Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2015


Ειρήνη

Recommended Posts

ΡαβΤ, η ανάρτηση 140 είναι φοβερή!Το στοιχείο μου, η φιλοσοφία μου στις DIY κατασκευές για χρηστικά αντικείμενα, διακοσμητικά αντικείμενα, κοσμήματα:"Ανακύκλωση", τα αντικείμενα είναι ευτυχισμένα όταν χρησιμοποιούνται πολλαπλώς!

Αν μου επιτρέπεται να προσθέσω μια ιδέα σε αυτή μετα χαρτιά περοτυλίγματος: Ρολλα από χαρτί κουζίνας που τα κολλάμε η τα κόβουμε ώστε να δώσουμε το επιθυμητό μήκος για το σχηματισμό του δέντρου. όσο για τη διακόσμηση, από το πιο απλό νερομπογιές και αναλαμβάνουν τα... σποράκια, γκλίτερ, μαρκαδόροι και ό,τι άλλο βάνει ο νους τους!

Όσο για το υαλότουβλο, επίσης φοβερή ιδέα, επειδή όμως δεν έχω υαλότουβλα, αλλά έχω...βάζα διαφόρων μεγεθών, λέω να το δοκιμάσω με αυτά!

Επίσης τέλειο αυτό με τον μίκυ και την μίνυ!

Σας φιλώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 426
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Ειρήνη χαίρομαι που σε ξανα"βλέπω" και εύχομαι τα όποια προβλήματα που σε απασχολούν να είναι σύντομα παρελθόν.

Το μπισκοτένιο στεφάνι όλα τα λεφτά!

Σ ευχαριστώ πολύ, κορίτσι μου!

Καλώς ήρθες!

Και δεν νομίζω πως κάτι "τραγικά" δύσκολο, για να γίνει :D

Axxxx!!!!Έρχεται η πιο γλυκιά γιορτή....!!!!!

Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ματσ μουτσ σε όλες!

Καλώς το μου!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα πορτοκάλια το έχω κάνει λοιπόν-καλά όχι τόσο περίτεχνα- και μοσχομύριζε όλο το σπίτι!Λατρεύω αυτή την μυρωδιά, με πάει πίσω στα παιδικά μου χρόνια..

Αυτό δεν είναι άλλωστε το ζητούμενο;Να δημιουργήσουμε υπέροχες αναμνήσεις στα παιδάκια μας;:P:p


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Αφροδίτη είχα βρεθεί κ γω στο Παρίσι Χριστούγεννα.....αχ τα Ηλύσια πεδία στολισμένα είναι θαύμα και η Disneyland....Aχχχχχχχ τι ωραίες μέρες....

Δεν έχω πάει και θέλω να πάω πολυυυυυυ!

Αυτό με τα πορτοκάλια το έχω κάνει λοιπόν-καλά όχι τόσο περίτεχνα- και μοσχομύριζε όλο το σπίτι!Λατρεύω αυτή την μυρωδιά, με πάει πίσω στα παιδικά μου χρόνια..

Αυτό δεν είναι άλλωστε το ζητούμενο;Να δημιουργήσουμε υπέροχες αναμνήσεις στα παιδάκια μας;:P:p

Το ίδιο κι εγώ, το έχω κάνει λίγο πιο απλά και η μυρωδιά είναι όνειρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό με τα πορτοκάλια το έχω κάνει λοιπόν-καλά όχι τόσο περίτεχνα- και μοσχομύριζε όλο το σπίτι!Λατρεύω αυτή την μυρωδιά, με πάει πίσω στα παιδικά μου χρόνια..

Αυτό δεν είναι άλλωστε το ζητούμενο;Να δημιουργήσουμε υπέροχες αναμνήσεις στα παιδάκια μας;:-P:razz:

Μόνο αυτό έχει σημασία, αγαπημένη μου! Το να είμαστε εμείς καλά, γεροί και χαρούμενοι! Η εικόνα δεν έχει σημασια..καμία!

Αυτό που ΕΙΝΑΙ μας νοιάζει.. όχι αυτό που ΦΑΙΝΕΤΑΙ :-P:razz:

Δεν έχω πάει και θέλω να πάω πολυυυυυυ!

Το ίδιο κι εγώ, το έχω κάνει λίγο πιο απλά και η μυρωδιά είναι όνειρο!

Αχ, εγώ έχω πάει περίοδο Χάλογουιν και ήταν.. όνειρο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί δεν έχει ούτε μια φωτογραφία;

Εγώ η άσχετη βλέπετε δεν ξέρω να βάζω!:oops:

Τι λέτε να ανταλλάξουμε ιδέες για δωράκια στις δασκάλες;Πέρυσι είχα φτιάξει μείγμα για ρόφημα σοκολάτας και ζεστό κρασί!Φέτος όμως δεν έχω σκεφτεί ακόμη.Και φυσικά θέλω να είναι οικονομικό, εποχές που είναι!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί δεν έχει ούτε μια φωτογραφία;

Εγώ η άσχετη βλέπετε δεν ξέρω να βάζω!:oops:

Τι λέτε να ανταλλάξουμε ιδέες για δωράκια στις δασκάλες;Πέρυσι είχα φτιάξει μείγμα για ρόφημα σοκολάτας και ζεστό κρασί!Φέτος όμως δεν έχω σκεφτεί ακόμη.Και φυσικά θέλω να είναι οικονομικό, εποχές που είναι!

Πολύ ωραία ιδέα, πως έφτιαξες το μείγμα;;;;

Μέχρι τώρα ποτέ δεν έχω κάνει χειροποιήτο δώρο, μόνο βιβλία συνήθως για τα Χριστούγεννα ή κάτι σε Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό απλό και λιτό.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, παρακολουθώ αυτό το θέμα χρόνια απο τότε που ήταν στο άλλο φορουμ, ανυπομονώ κι εγώ για τις γιορτές, σας διαβάζω και μου φτιάχνει η διάθεση, θα παρακολουθώ και θα γράφω κι εγώ τις ιδέες μου

Link to comment
Share on other sites

ουφ !

δυσκολο να μπω σε αυτο το θέμα απο το κινητό κ να μην με πετάξει έξω....

είδα τα στεφάνια κ τα λάτρεψα!!

πέρυσι έφτιαξα ένα για τη μητέρα μου

δεν το περίμενα αλλα βγηκε πολύ ωραίο!

πολύ καλό χειροποίητο κ μοναδικό δωρο Χριστουγέννων για κάποιον κοντινό....

στους πιο "μακρινούς" έψησα ρόδια κ τα ζωγράφισα....

πρόλαβα να πω ιδέες χωρίς να με βγαλει εκτως.

εγώ φέτος προσανατολίζομαι για ένα τριήμερο με τον αντρα μου, κ αν κ ήθελα Θεσσαλονίκη

ψάχνω τελικά κάτι πιο κοντά στην Αθήνα για οικονομικούς λόγους...

αν κάποια έχει καμια ιδέα....

ξέχασα να σας πω φέτος λέω να φτιάξω κάτι μεταξύ γιρλαντας κ στεφανιού για ένα τοίχο στο σαλόνι... θα βαλω φωτογραφία αφου τελειοποιηθεί....


3BElp3.png

JcrJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα ξωτικά!!!

Τι υπέροχος καιρός είναι αυτός, ότι πρέπει για χουχουλιασμα, κεριά, ζεστή σοκολάτα κ παιχνίδια με τα παιδιά!!!

Από το πρωί ακούω χριστουγεννιατικα τραγούδια, κ περιμένω πως και πως να πέσει κι άλλο η θερμοκρασία να αναψουμε το τζάκι!!!

Εχτές είχα πάει τζάμπο κ πήρα τα πρώτα χριστουγεννιατικα διακοσμητικά για φέτος, μην νομίζετε δύο μικρούς χιονάνθρωπους αλλά μ έφτιαξαν απίστευτα την διάθεση!!!

Οι εικόνες σας είναι φοβερές όλες! Εγώ δυστυχώς είμαι λίγο άσχετη από τεχνολογία κ δεν ξέρω να ανεβάζω εικόνες!

Αν κάποια κοπέλα μπορεί ας μ πει πως ανεβάζετε (μπαίνω από κινητό)

Σας φιλώ προς το παρόν πάω να ανάψω τα κεριά μ!!!

Καλημέρα!!!

Κι εμείς πήγαμε την Τρίτη καρφούρ και είχε κάτι ωραία στολίδια για το δέντρο με είκοσι κ τριάντα λεπτά!! Μια χαρά για φέτος ειδικά που θέλω στολίδια για μωρά!!! Τελικά από οτι φαίνεται ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Ας σας βάλω κ εγώ κάτι και αν έχει ξαναμπει σχωράτε με δεν τα θυμάμαι όπλα :oops::oops: Άλλωστε ξέρετε "η επανάληψη είναι η μητέρα της μάθησης"!!

http://www.daddy-cool.gr/2014/10/30_27.html


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξωτικουλια!!!

Τι ωραίες εικόνες βάζετε!! Ο καιρός έχει κρυώσει οπότε είμαστε έτοιμες για τα στολισματα! Εγώ σήμερα έστρωσα τα χάλια κ πρώτα ο Θεός την Κυριακή θα στολισουμεεε!!!

Αν γινόταν θα στολιζα από Σεπτέμβρη αλλά με συγκρατεί ο σύζυγός. Πάντως έχω μπει εντελώς σε Christmas mood, κάθε βράδυ ανάβουμε κεράκια κ διαβάζουμε χριστουγεννιατικα παραμύθια με τα μικρά!!!

Σας φιλώωω!!!

Link to comment
Share on other sites

Τζα :):):) Να `μαι και εγω!!!!!!

Ποσο πολυ χαιρομαι που ανοιξε το θεμα αυτο δεν λεγετε!!!

Αρχιζω και χαζευω διαφορες φωτο κ κατασκευες.Φυσικα παιρνω ιδεες πολλες απο εσας!

Φετος με εχει πιασει μια λαχταρα και μια προσμονη για τις γιορτες πρωτοφανης....

Θελω να φτιαξω διαφορα με τον μεγαλο μου για να τον απασχολω αλλα και για ξεφευγω κ γω....

Λατρεμενα ξωτικα τα φιλια μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...