Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Kalhmera κορίτσια.izabella να το αποφεγεις το σερβιετακι όσο μπορεις.doani φαντάζομαι οτι εισαι ξαπλωμενη...να προσέχεις.εγω πάλι κορίτσια έχω εκκρισεις λευκές και υποκιτρινες αλλά πολύ νερουλες κάποιες φορές...σαν σταγόνες και ανησυχώ...Την Τρίτη έχω γιατρό.στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ειχα πρόωρη ρήξη των ημενων οπότε καταλαβαινετε τους φόβους μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kalhmera κορίτσια.izabella να το αποφεγεις το σερβιετακι όσο μπορεις.doani φαντάζομαι οτι εισαι ξαπλωμενη...να προσέχεις.εγω πάλι κορίτσια έχω εκκρισεις λευκές και υποκιτρινες αλλά πολύ νερουλες κάποιες φορές...σαν σταγόνες και ανησυχώ...Την Τρίτη έχω γιατρό.στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ειχα πρόωρη ρήξη των ημενων οπότε καταλαβαινετε τους φόβους μου.

Σημερα ολα ξαπλα, ισα που σηκωθηκα για μπανακι πριν λιγο! Λογικο το αγχος σου, ρωτα τον γιατρο κ ισως να μην ειναι κ τπτ! Την Τριτη θα ακουσεις κ καρδουλα?


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε?? εγω δεν ειμαι κ πολυ καλα απο χτες! Χτες το βραδυ γυρισα απο τη δουλεια κ οταν πηγα τουαλετα ειχα κοκκινο αιμα! τρομαξα κ στεναχωρεθηκα πολυ! Πηρα τον γιατρο κ μου ειπε να παρω utrogestan το βραδυ, το πρωι, το μεσημερι κ μετα να παρω να τον ενημερωσω! Αυριο θα παω να κανω υπερηχο κ ελπιζω ολα να ειναι μια χαρα κ το σπορακι εκει στη θεση του! Ευτυχως το κοκκινο αιμα δε συνεχιστηκε, ειχα λιγο καφε το πρωι και ελπιζω να μην εμφανιστει ξανα! Εχει τυχει σε καμια το ιδιο? Ισαβελλα μου ναι εχω εκκρισεις κ εγω ασπρες, οχι τοσες ομως ωστε να χρειαζεται σερβιετακι, ισα που λερωνεται μερικες φορες το εσωρουχο! Στις κοιλιτσες εχετε διαφορα? εχουν πρηστει? η δικια μου οχι ιδιαιτερα αν κ παντα ειχα κοιλιτσα κ πρηζεται κ μονο απο το φαγητο, απλα αρχισα να προσεχω με το φαγητο οποτε δεν ειδα αισθητη διαφορα! Το τζιν ομως με ενοχλει στο κουμπωμα κ χτες πηρα απο τα H&M ενα τζιν εγκυμοσυνης ελαστικο κ πολυ βολικο! Αυτα τα νεα μου! Τα δικα σας??

Κορίτσι μου στενοχωρήθηκα αλλά πιστεύω ότι ειναι μια μικρή αποκόλληση και μόνο. Σου έυχομαι να πάνε όλα καλά και το μικρούλη να είναι γερά στη θέση του!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου στενοχωρήθηκα αλλά πιστεύω ότι ειναι μια μικρή αποκόλληση και μόνο. Σου έυχομαι να πάνε όλα καλά και το μικρούλη να είναι γερά στη θέση του!

Ευχαριστω κοπελα μου! κ εγω ελπιζω να ειναι εκει κ σημερα να καμαρωνουμε που θα το βλεπουμε στον υπερηχο!!! Εγω μολις πηγα για χοριακουλα κ την Τεταρτη θα ξαναπαω οπως ειπε ο γιατρος γτ απο τον υπερηχο δε θα μπορεσουμε να δουμε κ πολλα! Ευτυχως αιμα κοκκινο δεν ειχα ξανα απο το Σαββατο, λιγο καφε μερικες φορες στο σουπισμα μονο! Ελπιζω να φυγει κ αυτο για να ηρεμησω!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!τι κάνετε πως είστε; doani μου ευχομαι να πάνε ολα καλά ν αξεκουραζεσαι πολυ και περιμένουμε νέα σου σημερα απο υπέρηχο!

Σημερα μέχρι στιγμής εχω κάνει 4εμετους.ποναει το στομάχι μου και η κοιλιά μου σαν να χω πόνους περιόδου και η μέση μου..με το ζόρι τρώω λίγη φρυγανιά...υπομονή μόνο..'!!


InEHp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα!τι κάνετε πως είστε; doani μου ευχομαι να πάνε ολα καλά ν αξεκουραζεσαι πολυ και περιμένουμε νέα σου σημερα απο υπέρηχο!

Σημερα μέχρι στιγμής εχω κάνει 4εμετους.ποναει το στομάχι μου και η κοιλιά μου σαν να χω πόνους περιόδου και η μέση μου..με το ζόρι τρώω λίγη φρυγανιά...υπομονή μόνο..'!!

Ευχαριστω πολυ kid μου! Ελπιζω το βραδακι να γυρισω απο το γιατρο με ευχαριστα νεα! Οσο για τους εμετους υπομονη! Εμενα ευτυχως ακομα δεν ξεκινησε τπτ τετοιο, λιγη ζαλαδα μονο εχω αλλα κ αυτη υποφερτη κ οχι συνεχεια! Εσυ ποτε εχεις ξανα υπερηχο??


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Πώς είστε? Βρε κορίτσια εσείς που είχατε και άλλες εγκυμοσύνες Ν σας ρωτήσω κάτι? Το στήθος μου μια πριζετε μια ξεπριζετε! Τι στο Καλό συμβαίνει? Έχω εμετούς Το πρωι και πονακια κανονικα αλλά αυτό με το στήθος με έχει αγχωσει! !είχε καμία σας παρόμοια εμπειρία?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!τι κάνετε πως είστε; doani μου ευχομαι να πάνε ολα καλά ν αξεκουραζεσαι πολυ και περιμένουμε νέα σου σημερα απο υπέρηχο!

Σημερα μέχρι στιγμής εχω κάνει 4εμετους.ποναει το στομάχι μου και η κοιλιά μου σαν να χω πόνους περιόδου και η μέση μου..με το ζόρι τρώω λίγη φρυγανιά...υπομονή μόνο..'!!

πωπω περαστικα βρε κορίτσι μου! υπομονή.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Πώς είστε? Βρε κορίτσια εσείς που είχατε και άλλες εγκυμοσύνες Ν σας ρωτήσω κάτι? Το στήθος μου μια πριζετε μια ξεπριζετε! Τι στο Καλό συμβαίνει? Έχω εμετούς Το πρωι και πονακια κανονικα αλλά αυτό με το στήθος με έχει αγχωσει! !είχε καμία σας παρόμοια εμπειρία?

Πρήζεται και ξεπρήζεται ή έχει διαφορά στον πόνο, δηλαδή μία πονάει μία δεν πονάει. Εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα πρήξιμο και πόνο τις πρώτες μέρες-βδομάδες. Μετά έφυγε ο πόνος και έμεινε το στήθος! χαχαχα! Μην αγχώνεσαι όλα είναι φυσιολογικά. Παράγεις γαλακτοφόρους αδένες τώρα. Υπομονή και κρέμα για τις ραγάδες!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πρήζεται και ξεπρήζεται ή έχει διαφορά στον πόνο, δηλαδή μία πονάει μία δεν πονάει. Εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα πρήξιμο και πόνο τις πρώτες μέρες-βδομάδες. Μετά έφυγε ο πόνος και έμεινε το στήθος! χαχαχα! Μην αγχώνεσαι όλα είναι φυσιολογικά. Παράγεις γαλακτοφόρους αδένες τώρα. Υπομονή και κρέμα για τις ραγάδες!

λες να μείνει το στηθος?? χααχαχχα

μια πονάει μια δεν πονάει , ενα περίεργο πραγμα το πρωι σηκώνομαι και δεν ποναει , μετα την πρωινή "εξαγωγή" αρχίζει ο πόνος... οταν λεω πρωινή εννοώ απο τις 3:30 - 4:00 το πρωι που ξυπνάω ... γιατι ετσι το παμε εμεις μες τη νυχτα κάνουμε εμετο , παμε 30 φορες τουαλέτα κλπ κλπ κλπ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα!να μπω κ γω στην παρεα σας;ειμαι η βικη ειμαι 30 κ αν ολα πανε καλα το νοεμβριο θα γινω μανουλα για δευτερη φορα!εχω ηδη μια κορουλα 1,5ετους.οι δευτερομανουλες εργαζεστε κιολας;βοηθεια εχετε;εγω την παιρνω αγκαλια τη μικρη μου.προς το παρον δ εχω θεμα.απο συμπτωματα συχνοουρια κ κοιλια 6+μηνων!νυχια βαφω.καφε πινω.δ ξερω αν θα βαψω τα μαλλια μου.δ εχω λευκα.τα χω ομως κοκκινα.δ πειραζει.ας γινουν ομπρε..πητ εχω 27/11 αλλα θα παω νωριτερα λογω καισαρικης.σημερα εκανα χοριακη μετα απο πολλες μερες καθυστερησης.ελπιζω σε κανα 2βδομαδες να ακουσω καρδια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα...Σας γραφω με καθε επιφυλαξη μιας κ ελπιζω να μαι μανουλα του Νοεμβρη 2016.. Το δικο μου μωρο θα ναι το πρωτο αν κ εχω ξαναζησει εγκυμοσυνη που παλλινδρομησε...ειναι κυηση μετα απο τριτη εξωσωματικη κ οπως καταλαβαινεται η αγωνια μεγαλη...Το Σαββατο η χοριακη ηταν 3445 ( με 10 μερες καθυστερηση..σε μας μετρανε αλλιως οι μερες) περιμενω την Πεμπτη πρωτο υπερηχο που θα ειμαι 6 εβδομαδων ακριβως..ο στοχος ειναι να δουμε σακο κ εμβριακα στοιχεια γιατι ειναι νωρις...μεγαλη η αγωνια μου κ θα επρεπε ισως να περιμενω πριν μπω στην ομςδουλα σας τον υπερηχο αλλα το ηθελα πολυ για να παρω κουραγιο...καλως σας βρηκα κ ελπιζω αυτη τη φορα παναγια μου να φτασω στο τελος

Link to comment
Share on other sites

Το ελπιζω...δεν τολμαω να χαρω γιατι σε μας οι παλλινδρομες ειναι συχνες στις εξωσωματικες...ευχομαι να φτασω εκει..εγω πητ δεν ξερω την Πεμπτη θα δω το γιατρο μου απλα ξερω ακριβως ποσο ειμαιολογω εξωσωματικης...μακαρι να μαστε μαζι...εγω δεν μπορω να βρω συμπτωματα γιατι παιρνω αρκετα φαρμακα τα οποια θα μειωσει την Πεμπτη...οποτε εχω στηθος αλλα ειναι κι απο την προγεστερονη που παιρνω...κατα τα αλλανκι εγω συχνοουρια..ειμαι εκπαιδεθτικος κ εργαζομαι...αν ολα πανε καλα θα βγω σε αδεια μετα την καρδουλα καθως ειναι επ απειλουμενη κυηση...μακαρι να παω καλα να μαι στην παρεα σας

Link to comment
Share on other sites

Το ελπιζω...δεν τολμαω να χαρω γιατι σε μας οι παλλινδρομες ειναι συχνες στις εξωσωματικες...ευχομαι να φτασω εκει..εγω πητ δεν ξερω την Πεμπτη θα δω το γιατρο μου απλα ξερω ακριβως ποσο ειμαιολογω εξωσωματικης...μακαρι να μαστε μαζι...εγω δεν μπορω να βρω συμπτωματα γιατι παιρνω αρκετα φαρμακα τα οποια θα μειωσει την Πεμπτη...οποτε εχω στηθος αλλα ειναι κι απο την προγεστερονη που παιρνω...κατα τα αλλανκι εγω συχνοουρια..ειμαι εκπαιδεθτικος κ εργαζομαι...αν ολα πανε καλα θα βγω σε αδεια μετα την καρδουλα καθως ειναι επ απειλουμενη κυηση...μακαρι να παω καλα να μαι στην παρεα σας

όλα θα πανε καλα κοριτσι!!!! θα δεις !!! θα περιμένουμε νεα σου, να σκέφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα ! :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...