Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Μαρια εγω μια μερα νωριτερα απο εσενα εχω αυχενικη.Απ'οτι θυμαμαι πρεπει να ειμαστε στις ιδιες μερες...

Ναι μαζί είμαστε!!εγω στην αυχενική θα είμαι 11w και 4d !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια. Χαιρετω και εγω με την σειρα μου τις νεες μανουλες που ερχονται στην παρεα μας. Σχετικα με το φυλο μας ειπε ο γιατρος στην αυχενικη οτι κατα πασα πιθανοτητα ειναι αγορι. Με τον αντρα μου ειμαστε μαζι περιπου 9 χρονια. Παντρευτηκαμε πρωτα με πολιτικο,προπερσι καναμε τον θρησκευτικο και τωρα με το καλο περιμενουμε το πρωτο μπεμπε μας. Επισης αποφασισαμε να γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Κουκιδα εμενα πριν λιγες μερες εφυγαν ως δια μαγειας!Ανακαλυψα χθες ομως πως αρχισα να εχω απεχθεια σε καποια φαγητα που λατρευα.Εκανα παστιτσιο χθες και ουτε μια μπουκια δεν μπορεσα να φαω....Πηγα χθες το βραδυ στο γιατρο που σας ειπα και μου λεει ολα καλα,ο πονος ειναι απ τη μητρα.Ακουσαμε παλι καρδουλες,ειδαμε τα φασολακια μας και τραβηξαμε και βιντεο με το κινητο και τι βλεπω συνεχεια!Ααα τωρα που το θυμηθηκα ποσο κοστιζει η αυχενικη;Μου ειπαν 110 σε εξωτερικο που ειναι να πα


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Κουκιδα εμενα πριν λιγες μερες εφυγαν ως δια μαγειας!Ανακαλυψα χθες ομως πως αρχισα να εχω απεχθεια σε καποια φαγητα που λατρευα.Εκανα παστιτσιο χθες και ουτε μια μπουκια δεν μπορεσα να φαω....Πηγα χθες το βραδυ στο γιατρο που σας ειπα και μου λεει ολα καλα,ο πονος ειναι απ τη μητρα.Ακουσαμε παλι καρδουλες,ειδαμε τα φασολακια μας και τραβηξαμε και βιντεο με το κινητο και τι βλεπω συνεχεια!Ααα τωρα που το θυμηθηκα ποσο κοστιζει η αυχενικη;Μου ειπαν 110 σε εξωτερικο που ειναι να πα

linouko εισαι πολυ τυχερη που εξαφανιστηκαν τα συμπτωματα.εγω εχω κανονικα και ανακατοσουρες και αναγουλες.την απεχθεια για καποια φαγητα την εχω εδω και 2 εβδομαδες περιπου.λοιπον σχετικα με την αυχενικη εγω που την εκανα πριν δυο μερες σε ενα κεντρο προγεννητικου ελεγχου στην αθηνα εδωσα 130 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έκλεισα τη 10η εβδομάδα και από την 6η υποφέρω από ζαλάδες, αναγούλες και εμετούς.. Όλα τα φαγητά που λάτρευα τώρα τα μισώ.. Ακόμα και το νερό μου προκαλεί ναυτία.. Έχω αρχίσει να κουράζομαι από αυτή την κατάσταση.. :(


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ειμαι ακριβως στην ιδια κατασταση με την κουκιδα..Ουτε νερο δε μπορω να πιω!!! Και γενικα τρωω πολυ λιγο μεσα στην μερα συν οτι εδω και λιγες μερες εχω καουρες..Εχω τρελαθει στα μηλα και στο κουλουρι..Αυχενικη 140 εγω..


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αν φάω (με το ζόρι) θα φάω 2 μπουκιές και σίγουρα θα τα βγάλω.. Έχω χάσει 5 κιλά. Δεν είναι κατάσταση αυτή. Ο γιατρός μου είπε ότι από εδώ και πέρα θα βελτιώνονται τα συμπτώματα. Άντε να δουμε!


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ετσι ημουν και ελπιζω να μην ξαναγυρισουν.Οτι ετρωγα και επινα το εβγαζα...ασχημο πραμα.Κατι ασχετο εχετε αγορασει τιποτα;Εγω ζηλεψα κατι φορμακια και πηρα σε ουδετερα χρωμματα.Οσο για επιπλα μου φαινονται πολυ καλα αυτα στο beboulino και φθηνα.Προς τον 5ο 6ο λεμε να κανουμε ολες τις αγορες μας γιατι μετα νομιζω θα ειναι δυσκολες οι μετακινησεις...


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω τα εχω ολα αλλα αν ειναι αγορι θα χρειαστω παρα πολλα καινουρια.. Εκτος απο τα ρουχα μας που ειναι ολα ροζ ειναι κ η παντα το ρηλαξ κ αλλα πολλα..Για να δουμε!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ εκτός από ένα φορμάκι, καλτσάκια και μια πιπίλα που τα πήρα για να κάνω την ανακοίνωση στον άντρα μου δεν έχω τίποτα.. Πρώτο μου μέλημα είναι να βρούμε ένα σπίτι γιατί εδώ που είμαστε δεν χωράμε και μετά θα ψωνίσουμε τα έπιπλα! Για καρότσι κοιτάω αυτά που είναι 3 σε 1.. Λέω να το πάρω τον άλλο μήνα!


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ηταν η πρωτη κ απο τα δυο σογια οποτε κατι φορμακια της πηραμε μονο εμεις..Λοιπον εξ αρχης πηραμε πολυκαροτσι κουνια ρηλαξ παρκοκρεβατο απο ακριβα πραγματα..Θα χρειαστεις αρκετα ζιπουνακια πανακια για ρεψιμο σεντονια μπουρνουζακια μπιμπερο αποστειρωτη πιπιλες λεκανη για μπανακι καλτσακια..Μμμ τι αλλο?? αν θυμιθω θα σου γραψω...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το μπανακι ειναι χρησιμο;Απ την αρχη το χρησιμοποιεις;Εχω κανει μπανιο το μωρακι της αδερφης μου νεογεννητο και μπορω να πω πως ειναι ευκολο να το κρατας και να το πλενεις.Αργοτερα που εγινε 7-8 μηνων το χρειαστηκαν


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...