Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου!

Ειναινδυσκολες οι τελευταιες μερες μου,τρεχαματα πολλα,σε ολα τα επιπεδα.

Με την εξωσωματικη ,δεν ξερω ,δεν εχω πολλες προσδοκιεε αυτη τη φορα,δενε χουμε πολλα ωαρια,μεγαλωνουν αργα κλπ κλπ

Μεσα σε ολα και μια βιοψια που πρεπει να γινει(νεο φρουτο αυτο)και θα περιμενω αποτελεσματα,δεν θα επεκταθω,δεν ειναι της παρουσης.

Αυτα τα ωραια τα δικα μας.

Κατα αλλα ειναι απο τις στιγμες που νιωθω ευτυχισμενη και τυχερη για τον συντροφο που εχω!

Και επισης πιστευω βαθεια το 2016 θα μας δικαιωσει οοοοολες μας!

Οι εγκυουλες πως ειστε?

Ανελακι μου ,εχεις νεοτερο απο την χαζοκυστουλα?ειμαι σιγουρη εχει εξαφανιστει!

Νησακι μου σε σκεφτομαι,φιλακια!

Μαγισσουλα μου,ποτε με το καλο ?

Νικακι μου σε σκεφτομαι,φιλακια!

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε?τα νεα σας?


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια μου. Εγω κρυωσα παλι. Απο τα Χριστουγεννα κυλαω και ξανακυλαω. Αννουλα μου να ξερεις δεν θελουμε ποσοτητα αλλα ποιοτητα. Ευχομαι ότι περνάς να περάσει γρήγορα! Πολλα φιλάκια. Δεν ξέρω ακόμα αν έφυγε η κύστη, την άλλη εβδομάδα θα ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Ειναινδυσκολες οι τελευταιες μερες μου,τρεχαματα πολλα,σε ολα τα επιπεδα.

Με την εξωσωματικη ,δεν ξερω ,δεν εχω πολλες προσδοκιεε αυτη τη φορα,δενε χουμε πολλα ωαρια,μεγαλωνουν αργα κλπ κλπ

Μεσα σε ολα και μια βιοψια που πρεπει να γινει(νεο φρουτο αυτο)και θα περιμενω αποτελεσματα,δεν θα επεκταθω,δεν ειναι της παρουσης.

Αυτα τα ωραια τα δικα μας.

Κατα αλλα ειναι απο τις στιγμες που νιωθω ευτυχισμενη και τυχερη για τον συντροφο που εχω!

Και επισης πιστευω βαθεια το 2016 θα μας δικαιωσει οοοοολες μας!

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε?τα νεα σας?

αννουλα ολα καλα!!!! λιγα πταισματακια ουρολοιμωξη χωρις συμπτωματα και αντιβιωσξ

η augmentin των 875 μου φερνει στομαχικο ιλιγγο αι πονο στο στομαχι καποιες φορες!!!! το σιδηρο τον αυξησαμε λογω αιματοκριτη!!!!!!

β επιπεδου 29/1η 31/1....

εσυ μην στεαχωριεσαι εχει απολυτο δικιο η ανελ θελουμε λιγα και υγιειη!!!!!

τελικα τις ενεσεις δεν τις βρηκες ε???? καθε εμποδιο σε καλο!!!!!!

Καλημερα κοριτσια μου. Εγω κρυωσα παλι. Απο τα Χριστουγεννα κυλαω και ξανακυλαω. Αννουλα μου να ξερεις δεν θελουμε ποσοτητα αλλα ποιοτητα. Ευχομαι ότι περνάς να περάσει γρήγορα! Πολλα φιλάκια. Δεν ξέρω ακόμα αν έφυγε η κύστη, την άλλη εβδομάδα θα ξέρω.

περαστικουλια ανελακι μου!!!! κι ευχομαι ναας ενημερωσεις οτι εφυγε η κυστη!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου. Εγω κρυωσα παλι. Απο τα Χριστουγεννα κυλαω και ξανακυλαω. Αννουλα μου να ξερεις δεν θελουμε ποσοτητα αλλα ποιοτητα. Ευχομαι ότι περνάς να περάσει γρήγορα! Πολλα φιλάκια. Δεν ξέρω ακόμα αν έφυγε η κύστη, την άλλη εβδομάδα θα ξέρω.

Ουφφφφ κοριτσακι μου!Περαστικα σου γλυκια μου!

Αντε με το καλο να φυγει η χαζοκυστουλα!

Ξερω Ανελακι μου,εχεις δικιο,ποιοτητα θελουμε,απλα με εχει παρει απο κατω αυτο το διαστημα.Η αληθεια ειναι με απασχολει περισσοτεο το θεμα υγειας πλεον και λιγοτερο ποσα και αν παρουμε ωαρια.Ισωςαπο το αγχος για το θεμα υγειας μο βγαινει αυτη η αρνηση.

Εσεις μην επηρεαζεστε ,δεν θελω να νιωσω πως σας επηρεαζω αρνητικα,θα στενοχωρηθω πολυ ειλικρινα.


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αννουλα ολα καλα!!!! λιγα πταισματακια ουρολοιμωξη χωρις συμπτωματα και αντιβιωσξ

η augmentin των 875 μου φερνει στομαχικο ιλιγγο αι πονο στο στομαχι καποιες φορες!!!! το σιδηρο τον αυξησαμε λογω αιματοκριτη!!!!!!

β επιπεδου 29/1η 31/1....

εσυ μην στεαχωριεσαι εχει απολυτο δικιο η ανελ θελουμε λιγα και υγιειη!!!!!

τελικα τις ενεσεις δεν τις βρηκες ε???? καθε εμποδιο σε καλο!!!!!!

περαστικουλια ανελακι μου!!!! κι ευχομαι ναας ενημερωσεις οτι εφυγε η κυστη!!!!!!

Πταισματακια οπως ακριβως το ειπες Μαρτακη!

Μπροστα στα αντρακια σου,ολα ειναι πταισματακια!

Χαδακια στα αντρακια σου και περαστικα κοριτσι μου σε εσενα!

Οι ενεσεις που ειχαμε ελλειψη ,ξεκινανε 5-6η ημερ διεγερσης.Χωρις αυτες δε μπορει να ολοκληρωθει η διαδικασια.Μας τις εκαναν δωρο οι γονεις.Ποσο αγωνα και εκεινοι για ενα εγγονακι!Πως να μην συνεχιζουμε να προσπαθουμε να τους δωσουμε και σε εκεινους αυτη την χαρα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σεολα τα κοριτσια!

Πως ειστε κοπελακια μου?

Πουλακι μου ειδα οτι δεν σε ανεφερα εχτες,δεν ειναι πως δεν σε σκεφτμομαι,ισα-ισα μαλιστα!Πως εισαι κοριτσι μου?Φιλακια πολλα πολλα!

Φιλακια σε οοοολα τα κοριτσια!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια κι απο μενα...ελπιζω να ειστε ολες καλα...εγω δεν ειχα κατι σημαντικο να πω οποτε δεν εμπαινα..ωστοσο εχω καποια νεα...την προηγουμενη βδομαδα καναμε εναν υπερηχο να δουμε που βρισκομαστε...δυστυχως τα αιματωματα στη μητρα υπηρχαν...πηρα μια βδομαδα δυνατη αγωγη μπας και τα αποβαλει η μητρα αλλα δυστυχως τιποτα...καταληξαμε να κανουμε ενα ειδος υστεροσκοπησης χωρις να αγγιξουμε το ενδομητριο με αναρροφητηρα και ενα ειδικο λαβιδακι να τα βγαλει ενα ενα ο γιατρος..ηταν να γινει σημερα αλλα δυστυχως την Τεταρτη αδιαθετησα 24η μερα...ο γιατρος μου λεει εχεις φαει τρελη μουτζα...αλλες παλινδρομουν τα μωρα και τελος..εγω απο το Σεπτεμβρη βασανιζομαι αλλα δεν βαριεσαι...το μονο που με φοβιζει ειναι οι συμφισεις που μπορει να δημιουργηθουν...αυτα..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια κι απο μενα...ελπιζω να ειστε ολες καλα...εγω δεν ειχα κατι σημαντικο να πω οποτε δεν εμπαινα..ωστοσο εχω καποια νεα...την προηγουμενη βδομαδα καναμε εναν υπερηχο να δουμε που βρισκομαστε...δυστυχως τα αιματωματα στη μητρα υπηρχαν...πηρα μια βδομαδα δυνατη αγωγη μπας και τα αποβαλει η μητρα αλλα δυστυχως τιποτα...καταληξαμε να κανουμε ενα ειδος υστεροσκοπησης χωρις να αγγιξουμε το ενδομητριο με αναρροφητηρα και ενα ειδικο λαβιδακι να τα βγαλει ενα ενα ο γιατρος..ηταν να γινει σημερα αλλα δυστυχως την Τεταρτη αδιαθετησα 24η μερα...ο γιατρος μου λεει εχεις φαει τρελη μουτζα...αλλες παλινδρομουν τα μωρα και τελος..εγω απο το Σεπτεμβρη βασανιζομαι αλλα δεν βαριεσαι...το μονο που με φοβιζει ειναι οι συμφισεις που μπορει να δημιουργηθουν...αυτα..

Κοριτσι μου, σου ευχομαι ολοψυχα περαστικά και γρήγορα να έρθουν όλα στα φυσιολογικά τους.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια κι απο μενα...ελπιζω να ειστε ολες καλα...εγω δεν ειχα κατι σημαντικο να πω οποτε δεν εμπαινα..ωστοσο εχω καποια νεα...την προηγουμενη βδομαδα καναμε εναν υπερηχο να δουμε που βρισκομαστε...δυστυχως τα αιματωματα στη μητρα υπηρχαν...πηρα μια βδομαδα δυνατη αγωγη μπας και τα αποβαλει η μητρα αλλα δυστυχως τιποτα...καταληξαμε να κανουμε ενα ειδος υστεροσκοπησης χωρις να αγγιξουμε το ενδομητριο με αναρροφητηρα και ενα ειδικο λαβιδακι να τα βγαλει ενα ενα ο γιατρος..ηταν να γινει σημερα αλλα δυστυχως την Τεταρτη αδιαθετησα 24η μερα...ο γιατρος μου λεει εχεις φαει τρελη μουτζα...αλλες παλινδρομουν τα μωρα και τελος..εγω απο το Σεπτεμβρη βασανιζομαι αλλα δεν βαριεσαι...το μονο που με φοβιζει ειναι οι συμφισεις που μπορει να δημιουργηθουν...αυτα..

Νησακι μου γλυκο,δεν εχω λογια.

ευχομαι απο καρδιας ολα απο εδω και περα να μην θυμιζουν στο παραμικρο και σε τιποτα τους τελευταιους μηνες που βασανιζεσαι.Να μεινουν ολα τα ασχημα στο παρελθον κοριτσι μου.Περαστικα Νησακι μου και μονο χαρες απο εδω και περα και τιποτα λιγοτερο απο χαρες!

Σε σκεφτομαι,σε φιλω και μια μεγαλη αγκαλια κοριτσακι μου.


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κοριτσια κι απο μενα...ελπιζω να ειστε ολες καλα...εγω δεν ειχα κατι σημαντικο να πω οποτε δεν εμπαινα..ωστοσο εχω καποια νεα...την προηγουμενη βδομαδα καναμε εναν υπερηχο να δουμε που βρισκομαστε...δυστυχως τα αιματωματα στη μητρα υπηρχαν...πηρα μια βδομαδα δυνατη αγωγη μπας και τα αποβαλει η μητρα αλλα δυστυχως τιποτα...καταληξαμε να κανουμε ενα ειδος υστεροσκοπησης χωρις να αγγιξουμε το ενδομητριο με αναρροφητηρα και ενα ειδικο λαβιδακι να τα βγαλει ενα ενα ο γιατρος..ηταν να γινει σημερα αλλα δυστυχως την Τεταρτη αδιαθετησα 24η μερα...ο γιατρος μου λεει εχεις φαει τρελη μουτζα...αλλες παλινδρομουν τα μωρα και τελος..εγω απο το Σεπτεμβρη βασανιζομαι αλλα δεν βαριεσαι...το μονο που με φοβιζει ειναι οι συμφισεις που μπορει να δημιουργηθουν...αυτα..

afto tha ine to telefteo....tha dis!!!! ke den tha afisi oute simfisis oute tipota!!!! mono mia kaki anamnisi pou ke afti tha glikani otan me to kalo erthi to moraki sou!!!!!! efxomaste na ine poli poli sidoma!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πταισματακια οπως ακριβως το ειπες Μαρτακη!

Μπροστα στα αντρακια σου,ολα ειναι πταισματακια!

Χαδακια στα αντρακια σου και περαστικα κοριτσι μου σε εσενα!

Οι ενεσεις που ειχαμε ελλειψη ,ξεκινανε 5-6η ημερ διεγερσης.Χωρις αυτες δε μπορει να ολοκληρωθει η διαδικασια.Μας τις εκαναν δωρο οι γονεις.Ποσο αγωνα και εκεινοι για ενα εγγονακι!Πως να μην συνεχιζουμε να προσπαθουμε να τους δωσουμε και σε εκεινους αυτη την χαρα!

μπραβο στους γονεις σας....... αννουλα μου για τις ενεσεις!!!!!! Βεβαια αγωνιουν και θελουν και εκεινοι να ολοκληρωθουν σαν γιαγιαδες και παπουδες!!!!! το στεφανι των γεροντων ειναι τα παιδια των παιδιων!!!!!

πολυ χαιρομαι με τα νεα σου!!!!

καλησπέρα κοριτσια κι απο μενα...ελπιζω να ειστε ολες καλα...εγω δεν ειχα κατι σημαντικο να πω οποτε δεν εμπαινα..ωστοσο εχω καποια νεα...την προηγουμενη βδομαδα καναμε εναν υπερηχο να δουμε που βρισκομαστε...δυστυχως τα αιματωματα στη μητρα υπηρχαν...πηρα μια βδομαδα δυνατη αγωγη μπας και τα αποβαλει η μητρα αλλα δυστυχως τιποτα...καταληξαμε να κανουμε ενα ειδος υστεροσκοπησης χωρις να αγγιξουμε το ενδομητριο με αναρροφητηρα και ενα ειδικο λαβιδακι να τα βγαλει ενα ενα ο γιατρος..ηταν να γινει σημερα αλλα δυστυχως την Τεταρτη αδιαθετησα 24η μερα...ο γιατρος μου λεει εχεις φαει τρελη μουτζα...αλλες παλινδρομουν τα μωρα και τελος..εγω απο το Σεπτεμβρη βασανιζομαι αλλα δεν βαριεσαι...το μονο που με φοβιζει ειναι οι συμφισεις που μπορει να δημιουργηθουν...αυτα..

νησακι μου ευχομαι το γρηγοροτερο να περασει η ταλαιπωρια αυτη..... και να μην αφησει κανενα ιχνος η αλλο προβλημα υγειας αλλα να ειναι ετοιμη η μητρα και το ενδομητριο σου για να υποδεχτει το μωρακι σου!!!!!

afto tha ine to telefteo....tha dis!!!! ke den tha afisi oute simfisis oute tipota!!!! mono mia kaki anamnisi pou ke afti tha glikani otan me to kalo erthi to moraki sou!!!!!! efxomaste na ine poli poli sidoma!!!!!

γεια σου μαγισσακι!!! τι μου κανεις!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου θελω τοσο πολυ την θετικη σας ενεργεια!

Ειναι καποιο αλλο κοριτσι που εχει ή θα ξεκινησει διεγερση ή προσπαθεια ????

Θελω παρειτσα αυτη τη φορα,χιχιχι!

Φιλακια πολλαααααα!

Καλησπερα!μολις γράφτηκα στο -πραγματικά χαώδες-φόρουμ και έπεσα πάνω στη συζήτηση.σημερα είμαι στην 6η μέρα του κύκλου και μετά από πολλές χάλια εξετάσεις και ακόμη περισσότερες κύστες πάντως είδους και μεγεθους επιτέλους κατάφερα να ξεκινήσω τα φάρμακα της πρόκλησης.αυριο θα κάνω τις πρώτες εξετάσεις οιστραδιολη και υπέρηχο να δω πως πάει.

Καλή επιτυχία και σε σένα και στις υπόλοιπες εδω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!μολις γράφτηκα στο -πραγματικά χαώδες-φόρουμ και έπεσα πάνω στη συζήτηση.σημερα είμαι στην 6η μέρα του κύκλου και μετά από πολλές χάλια εξετάσεις και ακόμη περισσότερες κύστες πάντως είδους και μεγεθους επιτέλους κατάφερα να ξεκινήσω τα φάρμακα της πρόκλησης.αυριο θα κάνω τις πρώτες εξετάσεις οιστραδιολη και υπέρηχο να δω πως πάει.

Καλή επιτυχία και σε σένα και στις υπόλοιπες εδω

joy-girl καλως ηρθες!!!!! σου ευχομαι κααααλη επιτυχια!!!!!!!ενημερωνε μας βημα βημα για να'μαστε διπλα σου!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!μολις γράφτηκα στο -πραγματικά χαώδες-φόρουμ και έπεσα πάνω στη συζήτηση.σημερα είμαι στην 6η μέρα του κύκλου και μετά από πολλές χάλια εξετάσεις και ακόμη περισσότερες κύστες πάντως είδους και μεγεθους επιτέλους κατάφερα να ξεκινήσω τα φάρμακα της πρόκλησης.αυριο θα κάνω τις πρώτες εξετάσεις οιστραδιολη και υπέρηχο να δω πως πάει.

Καλή επιτυχία και σε σένα και στις υπόλοιπες εδω

Καλωσηρθες κοριτσι μου ,ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Ευχομαι απο καρδιας καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!

Με το καλο να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα σου!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...