Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 32 minutes ago, Eflenew said:

      Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως, έχει εξέλθει από τη διαφανη ζώνη. Είναι καλό ότι προχωρησε.  Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  που δε γνωριζω για αυτό. 

      Συγκινήθηκα πολύ ! Συγχαρητήρια ! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ! Όλα να πάνε δεξιά ! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα και από μένα .

Επιστρεψαμε πριν απο λίγο απο τις διακοπές μας.

Δεν μπορω να πω και οτι το ευχαριστηθηκα.

Η μικρή μας εσκσε.

Τελως παντων θα σας τα πω καποια αλλη στιγμη αναλυτικα γιατι τωρα εχω λίγο τρεξιμο.

Διάβασα λίγο στα πεταχτα.

Περαστικά στα αρρωστούλικα και ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

Φιλια σε ολες και στα νινακια μας.

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε συ ηλιανα με αρπαξες απο τα μουτρα!

που να ξερω οτι εισαι στο χωριο?

αφου ειπες οτι δεν θα πας.νομιζα οτι εισαι καλιπευκη.

δευτερον το κινητο μου το χαλασε η μικρη (το κανε μπλουμ )κι εχασα τα νουμερα.περιμενα απο σενα.

τριτον ανεβηκαμε στο χωριο και επερνα τηλ στον ξενωνα και δεν το σηκωνανε εξαλλου δεν ηθελα να το ακυρωσω γιατι θα ερχοταν η αδερφη μου στη θεση μου να μεινει με το μωρο αλλα τελευταια στιγμη αρρωστησε η μικρη της και δεν πηγανε και περιμενα οτι θα επερνε εκεινη τηλ να το ακυρωσει.τεσπα δεν εκανα κι εγκλημα!

τον αδερφο μου που τον βρηκες?εμεις φυγαμε στις 16 απο το χωριο αρων αρων αφου ο δικος μου επαθε μολυνση στο ματι!

που να σε βρω εγω?εμεις στο σταυρο την βγαλαμε στο καινουριο μπαρακι!

λαρισα μονο δυο μερες καθησα κι αυτες γα την βαφτιση της ανηψιας μου.

ριτα τι κανεις?πωπω τι ηταν αυτο που τραβηξες?τασεις φυγης εχει ο γρηγορακης?

απιστευτο !!!!να το σκασει??????

γιοβανα χρονια σου πολλα κουκλα μου και οτι επιθυμεις!

χρονια πολλα και σε ολους τους εορταζοντες!

φιλακι τωρα ειναι καλα ο καλος μου.ευτυχως που δεν προχωρησε το μικροβιο!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Πωπω ερημιά στο καφέ μας. Εγώ πάλι πήρα το παγωτό παραμάσχαλα και σας γράφω. Κορίτσια μου ευχαριστώ για τη βόλτα, ήταν υπέροχα. Πολύ ωραία όλα. Κι εσείς τί να πω. Άλλο πράγμα η επαφή από κοντά, είστε όλες υπέροχες. Και τα παιδάκια μας μαζί, πολύ πλάκα έχουν, πώς δε μας έδιωξαν από την πλατεία... μας τρέχανε τα ζουζούνια μας για τα καλά... ανάσα δεν πήραμε, εγώ κάποια στιγμή κάπνιζα 2 τσιγάρα, και το δικό μου και της Ρίτας, χαχαχαχα! Ανυπομωνώ να αναρτήσετε καμια φωτο μας, βγάλατε πολλές, βάλτε γρήγορα. Βάλτε και στο γκρουπ μας στο f/b. Φιλιά προς το παρόν!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις γύρισα από γιατρό χάλια είμαι στις 34 όπως και να έχει θα μπω νοσοκομείο και μετά γεννάμε αχ παναγία μου θα μπει θερμοκοιτίδα το πουλάκι χαλιά είμαι :(:(:(:(:(

καλα βρε συ ηλιανα με αρπαξες απο τα μουτρα!

που να ξερω οτι εισαι στο χωριο?

αφου ειπες οτι δεν θα πας.νομιζα οτι εισαι καλιπευκη.

δευτερον το κινητο μου το χαλασε η μικρη (το κανε μπλουμ )κι εχασα τα νουμερα.περιμενα απο σενα.

τριτον ανεβηκαμε στο χωριο και επερνα τηλ στον ξενωνα και δεν το σηκωνανε εξαλλου δεν ηθελα να το ακυρωσω γιατι θα ερχοταν η αδερφη μου στη θεση μου να μεινει με το μωρο αλλα τελευταια στιγμη αρρωστησε η μικρη της και δεν πηγανε και περιμενα οτι θα επερνε εκεινη τηλ να το ακυρωσει.τεσπα δεν εκανα κι εγκλημα!

!

Δεν έκανες έγκλημα το λες ελαφρά την καρδία…??????????/

δεν σε πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωω πλάκα κάνεις ξέρεις τι είναι τριήμερο 15 Αύγουστο για τον ξενώνα στο χωριό?

Τι λες τώρα ?

δεν πιστεύω ότι το έγραψες

πως θα ένιωθες αν πήγαινες εκεί κ δεν είχε δωμάτιο ?

θα την έβριζες….!!!!!

βολεύτηκες αλου κ δεν σε ένοιαξε καθόλου

θα το πω κ ας παρεξηγηθείς

απαράδεκτο για μένα τελείως δεν το περίμενα από σένα

με τίποτα την πατριώτισσα που αγαπάς τον τόπο σου

έχασε ένας πατριώτης το μεροκάματο εξαιτίας σου

αυτό να σκεφτείς κ τίποτα άλλο

έχω νευριάσει μαζί σου απίστευτα το λέω δημόσια


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Εγω πρεπει να καπνισα και ενα πακετο...χαχα

Καλα πολυυυυυυ γελιο!

Θα σας γραψω μολις κοιμηθει.Ακομα ξυπνιο ειναι και δεν εχει κοιμηθει λεπτο σημερα...

Αχ θα περιμένω νέα από την συνάντηση άντε να ακούσω και ευχάριστα σήμερα

Έχει αγωνία για την αυριανή πρεμιέρα!

Ναι και ο δικός μου χολιο αυιοοοοοοοοο κ γαγα.?????///

λέει άντε λες αν πάμε χολιο κ να θέλει κ βυζί ΕΡΕ γλεντιαααααααααααα

οχι δεν την ξερω προσωπικα αλλα ειναι μεγα σουργιελο μαμα και γιος παντως τον παντρεψε φετος το καλοκαιρι με την μελαχρινη

Έχεις Φώτο να τους δω ιχιχιχιχι εσείς καλύψατε το γεγονός του μυστηρίου ?:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από γιατρό χάλια είμαι στις 34 όπως και να έχει θα μπω νοσοκομείο και μετά γεννάμε αχ παναγία μου θα μπει θερμοκοιτίδα το πουλάκι χαλιά είμαι :(:(:(:(:(

Δεν έκανες έγκλημα το λες ελαφρά την καρδία…??????????/

δεν σε πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωω πλάκα κάνεις ξέρεις τι είναι τριήμερο 15 Αύγουστο για τον ξενώνα στο χωριό?

Τι λες τώρα ?

δεν πιστεύω ότι το έγραψες

πως θα ένιωθες αν πήγαινες εκεί κ δεν είχε δωμάτιο ?

θα την έβριζες….!!!!!

βολεύτηκες αλου κ δεν σε ένοιαξε καθόλου

θα το πω κ ας παρεξηγηθείς

απαράδεκτο για μένα τελείως δεν το περίμενα από σένα

με τίποτα την πατριώτισσα που αγαπάς τον τόπο σου

έχασε ένας πατριώτης το μεροκάματο εξαιτίας σου

αυτό να σκεφτείς κ τίποτα άλλο

έχω νευριάσει μαζί σου απίστευτα το λέω δημόσια

α καλα δεν πας καλα!!!!

στο σπιτι μου βολευτηκα ηλιανα.προσεχε πως μου μιλας γιατι φορτωνω τωρα ετσι?

τωρα ειμαστε πατριωτες?δεν ειμαστε ξενοι στον τοπο μας που το βρωμιζουμε?

δεν θα ασχοληθω αλλο με την παρτυ σου.αντε γεια και προσεχε τι λες δημοσια ετσι?

το μωρο σου να προσεχεις και ασε τι κανω εγω.δεν σου πεφτει λογος ουτε να με ψαχνεις ουτε να ρωτας για μενα στα ξενοδοχεια.δικο μου θεμα.χωρις να ξερεις δεν θα μιλας!

αντε γεια τωρα!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

α καλα δεν πας καλα!!!!

στο σπιτι μου βολευτηκα ηλιανα.προσεχε πως μου μιλας γιατι φορτωνω τωρα ετσι?

τωρα ειμαστε πατριωτες?δεν ειμαστε ξενοι στον τοπο μας που το βρωμιζουμε?

δεν θα ασχοληθω αλλο με την παρτυ σου.αντε γεια και προσεχε τι λες δημοσια ετσι?

το μωρο σου να προσεχεις και ασε τι κανω εγω.δεν σου πεφτει λογος ουτε να με ψαχνεις ουτε να ρωτας για μενα στα ξενοδοχεια.δικο μου θεμα.χωρις να ξερεις δεν θα μιλας!

αντε γεια τωρα!

Πήγα να σε βρω να σε δω από κοντά κατά τρόμαξα νόμιζα ότι έπαθες κάτι σε έψαχνα τηλ σε οποίον ήξερα και ειλικρινά όταν έμαθα ότι ήσουν καλά και απλά αμέλησες να ακυρώσεις

φόρτωσα μαζί σου και δεν το κρύβω είμαι ειλικρινείς και λέω την αλήθεια με όποιο κόστος


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόλις γύρισα από γιατρό χάλια είμαι στις 34 όπως και να έχει θα μπω νοσοκομείο και μετά γεννάμε αχ παναγία μου θα μπει θερμοκοιτίδα το πουλάκι χαλιά είμαι :(:(:(:(:(
Δηλ., είναι στάνταρ αυτό;;;

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να σε βρω να σε δω από κοντά κατά τρόμαξα νόμιζα ότι έπαθες κάτι σε έψαχνα τηλ σε οποίον ήξερα και ειλικρινά όταν έμαθα ότι ήσουν καλά και απλά αμέλησες να ακυρώσεις

φόρτωσα μαζί σου και δεν το κρύβω είμαι ειλικρινείς και λέω την αλήθεια με όποιο κόστος

ευχαριστω για το ενδιαφερον σου καταρχας αλλα δεν εχεις κανενα διακιωμα να ρωτας για μενα στα ξενοδοχεια και να συζητας για μενα χωρις να ξερεις τι εχει γινει.

λοιπον συμβολαιο δεν εκανα με το ξενοδοχειο και ουτε θα κατσω να απολογηθω αλλο τι εγινε και τι κανονισα εγω.

οχι δεν ημασταν καλα γιατι ο αντρας μου επαθε μολυνση στο ματι και δεν θα μεναμε στον ξενωνα γι αυτον τον λογο και δεν το ακυρωσα γιατι ηθελε να ανεβει η αδερφη μου.

εμεις μειναμε στο ΣΠΙΤΙ ΜΑς ηλιανα .ξετρεις εχουμε και σπιτι και σοι και απο ολα στο χωριο μας.δεν ειμαστε ξενοι.

και δεν εχεις κανενα διακιωμα να με αναφερεις στους χωριανους αλλα ουτε κι εδω δημοσια.

δεν σε αφορα και δεν ξερεις τι εγινε!κατανοητο?


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλ., είναι στάνταρ αυτό;;;

Με το ζόρι είμαι έξω αν μείνω μέχρι τις 34 εκτός νοσοκομείου θα είμαστε ευχαριστημένη μου λέει

πεσ κατι ομορφοοοοοοοοοοοοοοο καμια ζουζουνια τισ μικρησ θα πατε αυριο σχολειο


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...