Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2015


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 426
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλό απόγευμα ξωτικά!

f9e15171c55b6f50e06be796c8985050.jpg

Καλησπερα!!!Μπηκα στο θεματακι μας για να ταψιδεψω λιγο...κι επεσα πανω στην φωτο της Ravt!!

Δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα κοιταξτε ποσο ομορφο ειναι το κουκουναρι σαν κεροπηγιο πανω στο τραπεζι!!

Ευκολο,απλο,χριστουγεννιατικο,χειμωνιακο και ανεξοδο!!Σιγουρα θα το δοκιμασω!!!

Link to comment
Share on other sites

ravtaki αφού μελέτησα τα ημερολόγια, κατέληξα σε αυτό με τον μαυροπίνακα και τους φακέλους ή σε αυτό με το βαζάκι και τα πον πον. Μου άρεσε πολύ η ιδέα με τις ''διαταγές'' θα έχει γέλιο.

Η φώτο με την γωνίτσα ένα όνειρο....ήμουν και στην δουλειά όταν την είδα και πήραν φωτιά τα χέρια μου στο πληκτρολόγιο για να γυρίσω γρήγορα σπίτι.

Σήμερα το βράδυ τα κορίτσια μου ζήτησαν Χριστουγεννιάτικο παραμύθι από μόνες τους κι έτσι ξεκινήσαμε νωρίς νωρίς. Το πρώτο μας Χριστουγεννιάτικο για φέτος ήταν ένα πολύ παιδικό βιβλιαράκι''Τα Χριστούγεννα του Μαρουλάκη''.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί λέτε πως οι φωτογραφίες κουράζουν..εμένα με ταξιδεύουν..

Τις λάτρεψα πέρυσι και τις χαζεύω και φέτος!Με κάνουν να χάνομαι και το χρειάζομαι τα βράδια ειδικά που χαλαρώνω!;)


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω γιατί λέτε πως οι φωτογραφίες κουράζουν..εμένα με ταξιδεύουν..

Τις λάτρεψα πέρυσι και τις χαζεύω και φέτος!Με κάνουν να χάνομαι και το χρειάζομαι τα βράδια ειδικά που χαλαρώνω!;)

αχχχχ συμφωνώ απόλυτα!!και μένα με ταξίδεψαν πέρυσι οι υπέροχες φωτό και αρχίζουν και φέτος!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

νοκ νοκ!!Να μπω κι εγώ??

Χριστούγεννα ήταν πάντα η αγαπημένη μου γιορτή!

Κορίτσια φέτος θα αγοράσω καινούριο δέντρο και θέλω τα φώτα σας!Το παλιό μου το "ξήλωσε" η μεγάλη μου,και του χρόνου που θα περπατάει η μικρή πρέπει να έχω προσέξει τι θα πάρω!Θέλω ένα καλό δέντρο να μου μείνει,και να ναι σχετικά πυκνό..Σκεφτόμουν να πάρω ένα ανάποδο,κρεμαστό,για να μην μου το χαλάσουν αλλά και γιατί είναι εντυπωσιακό.Εχει καμμία??Είστε ευχαριστημένες?Πώς την βρίσκετε την ιδέα??


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί λέτε πως οι φωτογραφίες κουράζουν..εμένα με ταξιδεύουν..

Τις λάτρεψα πέρυσι και τις χαζεύω και φέτος!Με κάνουν να χάνομαι και το χρειάζομαι τα βράδια ειδικά που χαλαρώνω!;)

αχχχχ συμφωνώ απόλυτα!!και μένα με ταξίδεψαν πέρυσι οι υπέροχες φωτό και αρχίζουν και φέτος!!

Συμφωνώ μαζί σας!:P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένααα!! :D

Μα τι ομορφα που ειναι εδω? Κοντευα να το ξεχασω!

Ηδη άρχισα να αποθηκευω ιδέες, φετος που τα παιδάκια μου ειναι αρκετα μεγαλύτερα πιστευω ειναι καιρος να το απολαύσουμε δεόντως!!!!

{ -Θα συμφωνησω να μην το παρακάνουμε με τις φωτο, ειδικα αυτες που ειναι..ανέφικτες :roll:

Αλλα οσες δείχνουν ιδεες ειναι πολυ βοηθητικες! (μα πόση φαντασια πια?!! )- }

Καλο χειμώνα λοιπον να 'χουμε, και με το καλό να υποδεχτουμε όλοι τις πιο όμορφες γιορτες.....

...με υγεία πάνω απ' όλα...


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ταινιούλα με ζεστή σοκολάτα, κεράκια και καλτσούλες. Απλά πράγματα ;).

Καλό βράδυ!

eb198d38f132c6fc8d846cdf3832ef9b.jpg

Ετσι, ακριβώς! :P:p

νοκ νοκ!!Να μπω κι εγώ??

Χριστούγεννα ήταν πάντα η αγαπημένη μου γιορτή!

Κορίτσια φέτος θα αγοράσω καινούριο δέντρο και θέλω τα φώτα σας!Το παλιό μου το "ξήλωσε" η μεγάλη μου,και του χρόνου που θα περπατάει η μικρή πρέπει να έχω προσέξει τι θα πάρω!Θέλω ένα καλό δέντρο να μου μείνει,και να ναι σχετικά πυκνό..Σκεφτόμουν να πάρω ένα ανάποδο,κρεμαστό,για να μην μου το χαλάσουν αλλά και γιατί είναι εντυπωσιακό.Εχει καμμία??Είστε ευχαριστημένες?Πώς την βρίσκετε την ιδέα??

Να μπεις! Σε καλωσορίζω και ελπιζω να νιώσεις την ηρεμία και την μαγεία τους...:P

Καλημέρα καλημέρα,

τα πουλάκια τιτιβίζουν έξω και μου ήρθε έμπνευση......

Φιλιά!

xmas-window-bird.jpg

Ονειρο! ;)

Γεια σας και απο μένααα!! :D

Μα τι ομορφα που ειναι εδω? Κοντευα να το ξεχασω!

Ηδη άρχισα να αποθηκευω ιδέες, φετος που τα παιδάκια μου ειναι αρκετα μεγαλύτερα πιστευω ειναι καιρος να το απολαύσουμε δεόντως!!!!

{ -Θα συμφωνησω να μην το παρακάνουμε με τις φωτο, ειδικα αυτες που ειναι..ανέφικτες :roll:

Αλλα οσες δείχνουν ιδεες ειναι πολυ βοηθητικες! (μα πόση φαντασια πια?!! )- }

Καλο χειμώνα λοιπον να 'χουμε, και με το καλό να υποδεχτουμε όλοι τις πιο όμορφες γιορτες.....

...με υγεία πάνω απ' όλα...

Μαριαννούλα μου! Καλώς ήρθες χαρά μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα ξωτικά!!!

Τι καλά που άνοιξε η Ειρήνη το πολυαγαπημενο θεματακι!! Εγώ δεν γράφω συχνά αλλά σας διαβάζω χωρίς να χάνω ούτε λέξη! Δεν με κουράζουν καθόλου οι εικόνες κ γενικά τίποτα που να αφορά τα Χριστούγεννα

Στολίζω κάθε χρόνο αρχές Νοεμβρίου, συνήθως πρώτη για να το ευχαριστηθουμε όσο γίνεται περισσότερο αν κ πάλι δεν μου φτάνει

Εύχομαι σε όλους μας να περάσουμε τα καλύτερα μας Χριστούγεννα με υγεία πάνω από όλα!!! Θα προσπαθήσω να συμμετέχω κ εγώ στο θέμα μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα ξωτικά!!!

Τι καλά που άνοιξε η Ειρήνη το πολυαγαπημενο θεματακι!! Εγώ δεν γράφω συχνά αλλά σας διαβάζω χωρίς να χάνω ούτε λέξη! Δεν με κουράζουν καθόλου οι εικόνες κ γενικά τίποτα που να αφορά τα Χριστούγεννα ��

Στολίζω κάθε χρόνο αρχές Νοεμβρίου, συνήθως πρώτη για να το ευχαριστηθουμε όσο γίνεται περισσότερο αν κ πάλι δεν μου φτάνει ��

Εύχομαι σε όλους μας να περάσουμε τα καλύτερα μας Χριστούγεννα με υγεία πάνω από όλα!!! Θα προσπαθήσω να συμμετέχω κ εγώ στο θέμα μας!

Καλώς ήρθες και φέτος κορίτσι μου! :P

Αχ.. και γω δεν βλέπω την ώρα να στολίσουμε! ;)

Σου εύχομαι να περάσεις υπέροχες γιορτές!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...