Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Ουτε εγω το εχω σκεφτει καθολου.γερα να ειναι τα μπεμπακια.εχω τοσο αγωνια για αυριο μεχρι να δουμε αν ειναι ολα καλα.καρδουλα δεν νομιζω να ακουσω αυριο ειμαι 5+1 .....για να δουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ουτε εγω το εχω σκεφτει καθολου.γερα να ειναι τα μπεμπακια.εχω τοσο αγωνια για αυριο μεχρι να δουμε αν ειναι ολα καλα.καρδουλα δεν νομιζω να ακουσω αυριο ειμαι 5+1 .....για να δουμε

αυτο κοπελια μου! να ειναι ολα τα παιδακια γερα , τα υπόλοιπα ειναι ψιλα γράμματα δεν με νοιάζει καθόλου ,

Link to comment
Share on other sites

Eγώ θα την κάνω την προβλεψή μου. πιστεύω ότι θα έχω πάλι αγόρι. Αν και στο προηγούμενο είχα όνειρα ότι έχω κορίτσι και εκανα αγόρι και τώρα βλέπω όνειρα ότι έχω αγόρι αρα.....? Αλλά κάτι μου λέει μέσα μου ότι είναι αγόρι. Θα φανεί!

mummy87 ολα καλά θα πάνε. Και όσον αφορά το άγχος σου παίρνω το μισό μιας κι εγώ έχω ραντεβού σήμερα.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα κοριτσια η ειναι η ιδεα μου η οντως μεγαλωνει η κοιλια μου.....ασχετο!!!!!

ειναι το πρωτο σου παιδακι η το δευτερο? λενε οτι στο δεύτερο φουσκωνεις πολυ πιο γρήγορα...το λεω και εγω που βλεπω την κοιλια μου (τούμπανο την λεει η μικρή μου) δεν κουμπώνουν τα τζην μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω γυρισα απο γιατρο.ολα καλα.ευτυχως θεουλη μου.ειδαμε τον σακο κ εμβρυικο πολο οπως ειπε ο γιατρος κ σε μια εβδομαδα να ξαναπαω για να ακουσουμε καρδουλα μ ειπε.μεσα στο σακο μια πολυ μικρη κουκιδιτσα ηταν..

Link to comment
Share on other sites

Ασπα ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη μου.αλλα δεν εχω παιδακι.τεσπα.ο γιατρος με ρωτησε αν εχω τραβηγματακια κτλ κ του ειπα οτι οταν ξαπλωνω μονο στην αριστερη πλευρα νιωθω πονακια ελαχιστα.και γυρναω η δεξια η κοιμαμαι κοιτωντας το ταβανι.ετσι δεν με ενοχλει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω γυρισα απο γιατρο.ολα καλα.ευτυχως θεουλη μου.ειδαμε τον σακο κ εμβρυικο πολο οπως ειπε ο γιατρος κ σε μια εβδομαδα να ξαναπαω για να ακουσουμε καρδουλα μ ειπε.μεσα στο σακο μια πολυ μικρη κουκιδιτσα ηταν..

Μπραβο κοπελα μου! πολυ ομορφα νεακια!!! Ολα θα ειναι σουπερρρρ!!!! :D

εγω εχω ακομα μεχρι τον υπερηχο κ ανυπομονω να δω την κουκιδιτσα μου!!!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Ρανια.ευχαριστα νεα.θετικη σκεψη και ενεργεια να εχουμε ....αυτο μετραει!!!αντε να ερθει λιγο καλοκαιρακι να αλλαξει κ η ψυχολογια μας λιγο βρε κοριτσια.τι μουχλομερα ειναι κ αυτη σημερα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου καλησπέρα!πηγα κ γω γιατρό σημερα ακούσαμε καρδούλα!τελικα ΠΗΤ στις 10νοεμβριου περίπου!! Ειμαι 7εβδομαδων και μια μέρα νόμιζα πως ήμουν λιγότερο!!ολα καλά!!τωρα ραντεβού σε 2βδομαδες περίπου..οι αναγούλες ξεκινησαν:oops:..


InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mummy87 ουτε μενα ειναι το πρωτο μου παιδι...περασα σχεδον μια απο τα ιδια με σενα σε πολυ χειροτερη εκδοχη και μαλιστα πριν απο 10μηνες.θα ηθελα να σε ρωτησω αν θα κανεις κατι παραπανω σε αυτην την εγκυμοσυνη...παιρνεις χαπια;ειμαι 7και2.ραντεβου εχω την τριτη.ειδαμε καρδια στις 5και κατι αλλα δεν μας την εβαλε να την ακουσουμε.κοριτσια εχετε εκκρισεις κολπικες;αν ναι πως μοιαζουν;

Link to comment
Share on other sites

Mummy87 ουτε μενα ειναι το πρωτο μου παιδι...περασα σχεδον μια απο τα ιδια με σενα σε πολυ χειροτερη εκδοχη και μαλιστα πριν απο 10μηνες.θα ηθελα να σε ρωτησω αν θα κανεις κατι παραπανω σε αυτην την εγκυμοσυνη...παιρνεις χαπια;ειμαι 7και2.ραντεβου εχω την τριτη.ειδαμε καρδια στις 5και κατι αλλα δεν μας την εβαλε να την ακουσουμε.κοριτσια εχετε εκκρισεις κολπικες;αν ναι πως μοιαζουν;

Ισαβέλλα Εγώ έχω ,πηχτό άσπρα σαν τις γόνιμες μέρες από την αρχή . Και μάλιστα πολλά φοράω σερβιετακι .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε?? εγω δεν ειμαι κ πολυ καλα απο χτες! Χτες το βραδυ γυρισα απο τη δουλεια κ οταν πηγα τουαλετα ειχα κοκκινο αιμα! τρομαξα κ στεναχωρεθηκα πολυ! Πηρα τον γιατρο κ μου ειπε να παρω utrogestan το βραδυ, το πρωι, το μεσημερι κ μετα να παρω να τον ενημερωσω! Αυριο θα παω να κανω υπερηχο κ ελπιζω ολα να ειναι μια χαρα κ το σπορακι εκει στη θεση του! Ευτυχως το κοκκινο αιμα δε συνεχιστηκε, ειχα λιγο καφε το πρωι και ελπιζω να μην εμφανιστει ξανα! Εχει τυχει σε καμια το ιδιο? Ισαβελλα μου ναι εχω εκκρισεις κ εγω ασπρες, οχι τοσες ομως ωστε να χρειαζεται σερβιετακι, ισα που λερωνεται μερικες φορες το εσωρουχο! Στις κοιλιτσες εχετε διαφορα? εχουν πρηστει? η δικια μου οχι ιδιαιτερα αν κ παντα ειχα κοιλιτσα κ πρηζεται κ μονο απο το φαγητο, απλα αρχισα να προσεχω με το φαγητο οποτε δεν ειδα αισθητη διαφορα! Το τζιν ομως με ενοχλει στο κουμπωμα κ χτες πηρα απο τα H&M ενα τζιν εγκυμοσυνης ελαστικο κ πολυ βολικο! Αυτα τα νεα μου! Τα δικα σας??


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...