Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμεις ειμαστε μαζι 5 χρονια συνολικα και παντρεμενοι 3, μικρουλα μπηκα στα βασανα μου λενε στα 18 παντρευτηκα και τωρα στα 21 θα εχω 2 παιδακια τι αλλο να θελω....


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

linouko ετσι ακριβως και εγω...Στα 15 τον γνωρισα, στα 18 αρραβωνιαστηκαμε,19 πολιτικος γαμος στα 21 ειχα την ζουζουνα μου, τα χριστουγενα 2015 μου εκανε δημοσια προταση γαμου και περυσι το καλοκαιρι εγινε ο θρησκευτικος..!!!Δε το αλλαζω με τιποτα ολο αυτο, ουτε το αντρακι μου ουτε το παιδακι μου...Ειναι ολη η ζωη μου!!! Χαιρομαι οταν βλεπω μικρομανουλες..


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Κι εγω την γιατρο μου ηθελα αλλα μου ειπε στο ιδιωτικο 3500 τιμη για καισαρικη και κουφαθηκα συν οτι πρεπει να παρω τα διπλα πραγματα γιατι ειναι 2 μωρα.Οποτε δημοσιο μονο 200 στον αναισθησιολογο που θα φερω απ'εξω και τα 3500 θα ειναι για τα μωρα μου


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Συγνώμη που χάθηκα αλλά ή που θα δουλεύω ή που θα κοιμάμαι!Τι κάνετε? Ακουω κάποια υπέροχα νέα από κάποιες!! Άντε μπράβο να βγούμε όλες από το κρίσιμο πρώτο τρίμηνο και να κάνουμε την αυχενική να μας φεύγει το άγχος! Εγώ έχω κλείσει 16/03 την αυχενική όπου και θα έχω μόλις κλείσει τη 12 εβδομαδα!

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια? Παίρνει καμία utrogestan? Εγω έπαιρνα στην αρχή 6 την ημέρα και την τελευταία εβδομάδα μου τα μείωσε σε 4. το θέμα μου είναι ότι έχει πρηστει παρα μα παρα πολυ η κοιλια μου, ειναι σκληρη και δεν μπορω να φάω παρα μόνο μικρες μικρες ποσοτητες καθε φορα..μιλαμε για πολυ πρήξιμο! και εχω πάρει ήδη 2 κιλά χωρίς να έχω αλλάξει κάτι στη διατροφή μου.. Και αναρωτιέμαι κατα πόσο να το αποδόσω στο utrogestan η να αρχισω να ανησυχω..? τι λετε εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Κοπελα μου εγω επαιρνα utrogestan απο αρχες του μηνα και σημερα τα σταματαω...Δεν εχω παρει ακομα κιλα!! Αλλα και στην πρωτη εγκυμοσυνη που επαιρνα 10 200αρια την μερα για 5 μηνες δεν ειχα παρει κιλα (απο τον 6ο και μετα πηρα)...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...