Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

αχ ευχαριστώ πολύ! είσαι πολύ καλή ;)

μια ώρα το έψαχνα :twisted:

εννοείται οτι θα τους κάνω!!!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλες!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά.

Τελικά για το Σάββατο που λέτε , γιατί έχω μπερδευτεί.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα για το που. Πιστεύω όμως ότι είναι καλύτερο να είμαστε σε κλειστό χώρο για να έχουμε πρόσβαση σε parking και επίσης να μην ταλαιπωρηθούν οι μανούλες που θα έρθουν με τα παιδάκια τους. Κάνει και κρύο. Τελικά για που λέτε athens heart ή metro mall όσον αφορά τα εμπορικά?Αν δεν κάνω λάθος και τα δύο εξυπηρετούνται με το τρένο. Σωστά?

Οι άντρες σας τελικά θα έρθουν μαζί σας? Πείτε μου για να ξέρω τι θα πω στον καλό μου.

Link to comment
Share on other sites

ok, μιας κ βλεπω οτι προσανατολιζομαστε σε εμπορικο κεντρο, αλλαζω λιγο την λιστα κ προσθετετε αυτο που θελετε

ωρα 10.00

July.................ΠΑΡΟΥΣΕΣ!!

NIK-16.............

Νταιζάκι............ΠΑΡΟΥΣΕΣ!!!

chris83.............ΑΠΟΥΣΑ:cry:

mariadi.............ΠΑΡΟΥΣΑ ATHENS METRO MALL

Sophiep............

zaki..................

SoHappy...........

Evib..................ΑΠΟΥΣΑ

Aliki1983............ΠΑΡΟΥΣΑ

pontiagr............

Mariapap82........

elizabeth_th.......

festar...............

kouklitsa. ..........Παρούσα!

Tinna................Παρούσα!

tiramisu............. Παρούσα!

Silviamammy.......Παρούσες!!!

maraki1610.........

EvaBar...............

stellitsa1978....... Παρούσα! AthensHeart

Katerin @...........

maraki 83...........

Maliv.................


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κοριτσάκια!

καλέ μια μέρα δεν μπήκα και έπιασε μαυρίλα??? έλα έλα για λίγο αισιοδοξία τι είναι αυτά??? σας παρακαλώ λίγες μέρες πριν γίνουμε μανούλες να είμαστε έτσι έλα για να πάρουμε τα πάνω μας!!!΄μέσα μας γίνεται το μεγαλύτερο θαύμα της φύσης για σκεφτείτε αυτό και αφήστε όλα τα υπόλοιπα στην άκρη!!!

λοιπόν τώρα για τα κιλά δεν κατάλαβα???θα μας κάνουν κουμάντο και στο σώμα μας γιατί επάνω τους "κάθονται"???? οκ και εμένα ο γιατρός μου μου έλεγε στην κόρη μου δεν θα μπορείς να γεννήσεις αλλά στη γέννα το μούγκωσε και αυτή την φορά το μόνο που μου είπε είναι μην πάρεις πολλά για να τα χάσεις πιο εύκολα και του απάντησα πως θα κάνω εντύπωση ότι έχασα πολλά αν πάρω λίγα???και δεν ξαναείπε τίποτα!!!

αχχχ κορίτσια σήμερα πήγαμε στον γενετιστή για τον τελευταίο υπέρηχο να ελένξουμε καρδούλα πάλι και το νεφράκι και όλα ήταν καλά!!! μας την εβγαλε βέβαια 3500!!!μας την έδειξε και έγχρωμη τι όμορφη που ήταν!!! μάλλον μοιάζει και αυτή στον μπαμπά αλλά δεν πειράζει!!!πάντως κορίτσια δημόσιο δημόσιο αλλά αν έχεις "πρόβλημα" τάμα σου κάνουν!!!χαχα έχω να πληρώσω έστω εισητηριο από την β επιπέδου που βρήκαμε το θέμα μας από τότε με παρακαλάνε να πάω και με παίρνουν και τηλ να μου θυμίσουν το ραντεβού χιχιχι

λοιπόν για το σαββάτο΄συμφωνώ με σταρ μπακς και στάση πανεπιστήμιο τώρα για την ώρα οκ και μισή ώρα νωρίτερα δεν πειράζει!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ok, μιας κ βλεπω οτι προσανατολιζομαστε σε εμπορικο κεντρο, αλλαζω λιγο την λιστα κ προσθετετε αυτο που θελετε

ωρα 10.00

July.................ΠΑΡΟΥΣΕΣ!!

NIK-16.............

Νταιζάκι............ΠΑΡΟΥΣΕΣ!!!

chris83.............ΑΠΟΥΣΑ:cry:

mariadi.............ΠΑΡΟΥΣΑ ATHENS METRO MALL

Sophiep............

zaki..................

SoHappy...........

Evib..................ΑΠΟΥΣΑ

Aliki1983............ΠΑΡΟΥΣΑ

pontiagr............

Mariapap82........

elizabeth_th.......

festar...............

kouklitsa. ..........Παρούσα!

Tinna................Παρούσα!

tiramisu............. Παρούσα! Metro Mall

Silviamammy.......Παρούσες!!!

maraki1610.........

EvaBar...............

stellitsa1978....... Παρούσα! AthensHeart

Katerin @...........

maraki 83...........

Maliv.................

Τελικά αφού λέμε για εμπορικό ας δούμε που μπορούν οι περισσότερες, για συμπληρώστε κοριτσάκια!


iiAs.png

9JCHp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αφού λέμε για εμπορικό ας δούμε που μπορούν οι περισσότερες, για συμπληρώστε κοριτσάκια!

λοιπόν εγώ μπορώ και στα δυο απλώς νομίζω ότι το μετρο μολλ ίσως να βολέψει περισσότερες λόγω του ότι έχει τη στάση μετρο από έξω!άντε βρε αποφασίστε όλες!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

ωρα 10.00

July.................ΠΑΡΟΥΣΕΣ!!

NIK-16.............

Νταιζάκι............ΠΑΡΟΥΣΕΣ!!!

chris83.............ΑΠΟΥΣΑ:cry:

mariadi.............ΠΑΡΟΥΣΑ ATHENS METRO MALL

Sophiep............

zaki..................

SoHappy...........

Evib..................ΑΠΟΥΣΑ

Aliki1983............ΠΑΡΟΥΣΑ

pontiagr............

Mariapap82........

elizabeth_th.......

festar...............

kouklitsa. ..........Παρούσα! Metro Mall

Tinna................Παρούσα!

tiramisu............. Παρούσα! Metro Mall

Silviamammy.......Παρούσες!!!

maraki1610.........

EvaBar...............

stellitsa1978....... Παρούσα! AthensHeart

Katerin @...........

maraki 83...........

Maliv.................

Link to comment
Share on other sites

ωρα 10.00

July.................ΠΑΡΟΥΣΕΣ!! Metro Mall

NIK-16.............

Νταιζάκι............ΠΑΡΟΥΣΕΣ!!!

chris83.............ΑΠΟΥΣΑ:cry:

mariadi.............ΠΑΡΟΥΣΑ Metro Mall

Sophiep............

zaki..................

SoHappy...........

Evib..................ΑΠΟΥΣΑ

Aliki1983............ΠΑΡΟΥΣΑ

pontiagr............

Mariapap82........

elizabeth_th.......

festar...............

kouklitsa. ..........Παρούσα! Metro Mall

Tinna................Παρούσα! Metro Mall

tiramisu............. Παρούσα! Metro Mall

Silviamammy.......Παρούσες!!!

maraki1610.........

EvaBar...............

stellitsa1978....... Παρούσα! AthensHeart

Katerin @...........

maraki 83...........

Maliv.................

Παιρνω την πρωτοβουλια κ δηλωνω κ την Τινα για metro mall, μιας κ ξερω οτι την βολευει, μπας κ γινει πιο ξεκαθαρη η εικονα


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μιας και θα πάρετε και παιδιά μαζί γιατί δεν πηγαίνετε σε κανένα παιδότοπο?Να ησυχάσουν λιγο οι παλιές μαμάδες και να μαθαίνουν οι καινούριες?Δεν ξέρω που έχει παιδότοπους στην Αθήνα,αλλά ψάξτε το και αυτό,ωραία θα είναι.


4rROp2.pngUwfOp3.pngBNxup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eγκυες σε παιδοτοπο? 1 αρρωστο παιδακι να εχει κολλησαμε όλες.

xaxaxa "ο παλίος είναι αλλιώς!"

Μίλησε η πείρα... Ουτε που θα το σκεφτόμουν στελλιτσα... και τρέμω την γρίπη αυτές τις μέρες!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου γλυκά σήμερα είχα γιατρό και ευτυχώς ο μικρούλης μεγάλωσε έφτασε τα 3100 οπότε την 01/02 θα τον κρατάω στην αγκαλιά μου και θα είναι σίγουρα γύρω στα 3 κιλά.

μάλλον απο τις ενέσεις που έκανα θα πήρε τα πάνω του αλλά είναι και η βδομάδα που μεγαλώνει οπότε όλα καλά.

το σάββατο θα πρέπει να πάω στο λητώ για να κάνω τον προεγχειρητικό έλεγχο και την τρίτη 8 το πρωί να πάω για την καισαρική.

σαν ραντεβού για καφέ μου φαίνεται και προς το παρόν δεν έχω αγχωθεί καθόλου αλλά είμαι σίγουρη οτι εκείνη την ώρα μη πω και την προηγούμενη μέρα θα με πιάσει τρέμουλο απο το φόβο.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου γλυκά σήμερα είχα γιατρό και ευτυχώς ο μικρούλης μεγάλωσε έφτασε τα 3100 οπότε την 01/02 θα τον κρατάω στην αγκαλιά μου και θα είναι σίγουρα γύρω στα 3 κιλά.

μάλλον απο τις ενέσεις που έκανα θα πήρε τα πάνω του αλλά είναι και η βδομάδα που μεγαλώνει οπότε όλα καλά.

το σάββατο θα πρέπει να πάω στο λητώ για να κάνω τον προεγχειρητικό έλεγχο και την τρίτη 8 το πρωί να πάω για την καισαρική.

σαν ραντεβού για καφέ μου φαίνεται και προς το παρόν δεν έχω αγχωθεί καθόλου αλλά είμαι σίγουρη οτι εκείνη την ώρα μη πω και την προηγούμενη μέρα θα με πιάσει τρέμουλο απο το φόβο.

NIK είσαι ήδη μανούλα οπότε φαντάζομαι ότι νιώθεις διαφορετικά από εμάς τις πρωτάρες, αλλά ειλικρινά εγώ ανατρίχιασα με το που διάβασα το post σου (που να έρθει η ώρα μου...).

Με το καλό να κρατήσεις το αγγελάκι σου αγκαλιά και εύχομαι η διαδικασία να κυλήσει ομαλά και οι μέρες μέχρι τότε να περάσουν γαλήνια :)

Έρχονται κορίτσια τα μωράκια μας...δεν μπορώ να το πιστέψω ότι έφτασε ο καιρός!


iiAs.png

9JCHp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...