Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Άντε μπράβο να σταματήσουν οι ανακατωσούρες σας να χαρείτε λίγο την εγκυμοσύνη σας! Εγω όπως σας εχω ξαναπεί ήμουν από τις τυχερές σαυτο το θέμα... από σεξ εμάς μας το είχε απαγορεύσει οταν είχαμε πάει στην 6 εβδομάδα... Και δεν το ξαναρώτησα γιατι νόμιζα οτι ισχύει για όλο το πρώτο τρίμηνο.. λέτε ν τον ξαναρώτησω ε? ε ρε κάτι χαρούλες που θα κάνει ο άνδρας μου!!!σημερα έκλεισα την 10η και εχω ραντεβού με το γιατρό.. Λέτε να δω κανένα χεράκι ποδαράκι η είναι νωρίς ακόμη ε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α edel84, το 84 είναι ημερομηνία γέννησης? γιατι αν είναι είμαστε συνομιλητές!!Επισης στην λιςτα με τις ΠΗΤ μάλλον εμένα πρεπει να με βάλεις στο τέλος... Τελευταία και καταϊδρωμένη θα μείνω...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε..??εγω τρεξιμο λογω γαμου κ η εγκυμοσυνη βαινει καλως...!!!τα δικα μου νεα ειναι οτι εκανα αυχενικη η οποαα ειναι πολυ καλη κ ουφφφ πραγματικα εφυγε ενα μεγαλο ...βαρος...;) ανακουφιση...!!!ΠΗT εχω 11/9 !!!

Τα συμπτωματα ναυτιας ευτυχως...τωρα που εκλεισα το α τριμηνο υποχωρησαν!!!

Ευχομαι σε οσες αναμενουν αυχενικγ πραγματικα να εχουν καλα αποτελεσματα...κ καλη συνεχεια...σε ολες μας..:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου.Πως ειστε σημερα;Εγω περιμενω την αυριανη μερα να παω για αυχενικη και μετα θα το τσικνισουμε!Ναταλακι κι εσεις ειχατε απαγορευτικο σε ολη την εγκυμοσυνη;Πως θα περασουν οι μηνες βρε κοριτσια;Μεσ'το καλοκαιρι με τουρλα κοιλια θα ειμαστε....και δεν αντεχω καθολου την ζεστη και απο τωρα σκαω με 17°C


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λινουκο εμενα ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος...Οταν εμεινα εγκυος υπηρετουσε στην Ορεστιαδα ενω ειμαστε απο Βολο..Νοσηλευτικα 2 βδομαδες στο νοσοκομειο στο διδυμοτειχο και μετα εβαλα υπογραφη και ηρθα εδω για να με βοηθαει η μαμα μου..Ο αντρας μου ανεβοκατεβαινε..18 Ιουνιου θα εφευγε παλι για ορεστιαδα και το πρωι ειχαμε παει στον γιατρο, με παρακολουθουσε καθε μερα γιατι ειχα ανεβασμενο ουρικο, και μου λεει αυριο γεννας ειμαστε στο οριο (Πητ ειχα 26/7)..Τελικα παλι καλα δεν εφυγε και ηταν διπλα μου...!!!

Κιεμενα αντρας μου ειναι στρατιωτικος...στην Αλεξ/πολη!!!σου στελνω το fb!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωωω...πόσο χάρηκα που είδα αυτό το παρεάκι...Αννα εδω... 1η φορά υποψήφια μανούλα με ΠΗΤ 8/9...είμαι στη 13η βδομάδα και τη Δευτέρα έκανα την αυχενική...όλα φαίνονται μια χαρά..το μωρό ήταν ηρεμούλι κ άνετο και άνοιξε κ τα ποδαράκια!!! μάλλον θα έχουμε έναν μικρό πρίγκιπα!!! αλλα για σιγουριά θα περιμένουμε την επόμενη επίσκεψη σε κάνα μήνα...!!! Ανυπομονώ να μαθαίνω νέα σας και να μάθω όλες τις ιστορίες σας... Εχω να κάνω μια ερώτηση όμως...τι τρώτε ρε γαμώτο;;; αγαπώ το καλό φαϊ και το μαγείρεμα αλλα έχω ξεμείνει από ιδέες...ιδιαίτερα για σνακ κ πρωινό...


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016

Angie87 ..... ΠΗΤ 07/09

anna-ki ..... ΠΗΤ 08/09

dorra ...... ΠΗΤ 11/09

edel84 ..... ΠΗΤ 11/09

davinci ..... ΠΗΤ 18/09

linouko ..... ΠΗΤ 19/09

Maria 30 ..... ΠΗΤ 19/09

koukida91 ..... ΠΗΤ 23/09

natalaki_91 ..... ΠΗΤ 27/09

apple pie ..... ΠΗΤ 29/09

images?q=tbn:ANd9GcTKXpLhnFGmVmulQIjaN3NolzTyj4K5vgktg2bSC_a_yDZLoMurvmKV


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανούλες!

Αννα καλως ήρθες! Να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

Μηλοπιτάκι μας (μα τι λιγουρες μου αναψες πρωί πρωί!) έχεις δίκιο! Το σφάλμα διορθώθηκε! Στο μικρό μου πρίγκηπα κι εγώ τελευταία ήμουν στη λίστα, αλλά λόγω προγραμματισμένης καισαρικής μεταφέρθηκα προς τη μέση στο τέλος. Σε κατανοώ λοιπόν πλήρως! Και ναι είμαστε συνομήλικες!

Συγχαρητήρια για τα καλά αποτελέσματα στην αυχενική κορίτσια! Καλή επιτυχία λινούκο αύριο και με το καλό το τσίκνισμα!

Εγώ μόλις γύρισα από καμπύλη σακχάρου, μιας και λόγω ιστορικού στην οικογενεια ήθελε η γιατρός να κάνουμε από νωρίς. Ευτυχώς όλα καλά! Τώρα θέλω να φαω μερέντα, (αυτό το είχα πάθει και στο γιοκαρίνο μου!), αλλα δεν έχω.

Φιλιά σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.. Δύο μέρες σταμάτησαν τα συμπτώματα και ξαναξεκινησαν. Όχι μόνο αναγούλες αλλά και τρελός πονοκέφαλος.. Άντε να φύγει αυτό το πρώτο τρίμηνο μπας και ηρεμήσω λίγο..

Άννα Καλώς ήρθες! Το τι τρώμε είναι ένα μεγάλο θέμα. Όταν ξεκίνησε η εγκυμοσυνη έτρωγα πάρα πολύ υγιεινά και ήμουν πολύ ευχαριστημένη με τον εαυτό μου.. Ένιωθα ότι κάνω καλό στο εμβρυάκι μου. Με το που ξεκίνησαν οι εμετοί, δεν τρώω απλά. Κι αν φάω θα φάω ο,τι να ναι.. Κάθε ώρα μπορεί να θέλω Αλλά πράγματα και να σιχαινομαι ξαφνικά κάτι που ονειρεύτηκα πριν λίγο.. Άσε μαρτύριο.. Αν έχεις Αναγουλες βοηθαν τα ζυμαρικά. Τα δέχεται πιο πολύ το στομάχι.. Κρέας με τίποτα..

Αν δεν έχεις συμπτώματα είναι πιο εύκολα τα πραγματα!


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!! Συγχαρητητρια σε εσας που κανατε αυχενικη και καλα αποτελεσματα να εχετε οι υπολοιπες. anna καλως ηρθες στην παρεα μας. Στο θεμα του sex παρολο που δεν μας το εχει απαγορεψει ο γιατρος,ορεξη δεν υπαρχει. Το ιδιο ισχυει και με το φαγητο δυστυχως. Χθες ειχαμε ραντεβου με τον γιατρο και μου ειπε οτι εχω εναν μικρο πολυποδα αλλα να μην ανησυχω,οταν με το καλο γεννησω θα τον βγαλουμε. Εχει καμια απο εσας παρομοια εμπειρια?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, Αννα καλώς ήρθες,συγχαρητηρια για την καλη αυχενικη κ να εχεις πολυ πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη! Linouko να μας ενημερωσεις,τι εγινε με την αυχενικη σου??? Σημερα δεν ηταν? Εγω σε μια εβδομαδα ακριβως...ουφ

Σχετικα με το σεξ εχει απαγορευτικο απο τον γιατρο για το πρωτο τριμηνο!!!

Ξερει καμια κοπελα μαλλια ποτε μπορουμε να βαψουμε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...