Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια μου!Εδώ είμαι εγώ,τώρα εκατσα απο το πρωί... Πήγα την μικρή μου παιδικό, γυρισα εκανα γεμιστά,έβαλα πλυντήριο συμμαζεψα κ σε κανένα δεκάλεπτο θα πάω να την πάρω. Κάνω πολλά πράγματα για να ξεχνιεμαι γιατί ειλικρινά αυτή η αναμονή πλέον είναι πολύ δύσκολη. Χθες πήγα γυναικολόγο κ κάναμε τελευταίο υπέρηχο όλα τέλεια δόξα τον Θεό!3,400 η Μπέμπα μου κ όλα καλά με το σάκχαρο,οι προσπάθειες μου απέδωσαν!!Εδώ κ δυο βράδια ξυπνάω απο φριχτούς πόνους περιόδου κ πόνο στη μέση αλλά μετα φεύγουν....Παρασκευή θα με δει πάλι η γιατρός κ θα με κοιτάξει απο κάτω..


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

37+2 εγώ σήμερα έχω κάτι υγρά σαν να πρασινίζουν τι να πω δεν ξέρω στην κόρη μου τα είχα 38η και γέννησα 39+3 λέτε να γεννήσω την άλλη εβδομάδα;;; Όσο γρήγορα πέρασε όλη η εγκυμοσύνη τόσο αργά πηγαίνει ο 9ος... Δεν ξέρω για εσάς κορίτσια εγώ 3ο παιδί δεν παίζει να κάνω άμεσα και όταν λέω άμεσα εννοώ για τα επόμενα 5-6-7 χρόνια τα είδα όλα από κούραση σε αυτή την εγκυμοσύνη μια 3η μου έλειπε...Και βασικά δεν ξέρω αν θέλω πλέον και 3ο παιδί εσείς το σκέφτεστε;;; Κοριτσούδια που έχετε τα μωρά σας αγκαλιά γράψτε μας τα νέα σας...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

37+2 εγώ σήμερα έχω κάτι υγρά σαν να πρασινίζουν τι να πω δεν ξέρω στην κόρη μου τα είχα 38η και γέννησα 39+3 λέτε να γεννήσω την άλλη εβδομάδα;;; Όσο γρήγορα πέρασε όλη η εγκυμοσύνη τόσο αργά πηγαίνει ο 9ος... Δεν ξέρω για εσάς κορίτσια εγώ 3ο παιδί δεν παίζει να κάνω άμεσα και όταν λέω άμεσα εννοώ για τα επόμενα 5-6-7 χρόνια τα είδα όλα από κούραση σε αυτή την εγκυμοσύνη μια 3η μου έλειπε...Και βασικά δεν ξέρω αν θέλω πλέον και 3ο παιδί εσείς το σκέφτεστε;;; Κοριτσούδια που έχετε τα μωρά σας αγκαλιά γράψτε μας τα νέα σας...

Αχ κορίτσι μου σε νοιωθω...Εχω πέσει πολύ ψυχολογικά με όλη αυτή την αναμονή.Πάλι καλά που σε εμένα επειδή έχω τον διαβήτη κύησης δεν ισχυει το 42 βδομάδες αλλά αν δεν γεννησω μέχρι τις 16 που είναι η Πητ μου θα κάνω πρόκληση.Αρα μιλάμε για δέκα μέρες κ απλα κάνω υπομονή κ κάθε μέρα εύχομαι να ερθει το κορίτσι μου απο μονο του..


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσι μου σε νοιωθω...Εχω πέσει πολύ ψυχολογικά με όλη αυτή την αναμονή.Πάλι καλά που σε εμένα επειδή έχω τον διαβήτη κύησης δεν ισχυει το 42 βδομάδες αλλά αν δεν γεννησω μέχρι τις 16 που είναι η Πητ μου θα κάνω πρόκληση.Αρα μιλάμε για δέκα μέρες κ απλα κάνω υπομονή κ κάθε μέρα εύχομαι να ερθει το κορίτσι μου απο μονο του..

Την πρώτη σου στις πόσες την γεννησες;;; Η μαμά σου θα έρθει να σας βοηθήσει;;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χάθηκα και γω λίγο...είμαι 40η εβδομάδα..καταλαβαίνετε..θέλω πια να βγει!Κουράστηκα...! Κάνω δουλειές αυτές τις μέρες..περπάτημα..αλλά τίποτα! Μέχρι Δευτέρα είναι η τελική αλλά θα δούμε..ο γιατρός μου περιμένει...που αυτο καλό είναι απλά δε θα αντέξω να φτάσω 42η εβδομάδα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χάθηκα και γω λίγο...είμαι 40η εβδομάδα..καταλαβαίνετε..θέλω πια να βγει!Κουράστηκα...! Κάνω δουλειές αυτές τις μέρες..περπάτημα..αλλά τίποτα! Μέχρι Δευτέρα είναι η τελική αλλά θα δούμε..ο γιατρός μου περιμένει...που αυτο καλό είναι απλά δε θα αντέξω να φτάσω 42η εβδομάδα!!!!

Είναι πρώτος τοκετός γι'αυτό συνήθως αργούν τα πρώτα παιδάκια έχω ακούσει και το σ#ξ βοηθάει αλλά και με πρόκληση να μπεις μια χαρά θα γεννήσεις μην αγχώνεσαι κοριτσάκι περιμένεις έχουμε πει;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την πρώτη σου στις πόσες την γεννησες;;; Η μαμά σου θα έρθει να σας βοηθήσει;;;

39+5!!Οχι δεν θα ερθει γιατί τρέχει με ιατρικά του πατερα μου.Αλλά δε με πειράζει προτιμώ να τα βγάζω μονη μου πέρα!


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χάθηκα και γω λίγο...είμαι 40η εβδομάδα..καταλαβαίνετε..θέλω πια να βγει!Κουράστηκα...! Κάνω δουλειές αυτές τις μέρες..περπάτημα..αλλά τίποτα! Μέχρι Δευτέρα είναι η τελική αλλά θα δούμε..ο γιατρός μου περιμένει...που αυτο καλό είναι απλά δε θα αντέξω να φτάσω 42η εβδομάδα!!!!

Αχ Σταυρούλα μου..Ποσο νοιωθουμε η μια την αλλη εδώ μέσα..Αχ σε καταλαβαίνω κ εσένα...Ακου τον γιατρό σου κάτι θα ξέρει!!Ερχεται πολύ σύντομα απο μέρα σε μέρα!Στα λέω να τα ακούσω κ εγώ χαχαχα


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΝΑΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟΒΕΜΕΙΝΕ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ.ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΞΑΝΑ ΣΤΗΘΟΣ.ΤΩΡΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΓΟΥΛΙΕΣ Κ ΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ.ΣΤΟ ΠΛΑΙ Η ΑΝΑΣΚΕΛΑ?ΟΙ ΓΟΥΛΙΕΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΙΣΩΣ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΝΑΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟΒΕΜΕΙΝΕ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ.ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΞΑΝΑ ΣΤΗΘΟΣ.ΤΩΡΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΓΟΥΛΙΕΣ Κ ΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ.ΣΤΟ ΠΛΑΙ Η ΑΝΑΣΚΕΛΑ?ΟΙ ΓΟΥΛΙΕΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΙΣΩΣ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ?

Εγώ την έβαζα στο πλάι και δεν έβγαζε μην τον ξαπλώνεις αμέσως και μην ανησυχείς όταν ζητάνε στήθος ξέρουν γιατί το ζητάνε πες μου πότε γέννησες και κιλά να ανανεώσω την λίστα μας ;)


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έβαζα στο πλάι και δεν έβγαζε μην τον ξαπλώνεις αμέσως και μην ανησυχείς όταν ζητάνε στήθος ξέρουν γιατί το ζητάνε πες μου πότε γέννησες και κιλά να ανανεώσω την λίστα μας ;)

27/9 2870


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...