Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

joy-girl καλως ηρθες!!!!! σου ευχομαι κααααλη επιτυχια!!!!!!!ενημερωνε μας βημα βημα για να'μαστε διπλα σου!!!

Ευχαριστώ.Χθες είδαμε με γιατρό ότι έχω μόνο 2 ωοθυλακια περίπου 19 και 13 χιλιοστά.Οιστραδιολη 545.Αρχισα και τις cetrotide και ξαναπάω σήμερα για εξετάσεις.πολυ άγχος βρε παιδί μου.Αν δεν το βιώσεις δεν μπορείς να το καταλάβεις.Παω για δουλειά.Τα λέμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες κοριτσι μου ,ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Ευχομαι απο καρδιας καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!

Με το καλο να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα σου!:D

Να σαι καλα.δυσκολα ξεκίνησα κι εγώ,όπως φαντάζομαι και οι περισσότερες κοπέλες εδώ.Θα τα πούμε.Φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.Χθες είδαμε με γιατρό ότι έχω μόνο 2 ωοθυλακια περίπου 19 και 13 χιλιοστά.Οιστραδιολη 545.Αρχισα και τις cetrotide και ξαναπάω σήμερα για εξετάσεις.πολυ άγχος βρε παιδί μου.Αν δεν το βιώσεις δεν μπορείς να το καταλάβεις.Παω για δουλειά.Τα λέμε!!!
Να σαι καλα.δυσκολα ξεκίνησα κι εγώ,όπως φαντάζομαι και οι περισσότερες κοπέλες εδώ.Θα τα πούμε.Φιλια!

ναι joy-girl πολλες δυσκολιες και πολυ χρονο χρειαζεται.......

επισης ολες οι παρακολουθησεις εχουν πολυ αγχος!!!!

αλλα τι να κανουμε... ειναι υπεροχο και εξοχο να γινουμε μανουλες!!!!!!

πολλα φιλια!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι joy-girl πολλες δυσκολιες και πολυ χρονο χρειαζεται.......

επισης ολες οι παρακολουθησεις εχουν πολυ αγχος!!!!

αλλα τι να κανουμε... ειναι υπεροχο και εξοχο να γινουμε μανουλες!!!!!!

πολλα φιλια!!!!

Είναι σίγουρα,γι'αυτό και παιδευόμαστε.Αποψε κάνω την pregnyl και Πέμπτη ωοληψια.ποναει πολυ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

joy-girl. καλη επιτυχια!!!!!!

η ωοληψια εχει τοπικη αναισθησια!!!! εγω δεν εκανα...... και δεν εχω προσωπικη πειρα!!!!!!μπες να μας πεις νεα σου..... μολις μπορεσεις.....

ευχομαι καλη επιτυχια σε ολα τα βηματα!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα,γι'αυτό και παιδευόμαστε.Αποψε κάνω την pregnyl και Πέμπτη ωοληψια.ποναει πολυ;

Με το καλό η ωολληψια! Να παρεις ποιοτικά ωαριακια που θα γονιμοποιηθουν τελεια και που θα σου φέρουν στην αγκαλια σου γερα μωρακια!!!

Η ωολληψια δεν ποναει καθολου! Γινεται με μέθη και δεν καταλαβαινεις τιποτα!!! Εσυ κοιμάσαι και η τυχη σου δουλευει!!!!! :wink: μετα οταν ξυπνήσεις μπορει να εχεις καποιες ενοχλήσεις, λιγα πονάκια και λιγο πρήξιμο στην κοιλια αλλα τιποτα τρομερό !!!!! Μην φανταστεις.... Εγω παντως δεν ειχα τιποτα απο τα παραπανω.... Μην ανησυχεις καθολου!!!! Ειναι απλούστατη διαδικασια!!!!!

Καλη επιτυχία !!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

joy-girl. καλη επιτυχια!!!!!!

η ωοληψια εχει τοπικη αναισθησια!!!! εγω δεν εκανα...... και δεν εχω προσωπικη πειρα!!!!!!μπες να μας πεις νεα σου..... μολις μπορεσεις.....

ευχομαι καλη επιτυχια σε ολα τα βηματα!!!!!

Όχι με τοπική βρε Μαρτάκη μου...... Χιχιχιχιχιχιχι....

Πως πανε τα ζουζουνια σου και οι κλωτσιές ;;;;;;


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!!! σορυ!!!! δεν ηξερα οτι υπαρχει διαφορα μεθης και τοπικης χιχι!!!

αυριο το μεσημερι παω για β επιπεδου!!! σημεραμπηκα 22η βδομαδα η αλλιως στον 6ο μηνα....τωρα πια νιωθω οτι δεν εχω χωρο... με ζουλανε... τα ζυλαω..... δεν κοιμαμαι καλα.....οταν τρωω... αυτο το λιγο που σκυβω μπροστα... ποναω στο διαφραγμα-στομαχι τα ζουλαω και μετα μουδιαζει η κοιλια μου... κανει σαν καρφιτσες!!!! στιγμες στιγμες εχω πολυ δυσφορια!!!

εσυ μαγισσακι μου σε τι μερα -φαση βρισκεσαι... ειχες ει τελος του μηνα αν θυμαμαι?????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

joy-girl. καλη επιτυχια!!!!!!

η ωοληψια εχει τοπικη αναισθησια!!!! εγω δεν εκανα...... και δεν εχω προσωπικη πειρα!!!!!!μπες να μας πεις νεα σου..... μολις μπορεσεις.....

ευχομαι καλη επιτυχια σε ολα τα βηματα!!!!!

Καλημέρα. Τελικα η ωοληψια οντως δεν πονα αλλα η δικη μου δεν πηγε καθολου καλα.Το ενα(το οποιο μαλλον ειχε ωαριο) εσκασε νωριτερα και το αλλο δεν ειχε ωαριο.Φανταστειτε πως τη μερα της ωοληψιας ειχα περιοδο! Μου ειπαν πως δεν εχει ξαναγινει αυτο.Ο οργανισμος μου δεν αντιδρα σωστα στην αγωγη και ετσι παμε για φυσικο κυκλο.Τι να κανω θα το υπομεινω.😕

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλό η ωολληψια! Να παρεις ποιοτικά ωαριακια που θα γονιμοποιηθουν τελεια και που θα σου φέρουν στην αγκαλια σου γερα μωρακια!!!

Η ωολληψια δεν ποναει καθολου! Γινεται με μέθη και δεν καταλαβαινεις τιποτα!!! Εσυ κοιμάσαι και η τυχη σου δουλευει!!!!! :wink: μετα οταν ξυπνήσεις μπορει να εχεις καποιες ενοχλήσεις, λιγα πονάκια και λιγο πρήξιμο στην κοιλια αλλα τιποτα τρομερό !!!!! Μην φανταστεις.... Εγω παντως δεν ειχα τιποτα απο τα παραπανω.... Μην ανησυχεις καθολου!!!! Ειναι απλούστατη διαδικασια!!!!!

Καλη επιτυχία !!!!

Ευχαριστω, αλλα οπως εξηγησα στην 17μαρτη ολα πηγαν στραβα.Γενικα το ιστορικο μου και η αντιδραση μου στα φαρμακα εχει προβληματισει τους γιατρους.Παρεπιπτοντως με την pregnyl ειχες καμια παρενεργεια; Εγω εσταζα ποταμια ιδρωτα, ειχα ταχυκαρδιες, πονοκεφαλο...χαλια.Δυστυχως ειναι η μονη ενεση που δε μπορω να αποφυγω τωρα με το φυσικο κυκλο.

Link to comment
Share on other sites

κουραγιο joy-girl!!!!!

μην αποθαρρυνεσαι!!!!! θα βρουν οι γιατροι τροπο να σε βοηθησουν κοπελα μου!!!!!

Δεν το βάζω κάτω.ουτως η άλλως τώρα ξεκίνησα.Να σου πω την αλήθεια ανακουφιστήκα που δε θα παίρνω όλα αυτά τα φάρμακα-πλην της pre..- αλλά αυτή η εξέλιξη σίγουρα δείχνει ότι θα είναι δυσκολο το επόμενο διάστημα.

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.

Link to comment
Share on other sites

Joy girl Καλώς ήρθες. Μην ανησυχείς για τους φυσικούς. Λενε οτι το ένα ωάριο που μπορεί να δώσει είναι πολλές φορές καλό. Κι εγώ μ3 φυσικούς είμαι και μεσα σε ενα εξάμηνο εχω 4 έμβρυα στην κρυοσυντηρηση. Επισης δεν παιρνεις φάρμακα και δεν έχεις περίεργες εκρήξεις ψυχολογικές. Απλά να ξέρεις θέλει υπομονή και επιμονή και θα τα καταφέρουμε. Η pregnyl δεν με πειραζει.

Φιλάκια στα αντρακια σου Μαρτακη.

Link to comment
Share on other sites

Joy girl Καλώς ήρθες. Μην ανησυχείς για τους φυσικούς. Λενε οτι το ένα ωάριο που μπορεί να δώσει είναι πολλές φορές καλό. Κι εγώ μ3 φυσικούς είμαι και μεσα σε ενα εξάμηνο εχω 4 έμβρυα στην κρυοσυντηρηση. Επισης δεν παιρνεις φάρμακα και δεν έχεις περίεργες εκρήξεις ψυχολογικές. Απλά να ξέρεις θέλει υπομονή και επιμονή και θα τα καταφέρουμε. Η pregnyl δεν με πειραζει.

Φιλάκια στα αντρακια σου Μαρτακη.

Σ'ευχαριστω.Ο,τι συμβουλές έχεις για το φυσικό κύκλο καλοδεχούμενες.Τι πρέπει να προσέξω;Εσυ κανεεις κάθε μήνα ωοληψια;Πως και καταψυχεις τα έμβρυα και δεν έχεις προχωρήσει μέχρι στιγμής σε μεταφορά;Sorry για την αδιακρισία.Αν θέλεις απαντάς.Απλα χρειάζομαι την εμπειρία σου για να ξέρω πως να κινηθώ κι εγω στο μέλλον.Καλη επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...