Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, SylPan είπε:

      Τι είναι καταστολή με averkap? Για τεχνητό κύκλο? Βγαίνουν περισσότερα ωάρια? Πωπώ κι εμένα μου φάνηκαν παρά πολλές!

      Κανεις πρώτα καταστολή και μετά διέγερση. Είναι διαφορετικό πρωτόκολλο. Σε εμένα βγήκαν περισσότερα. Οι 300 μονάδες σε προηγούμενα πρωτόκολλα δεν μου έφταναν. Και εμένα πολλές μου φαίνονται αλλά τόσες χρειάζεται ο οργανισμός μου για να βγάλει πολλά και ποιοτικά. 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Ναι Μαγισσακι μου,πισω και αυτο!!!!!

Το τι εχουμε αφησεινπισω μας πια,ελεος ομως!!!!:tongue:

Μια χαρα θα κανεις το σκρατσακι μου σου γλυκια μου και θα πας να υποδεχτεις το τυεχρο σου Μαγισσακι!!!!!!!Αστο το πριν ,το τωρα μας νοιαζει,κανουμε οτι περνα απο το χερι μας και το μετα αστο και αυτο!!!!!Βημα βημα,Μαγισσακι μου!!!!!!!

Θυμασαι τι μου εχεις πει στις δυσκολες μου?"Κολυμπα"ετσι μου ειχες πει,την κρατησα την κουβεντα σου!!!!Παμε για κολυμπι γλυκια μου!!!!Παμε!!!!!!;):D

Το συζητάς;;;; Για την ακρίβεια ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑ!!!!! Αυτο λεω και στον εαυτό μου συνεχεια!!!!

Μπρατσάκια για να καταφέρουμε να μείνουμε στην επιφάνεια και να μην βουλιάξουμε, βατραχοπέδιλα για να παμε λιγο πιο γρηγορα στον στοχο, μάσκα για να θαυμάζουμε τα ομορφα του βυθού και φυσικα αναπνευστήρα για να μπορούνε να παιρνουμε ανάσα οταν βουλιάζουμε για λιγο!!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το συζητάς;;;; Για την ακρίβεια ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑ!!!!! Αυτο λεω και στον εαυτό μου συνεχεια!!!!

Μπρατσάκια για να καταφέρουμε να μείνουμε στην επιφάνεια και να μην βουλιάξουμε, βατραχοπέδιλα για να παμε λιγο πιο γρηγορα στον στοχο, μάσκα για να θαυμάζουμε τα ομορφα του βυθού και φυσικα αναπνευστήρα για να μπορούνε να παιρνουμε ανάσα οταν βουλιάζουμε για λιγο!!!!!!

Για αυτα τα ωραια σου σε αγαπαω κοριτσι μου!!!!!!!

Ποσο "μιλας" στο μεσα μου να ηξερες και να ηξερες ποσο με συγκινεις!!!!!!β?

Και ο πιο διστακτικος θα ηθελε να κολυμπησει με τετοιες συνθηκες!!!!!!!

Παμε Μαγισσακι μου,παμε κοριτσαρα μου,ειμαστε τοοοοοοοοοοσο κοντα,οοοοολες μας,οοοολες μας,καμμια παραπονεμενη!!!!!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

:D

Για αυτα τα ωραια σου σε αγαπαω κοριτσι μου!!!!!!!

Ποσο "μιλας" στο μεσα μου να ηξερες και να ηξερες ποσο με συγκινεις!!!!!!β?

Και ο πιο διστακτικος θα ηθελε να κολυμπησει με τετοιες συνθηκες!!!!!!!

Παμε Μαγισσακι μου,παμε κοριτσαρα μου,ειμαστε τοοοοοοοοοοσο κοντα,οοοοολες μας,οοοολες μας,καμμια παραπονεμενη!!!!!!!!;):D

Έχω έμπνευση που και που .... Χιχιιχιχιχι......

:wink:


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

:D

Έχω έμπνευση που και που .... Χιχιιχιχιχι......

:wink:

Μαγισσακι μου γλυκο εσυ!!!!!!!!σου στελνω πολλα πολλα φιλακια!!!!!!

Καλημερα γλυκια σε οοοοοολατα κοριτσια!!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Κι εγώ κολυμπάωωωω! Να δω πότε θα φτάσουμε! (γιατι θα φτάσουμε που θα πάει). Αννούλα μου, ενθαρρυντικά τα λόγια σου, μακάρι να φύγει από μόνη της και να μην χρειαστεί να πάρω φάρμακα. Φιλάκια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου καλημερα και καλη βδομαδα!!!!

εγω εδω πολυ ξαπλα..... μεγαλωνουμε ραγδαια μου φαινεται!!!! η κοιλια απο πρωι σε απογευμα διαφορα οπτικη!!!! σαν να εχω αρχισα λιγο να αισθανομαι ελαφρια εσωτερικα προς στα σπλαχνα χτυπηματακια!!!!!

σας φιλω ολες!!!! ελπιζω ολες να ειστε καλα!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλημερα και καλη βδομαδα!!!!

εγω εδω πολυ ξαπλα..... μεγαλωνουμε ραγδαια μου φαινεται!!!! η κοιλια απο πρωι σε απογευμα διαφορα οπτικη!!!! σαν να εχω αρχισα λιγο να αισθανομαι ελαφρια εσωτερικα προς στα σπλαχνα χτυπηματακια!!!!!

σας φιλω ολες!!!! ελπιζω ολες να ειστε καλα!!!!!

Αχ τι καλα. Απο ποτε συνηθως τα καταλαβαινεις τα κουνηματα; φιλακια στα μικρουλια σου.

Link to comment
Share on other sites

ανελακι μου γλυκο!!!! γρηγορα και στις χαρες σου!!

για σιγουρα και καθημερινα κατα την 18η εβδομαδα με 20η!!!!

αλλα θες που ειναι δευτερη φορα!!!! θες που ειναι δυο!! θεςπου εχει γινει το δερμα επειδη εχει τεντωθει πολυ εγω οταν τα χαιδευω ψιλαφοντας βρισκω και που καθονται εκει ειναι πολυ σκληρη η κοιλια μου!!!!! τωρα τα εσωτερικα χτυπηματα ειναι σαν μπουνιτσες κλωτσιτσες ζουλιγματα δυνατα στα οργανα μου... καλαοταν ο κατω μου χτυπαει το εντερο η τις σαλπιγγες γαζω δυνατα καποια "αχ" "ωχ" ξαφνικα σαν ναμεχτυπα γρηγορα κπ και μετα ηρεμια.... επισης δεν τα καταλαβαινω καθε μερα!!!!

εχτες που ειχα νευρα πονακια χαμηλα και δεν ειχα ενεργηθει ημουν και γκρινιαρα καποιες φορες που επιασα την κοιλια μου σαν να ειχαν κρυφτει... δεν μπορουσα με τιποτα να τα εντοπισω!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!

Φιλακια στις μανουλες και στα νινακια σας!

Φιλακια στις εγκυουλες και τα σπορακια σας!

Φιλακια στα κοριτσια που ειμαστε ακομα στον αγωνα!

Μελαγχολικες αυτες οι μερες για εμας,ομως,,,,,,,κραταμε δυναμη και ελπιδα μεσα μας και προχωραμε!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλήν εσπέραν άρχοντες

κι αν είναι ορισμός σας

Χριστού την θεία γέννηση

να πω στ΄ αρχοντικό σας

Χριστός γεννάται σήμερον

εν Βηθλεέμ τη πόλη

οι ουρανοί αγάλλονται

χαίρει η φύσις όλη

Εν τω σπηλαίω τίκτεται

εν φάτνη των αλόγων

ο βασιλεύς των ουρανών

και ποιητής των όλων

Για φετος :ΝΑ ΤΑ ΠΩ,ΝΑ ΤΑ ΠΩ????

Για τα επομενα Χριστουγεννα ευχομαι να σας λεω,ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ,ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ,ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!

Κοριτσακια μου Ευτυχισμενα Χρονια ,Καλα Χριστουγεννα με Υγεια και πολλα πολλα Χαμόγελα!!!!!!!!

Σας φιλω μια προς μια,σας αγαπω!❤

Φιλακια στις μανουλες και τα μωρακια σας!❤

Φιλακια στις εγκυουλες και τα σπορακια σας!❤

Στα κοριτσια που ειμαστε στον αγωνα συντομα εγκυουλες και μανουλες!❤

__________________

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies💖❤❤💖


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΑΡΑ....ΧΑΡΑ....ΧΑΡΑ στην γη

γιατι γεννηθηκε ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ!!!!!!

Εμμανουηλ σημαινει ο Θεος μαζι με μας!!!!!

και ειρηνη επι της γης!!!!!!

ποιος θα μπορουσε να φανταστει πως ενα τετοιο μωρο θα γινοταν ο σωτηρας μας!!!!!!!

πολλα φιλια... και την αγαπη μου σε καθεμια σας!!!!!!!

200247-NativityScene.gif.jpg

__________________


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και καλά κορίτσια μου γλυκά!!!

Δεν έχω προλάβει αυτές τις μέρες να σας διαβάσω και να σας γράψω :):) θα σας διαβάσω σιγά σιγά και θα μάθω τα νεάκια σας!!!

Καλές γιορτές να έχουμε με υγεία και πολύ ευτυχία και μέσα στο 2016 να πραγματοποιηθούν όλα μας τα όνειρα :) :)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Αφηστε εχω καταναλωσει πολλα γλυκα και νοιωθω τυψεις. Μαρτακη μου καλο περιμενω περιοδο την πρωτοχρονια ετσι για να μπει καλα η χρονια! Φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...