Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Και ευω ήθελα δυο για μεγαλύτερες πιθανότητες αλλά μ είπαν όχι … δεν πειραζει !!!! Δ ξέρω είμαι ένα βήμα να πάω φαρμακειο ένα περναω απέξω κ δ κοιτάω καν μέσα …. Μόνο μην βγει αρνητικό κ μ Παει όλη η εβδομάδα χάλια τίποτα άλλο δ με κρατάει …

      15 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Η χοριακη μ είναι την Παρασκευή της εβδομάδας που μας έρχεται ….

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Καλα κι εμεις μια χαρα.Καναμε το πρωτο εμβολιο την προηγουμενη βδομαδα κ χτες της γαστρεντεριτιδας ευτυχως χωρις παρενεργειες κ τα 2.Τριγυρναμε αρκετα τις τελευταιες μερες κ με το κρυο κ τις βροχες φοβαμαι λιγο αλλα ενταξει ολα καλα.Πολυ αγκαλια ρε κοριτσια ωρες ωρες δεν την παλευω κ κοιμαται ελαχιστα μες στη μερα τεταρτακια εκτος αν τον εχω αγκαλια που κοιμαται ωρες αλλα αυτο δεν ειναι εφικτο παντα.

Μαρακι παλεψε το οσο μπορεις με ο θηλασμο αλλα μη σκας αν χρειαστει να δωσεις ξενο το παιδι να ειναι καλα.Ωχ εντασεις με το συζυγο ακουω...κι εμεις εχουμε μπολικες απο αυτες...να περασει ο πρωτος καιρος με την πολυ κουραση γτ δε μας βλεπω καλα.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑΙ ΑΣΤΑ.ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΣ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΗΜΟΥΝΑ.Ε ΦΥΣΙΚΟ Κ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΙΣΤΕΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ Κ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΝΑΕΙ.ΕΜΑΣ ΤΗΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ 5ΑΠΛΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ.Κ ΤΗΣ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑΣ Β ΜΕΣΑ.ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΤΗΣ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑΣ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Ναι Αθηνα ειμαι.Το σκεφτομαι πολυ το μει ται αλλα μετα σκεφτομαι οτι αυτη η φαση στην κορη μου κρατησε περιπου μεχρι τους 4-4,5 μηνες κ το ξανα σκεφτομαι.Το βιολογικο δινω το frezylac


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΠΑΡΕ ΤΟΤΕ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΕΝ Σ'ΑΦΗΝΕΙ.ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΦΑΝΕΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΥΦΑΣΜΑ Κ ΚΡΙΚΟ Κ ΕΦΤΙΑΧΝΑΝ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ RING SLING.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα. Κι εμείς καλά είμαστε. Στις 40 μέρες από 3135 που ήταν το βάρος γέννησης έφτασε 4420. Ενώ το βράδυ κοιμάται καλά, ξυπνάει κάθε τετράωρο μόνο για να θηλάσει και ξανακοιμάται από τις 12.00 ως τις 10 το πρωί, την ημέρα έχει γκρίνια. Βέβαια αφού κοιμάται τόσες ώρες είναι μια χαρά, αλλά χτες το μεσημέρι έκλαιγε δυο ώρες με αναφιλητά. Μπορεί να είναι κολικοί; Εχω και τους δικούς μου που λένε συνέχεια να της δώσω πιπίλα, αλλά δε θέλω. Στις 21/12 κλείνει δυο μήνες. Το εμβόλιο πότε το κάνουμε;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τον έχω με μύξες τον μπεμπακο κλαψ κλουψ...Πολυ μπουκωμα.Τωρα ή σε καποια βολτα την αρπαξε ή τον κολλησε ο αντρας μου που ειναι καπως κι αυτος.Ορό όλη την ώρα, ζεστο μπανακι και θερμομετρο να ελεγχω μην προκυψει τιποτα (μακρια απο μας).'Εχετε ακούσει για τπ κρεμμυδι ότι βοηθαει στο μπουκωμα?Νομιζω οτι καπου το διαβασα και του εβαλα ενα κοντα στην κουνια..για να δουμε.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κορίτσια.. Σήμερα κάναμε τα πρώτα εμβόλια... Φυσικά και έκλαιγα και εγω μαζί της στην γιατρο!! Ήταν ενα πόσιμο και δυο ενέσιμα στα μπουτακια. Ήταν 4720, και νου είπε οτι ειναι φυσιολογική και 55 πόντους. Τωρα ελπίζω να μην μου κανει πυρετό . Εσείς πως ειστε χαθήκαμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Και εμείς κάναμε την Παρασκευή το πρώτο μας εμβόλιο! Όλα καλά, ευτυχως δεν εκανε πυρετό η μικρη αλλα δυο μερες κοιμόταν συνέχεια!!! Εμεις φτάσαμε στα 5520 την Παρασκευή και στα 59 εκ. Κατα τα αλλα τα ίδια! Μας τρελαίνει στα χαμόγελα και στις φωνούλες!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ 5 ΚΙΛΑΚΙΑ Κ 61 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΨΙΛΟ ΑΓΟΡΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΥΞΗΣΩ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΚΑΝΩ ΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΠΙΝΩ ΤΣΑΙ ΒΟΤΑΝΩΝ ΤΡΙΓΩΝΕΛΛΑ.ΓΑΙΔΟΥΡΑΓΚΑΘΟ.ΜΑΡΑΘΟ Κ ΛΟΥΙΖΑ Κ ΦΘΣΙΚΑ ΘΗΛΑΖΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ Κ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ.ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμάς 3 μαζί ήταν τα εμβόλια ενα πόσιμο και δυο στα μπουτακια. Ακόμα δεν έκανε πυρετό αν και κοιμάται παραπάνω. Όμως ειναι ευδιάθετη και την μιλάω και γελάει!!! Μόνο που απο χθες το βραδυ εκεί που κοιμάται ξαφνικά πατάει μια τσιρίδα και τεντώνει πίσω τα χέρια σαν να βλέπει κάτι και τρομάζει. Μου κόβει τα πόδια... Εσάς κάνουν τίποτα τετοια;

Link to comment
Share on other sites

2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ?ΕΜΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΓΓΑ ΗΤΑΝ Κ ΤΑ 5 ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΖΙ.

Ήταν πολλα μαζί Σιν το πόσιμο. Τι γνώμη έχεις για το νέο εμβόλιο της μηνιγγίτιδας; Θα το κανεις;; Εγω μάλλον οχι φοβάμαι.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΩ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΓΡΙΠΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.Κ ΟΥΤΕ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...