Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2015


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 426
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!

κ εδω τα ιδια ειρηνη μου! αντε να μπαινουμε σιγα σιγα στο κλιμα!

περιμενω το κομματι μου!!! να ειναι μεγαλο παρακαλω!!!:D:D:D:D:D

Εννοείται, γιατί εισαι και 2 μέτρα κορίτσαρος! ;)

Αχ για μένα μαγεία των χριστουγέννων είναι να κάθεσαι μπροστά από το τζάκι, πίνοντας ζεστή σοκολάτα και ακούγοντας χριστουγεννιάτικα τραγούδια!!! Ανυπομονώ...

Hot-Chocolate1.jpg

Κόρη! Είπες μία, από τις δύο, απαγορευμένες λέξεις??? :mrgreen::mrgreen:

Καλό μας βράδυ!

tumblr_mwo82n01Ma1s36oamo2_500.gif

Ω ναι....!

Καλημέρα!

Ποια θα έρθει για καφεδάκι στη βεράντα;

dbb8d07778f9c7b62e1d118e0458b9d3.jpg

Count me in! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Αφροδίτη είχα βρεθεί κ γω στο Παρίσι Χριστούγεννα.....αχ τα Ηλύσια πεδία στολισμένα είναι θαύμα και η Disneyland....Aχχχχχχχ τι ωραίες μέρες....

Rav και μένα μια σοκολάτα ζεστή κ εεεεεέφτασααααααα!!:D


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όμορφες και εύκολες κατασκευές για εμάς και τα παιδάκια μας!

-Δέντρο με χαρτιά περιτυλίγματος!

Σίγουρα -αν είστε σαν εμένα- θα έχετε φυλάξει μικρά κομμάτια από χαρτιά περιτυλίγματος περασμένων ετών. Δείτε πως με 2-3 διαφορετικά, 1 καμβά, και μικροστολιδάκια όπως κουμπιά pom poms, στολιδάκια αλατοζύμης ή και αυτοκόλλητα μπορείτε να έχετε ένα super αποτέλεσμα!

87bc9f19d92d2ae7ed54f6f6a0482d86.jpg

- Δέντρο με κλαράκια!

Η φύση μας λύνει τα χέρια στις DIY κατασκευές! Δείτε ένα τέλειο πινακάκι με ξυλάκια και φωτάκια!

f50fc55b2796759dccce57d36e1ac750.jpg

- Στολίδια από χαρτόνι!

Υπέροχα, πανεύκολα στολίδια από χαρτί οντούλε και εκτυπωμένη παρτιτούρα μουσικής! Λίγη κορδελίτσα, κανένα μικρό κουδουνάκι και ελάχιστο glitter. Πιο όμορφο και πιο εύκολο στολίδι υπάρχει;

6164605e0f7465d6ea43395b87ca338a.jpg

-Με τις παλιές μας μπάλες...

Αυτό είναι ένα κεφάλαιο μόνο του αλλά τι χαρά θα κάνει το παιδάκι σας όταν φτιάξετε στολίδια mickey και minnie mouse μαζί;

Ακόμα κυκλοφορούν σετ μπάλες σε διάφορα μεγέθη. Έχετε δει πόσο μικρές μπαλίτσες περιλαμβάνουν; Τις χρησιμοποιείτε; Δείτε τι μπορείτε να κάνετε με μια μεσαία και δυο μικρές μπαλίτσες, προσθέτωντας λίγη κορδέλα και με τη βοήθεια θερμοκόλλας!

Υπέροχο;

0ce7c4833880445533b669c725a971fc.jpg

-Αντικείμενα αλλιώς!

Εκείνη την κούτα με τα παλιά αυτοκινητάκια του άνδρα σας που την έχετε καταχωνιάσει; Δώστε του χαρά με το να συμπεριλάβετε κάποιο κλασσικό αυτοκίνητο στον στολισμό!

Δείτε τι κάνεις με ένα vintage αυτοκίνητο και ένα ταπεινό κουκουνάρι!

a48f4f2d6b344c733f133bd8e7139765.jpg

Δεν είναι εκνευριστικό όταν σπάνε τα κουμπώματα ή μαυρίζουν οι κρίκοι -σκουλαρίκια;

Τυλίξτε τους με λίγο βαμβάκι, καλύψτε με υπέροχη υφασμάτινη κορδέλα, δημιουργήστε και κολλήστε έναν φιόγκο και ένα καμπανάκι και έχετε ένα εξαίσιο στολίδι απ το τίποτα!

ce2cc0079bb8e1dd55a3fa453abb1689.jpg

Ψάξτε στην αποθήκη για κανένα υαλότουβλο... Κουμπιά ή αυτοκόλλητα, ανεξίτηλοι μαρκαδόροι, το κασκόλ και το σκουφί του παιδιού που δεν του κάνουν πια, 1 σειρά φωτάκια και απολαύστε ανέξοδη DIY διακόσμηση!

dea443ea8679bd4c357ede91b82efabb.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα ξωτικά!!!

Τι υπέροχος καιρός είναι αυτός, ότι πρέπει για χουχουλιασμα, κεριά, ζεστή σοκολάτα κ παιχνίδια με τα παιδιά!!!

Από το πρωί ακούω χριστουγεννιατικα τραγούδια, κ περιμένω πως και πως να πέσει κι άλλο η θερμοκρασία να αναψουμε το τζάκι!!!

Εχτές είχα πάει τζάμπο κ πήρα τα πρώτα χριστουγεννιατικα διακοσμητικά για φέτος, μην νομίζετε δύο μικρούς χιονάνθρωπους αλλά μ έφτιαξαν απίστευτα την διάθεση!!!

Οι εικόνες σας είναι φοβερές όλες! Εγώ δυστυχώς είμαι λίγο άσχετη από τεχνολογία κ δεν ξέρω να ανεβάζω εικόνες!

Αν κάποια κοπέλα μπορεί ας μ πει πως ανεβάζετε (μπαίνω από κινητό)

Σας φιλώ προς το παρόν πάω να ανάψω τα κεριά μ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι! Κάνει κρύο σήμερα!

576a76dd21ffa06a6cbce7cd5e6a1446.jpg

Όμορφη ιδέα, πολλάκις χρησιμοποιημένη είναι η μεταμόρφωση των αχρησιμοποίητων ασημένιων δίσκων σε κάδρα, βάφοντας τη βάση τους με μπογιά μαυροπίνακα!

49a6ff8b811da73fa481eaa65eadc0e5.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα ξωτικά!!!

Τι υπέροχος καιρός είναι αυτός, ότι πρέπει για χουχουλιασμα, κεριά, ζεστή σοκολάτα κ παιχνίδια με τα παιδιά!!!

Από το πρωί ακούω χριστουγεννιατικα τραγούδια, κ περιμένω πως και πως να πέσει κι άλλο η θερμοκρασία να αναψουμε το τζάκι!!!

Εχτές είχα πάει τζάμπο κ πήρα τα πρώτα χριστουγεννιατικα διακοσμητικά για φέτος, μην νομίζετε δύο μικρούς χιονάνθρωπους αλλά μ έφτιαξαν απίστευτα την διάθεση!!!

Οι εικόνες σας είναι φοβερές όλες! Εγώ δυστυχώς είμαι λίγο άσχετη από τεχνολογία κ δεν ξέρω να ανεβάζω εικόνες!

Αν κάποια κοπέλα μπορεί ας μ πει πως ανεβάζετε (μπαίνω από κινητό)

Σας φιλώ προς το παρόν πάω να ανάψω τα κεριά μ!!!

Από κινητό θα είναι νομίζω πιο δύσκολο. Από pc, ευχαριστως να βοηθήσουμε! ;)

Ω ναι! Κάνει κρύο σήμερα!

Όμορφη ιδέα, πολλάκις χρησιμοποιημένη είναι η μεταμόρφωση των αχρησιμοποίητων ασημένιων δίσκων σε κάδρα, βάφοντας τη βάση τους με μπογιά μαυροπίνακα!

49a6ff8b811da73fa481eaa65eadc0e5.jpg

Εξαιρετική ιδέα!!!!!!!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου ξωτικά.

Ο καιρός, αρχίζει σιγά-σιγά, να μας βάζει στο νόημα.. ;) ειμαστε κοντά πια!

Τι λέτε, να δούμε, μερικά στεφάνια, έτσι.. για να ξεχωρίσουμε αυτά που μας αρέσουν:

stefani.jpg

a98313_1200_gumdropwreath_xl.jpg

living_glitter_berrywreath_xl.jpg

goldwreath_xl.jpg

Απλό και λατρεμένο

bellwreath_xl.jpg

Από μπισκότα, για τις χρυσοχέρες μας

1205_kids_gingerwreath_xl.jpg

greenandballswreath_xl.jpg

Η φαντασία μας, είναι το όριο:

presentwreath_xl.jpg

Διπλό

chandelier_xl.jpg

glassballwreaths05_xl.jpg

carnationwreath_xl.jpg

wreathred.jpg

Stefaniapoeukalipto.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...