Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Εχουμε ενα περιστρεφομενο της fisherprice που εχει κ μουσικουλα κ λευκους ηχους.Αχ σημερα δν ειμαι στα καλα μου.Νιωθω οτι θελω να βγω με καμια φιλη να πιω καφε να πω καμια βλακεια σα να κουραστηκα τα ιδια καθε μερα.Πολυ γκρινια πολυ αγκαλια τελος παντων θα μου περασει.Το βραδυ δυστυχως ξυπνησε 1 παρα εφαγε κ μετα το ματι γαριδα για κανα 3ωρο δεν ηξερα τι να τον κανω


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σε όλες. Εμείς δεν έχουμε κλείσει ακόμη μήνα και αλλάζουν όλα από τη μια μέρα στην άλλη. Εκεί που κοιμόμασταν κάτι τρίωρα, χθες κοιμήθηκε ελάχιστα όλη τη νύχτα. Τώρα την πήγα μια βόλτα με το καρότσι και κοιμήθηκε. Έχω και προβλήματα με το θηλασμό. Εκεί που θήλαζε μια χαρά και μου πέρασε το πέτρωμα, τώρα μου έχει πληγώσει λίγο τη μια θηλή. Όταν κάνει πάνω από τρεις ώρες να θηλάσει με πονάει πολύ το στήθος μου. Ελπίζω μόλις σαραντίσει να φτιάξουν τα πράγματα. Ξέρει καμιά πότε εδραιώνεται ο θηλασμός και πως το καταλαβαίνω;

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΔΡΑΙΩΝΕΤΕ Η ΓΑΛΟΥΧΙΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΡΥΘΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΣΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΠΟΤΕ Κ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ.ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΒΑΖΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΟΥ Κ ΑΣΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΝΑ ΑΕΡΙΖΕΤΑΙ.ΘΑ ΣΚΛΗΡΥΝΟΥΝ Κ ΘΑ ΣΠΟΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΡΙΑ.ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ.Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ MEI TAI.ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ Κ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ.ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρία έχεις μει ται ε?Βολεύει ε?Σκέφτομαι πάρα πολύ να πάρω ένα και για το σπίτι και για μερικες βολτες που θεωρω αβολο το καροτσι.Κοιταγα και τα υπολοιπα ειδη ring sling κλπ αλλα το μει ται μου φανηκε καλυτερο


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Κ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ Κ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ MEI TAI.ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΙΚΟ.ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ Κ ΣΥΟ ΣΠΙΤΙ ΗΡΕΜΕΙ ΠΟΛΥ.ΚΟΥΡΝΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.Κ ΑΝ ΘΕΛΩ ΒΑΖΩ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ.ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ.ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΛΕΣ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΑ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ.ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ.ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια έχω κι εγώ μει Τάι αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα αν πρέπει να έχω τα πόδια μέσα και αν πρέπει να το δένω στον πωπό η στην πλάτη του μωρού επειδή ακόμα ο δικός μου είναι μικρός γι'αυτό το λέω :? Κατά τα άλλα μεγαλώνει καλά το μικράκι μου αν και βγάζει γουλιές και του φέρνουν μύξες αλλά βάζει βάρος οπότε δεν με ανησυχεί τόσο εσάς βγάζουν γουλίτσες;; Εν τω μεταξύ θελω να πάω την κόρη μου σε δραστηριότητες αλλά τρέμω τις ιώσεις κι όλο μέσα την βγάζουμε και έχω σαλτάρει κι εγώ κι εκείνη... Ενημερωτικά είναι ένα δράμα να θηλάζει κανείς 2 μωρά δεν το συνιστώ το τάντεμ εμένα δεν μου έχει κάτσει καθόλου καλά αλλά σφίγγω τα δόντια μου μιας και η μικρή βγάζει μαζεμένα δόντια τώρα και ηρεμεί στο στήθος αλλά σιγά σιγά θέλω να αποθηλάσω και να θηλάζω μόνο τον μικρό γιατί δεν με βλέπω καλά...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΔΕΝΩ ΣΤΟΝ ΠΩΠΟ Κ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΛΥΓΙΣΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΕ E-MAIL ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ Κ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.ΤΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ?Κ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ.ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ Κ ΚΟΛΛΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΟΥΛΙΕΣ ΕΜΕΝΑ ΕΒΓΑΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΥ ΚΒΠΟΥ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΚΟΨΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΔΕΝΩ ΣΤΟΝ ΠΩΠΩ Κ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΛΥΓΙΣΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΕ E-MAIL ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ Κ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.ΤΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ?Κ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ.ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ Κ ΚΟΛΛΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΟΥΛΙΕΣ ΕΜΕΝΑ ΕΒΓΑΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΥ ΚΒΠΟΥ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΚΟΨΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ.

Έχει και νεογνική ακμη ο δικός μου και μας έδωσε να του βάζω ένα τζελ μπορείς να μου στείλεις με πμ το όνομα του παιδιάτρου σας;; Θέλω να την πάω σε ένα εργαστήρι που παίζουν και δημιουργούν να γνωρίσει και παιδάκια γιατί δεν έχουμε παιδάκια γνωστά μας να παίζει επίσης θέλω να την πάω και στο θεματικό πάρκο της playmobil στο Μαρούσι δεν ξέρω αν είναι μαπα ή όχι αλλά θα ήθελα να την πάω...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ πήρα ring sling. δυο φορές που το δοκίμασα η μικρή κοιμήθηκε αμέσως. Νιώθω όμως οτι δεν το βάζω καλά. Θα επικοινωνήσω με τη Στελλα να μου δείξει. Εγώ το φοβάμαι λίγο, αλλά πρέπει να βολεύει. Ισως το mei tai να ε'ιναι πιο βολικό για νεογέννητο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε;;; Εμεις μια χαρουλα!!! Μεγαλώνουμε!!! Μέι ται πήρα και εγω για να κανω καμια δουλεια και μεσα στο σπίτι γιατι δεν μπορουςα να ολοκληρώσω καμια δουλεια με τη μικρη!!! Το λυπαμαι ετςι οπως κάθεται εκει μεςα η αληθεια ειναι, φοβαμαι μηπως πιέζεται αλλα η αληθεια ειναι πως Οςες φορες το εβαλα κοιμήθηκε εκει μεσα στο 5 λεπτό. Το βραδυ συνεχίζουμε και κοιμόμαστε 5 ωρες, τρώει και ξανακοιμομαστε αλλες τρεις! Οποτε μια χαρα στον υπνο!!!! Κοριτςια εςεις τα βγάζετε εξω τα μωρά; Γιατι ο παιδίατρος μας εχει περιορίσει πολυ και δεν το εχουμε βγαλει καθολου, φοβόμαστε!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ 15 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ.ΕΛΕΝΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ 24 ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΕΥΧΗ.ΕΙΔΙΞΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ Κ ΔΕΝ ΦΥΣΑΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΒΙΤΑΜΙΝΗ D ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ.ΕΣΤΩ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ.ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ 15 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ.ΕΛΕΝΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ 24 ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΕΥΧΗ.ΕΙΔΙΞΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ Κ ΔΕΝ ΦΥΣΑΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΒΙΤΑΜΙΝΗ D ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ.ΕΣΤΩ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ.ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ?

Τπν κρατούσε καμια φορα η μαμά μου και έβγαινα αλλα χωρις το μωρο. Εξω φοβαμαι μην κρυώσει, σε εσωτερικούς χώρους τος ιώσεις! Αστα! Κοιτάξατε για καμια ουρολοίμωξη; Σε εμας στην αρχη που δεν έβαζε αυτο μας έβαλε να τσεκάρουμε! Απο πάνες πως ειςτε; Εχετε ικανοποιητικές; Αχ κοριτςια αυτα τα κιλα πως θα φύγουν; Κολλημένη η ζυγαριά!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...