Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα, καλή Κυριακή να έχετε![/QU

Κοριτσάκι μου γλυκό μόλις ειδα τυχαία μύνημά σου!!!!!!!! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις......

Ελπίζω όλα να βαίνουν καλώς........Χάρηκα πάρα πάρα πολύ.........

Φιλια στους άνδρες σου......

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες......από μια μανούλα Σεπτεμβρίου του 2008......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλή Κυριακή να έχετε![/QU

Κοριτσάκι μου γλυκό μόλις ειδα τυχαία μύνημά σου!!!!!!!! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις......

Ελπίζω όλα να βαίνουν καλώς........Χάρηκα πάρα πάρα πολύ.........

Φιλια στους άνδρες σου......

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες......από μια μανούλα Σεπτεμβρίου του 2008......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Σταβίδι μου γλυκό, εκτός ότι θα σε μαλώσω που χάθηκες θα σου πω νέα την άλλη τρίτη απο αυχενική! Σε πολυφιλώ και να μου φιλήσεις τα μανάρια σου! Και σένα! Μάκια πολλά!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα.Κοριτσια μου μηπως ξερετε αν επιτρεπετε το duphalac στην εγκυμοσυνη;Με τυρραναει η δυσκοιλιοτητα και εχω προηγουμενα μαζι της.Πριν 2 χρονια μπηκα χειρουργιο για ειλεο και ηταν τρομακτικη εμπειρια,πολυ πονο!Γι αυτο φοβαμαι τοσο μολις εβλεπα πως δεν πηγαινα τουαλετα ηια 3-4 μερες επινα ενα ειδικο τσαι αλλα τραβουσα πολυ πονο με αυτο.


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Ποσο χαρηκα που μπηκα κ ειδα συζητησεις για φορμακια κλπ! Περι duphalac δεν εχω ιδεα. Κι εγω εχω δυσκοιλιοτητα ακρως ενοχλητικη... Προσπαθω να τρωω καθημερινα σαλατες κ φρουτα αλλα κ παλι καθε 3 ημερες επισκεπτομαι την τουαλετα!

Εμενα μου ειχε πει ΠΗΤ 18/9 ! Την αλλη εβδομαδα στις 10/3 εχω ραντεβου για αυχενικη!!!

Καλη συνεχεια σε ολες ευχομαι! :)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια.. Λοιπόν.. Έχω δύο μέρες να κάνω εμετό.. Φαντάζομαι αυτό είναι καλό σημάδι! Βέβαια ψιλοανακατωσουρες έχω ακομα. Το καινούριο είναι ότι έχω ένα πράγμα σαν να εχω μια φούσκα με αέρα μέσα στον οισοφάγο κ το στομάχι μου.. :( τι είναι αυτό πάλι..?


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια!

Πως είστε;

Συνήθως οι ναυτίες μειώνονται, μην πω εξαφανίζονται μετα τη 12η ή 14η εβδομάδα. Ευτυχώς εμένα με έχουν ξεχάσει εδώ και λίγο καιρό.

Από κοιλίτσα ακόμη τίποτα εμείς, έτσι ήμουν όμως και με το μικρούλη μου, μετά την αυχενική φαινόταν σε εμάς και στον 5ο αν φορούσα εφαρμοστή μπλούζα μπορεί και να το καταλάβαινε κανείς.

Για το θέμα της τουαλέτας βοηθούν πολύ τα ξερά δαμάσκηνα.

Φιλιά σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καλο μηνα.....Πητ 21/09/2016.....σημερα εχουμε ραντεβου με τον γυναικολογο και το επομενο θα ειναι για αυχενικη.....πως πατε?????? Εγω ακομα αναγουλες.....και αδυναμια.....να ρωτησω κατι? Εχετε ορεξη για σεξ? Εγω καθολου.....χιχιχι....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια..Ειστε καλα? Εμεις φυγαμε 2ημερο με την μικρη να ξεσκασουμε!!! Για σεξ ε??Και ορεξη εχω και κανω κανονικα..Εχω αποθημενα απο την πρωτη που ηταν απαγορευμενο για 9 μηνες..!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μηνα κοριτσια μου!Γιατι ανοιγετε τετοια θεματα και ξινετε πληγες;Απο ορεξη εγω φουλ,κοκκινα λαμπακια αναβουν αλλα εχουμε απαγορευση.Ο δικος μου και να μας αφηναν φοβαται ο καημενος.Μια αγκαλια σφιχτη με παιρνει και μου λεει μετα...πονεσες;εκανα τιποτα στα μωρα;να παρουμε τηλ τον γιατρο να μας πει αν εχει γινει τιποτα.....οποτε απο μακρια κι αγαπημενοι που λενε χαχαχαχαχα


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...