Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Γεια σας μανούλες πως είστε;

Όλες καλά; Τα νινάκια σας;

Εμείς πήγαμε ταξιδάκι οικογενειακώς για 2 εβδομάδες και τώρα πίσω πάλι. Για αυχενική μου είπε να κανω την 13 εβδομάδα, οπότε έχουμε μέλλον ακόμη.

Φιλιά σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερααα...!! Πηγαμε και εμεις χθες και ειδαμε το νινι μας, βγαλαμε και μια πολυ ωραια φωτο που φαινονται τα χερακια και τα ποδαρακια!! Ξετρελαθηκα λες και ηταν η πρωτη φορα...Κιλα ακομα δεν εχω παρει (βοηθανε οι αναγουλες).Επομενο ραντεβου 15/3 για αυχενικη!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και απο εμενα. Αυριο μπαινω στην 13η εβδομαδα και εχω το απογευμα το ραντεβου μου για την αυχενικη. Περιμενω πως και πως να περασουν οι ωρες. Απο κιλα δεν εχω παρει ακομη τιποτα,τα συμπτωματα παντως καλα κρατουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...Πως ειστε;Εγω παραδοξος ειμαι πολυ καλα.Εφυγαν ολα οσα με βασανιζαν μονο συχνοουρια εχω.Μην μιλατε για κιλα στον πονεμενο,πικρη ιστορια.

Ποσο καιρο εχουν που σταματησαν?? Λες να γλυτωσω και εγω απο τις αναγουλες? Δεν τις μπορω, ουτε νερο δε πινω!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναταλακι κι εγω ετσι ημουν,σε καταλαβαινω.Χθες μου σταματησαν.Ξυπναω το πρωι κι εκει που λεω αλλη μια βασανιστικη μερα ξεκινα δεν αισθανομαι τιποτα!Ωπα λεω τι εγινε τωρα;Επρεπε να σερνομαι στα πατωματα....Περιεργο!Περιμενα 2-3 ωρες μπας και ξεκινησουν παλι αλλα τιποτα....Εχω μια διαθεση αλλο πραγμα.Πεταω,αγαπω ολο το κοσμο!χαχαχαχαχα.Αντζυ περιμενουμε νεα το απογευμα,να μας πεις και γι'αυτη την εμπειρια ειδικα σε μας που ειμαστε πρωτομανουλες να ξερουμε τι να περιμενουμε


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.....Ειμαι πλεον 9 εβδ και κατι....βλεπω εχουμε αρκετες αναγουλες ε? Παιδια δεν παλευεται αναγουλες και εξαντληση....σημερα δεν πηγα δουλεια να ηρεμησω λιγο βεβαια εγινε θεμα στο γραφειο....αλλα ισως δεν πρεπει να με αγχωνει η δουλεια πια....εχει προτεραιοτητα η σωματικη κ η ψυχικης μας διαθεση.....

Πηγα τον μικρο μου σχολειο και γυρισα....η ψυχολογια μου θεμα το οποιο το εχω θιξει και σε προηγουμενο μου ποστ...εχει σκαμπανεβασματα.....εχει συμβει κ ενα σοβαρο προβλημα υγειας στον αδερφο μου το οποιο με εχει ρηξει απο την αρχη της εγκυμοσυμης μου

.....ολα θα πανε καλα.....ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Πως ειστε? Λοιπον εκανα την αυχενικη διαφανεια εχθες το απογευμα και ολα ειναι μια χαρα. Την παρασκευη περιμενω και τα αποτελεσματα απο το PAPP-A. Η αληθεια ειναι οτι με αυτην την εξεταση φευγει ενα μεγαλο αγχος. Περιμενω τα νεα και απο εσας οταν κανετε την εξεταση.

Link to comment
Share on other sites

:D Γειά σας κορίτσια! Τώρα μόλις εντόπισα τη συζήτηση για τις "Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016" και χάρηκα πάρα πολύ! Είναι ωραίο να ανταλλάζεις μηνύματα με κοπέλες που βρίσκονται στην ίδια κατάσταση!

Να σας πω κι εγώ τα δικά μου! Πρόταση γάμου 1/01. Αμέσως σταματήσαμε να προσέχουμε και μετά από λίγες εβδομάδες μαθαίνω πως είμαι έγκυος!!

Όλα ήταν τέλεια.. Πολύ χαλαρά με τη δουλίτσα μου κ.λπ.

Μετά την 6η εβδομάδα όμως άρχισαν ζαλάδες, αναγούλες και εμετοί. Υπέφερα κι ακόμα και τώρα που είμαι στη 10η εβδ. υποφέρω. Ελπίζω να σταματήσουν όπως ακούω!

Σήμερα έχω ραντεβού για υπέρηχο! Ανυπομονώ να το δω! Είναι και το πρώτο μου <3


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Angie τελεια τα νεα σου, με το καλο και σε εμας...!!! Κουκιδα με το καλο το νινι σου..Νομιζω ειμαστε στις ιδιες μερες και αν το 91 που εχεις διπλα απο το κουκιδα ειναι η χρονια που γεννηθηκες, ειμαστε και μαζι ηλικιακα...!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Angie τελεια τα νεα σου, με το καλο και σε εμας...!!! Κουκιδα με το καλο το νινι σου..Νομιζω ειμαστε στις ιδιες μερες και αν το 91 που εχεις διπλα απο το κουκιδα ειναι η χρονια που γεννηθηκες, ειμαστε και μαζι ηλικιακα...!!!

Ναι, το 1991 γεννήθηκα! Τι ωραία..! Σήμερα το είδαμε και στον υπέρηχο.. Κουνούσε χεράκια, ποδαράκια το γλυκό μου! Και 180 χτύποι το λεπτό.....!!


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελεια κοπελα μου!!! Ποσο εβδομαδων ακριβως εισαι...? Και εγω με τον αντρα μου παρολο που ειμαστε 10 χρονια μαζι και εχουμε ηδη μια ζουζουνα, παντρευτηκαμε με θρησκευτικο το καλοκαιρι περυσι!!! Με το καλο ολα ευχομαι....


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Κουκιδα καλωσηρθες στην παρεα μας και με το καλο το μπεμπακι σου!Αντζυ τελεια νεα!Σου ανεφερε τιποτα για το φυλο του παιδιου;Εχω ακουσει πως λενε με επιφυλαξη.Αντε φτανει και η σειρα μας....Εγω σημερα ξυπνησα εχοντας πολυ εντονους πονους περιοδου.Πηρα τον γιατρο αλλα με καθησυχασε λεγοντας μου πως ειναι φυσιολογικο αλλα για καλο και για κακο θα παω το απογευμα να με δει.Ευκαιρια να δω και τα ζουζουνια μου!Οι υπολοιπες που ειστε;Σας χασαμε....


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ linouko! Natalia κι εμείς είμαστε 9 χρόνια μαζί και θα παντρευτούμε του χρόνου.. Φέτος ήταν αλλά μας πρόλαβε το μωράκι! Δεν το φανταζόμασταν ότι θα 'ρθει τόσο γρήγορα!

Σήμερα κλείνω τη 10η εβδομάδα!

Κορίτσια με το καλό σε όλες!


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...