Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. :D:D:D:D Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας.

Ρίτα Παναγίτσα μου!!!! Και μόνο που το διάβασα αγχώθηκα. Αυτός είναι ο χειρότερός μου εφιάλτης, μην τυχόν και χάσω κάποια στιγμή το παιδί. Απίστευτο μου φαίνεται ότι το έζησες. Ήσουν ψύχραιμη;; Κατά τα άλλα μια χαρά είναι οι μετρήσεις σας. :D:D:D:D Εγώ πιστεύω ότι ο Γρηγόρης σου δεν θα αρρωστήσει και τόσο πια φέτος. Σε τόσους παιδότοπους είχατε πάει πέρσι και μια χαρά ήταν το παιδί.

Άρμα εύχομαι το Ευάκι να μην έχει τίποτα. Μήπως όμως να την πήγαινες και για ένα strep test μήπως είναι οστρακιά; Εγώ θα το έκανα. Όλα καλά θα πένε και με την εγκυμοσύνη σου.

Ηλιάνα πίνει άλλο γάλα το παιδί αυτό το διάστημα ή τον έχετε αφήσει έτσι; Θα σου ξαναπώ όμως ότι αν τελικά αποθηλάσει μην τον ξαναρχίσεις. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστείς νοσηλεία και ορό. Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Φιλάκι καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σου για την αλλαγή της δασκάλας. Και η Αλεξάνδρα μου θα αλλάξει, μεγάλωσαν βλέπεις τα μωρά και έγιναν νήπια, και αγχώνομαι εγώ που δεν έχουμε θέμα με αλλεργίες κλπ, πόσο μάλλον εσύ. Απλά η προηγούμενη ήξερε το παιδί, τη συμπεριφορά του, πώς τρώει κλπ.

Βίκυ δες την παράταση θετικά. Δεν θα είσαι χαρωπή νοικοκυρούλα για τουλάχιστον 2 μήνες ακόμα :D:D:D Έχεις δίκιο όμως, μεγάλο σπάσιμο


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ ναι περνούν τσάντα εμείς πήραμε τον γιουνι

Ζιουνι τον λέει ο Λευτέρης μου

Θα βάλουμε μέσα

δυο σετ ρουχακια

2 βρακάκια ( όσοι δεν έκοψαν πάνα πάνες )

1κουτι μωρομαντιλα

ένα ζευγάρι παντοφλακια

μια πετσετούλα

ένα κουτί χαρτομάντιλα

ένα παγουρινο με νερό

Ουφ ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ φιλιααααααα

πάω να χαλαρώσω

σκουπίδι είμαι πάλι

πώς να μην χάνω υγρά ?

αφού είμαι χαλιά μια πάνω μια κάτω πάρτι οι ορμόνες γιορτή κaνούν :(:(:(:(

ελα ανεβα αντε σκεψου εμενα με΄λεοπαρ μαγιο χαχαχα για γελια δεν ειμαι χαχαχαχα

αχ τι ωραια που πατε σχολειο κι εμεις πρωτα ο θεος απο Γεναρη θα παμε βεβαια εγω θα κλαιω αλλα αλλο μανικι αυτο χαχα


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

ελα ανεβα αντε σκεψου εμενα με΄λεοπαρ μαγιο χαχαχα για γελια δεν ειμαι χαχαχαχα

αχ τι ωραια που πατε σχολειο κι εμεις πρωτα ο θεος απο Γεναρη θα παμε βεβαια εγω θα κλαιω αλλα αλλο μανικι αυτο χαχα

Είσαι σουργελο :tongue::tongue::tongue::tongue:

αχχχ τίποτα δεν μου φαίνετε ο παιδικός μπροστά σε αυτό που ζω τώρα αλήθεια σου λέω μια χαρά θα προσαρμοστούν αυτά εμείς έχουμε το κόλλημα φιλεναδααααααααααααααα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ηλιάνα πίνει άλλο γάλα το παιδί αυτό το διάστημα ή τον έχετε αφήσει έτσι; Θα σου ξαναπώ όμως ότι αν τελικά αποθηλάσει μην τον ξαναρχίσεις. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστείς νοσηλεία και ορό. Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Αισίως στις 33 η εβδομάδα

γάλα πίνουμε κεφιρη μεσημέρι βράδυ μαζί αγκαλιά στο κρεβατάκι του προσπαθω να αναπληρώνω το κομμάτι θηλασμός από τα άλλα δεν πίνει με τίποτα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αληθεια στον παιδικο περνουν μαζι τσαντα;
Βέβαια και παίρνουν!

μαμαλευτερακι ραγίζεις καρδιές, μας συγκίνησες παλιοκόριτσο... και βέβαια σε νιώθω αγάπη μου. Σε καταλαβαίνω αλλά κι εγώ στα λόγια... εσύ το παιρνάς το ζόρι πραγματικά.


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα σ'εκανα και γελασες ε;

που να με δεις να το φοραω θα κατουρηθεις :tongue:

Πες μαρι το πουαααααααααααααααααααααααααααα ? μέσα στο σπίτι το φοράς ? ρε μια κλαίω μια γελώ σκατα είμαι τι πράγμα είναι αυτό ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ελα ανεβα αντε σκεψου εμενα με΄λεοπαρ μαγιο χαχαχα για γελια δεν ειμαι χαχαχαχα

αχ τι ωραια που πατε σχολειο κι εμεις πρωτα ο θεος απο Γεναρη θα παμε βεβαια εγω θα κλαιω αλλα αλλο μανικι αυτο χαχα

Αγορομάνες που κλαίτε με τα αγόρια σας που πάνε στα νήπια, να σας δω και φαντάροι που θα πάνε με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πες μαρι το πουαααααααααααααααααααααααααααα ? μέσα στο σπίτι το φοράς ? ρε μια κλαίω μια γελώ σκατα είμαι τι πράγμα είναι αυτό ?

ασε το ριμαδι μου χαλασε τα ρουχα εβγαλε και μου τα εκανε ολα σκ...τα χαχαχαχα φετος δεν το εβαλα χαχα μονο στα ξενα μεροι τα βαζω αυτα χαχαχαχα


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγορομάνες που κλαίτε με τα αγόρια σας που πάνε στα νήπια, να σας δω και φαντάροι που θα πάνε με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΡΕ και έχουμε και τσαούσες νυφεσσσσσσσσσσσσσς

εγώ παντός θα είμαι αυτήν από την καβάλα

το βλέπατε το μια νύφη για το γιο μου ?

αυτήν αππο την καβάλα σουπερ πεθερά έδειχνε τ τα πλεχτά στης νύφες και έλεγε όπια δεν ξέρει να πλέξη δεν είναι καλή:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

σταύρωνε τον γιο στην πόρτα

και φτουσου παλικάρι μου του λέγε ένας κούκλος είσαι :tongue::tongue::tongue:

μάπας ο γιος τελείως:?:-?:? εν τω μετάξι κούκλο τον έβλεπε αυτήν :-P:-P:-P

εστί θα είμαι κ εγώ σαν την πεθερά από καβαλά :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΕ και έχουμε και τσαούσες νυφεσσσσσσσσσσσσσς

εγώ παντός θα είμαι αυτήν από την καβάλα

το βλέπατε το μια νύφη για το γιο μου ?

αυτήν αππο την καβάλα σουπερ πεθερά έδειχνε τ τα πλεχτά στης νύφες και έλεγε όπια δεν ξέρει να πλέξη δεν είναι καλή:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

σταύρωνε τον γιο στην πόρτα

και φτουσου παλικάρι μου του λέγε ένας κούκλος είσαι :tongue::tongue::tongue:

μάπας ο γιος τελείως:?:-?:? εν τω μετάξι κούκλο τον έβλεπε αυτήν :-P:-P:-P

εστί θα είμαι κ εγώ σαν την πεθερά από καβαλά :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

0002064B.gif


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Κουκλεσσσσσσσσσσς είστε θεες με κάνατε καλύτερα με το ενα κ το άλλο αχ να ήσασταν κοντά μου

μια στο σταυρό κ η άλλη στο νότο είστε μωρέ φιλία πάω

να τηλ στην γιατρό μου


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεεεεεεε την ξέρεις?

εσύ τώρα την θειαεεεεεεεεεεε την ξέρεις?

γιαυτο γελας με το σάπιο δοντάκι σου χιχιχι

οχι δεν την ξερω προσωπικα αλλα ειναι μεγα σουργιελο μαμα και γιος παντως τον παντρεψε φετος το καλοκαιρι με την μελαχρινη


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...