Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη χρονια! Υγεια, τυχη, ερωτα, μωρακια, χρηματα κ οτι επιθυμείτε.

μαριτσα μου καλη χρονια και το πολυποθητο να ερθει γρηγορα!!!!!!

Καλή Χρόνια κορίτσια μου :)

Με υγεία πάνω από όλα και με πολλά πολλά μωράκια το 2016 :):):)

πουλακι μου γρηγορα μανουλα!!!!!

Γλυκουλινες μου!!!!!!!!!!!

Καλη μας Χρονια!!!!!!!

Τιποτα λιγοτερο απο

Υγεια

Ευτυχια

Τυχη

Αγαπη

Αισιοδοξια

πολλα Χαμόγελα και πολλα πολλα γερα μωλακια!!!!!!!!!:D

Υποσχομαι το 2016 να μας...γκαστρωσω ολες μας στο τυχερο μας πινακακι!!!!!!:tongue:

Σας φιλω καθε μια ξεχωριστα!!!!!!!!Και σας ευχαριστω πολυ για τις στιγμες που μου σταθηκατε σαν δικοι μου ανθρωποι και περιμενω τις στιγμες του 2016 που θα ζησουμε παρεουλα και θα ειναι δημιουργικες,χαρουμενες και γλυκα συγκινητικες για ολες μας!!!!!

Φιλακια!!!!❤

αννουλα μου γλυκεια σε χαιρετω με τους μπομπιρες που με ζουλανε!!!!!

ευχομαι το τυχερο πινακακι.... να γεμισει μωρακια!!!!!

Καλημερα κοριτσια μου. Καλη Χρονια σε ολες. Δυστυχως η κυστη δεν εφυγε μονη της και μου εδωσε cyclacur για να φυγει. Μακαρι να φυγει γρηγορα για συνεχισω τις προσπαθειες. Αννουλα τι κανεις; Εσένα εφυγε η κύστη; Μαρτακη τι κανεις; φιλακια

ανελακι μου...... μην αγχωνεσαι απο αυτο!!!!!!! θα φυγει η κυστη!!!!!!!!!!! γρηγορα μανουλα..... σου ευχομαι!!!!!!

tha figi.....sto xeri tis ine????? tha figi lemeeeeeeeeee!!!!!

α ρε μαγισσουλα ατελειωτη!!!!!!!

νησακι μου αλλες κυστες φευγουν μονες τους με την περιοδο και αλλες με φαρμακα!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γλυκα!

Καλησπερα πως ειστε?

Ειχαμε καποια εορταζουσα απο το πινακακι μας?

Αν ναι Χρονια Πολλα και συντομα μανουλα και να χαιρετε το μωρακι της σε οποιο κοριτσι γιορταζε !


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η γλυκια κυστουλα(ξου ξου) :tongue:εξαφανιστηκε και παμε για την επομενη προσπαθεια και το πιθανοτερο με λιγοτερες ορμονες!

Εχουμε ελλειψη 6-7 ενεσεις Cetrotide.

Με απεριοριστη αγαπη μας παραχωρησε η island μας (για μιαακομα φορα ενα τεραστιο δημσιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ για οοοοολα )τον προηγουενο μηνα 4 ενεσεις(με ημερ.ληξης 12/2015) αλλα μετα εμαθα για την κυστη οποτε δεν ηθελα να ληξουν στα χερια μου καιπηγαν στα χερακια κοπελας που ηταν σε φαση διεγερσης με χιλιες ευχες και απο την island μας και απο εμενα!

Οποια κοπελα εχει την καλοσυνη θα ηταν πολυτιμη η βοηθεια σας!Θα βγαλω και μια ανακοινωση ανοιχτα απο εδω στο φορουμ κ απο το παρεντς απλα αν με διαγραψουν θα στενοχωρηθω παρα πολυ αν σας χασω.

Σας ευχαριστω για μια ακομα φορα γι την αγαπη κι την συμπαρασταση σας κοριτσια μου!

Φιλακια πολλα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου. Καλη Χρονια σε ολες. Δυστυχως η κυστη δεν εφυγε μονη της και μου εδωσε cyclacur για να φυγει. Μακαρι να φυγει γρηγορα για συνεχισω τις προσπαθειες. Αννουλα τι κανεις; Εσένα εφυγε η κύστη; Μαρτακη τι κανεις; φιλακια

Ανελακι μου καλησπερα,μη μου στενοχωριεσαι θα φυγει,σεκαταλαβαινω απολυτα ,αυτη την αγωνια την ειχα μολις πριν ενα μηνα!

Ολες μου τις ευχες και την θετικη μου σκεψη γλυκια μου!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αννουλα μου γιατι να σε διαγραψουν απο το φορουμ?????

Γιατι σε παλαιοτερη αναρτηση μου Μαρτακη μου ,μου εγινε επιπληξη οτι δεν επιτρεπεται η αναφορα σε φαρμακα .


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Annoula εδωσα και τις τελευταιες ρε γαμωτο..ελπιζω να βρουμε..ειναι καμια σε ομαδες στο φεισμπουκ???εγω οχι...θα ρωτησω ομως Αννα σε γνωστες μου...

Νησακι μου ,ειμαι σιγουρη θα ειναι τυχερες σε οποιο κοριτσι πηγαν!:D

Να εισαι παντα καλα κοριτσακι μου,σε ευχραιστουμε πολυ για το ενδιαφερον και την αγαπη σου!

Θα με συγχωρεσεις ,και σε παρακαλω να μου επιτρεψεις την ευχαριστηρια αναφορα μου,θελουμε με καθε ευκαιρια απο καρδιας να ευγνομωνουμε ολα τα κοριτσια που βαζουν το λιθαρακι σους στο ονειρο μας!Καθε μια ξεχωριστα και ειναι πραξεις που πρεπει να επαινουνται!β?

Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...