Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Όταν έμαθα πως είναι εγκυος ξεκίνησα κι έβγαζα φωτογραφίες την κοιλίτσα! Όμως όταν ξεκίνησαν οι εμετοί σταμάτησα γιατί μικραινε.. Ελπίζω σύντομα να τη δω να φουσκώνει. Αν κ ο άντρας μου λέει ότι άλλαξε σχήμα!


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο αντρας μου φοβαται απο τωρα πως δεν θα μπορει να ειναι εκει οταν γεννησω.Επειδη ο γιατρος μας ειπε πως πιθανον γεννησω προωρα ο αντρας μου σκεφτετε την δουλεια του.Κανει συχνα δρομολογια και ερχετε σπιτι μετα απο 3-4 μερες.Με τα οικονομικα μας να μην ειναι καλα δεν μπορει να αρνηθει κανενα δρομολογιο γιατι παει συν στον μισθο του,κι λεει αμα τυχει να μην ειμαι εδω;


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λινουκο εμενα ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος...Οταν εμεινα εγκυος υπηρετουσε στην Ορεστιαδα ενω ειμαστε απο Βολο..Νοσηλευτικα 2 βδομαδες στο νοσοκομειο στο διδυμοτειχο και μετα εβαλα υπογραφη και ηρθα εδω για να με βοηθαει η μαμα μου..Ο αντρας μου ανεβοκατεβαινε..18 Ιουνιου θα εφευγε παλι για ορεστιαδα και το πρωι ειχαμε παει στον γιατρο, με παρακολουθουσε καθε μερα γιατι ειχα ανεβασμενο ουρικο, και μου λεει αυριο γεννας ειμαστε στο οριο (Πητ ειχα 26/7)..Τελικα παλι καλα δεν εφυγε και ηταν διπλα μου...!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω κορίτσια από τις πρώτες μέρες φαινόταν η κοιλιά μου..τώρα που είμαι στη 10 εβδομάδα είναι ξεκάθαρο οτι είμαι έγκυος δεν μπορώ να κρυφτώ! Κ είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη... Τι να πω ίσως επειδή ήμουν πολυ αδύνατη..? σκεφτείτε έπαιρνα xs σε ρούχα κ μου ήταν μεγάλα ορισμένα αχαχαχα! Πάντως κ τα κιλάκια μου εχω πάρει ήδη (2 κιλά) κ η κοιλιά μου ε έχει φουσκώσει!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να εχει να κανει τοσο με το σωμα...Να σου δειξω φιλη μου στον 9ο μηνα στο 3ο της παιδι να παθεις πλακα...Φορουσε το τζιν της το κανονικο...Παντως μια γυναικα ειναι η μονο φορα που χαιρεται την κοιλιτσα της και την θαυμαζει..χεχε!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οτι υπαρχει σε χαπι το παιρνω.Τι θελετε;Φυλλικο,ασβεστιο,μαγνησιο,βιταμινες,για το στομαχι,τα utrogestan συνολικα 17 την ημερα....Πιο πολλα χαπια πινω απ'οτι τρωω χαχαχαχα


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μου θυμιζεις την πρωτη μου εγκυμοσυνη Λινουκο..18 200αρια utrogestan επαιρνα...Εγω προς το παρον μονο φυλλικο γιατι οι εξετασεις ηταν πολυ καλες..Πφφφ οταν ερθει η ωρα να παρω σιδηρο καηκαμε, μου εφερνε πολλες αναγουλες...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...