Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

οχι δεν μου έδωσε κολπική γελλη, μου αυξησε τη δώση στα utrogestan 2 tvn 200 mg ενω έπινα 1 , και μου συμπλήρωσε μαγνήσιο, θυρεοειδή εχω και εγω, τον εχω αφαιρέσει 1.5 χρόνο τώρα, και ειμαι πολυ καλα απο αυτο, εχω πολυ καλή γιατρό , εμας κοριτσια το μωρο ειναι ενα θαύμα, ακομα δεν το πιστεύουμε οτι εμεινα εγκυος! εχω πολυποδα και ο συζυγος πρόβλημα με προστατίτιδα !!!!

εκει που ειχα πει θα τελειώσουν οι αντιβιώσεις οι ενεσεις εγω θα βγαλω το πολύποδα και βλέπουμε ηρθε το σπορακι !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κι απο μενα. Ειμαι η Ρανια κι εχω ηδη μια μαιμου, τον Απολλωνα που ειναι 21 μηνος. Εχθες ανακαλυψα πως ερχεται και το δευτερο με πητ μαλλον 17 νοεμβριου! Πως θα αντεξω τοση σκορπιλα σε ενα σπιτι??? ;)


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Izabella είναι πολύτιμη η εγκυμοσυνη σου.δεν ξέρω τη δουλειά κάνεις αλλά να προσέχεις πολύ.καθε εγκυμοσυνη αν το σκεφτείς είναι ένα θαύμα.τι ηλικια έχεις.και εγώ έχω ένα μικρό ινομυωμα και ελπίζω ο σάκος να βρίσκεται σε καλη θέση και να μην μας ενοχλήσει καθόλου το το ινομυωμα.ΡΑνια θα είστε μια οικογένεια μυστηριώδης.επειδη τον τελευταίο χρόνο ασχολούμαι πολύ και μαθαίνω για ταζωδια κακώς δηλαδή γιατί μου έχει κάνει και κακό...γιατι το προχώρησα πολύ και ντρέπομαι θα σου πω πως παίζει σημαντικό ρόλο ο οροσκοπος και όλοι οι άλλοι πλανήτες για να γνωρίσουμε έναν άνθρωπο... Το πώς αντιδρά σε καθεα τομεα της ζωής.δεν πρέπει να τα πιστεύουμε όμως...ο Απόλλων πάντως αν κρίνω και από το όνομα θα γίνει σίγουρα ένας άντρας παθιαρης με έντονη γοητεία και έλξη.

Link to comment
Share on other sites

Izabella είναι πολύτιμη η εγκυμοσυνη σου.δεν ξέρω τη δουλειά κάνεις αλλά να προσέχεις πολύ.καθε εγκυμοσυνη αν το σκεφτείς είναι ένα θαύμα.τι ηλικια έχεις.και εγώ έχω ένα μικρό ινομυωμα και ελπίζω ο σάκος να βρίσκεται σε καλη θέση και να μην μας ενοχλήσει καθόλου το το ινομυωμα..

Τωρα δεν δουλεύω, ειμαι στο σπιτι ξαπλωμενη !!! ειμαι 36. θελω να σκέφτομαι θετικά , ολα θα πανε καλα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα και από μένα! Και εγώ σημερα αρχιςε να με πονάει η μεςη Μου και μετά από λίγο είδα κάτι πολύ μικρές σταγονιτσες καφέ κόκκινες αλλα πολύ μικρές..πριν από αυτό είχα περπατήσει αρκετά και κουβαλούσα και κάτι σακούλες όχι πολύ βαριές όμως..μπορεί να φταιει αυτό η μπορεί να είναι και η εμφύτευση ας πούμε;;;


InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά κάνεις Ιζαμπελα.εγω 31 είμαι.τα εκλεισα τον Νοέμβρη.εννοειται πώς όλα θα πάνε καλά.σκεψου ότι θα μείνω σπίτι σε όλη την εγκυμοσυνη προληπτικά.θα τα καταφέρω όμως.αξιζει.kid η εμφύτευση έχει γίνει ήδη.προσεχε...ειναι αρχη...σκέψου πως περυσι ετρεχα για το γάμο μου, κουραζομουν δεν ήξερα ότι έμεινα εγκυος όμως με αποτέλεσμα να έχω καφέ και σταγονιτσες αίμα και να περιμένω την περίοδο να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και από μένα! Και εγώ σημερα αρχιςε να με πονάει η μεςη Μου και μετά από λίγο είδα κάτι πολύ μικρές σταγονιτσες καφέ κόκκινες αλλα πολύ μικρές..πριν από αυτό είχα περπατήσει αρκετά και κουβαλούσα και κάτι σακούλες όχι πολύ βαριές όμως..μπορεί να φταιει αυτό η μπορεί να είναι και η εμφύτευση ας πούμε;;;

δεν παίρνεις το γιατρο σου να τον ρωτήσεις??αντε και πες μας μετα τι σου ειπε!!!

(ειναι η μερα μας kid92 Μάλλον σήμερα!!! περιμένουμε νέα! )

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!καιαπό εμενα!εγω πηγα χτες στο γυναικολο ειμαι 5 εβδομαδων ολα καλα μετα από 2 εβδομαδες θα ξαναπαω για να δουμεπως παει ..κοριτσια μου εγω ποναω στη μεση συνεχως!!!αλλα με τα αλλα 3 δεν πολυ δινω σημασια ...δεν εχω τρομερη βοηθεια,αλλα για μια αναγκη εχουμε,η μητερα μου δουλευει...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!καιαπό εμενα!εγω πηγα χτες στο γυναικολο ειμαι 5 εβδομαδων ολα καλα μετα από 2 εβδομαδες θα ξαναπαω για να δουμεπως παει ..κοριτσια μου εγω ποναω στη μεση συνεχως!!!αλλα με τα αλλα 3 δεν πολυ δινω σημασια ...δεν εχω τρομερη βοηθεια,αλλα για μια αναγκη εχουμε,η μητερα μου δουλευει...

στο 4ο εισαι ?? με το καλο !!! και εμενα με εχει τρελανει η μεση μου,,, πολυ πονος ! υποφερω ,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, ακουω για πρηξιματα στη κοιλιά και παιρνω κουραγιο που το εχετε και σεις, εγω και στη πρωτη εγκυμοσύνη προφανως και τωρα ειχα πεταηει κοιλιά αμεσως γιατι πρήζετε πολυ η μητρα μου!! Κατα τα αλλα ανυπομονώ για το ραντεβού μου στις 16!!izambella εγω ειδα καφέ στην 4 εβδομάδα και στην5 εβδομάδα ξεκινησα μαγνησιο και ουτροτζεσταν 200 3την ημερα και σήμερα επεσα στα 2!!λόγω ορθοστασίας και κούρασης, θελει πολυ προσοχη ειδικά οι πρώτες βδομάδες και ξεκουραση!!! Οποτε ξεκουρασου!!! Kid 92 δεν παίρνεις ενα τηλ τον γιατρό σου?


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τρώω καθημερινά το πρωί ένα ακτινιδιο...καλά τα πάω προς το παρόν.οταν πάρω σίδηρο όμως θα αρχίσουν τα προβλήματα.ειμαι απο τις τυχερες που δεν καπνίζω ουτε πίνω καφέ.τα μαλλιά θα ταβαψω κάποια στιγμή.ανταυγειες.λειζερμστο πρόσωπο δεν θα κάνω.θα το αποφύγω όσο γίνεται τουλάχιστον.ταινια αποτρίχωσης χρησιμοποιησα σημερα στο σωμα.δεν βάφω νύχια.

Link to comment
Share on other sites

εγω απο την ωρα που εμαθα πως ειμαι έγκυος δεν ζητάω τσιγαρο , περιεργο αλλα οκ, ειχα αρχισει ομως το ηλεκτρονικο 5 μηνες τωρα οποτε πιστευω οτι έπαιξε ρολο και αυτο, ευτηχως που εβαφα τα μαλλια μου σκουρα οποτε δεν θα εχω ριζα! και τα νυχια τωρα ,,, θα ειναι θεμα , δεν μπορω να ειναι ετσι τα θελω περιποιημένα με την αποτρίχωση εχω το αποτριχωτικο μηχανάκι

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο δυσκιλιοτητα υποφερω, οσο για μαλλιά μετα το πρωτο τρίμηνο θα τα βαψω με φυτικη νυχια αν θελω βαφω δεν καπνιζω και καφε πινω εναν ντεκαφεινε την ημερα :D


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...