Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ηλιανα εσυ να μην κανεις τιποτα!Ασε τους αλλους!!

Οσο για τα ρουχα...εσεις που θα γεννησετε αλλη εποχη απο τα πρωτα σας παιδια βολευεστε με τα ρουχα που εχετε ή θα πρεπει να τους αγορασετε καινουργια?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμενα ηταν παρων ο γιατρος και του ειχε και τυφλη εμπιστοσυνη του συγκεκριμενου υπερηχολογου....τι να πω????

Και ο δικός μου ήταν παρών.

Αααα οχι ρε συ γιατι?

Εγω θα εκανα οτι και η ΚΙκο παντως!

Για να μην χαλάει το παιχνίδι των πιο μεγάλων. Ειδικά αν τα έβλεπα να δυσανασχετούν.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Αφου διασκεδαζαν και τα άλλα...εβαζαν τον Τατση φυλακη και καλά....χαχα

Σιγα αν τους χαλαγε το παιχνιδι να δεις πως θα τον εδιωχναν σιγουρα οχι απο το χερακι...χιχιχι.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ηλιανα εσυ να μην κανεις τιποτα!Ασε τους αλλους!!

Οσο για τα ρουχα...εσεις που θα γεννησετε αλλη εποχη απο τα πρωτα σας παιδια βολευεστε με τα ρουχα που εχετε ή θα πρεπει να τους αγορασετε καινουργια?

Δεν βολεύει καθόλου τα φανελάκια μονό τεριαζουν

ευτυχώς μου έφερε δώρο η κουνιάδα τα φορμάκια πολύ όμορφα και ζεστά

προς το παρών είναι ένταξη για κανένα 3 μηνάκι

μετά θα δούμε ανάλογα με την ανάπτυξη του


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηλιανα εκει που δεν ειχες καθολου ρουχα, τωρα σου περισσευουν κιολας!!!Μπραβο!!

Εγω θελω να του παρω μονο τα μακρυμανικα φορμακια, περιμενω να ερθει η χειμερινη κολεξιον στα καταστηματα και να βαλω το πλυντηριο μολις μπω στον μηνα μου...

Εμενα τις αυχενικες μου τις εκανε ο γιατρος μου, κανενα 15λεπτο θυμαμαι κρατησαν..Η (προηγουμενη) β' επιπεδου που την εκανα σε διαγνωστικο κεντρο εμβρυου διηρκησε γυρω στα 40' ενω τωρα που μου την εκανε ο γιατρος μου πάλι γυρω στα 15' λεπτα και οταν του ειπα οτι τελειωσαμε γρηγορα μου λέει "γιατι δεν μου εχεις εμπιστοσυνη και δεν με αφηνεις να κανω τη δουλεια μου??Μια καλή εγκυμοσυνη και ενας καλος υπερηχος φαινονται απο τα πρωτα λεπτα της εξετασης..Οτι ηθελα να δω το ειδα!!!"

Μετα απο αυτο τι να πείς????:roll::roll:


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ ναι και εμενα τοτε αυτο ελεγε ο γιατρος οτι ο ...ταδε ειναι ο καλυτερος και εχει λεει ματι καλο και οτι ειναι να δει το βλεπει αμεσως...χωρις να ρωτησω τιποτα απλα ισως μου το ελεγε για να μην ανησυχησω?Κρινοντας εκ του αποτελεσματος ολα καλα, αλλά διαταραχτηκα με αυτα που διαβασα διοτι δεν την πληρωσα και λιγα την αυχενικη.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω Ριτα δεν θα τα διαβασω...Του εχω εμπιστοσυνη και ειδικα μετα απο καποιες διαγνωσεις που εκανε απο πολύ νωρις σε εγκυες με προβληματικα εμβρυα - και ετυχε να τα γνωριζουμε ως περιστατικα- αποδεικνυεται πως ειναι καλός επιστημονας, υπευθυνος και με αριστο εξοπλισμο..Σιγουρα η γνωση και η εξειδικευση ειναι απαραίτητες αλλα και τα εργαλεια που χρησιμοποιουν οι γιατροί ειναι σιγουρα ενας πολυτιμος βοηθος για τους ιδιους..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και καλα θα κανεις ..μη νομιζεις εγκυκλοπαιδικα διαβασα και εγω αλλα φουντωσα.

Στους μηνιαιους υπερηχους πηγαινα κι εγω στο ιατρειο του που ειναι πληρως εξοπλισμενο με πολυ καλους εγχρωμους κτλ υπερηχους και καναμε εκτενη εξεταση εξαλλου αυτος ηταν και ενας απο τους λογους που δεν τον αλλαζω με τιποτα και τον επελεξα αρχικα αλλά με την αυχενικη προβληματιστηκα....


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εεε αυτο και μονο νομιζω πως αρκει!!Εχει και παραξενο κοσμο που ειναι με την ωρα, τι να πω!Πραγματι εσυ εχεις αναφερει πολλες φορες οτι εισαι τοσο ευχαριστημενη απο τον γυναικολογο σου...

Και για πες τωρα..τι εκανες στη Σικινο και ψαχνεις πληροφορίες για αυχενικες???:-D:-D


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Ιωαννα ειχες απόλυτο δικιο!!Τελειωσα πολύ συντομα κι ευκολα..περασα μιση ωρα πριν το ραντεβου μου, ψυχη δεν υπηρχε..Η γιατρος δεν μου ζητησε καθολου εξετασεις ή αλλα δικαιολογητικα μονο με ρωτησε ποτε ειχα ΤΕΡ και συμπληρωσε στα γρηγορα τη βεβαιωση..Να φανταστειτε την ωρα που ηταν το ραντεβου εγω ειχα ηδη επιστρεψει πίσω..Μια χαρα!!!

Κι εγω πρωτη φορα πάω στα ιατρεία, αλλα τα χρηματα απο ΙΚΑ και ΟΑΕΔ πως τα εισεπραττε ο πεθερος σου, δεν επρεπε να εισαι εσυ εκει???

Με εξουσιοδοτηση. Στον Παναγιωτη δε γινοταν πραγματικα , αφου ημουν στο κρεβατι ακίνητη. Στη μπεμπουλα θα μπορουσα να παω μεχρι εκει, αλλα με ειχαν καλομαθει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τις αυχενικες και τις β΄επιπεδου τις εκανα στη μοναδα του γιατρου. Σε εξειδικευμενο υπαρηχο , αλλα οχι με τον γιατρο μου. Με ειδικό γιατρο, γυναικολογο βεβαια , αλλα εξειδικευμενο στους υπερηχους. Μαλιστα οταν χρειατηκα υπερηχο στηθους, οταν δεν ημουνα εγκυος μου το εκανε ο ιδιος. Οι αυχενικες κρατουσαν κανα 20΄ οι β΄επιπεδου κανα 45΄.

Link to comment
Share on other sites

Μαριζακι πολυχρονο το κοριτσακι μας !!!!!!!!

Στον Παναγιωτη, Πετρουλα ερχοταν ο αστυνομικος στο σπίτι για την εξουσιοδοτητση. Στη μπεμπα πηγαινα εγω στην αστυνομια.Προτιμουσα να πηγαινω στην αστυνομια, παρα να κανω να παρκαρω μια ωρα εξω απο το ικα και να περιμενω αλλη τοση ωρα μεσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...