Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Κ ΕΓΩ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ Η ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ Η ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ.ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ Κ ΤΟ ΜΕΤΑΚΙΝΩ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΕΛΕΝΗ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ?ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΟ 3ΩΡΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΟ 4ΩΡΟ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.LAZARISKA ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙΙ Κ ΜΕΝΑ.ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΔΙΜΩ Κ ΠΙΝΕΙ ΓΛΥΚΑΝΙΣΟ Κ ΗΡΕΜΕΙ ΛΙΓΟ.ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΧΑΜΟΜΗΛΙ Η ΤΙΛΙΟ.ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ Κ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ Κ ΛΙΩΝΩΩ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ Κ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ.Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΜΑΣ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΦΙΛΑΚΙΑ.Κ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεριτσες!!!! Εγω ειχα τη μαμά μου μεχρι την Παρασκευή που σαραντάρα και η μικρη κοιμόταν στο ιδιο δωματιο μαζι της για να μην ξυπνάει τον αντρα μου ποθ δουλεύει. Ούτως ή άλλως κοιμάται τα βραδια. Σημερα κοιμήθηκα στον καναπέ εγω με τη μικρη στο πορτ μπεμπέ και ο άντρας μου στο διπλό Χαχαχα!!! Αλλα μαλλον το αντίθετο θα γινει!!! Εγω στο κρεβατι, η μικρη στο λίκνο καο άντρας μου στην πολυθρόνα κρεβατι στο παιδικό. Εμας η μικρη μπορει βα μην ξυπνάει τη νυχτα αλλα βογγάει πολλες φορες υπβηαηνενο χωρις να ξυπνάει και ξαγρυπνάμε όλοι!

Και εμείς περάσαμε απο όλους τους χορους καναπέδες κρεβάτια μικρά κρεβάτια κούνια καλαθουνα και καταλήξαμε έτσι!! Ο καίμενος ο άντρας μου είχε πλάκα. Οχι οχι θα πας στο παιδικό οχι οχι τελικά θα πάμε εμείς..δεν μας βόλεψε έλα εσύ εδώ να πάμε εκεί!!! Αστο τρέλα. Τουλάχιστον τωρα μπορεί να κοιμηθεί και 4 ώρες σερί.. Ρώτησες την γιατρο γιατι βογγαει;

Link to comment
Share on other sites

Πωπω βρε Ελενη απιστευτο μου φαινεται που δεν ξυπναει τοσο μωρουλι.Τελειο.Εμεις καλα γενικα αλλα πολυ γκρινια το απογευμα κ δεν ειναι παντα κολικοι.Σα να θελει να κοιμηθει κ παθαινει υπερενταση κ δεν μπορει.Το Σαββατο ειδικα μαρτυρησα.Ημουνα κ μονη μου ολο το απογευμα κ αρχισα να κλαιω κι εγω καποια στιγμη δεν την παλευα

Όλες πέρασαμε δύσκολα μην στεναχωριέσαι και εγω στην αρχή πήγαινα να κλάψω οταν δεν μπορούσα να την κάνω τίποτα και ούρλιαζε απο τους πόνους.. Ευτυχώς με συνέφερε ο άντρας μου και τωρα το περνάμε ποιο χαλαρά. Του στυλ μωρο είναι θα κλάψει και λιγο οταν δεν μπορώ με τίποτα να την ηρεμισω. Εμείς πλέον κλείσαμε την τν και βάλαμε ένα λαμπατέρ για φως και λευκούς ήχους δυνατά και βοηθανε εκτος κολικών φυσικά. Δοκίμασε ίσως κάτι πιάσει..

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο απιρροφητηρας μας βοηθαει πολυ αλλα κ στο κρεβατι του βαλαμε ενα περιατρεφομενο με λευκους ηχους κ αυτο μας βοηθαει.Εμεις κοριτσια κοιμομαστε κανονικα με τον αντρα μου στο διπλο κ ο μπεμπης κυριως στο λικνο του.Αν δεν εχουμε πολυ κουραγιο να τον κοιμησουμε καταληγει τελικα αναμεσα μας.

Προχτες κοριτσια ειπαμε να επιστρεψουμε στην ενεργο δραση...να κανουμε σεξ ντε.Ποσο μου χε λειψει αλλα ποναγα αρκετα σα να στενεψα


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Σεξ;;;; Χαχαχα!!! Τι ειναι αυτο;;;;!!! Εγω ειχα τα λοχεια μεχρι και τις 40 μερες μεχρι προχτές δηλαδή λιγο ροζ και καφε και εκει που λεω τελειώνουν επιτέλους να σου το αιμα!!! Αδιαθέτησα οπως φαινεται, στις 40 μερες ακριβως και ας θηλάζω αποκλειστικά!!!πφφφφ!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΝΑΓΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΗΡΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΕΣ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ.ΜΕ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ.ΕΛΕΝΗ ΞΕΝΕΡΩΣΕΣ Ε?Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ?LAZARISKA ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ?ΜΕ ΣΥΝΑΧΗ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μονο οταν ειχε πυρετο την εστειλα στη μαμα μου 2 μερες.Και τωρα ειναι με μυξα κ βραχναδα αλλα δεν κανουμε κατι ιδιαιτερο...παει κ κοντα του δυστυχως οσο κι αν της εξηγουμε σα να το κανει επιτηδες..ελπιζω να μην προκυψει τιποτα.Αχ κοριτσια κρεβατωθηκα απ τη μεση μου με επιασε για τα καλα...με το ζορι βαζω κ βγαζω το μικρο απο την κουνια απελπισια...καλυτερα να ειχα πυρετο νομιζω


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Κ ΜΕΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΦΙΛΑΚΙ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΒΑΛΕ ΛΑΔΑΚΙ ΣΤΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΑ ΕΞΩ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΜΕΣΑ.ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΘΑ ΗΣΟΥΝΑ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΜΑΛΛΟΝ.ΘΑ ΠΟΝΑΓΕΣ ΠΑΝΤΟΥ.ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖΑΚΙ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΝΑΓΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΗΡΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΕΣ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ.ΜΕ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ.ΕΛΕΝΗ ΞΕΝΕΡΩΣΕΣ Ε?Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ?LAZARISKA ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ?ΜΕ ΣΥΝΑΧΗ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ?

Γκαντεμιά ναι απο τη μυς αλλα απο την άλλη το παίρνω σαν καλο γιατι επανέρχεται ο οργανισμός στα φυςιολογικα( με ποιοτικά ωαρια ελπιζω), καθώς θελουμε γρήγορα να ξεκινήσουμε για δευτερο λόγω εξωςωματικης και των προβλημάτων που θα χειροτερεύουν... Οςο για την αντισύλληψη ΟΧΙ ειναι η απάντηση. Δεν θπαρχει αντισύλληψη. Ακομα και που δεν εχεις περιοδο η ωορηξια προηγείται της περιόδου. Μπορει να κανεις ωορηξια και να μην εχεις περιοδο δηλαδή. Η γιατρος μαλλον και λόγω Καισαρικης μου ειπε για ενα εξάμηνο οπωσδήποτε επαφές με προφυλάξεις!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γκαντεμιά ναι απο τη μυς αλλα απο την άλλη το παίρνω σαν καλο γιατι επανέρχεται ο οργανισμός στα φυςιολογικα( με ποιοτικά ωαρια ελπιζω), καθώς θελουμε γρήγορα να ξεκινήσουμε για δευτερο λόγω εξωςωματικης και των προβλημάτων που θα χειροτερεύουν... Οςο για την αντισύλληψη ΟΧΙ ειναι η απάντηση. Δεν θπαρχει αντισύλληψη. Ακομα και που δεν εχεις περιοδο η ωορηξια προηγείται της περιόδου. Μπορει να κανεις ωορηξια και να μην εχεις περιοδο δηλαδή. Η γιατρος μαλλον και λόγω Καισαρικης μου ειπε για ενα εξάμηνο οπωσδήποτε επαφές με προφυλάξεις!!!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΑΝ ΘΕΛΩ Κ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ.ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟ Ε?ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ.ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΞΑΝΑ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ.Κ ΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΗΓΑΤΕ?Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΙΣΩΣ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!κι εγω το εχω ακουσει οτι ο θηλασμος δεν ειναι αντισυλληψη...οποτε αν δε θελουμε προσεχουμε.Να σας πω την αληθεια παρολη την κουραση τωρα νιωθω οτι θελω κι αλλο μπεμπακι αλλα οχι τωρα σε 2-3 χρονια.Θα δειξει αν θα το θελω κ τοτε.Η μεση μου τελειως χαλια σημερα γμτ κ η κορη μου σα να την ειδα λιγο κοκκινη το πρωι αλλα πηγε σχολειο χωρις να βαλουμε θερμομετρο.Αχ ελπιζω να μην εχει τιποτα.Θα της κανω σιγουρα το εμβολιο της γριπης,δεν ηθελα αλλα ετσι οπως το παει δε γινεται.Σημερα κοιμηθηκαμε πολυ καλα το βραδυ κ ξεκουραστηκα αρκετα.Απο τις 9 το βραδυ ο μπεμπης ξυπνησε 4 κ μετα 8 παρα το πρωι.Μακαρι να το συνεχισει


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!κι εγω το εχω ακουσει οτι ο θηλασμος δεν ειναι αντισυλληψη...οποτε αν δε θελουμε προσεχουμε.Να σας πω την αληθεια παρολη την κουραση τωρα νιωθω οτι θελω κι αλλο μπεμπακι αλλα οχι τωρα σε 2-3 χρονια.Θα δειξει αν θα το θελω κ τοτε.Η μεση μου τελειως χαλια σημερα γμτ κ η κορη μου σα να την ειδα λιγο κοκκινη το πρωι αλλα πηγε σχολειο χωρις να βαλουμε θερμομετρο.Αχ ελπιζω να μην εχει τιποτα.Θα της κανω σιγουρα το εμβολιο της γριπης,δεν ηθελα αλλα ετσι οπως το παει δε γινεται.Σημερα κοιμηθηκαμε πολυ καλα το βραδυ κ ξεκουραστηκα αρκετα.Απο τις 9 το βραδυ ο μπεμπης ξυπνησε 4 κ μετα 8 παρα το πρωι.Μακαρι να το συνεχισει

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑΚΙ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ.ΕΓΩ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ DEPON Κ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΕΙ.ΠΑΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ?ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΙ ΙΩΣΕΙ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δε θελω μωρε να δινω σιροπια ετσι χωρις λογο.Νηπιαγωγειο παει.Ενταξει καλα ειναι για την ωρα αλλα μυξα εχει κ δε βαζει ορο με τιποτα.Δυσκολο παιδι δε συνεργαζεται σε αρρωστιες


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...