω απ'τα καλα!!!!!!!!

τελικα και τα δυο μου τα μωρα ειναι ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!!!

ενα κατι το παθαμε εχτες και οι δυο.....γιατι ειχαμε συνηθησει στην ιδεα ενα κι ενα!!!!!

αλλαζουν τα σχεδια!!!!! ο Θεος σχεδιαζει και εμες ακολουθουμε!!!!!!

ανησυχησα για λιγο για να μην στεναχωρηθει κι η κορη αλλα τελικα το πηρε πιο ψυχραιμα λεγοντας και χαιδευοντας τρυφερα φιλωντας την κοιλια μου οτι θα ειναι καλυτερο για τα μωρα ετσι και θα κανουν πιο πολυ παρεα μεταξυ τους!!!!!

εγω κι ο αντρουλης μαλλον πιο δυσκολοι στις αλλαγες....... σημερα γελασαμε με την καρδια μας.... γιατι εχτες ειμασταν μαγκωμενοι που μας αλλαξαν τα σχεδια.......

το σημαντικο ειναι οτι ολα πανε αλα με τα μωρα.... η αποκολληση ΝΑΙ!!!!!! σχεδον εξαλειφτηκε...... τα σημαδα πιγματα στον υπερηχο λιγα και θα απορροφηθουν......

επισης μου μεσα σε δυο βδομαδες μου κοβει σταδιακα τα οιστρογονα(cyclakur) και την προγεστερονη (outrogestan) γιατι μου ειπε οτι τα παραγει πια ο καθε πλακουντας......

επισης τις ενεσεις προγεστερονης οσες μειναν για δυο βδοαδες η για τρεις τωρα τεταρτη κυριακη απο μερα παρα μερα..... ευτυχως ο πωπος μου αρχισε να ποναει!!!!χιχι

τις αντιπυκτικες τις συνεχιζω γυριζοντας στα 0,45 ml συμφωνησε και ο αιματολογος!!!!

αυτα ειναι τα καλα νεα!!!!

εχω και δυο λιγο ανησυχητικα το πρωτο:

ανεβηκε η χολυστερινη απο ανωτερο οριο 200 πηγε 307 και το λευκωμα ουρων ειναι λιγο τσιμπημενο......και μου ειε οτι φυσικα δεν ειναι τροφικο αλλα χολυστερινη εγκυμσυνης..... ε????? δεν το ηξερα!!!!!!

γι αυτα θα μιλησω με την νεφρολογο που μου εχει δωσει διατροφη το απογευμα η το βραδυ!!!!!! της εστειλα και ολες τις εξετασες.....

το δευτερο ειναι:

οτι ο τραχηλος ειναι μακρυς προς το παρον αλλα αν μικρινει θα μου κανει περιδεση...... το οποιο μου εξηγεισε ειναι εγχειρηση μιας μερας στο νοσοκομειο...... και μου κανει ραμα για να μην ανοιξει ο τραχηλος και χασω τα μωρα...... εννοειται ξαπλα πολυ.... ξεκουραση....... να σηκωνομαι για φαι και καθαριοτητα δικη μου και προσεκτικα μονο σπιτι.... η με το αμαξι κοντινες διαδρομες!!!!!!!! οχι βολτες.... περιπατους.... ορθοστασια και φυσικα καμια δραστηριοτητα ουτε σεχ!!!!!

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

δεν εχω τι να σας........ μονο θελω....... να συνεχισω να ελπιζω και να προσευχομαι για την δυναμη και την βοηθεα του ζωντανου Θεου στην ζωη μας!!!!!!!

σας φιλω!!!!!!!! μολις εχω νεα απο την νεφρολογο εννοειται οτι θα σας ενημερωσω φιλεναδες!!!!!!!! επομενο ραντεβου γιατρου..... 5 ιανουαριου αν δεν τον χρειαστω εγω (αχρειαστος μεχρι τοτε να'ναι!!!!)


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου.

Ευχομαι να ειστε καλα.

Απο οσα προλαβα να διαβασω:

Πουλακι μου ειμαστε δυνατα κοριτσια εμεις!μεσα μου πιστευω βαθεια προετοιμαζομαστε για ολες τις χαρες μιας μανουλας,ΥΠΟΜΟΝΗ,ΕΠΙΜΟΝΗ,ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!Θα μου πεις,μα χρειαζεται να περασουμε τοσα?δεν ξερω να σου απαντησω γλυκια μου,αλλα οπως καποτε ειπε και το Μαγισσακι ,συνεχιζουμε να κολυμπαμε,αν σταματησουμε τι νοημα θα εχει?Σου στελνω μια ζεστη αγκαλιτσα Πουλακι μου,εχεις ακομα 3 πουλακια καινσε περιμενουν και με το καλο να ειναι η τυχερη σου φορα!

Νησακι μου,σε σκεφτομαι ,σε φιλω!

Μαγισσακι μου,το 2016 θα συναντησεις το Μαγισσακι σου,στο ευχομαι ολοψυχα!Καθε ποτε γινεται το σκρατιν?πριν απο καθε ε.τ?

Ανελακι μου,συνανγωνιστρια,τι συχγρονισμος!Ηταν ο μηνας των κυστων????:tongue:

Αυτες τις ημεες πηγα παρεα με μια φιλη στον γυναικολογο της,οχι εξωσωματικο,απλο γυναικολογο,της ειχα μιλησει για την κυστη και επειδη τον ξερει πολυ καλα και ειμασταν και το τελευταιο ραντεβου,μου προτεινε η φιλη να τον ρωτησουμε να μου ριξει μια ματια.Αλλο που δεν ηθελα και εγω ,ειδικα για την κυστη να μου ελεγε πως παει!Εμεινε πολυ ικανοποιημενος απο τα οργανα γενικοτερα,μητρα ωοηθηκες,βρηκε ενδομητριο λεπτο λογ αντισυλλιπτικων μκυ ειπε φυσιολογικα ειναι λεπτο,και βρηκε στη μια ωοθηκη ενα ατρητο ωοθηλακιο 11mm και στην αλλη ωχρο σωματιο 13mm.Οποτε οπου και να ηταν η κυστη ,εχει μειωθει και μαλιστα εχω βγαλει και το ωαριο του κυκλου μου,λιγες μονο μερεε μετα την χρηση των αντισυλληπτικων.Γενικως ηταν πολυ ενθαρρυντικος,καποια στιγμη με κοιταξε στα ματια και μου ειπε"Μην πεφτεις ,προχωρα λιγο εμεινε,μανουλα θα γινεις"λες και ηξερε τα ψυχολογικα χαλια μου αυτες τις μερες.Κοριτσια λες και μου εκανε ολα τα Χριστουγεννιατικα δωρα μαζι!!!!!Εφυγα τοσο χαρουμενη απο εκει!!!!!!!Η φιλη μου αγκαλιες φιλια,μωρε τρελη της λεω που να μου ελεγε πως ειμαι εγκυος!!!!!Οποτε Ανελακι μου μην ανησυχεις θα φυγει και θα πας για την επομενη βλαστοκυστουλα σου!

Μαρτακη συμφωνω με την κορη ,θα εχετ την αποκλειστικοτητα και πανω απο ολα γερα παιδακια!!!!!!!με το καλο Μαρτακη !!!!!!!χαδακια στα αγορακια σου!!!!!

Γλυφιτζουρακι μουυυυυυ τι κανουν τα διδυμακια σου?????για πες μας τα νεα σας!!!!!!!πολλλαααα χαδακια απο την θεια Αννουλα να τους κανεις!!!!!!!!

Οποιο κοριτσι ξεχνω συγγνωμη,τι κανετε,πως ειστε????

Χαθηκα λιγο,ημουν σε ενα μικρο νιρβανα αυτες τις μερες,,ετρεχακαι με πολλα, ομως συνεχιζω να σεκφτομαι θετικα παρολες τις γκριζες ζωνες που μπαινω που και που,βλεπω στο τελος Rainbow babies για ολες μας!!!!!

Σας φιλω


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου.

Ευχομαι να ειστε καλα.

Απο οσα προλαβα να διαβασω:

Πουλακι μου ειμαστε δυνατα κοριτσια εμεις!μεσα μου πιστευω βαθεια προετοιμαζομαστε για ολες τις χαρες μιας μανουλας,ΥΠΟΜΟΝΗ,ΕΠΙΜΟΝΗ,ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!Θα μου πεις,μα χρειαζεται να περασουμε τοσα?δεν ξερω να σου απαντησω γλυκια μου,αλλα οπως καποτε ειπε και το Μαγισσακι ,συνεχιζουμε να κολυμπαμε,αν σταματησουμε τι νοημα θα εχει?Σου στελνω μια ζεστη αγκαλιτσα Πουλακι μου,εχεις ακομα 3 πουλακια καινσε περιμενουν και με το καλο να ειναι η τυχερη σου φορα!

Νησακι μου,σε σκεφτομαι ,σε φιλω!

Μαγισσακι μου,το 2016 θα συναντησεις το Μαγισσακι σου,στο ευχομαι ολοψυχα!Καθε ποτε γινεται το σκρατιν?πριν απο καθε ε.τ?

Ανελακι μου,συνανγωνιστρια,τι συχγρονισμος!Ηταν ο μηνας των κυστων????:tongue:

Αυτες τις ημεες πηγα παρεα με μια φιλη στον γυναικολογο της,οχι εξωσωματικο,απλο γυναικολογο,της ειχα μιλησει για την κυστη και επειδη τον ξερει πολυ καλα και ειμασταν και το τελευταιο ραντεβου,μου προτεινε η φιλη να τον ρωτησουμε να μου ριξει μια ματια.Αλλο που δεν ηθελα και εγω ,ειδικα για την κυστη να μου ελεγε πως παει!Εμεινε πολυ ικανοποιημενος απο τα οργανα γενικοτερα,μητρα ωοηθηκες,βρηκε ενδομητριο λεπτο λογ αντισυλλιπτικων μκυ ειπε φυσιολογικα ειναι λεπτο,και βρηκε στη μια ωοθηκη ενα ατρητο ωοθηλακιο 11mm και στην αλλη ωχρο σωματιο 13mm.Οποτε οπου και να ηταν η κυστη ,εχει μειωθει και μαλιστα εχω βγαλει και το ωαριο του κυκλου μου,λιγες μονο μερεε μετα την χρηση των αντισυλληπτικων.Γενικως ηταν πολυ ενθαρρυντικος,καποια στιγμη με κοιταξε στα ματια και μου ειπε"Μην πεφτεις ,προχωρα λιγο εμεινε,μανουλα θα γινεις"λες και ηξερε τα ψυχολογικα χαλια μου αυτες τις μερες.Κοριτσια λες και μου εκανε ολα τα Χριστουγεννιατικα δωρα μαζι!!!!!Εφυγα τοσο χαρουμενη απο εκει!!!!!!!Η φιλη μου αγκαλιες φιλια,μωρε τρελη της λεω που να μου ελεγε πως ειμαι εγκυος!!!!!Οποτε Ανελακι μου μην ανησυχεις θα φυγει και θα πας για την επομενη βλαστοκυστουλα σου!

Μαρτακη συμφωνω με την κορη ,θα εχετ την αποκλειστικοτητα και πανω απο ολα γερα παιδακια!!!!!!!με το καλο Μαρτακη !!!!!!!χαδακια στα αγορακια σου!!!!!

Γλυφιτζουρακι μουυυυυυ τι κανουν τα διδυμακια σου?????για πες μας τα νεα σας!!!!!!!πολλλαααα χαδακια απο την θεια Αννουλα να τους κανεις!!!!!!!!

Οποιο κοριτσι ξεχνω συγγνωμη,τι κανετε,πως ειστε????

Χαθηκα λιγο,ημουν σε ενα μικρο νιρβανα αυτες τις μερες,,ετρεχακαι με πολλα, ομως συνεχιζω να σεκφτομαι θετικα παρολες τις γκριζες ζωνες που μπαινω που και που,βλεπω στο τελος τα Rainbow babies για ολες μας!!!!!

Σας φιλω

:cool::cool::cool::cool:

Φιλάκια πολλάάάά!!!! Δεν το βάζουμε κάτω με τίποτα!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

:cool::cool::cool::cool:

Φιλάκια πολλάάάά!!!! Δεν το βάζουμε κάτω με τίποτα!!!!

Πολλα φιλακια γλυκια μου διδυμομανουλα εσυ!!!!!!ποσο σας καμαρωνω,ποσο σας θαυμαζω!!!!!!σας σκεφτομαι και προσευχομαι!!!!!!!

Με τιποτα κατω δεν το βαζουμε Νικουλα μου με τιποτα,εσυ ξερεις καλυτερα κοιτωντας βαθειαααα στα χαμογελαστα βλεμματα των μωρων σας!!!!!!

Σας στελνω μια τερααστια αγκαλια να χωρεσει ολη σας την οικογενεια μεσα στην καρδια μου!!!!!!❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολλα φιλακια γλυκια μου διδυμομανουλα εσυ!!!!!!ποσο σας καμαρωνω,ποσο σας θαυμαζω!!!!!!σας σκεφτομαι και προσευχομαι!!!!!!!

Με τιποτα κατω δεν το βαζουμε Νικουλα μου με τιποτα,εσυ ξερεις καλυτερα κοιτωντας βαθειαααα στα χαμογελαστα βλεμματα των μωρων σας!!!!!!

Σας στελνω μια τερααστια αγκαλια να χωρεσει ολη σας την οικογενεια μεσα στην καρδια μου!!!!!!❤

Αχ βρε Αννιώ μου πόσο συγκινούμαι!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα! Περιμένω τέλη του μήνα να αδιαθετήσω και να δω εαν θα έχει φύγει η παλιοκύστη για να συνεχίσω!!!

Μακάρι να ανοίξει ο δρόμος να προχωρήσεις κ το 2016 να έχουμε ευχάριστα μέα.

καλησπέρα οχι δεν θα παω στο γιατρο μετα τις γιορτες..δεν εχω σκοπο να βαλω τη βλαστοκυστη συντομα...

Όποτε νιώθεις εσύ έτοιμη. Χαλάρωσε μέρες που έρχονται κ μετά focus στον στόχο.

Σας φιλώ!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Αννιώ μου πόσο συγκινούμαι!!!!

Εγω να δεις γλυκο μκυ Νικολινακι μου!!!!!!❤Πολλα ζεστα γλυκα φιλαααακια τοσα ωστε να κλεισουν ολες τις πληγες του χρονου που τελειωνει μαζι με τα δοκιμασιεςτου για την οικογενεια σας!!!!!❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου.

Ευχομαι να ειστε καλα.

Απο οσα προλαβα να διαβασω:

Πουλακι μου ειμαστε δυνατα κοριτσια εμεις!μεσα μου πιστευω βαθεια προετοιμαζομαστε για ολες τις χαρες μιας μανουλας,ΥΠΟΜΟΝΗ,ΕΠΙΜΟΝΗ,ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!Θα μου πεις,μα χρειαζεται να περασουμε τοσα?δεν ξερω να σου απαντησω γλυκια μου,αλλα οπως καποτε ειπε και το Μαγισσακι ,συνεχιζουμε να κολυμπαμε,αν σταματησουμε τι νοημα θα εχει?Σου στελνω μια ζεστη αγκαλιτσα Πουλακι μου,εχεις ακομα 3 πουλακια καινσε περιμενουν και με το καλο να ειναι η τυχερη σου φορα!

Νησακι μου,σε σκεφτομαι ,σε φιλω!

Μαγισσακι μου,το 2016 θα συναντησεις το Μαγισσακι σου,στο ευχομαι ολοψυχα!Καθε ποτε γινεται το σκρατιν?πριν απο καθε ε.τ?

Ανελακι μου,συνανγωνιστρια,τι συχγρονισμος!Ηταν ο μηνας των κυστων????:tongue:

Αυτες τις ημεες πηγα παρεα με μια φιλη στον γυναικολογο της,οχι εξωσωματικο,απλο γυναικολογο,της ειχα μιλησει για την κυστη και επειδη τον ξερει πολυ καλα και ειμασταν και το τελευταιο ραντεβου,μου προτεινε η φιλη να τον ρωτησουμε να μου ριξει μια ματια.Αλλο που δεν ηθελα και εγω ,ειδικα για την κυστη να μου ελεγε πως παει!Εμεινε πολυ ικανοποιημενος απο τα οργανα γενικοτερα,μητρα ωοηθηκες,βρηκε ενδομητριο λεπτο λογ αντισυλλιπτικων μκυ ειπε φυσιολογικα ειναι λεπτο,και βρηκε στη μια ωοθηκη ενα ατρητο ωοθηλακιο 11mm και στην αλλη ωχρο σωματιο 13mm.Οποτε οπου και να ηταν η κυστη ,εχει μειωθει και μαλιστα εχω βγαλει και το ωαριο του κυκλου μου,λιγες μονο μερεε μετα την χρηση των αντισυλληπτικων.Γενικως ηταν πολυ ενθαρρυντικος,καποια στιγμη με κοιταξε στα ματια και μου ειπε"Μην πεφτεις ,προχωρα λιγο εμεινε,μανουλα θα γινεις"λες και ηξερε τα ψυχολογικα χαλια μου αυτες τις μερες.Κοριτσια λες και μου εκανε ολα τα Χριστουγεννιατικα δωρα μαζι!!!!!Εφυγα τοσο χαρουμενη απο εκει!!!!!!!Η φιλη μου αγκαλιες φιλια,μωρε τρελη της λεω που να μου ελεγε πως ειμαι εγκυος!!!!!Οποτε Ανελακι μου μην ανησυχεις θα φυγει και θα πας για την επομενη βλαστοκυστουλα σου!

Μαρτακη συμφωνω με την κορη ,θα εχετ την αποκλειστικοτητα και πανω απο ολα γερα παιδακια!!!!!!!με το καλο Μαρτακη !!!!!!!χαδακια στα αγορακια σου!!!!!

Γλυφιτζουρακι μουυυυυυ τι κανουν τα διδυμακια σου?????για πες μας τα νεα σας!!!!!!!πολλλαααα χαδακια απο την θεια Αννουλα να τους κανεις!!!!!!!!

Οποιο κοριτσι ξεχνω συγγνωμη,τι κανετε,πως ειστε????

Χαθηκα λιγο,ημουν σε ενα μικρο νιρβανα αυτες τις μερες,,ετρεχακαι με πολλα, ομως συνεχιζω να σεκφτομαι θετικα παρολες τις γκριζες ζωνες που μπαινω που και που,βλεπω στο τελος Rainbow babies για ολες μας!!!!!

Σας φιλω

Άντε , αντε....παει και αυτο με την κύστη!!!! Πισω μας το εχουμε κι αυτο!!!

Ναι το σκρατσιν γινεται στον κυκλο πριν την ετ 19η με 21η μερα! Και εχει δράση μονο για τον επομενο κυκλο!!!! Βεβαια εγω οπως ξέρετε καμια δράση δεν εχω δει αλλα...λεμε τωρα!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε , αντε....παει και αυτο με την κύστη!!!! Πισω μας το εχουμε κι αυτο!!!

Ναι το σκρατσιν γινεται στον κυκλο πριν την ετ 19η με 21η μερα! Και εχει δράση μονο για τον επομενο κυκλο!!!! Βεβαια εγω οπως ξέρετε καμια δράση δεν εχω δει αλλα...λεμε τωρα!!!!!

Ναι Μαγισσακι μου,πισω και αυτο!!!!!

Το τι εχουμε αφησεινπισω μας πια,ελεος ομως!!!!:tongue:

Μια χαρα θα κανεις το σκρατσακι μου σου γλυκια μου και θα πας να υποδεχτεις το τυεχρο σου Μαγισσακι!!!!!!!Αστο το πριν ,το τωρα μας νοιαζει,κανουμε οτι περνα απο το χερι μας και το μετα αστο και αυτο!!!!!Βημα βημα,Μαγισσακι μου!!!!!!!

Θυμασαι τι μου εχεις πει στις δυσκολες μου?"Κολυμπα"ετσι μου ειχες πει,την κρατησα την κουβεντα σου!!!!Παμε για κολυμπι γλυκια μου!!!!Παμε!!!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...