Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια ποσό πρέπει να είναι η οιστραδιολη πριν την ετ για να είναι εντάξει ;

      Εμένα ήταν 1300 περίπου αλλα αυτό την ημέρα πριν την έναρξη προγεστερονησ. Δηλαδή 5-6 ημέρες πριν την ετ. Καλή επιτυχία να έχεις!!

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

σορυ κοριτσια αλλα οπως δημοσια μου επιτιθονται ετσι πρεπει να απαντησω.

το μονο πραγμα που με ενοιαζε εκεινη την στιγμη ηταν τι θα γινει μετο θεμα του συζ μου.τελος παντων.

περιμεω να δω φωτο σας απο την συναντηση σας!:eek:


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για το ενδιαφερον σου καταρχας αλλα δεν εχεις κανενα διακιωμα να ρωτας για μενα στα ξενοδοχεια και να συζητας για μενα χωρις να ξερεις τι εχει γινει.

λοιπον συμβολαιο δεν εκανα με το ξενοδοχειο και ουτε θα κατσω να απολογηθω αλλο τι εγινε και τι κανονισα εγω.

οχι δεν ημασταν καλα γιατι ο αντρας μου επαθε μολυνση στο ματι και δεν θα μεναμε στον ξενωνα γι αυτον τον λογο και δεν το ακυρωσα γιατι ηθελε να ανεβει η αδερφη μου.

εμεις μειναμε στο ΣΠΙΤΙ ΜΑς ηλιανα .ξετρεις εχουμε και σπιτι και σοι και απο ολα στο χωριο μας.δεν ειμαστε ξενοι.

και δεν εχεις κανενα διακιωμα να με αναφερεις στους χωριανους αλλα ουτε κι εδω δημοσια.

δεν σε αφορα και δεν ξερεις τι εγινε!κατανοητο?

Έκπληξη πήγα να σου κάνω :D:D:D;););)

που να περιμένω όλο

αυτό δεν είμαι κουτσομπόλα έλεος ..................

τέλος λαζαρενια τέλος σου είπα το θέμα τέλος ούτε σε πμ απαντώ ούτε τίποτα ούτε ξανά ασχολούμαι για μένα είσαι η λαζαρενια και τίποτα άλλο κ εγώ είμαι η ηλιανά


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια cool!

Aυτα ειναι δικα σας θεματα πειτε τα με πμ pls .

Φωτο συναντησης στο προφιλ μου στο fb.

Αντε να δειτε εχουν πολυυυ γελιο...!!!

Επανερχομαι!

Εγώ δεν σεχω φίλη πως θα δω ? κανεμε αντ ;)


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έκπληξη πήγα να σου κάνω :D:D:D;););)

που να περιμένω όλο

αυτό δεν είμαι κουτσομπόλα έλεος ..................

τέλος λαζαρενια τέλος σου είπα το θέμα τέλος ούτε σε πμ απαντώ ούτε τίποτα ούτε ξανά ασχολούμαι για μένα είσαι η λαζαρενια και τίποτα άλλο κ εγώ είμαι η ηλιανά

διαβαζεις τι γραφεις ηλιανα ναι ή οχι?

την επιθεση που κανεις χωρις να γνωριζεις τα σκεφτηκες?

το τι ειναι ντροπη μου το σκεφτηκες καλα να το πεις?

δεν ξερεις καν τι εγινε ,τι ωρα φτασαμε κλπ κλπ και μου επιτιθεσαι?


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι ?ή μαλλον ποια εισαι?σε ποιανης τις φιλες εισαι για να σε βρω?

σου εστηλα το ονομα μου σε πμ

ξέρει καμία ποσά κιλά γενιουντε στης 34 εβδομάδες και αν διασολινοντε ?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

διαβαζεις τι γραφεις ηλιανα ναι ή οχι?

την επιθεση που κανεις χωρις να γνωριζεις τα σκεφτηκες?

το τι ειναι ντροπη μου το σκεφτηκες καλα να το πεις?

δεν ξερεις καν τι εγινε ,τι ωρα φτασαμε κλπ κλπ και μου επιτιθεσαι?

Δεν θέλω να συνεχίσουμε αστο καλύτερα δεν θέλω έχω πολύ σπουδαία να σκεφτώ αυτές τις μέρες είπα ακριβός αυτό που πιστεύω :D


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να συνεχίσουμε αστο καλύτερα δεν θέλω έχω πολύ σπουδαία να σκεφτώ αυτές τις μέρες είπα ακριβός αυτό που πιστεύω :D

ακριβως.να σκεφτεσαι τι θα γινει με το μωρακι σου και το τι κανονιζω εγω ειναι δικο μου θεμα .

δεν ξερεις τι εχει γινει.

δηλ ανθρωποι ειμαστε κατι μας τυχαινει ,ουτε αυτο δεν γινεται?

στον τοιχο κατ ευθειαν ?

ελεος πια!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

ακριβως.να σκεφτεσαι τι θα γινει με το μωρακι σου και το τι κανονιζω εγω ειναι δικο μου θεμα .

δεν ξερεις τι εχει γινει.

δηλ ανθρωποι ειμαστε κατι μας τυχαινει ,ουτε αυτο δεν γινεται?

στον τοιχο κατ ευθειαν ?

ελεος πια!

Τα κόβεις και τα ράβεις όπως σε βολεύουν αυτό κατάλαβα εγω και όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες απλαααααααααααααααααααααααααααααα αν πάγαινες κ δεν έβρισκες δωμάτιο δεν θα ήσουν τόσο χαλαρή πιστεψεμε θα ούρλιαζες ;););)

Απλά περίμενα να μπεις να μου πεις μια σοβαρή δικαιολογία για το ότι δεν πηγές

όχι ότι ήσουν στο καφέ όλοι μέρα

μονή σου το είπες ...............

εκεί εξοργιστικά

λεω είναι δυνατών?

δεν πήγε να ακύρωση και καθόταν στο καφέ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηλιάνα τι έγινε βρε κοριτσάκι και θα γεννήσεις τελικά νωρίτερα? Χάνετε σιγά-σιγά αμνιακό υγρό?

Λαζαρένια καλωσήρθατε! Περαστικά στον καλό σου και άλλη φορά θα το σκεφτεί πάρα πολύ να ξανακοιμηθεί με τους φακούς μετά τη λαχτάρα που έπαθε!

Μόλις είδα φώτο από τη συνάντηση! Κι εντάξει το παραδέχομαι ζούλεψα απίστευτα! Τα παιδάκια φαίνεται να το καταευχαριστήθηκαν αλλά κυρίως στενοχωριέμαι που δεν κατάφερα να γνωρίσω την Πετρούλα! Τα πιτσιρίκια μεγάλωσαν και είναι τόσο ωραίο που ακόμα και από λίγες φώτο φαίνεται σιγά-σιγά ότι έχουν διαμορφώσει χαρακτήρα! Άντε πάντα τέτοια κοριτσάρες μου!

Τελικά φτού σας θκατούλες δε μας θέλατε για παρέα αφού δε μου έστειλε καμιά στοιχεία για τον παιδότοπο! Εντάξει δε σας μαλώνω πολύ γιατί φυσικά θα μπορούσα να στείλω ένα μήνυμα και να μου πείτε αλλά δεν προλάβαινα με τίποτα, αφού έβαψα μαλλί (τελικά έγινε κάτι πολύ ανοιχτό χάλκινο ξανθίζει και λίγο) και στο καπάκι πήγαμε οικογενειακώς παιδίατρο! Ευτυχώς πέραν της ήπιας λαρυγγίτιδας της μικρής καλά τα βρήκε, κάναμε και εμβολιάκι, η κοιλίτσα του Γώγου φαίνεται ότι σχεδόν έφτιαξε και πήραμε το o.k. να πάμε και κούνιες επιτέλους και το αγόρι μου παρόλη την ταλαιπωρία και τη γαστρεντερίτιδα της προηγούμενης εβδομάδας που για 2-3 μέρες αναρωτιέμαι αν έφαγε κανένα πιάτο ρύζι συνολικά, πήρε μισό κιλό! Είμαστε 12.500 και πολύ χαίρομαι!

Για πείτε κι άλλα νέα από τη συνάντηση!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα κόβεις και τα ράβεις όπως σε βολεύουν αυτό κατάλαβα εγω και όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες απλαααααααααααααααααααααααααααααα αν πάγαινες κ δεν έβρισκες δωμάτιο δεν θα ήσουν τόσο χαλαρή πιστεψεμε θα ούρλιαζες ;););)

σιγα ρε που θα ουρλιαζα.γι αυτο και εκλεισα ενα μηνα πιο πριν.σου ειπα σπιτι εχουμε στο χωριο τι θες τωρα?αναλυση?

εξαλου εσενα τι σε νοιαζει πιο πολυ που εχασε η κοπελα το μεροκαματο ή υγεια του δικου μου?και καλα ενδιαφερθηκες και ανυσηχησες?

ηλιανα κανε μου την χαρη σε παρακαλω κι αν θες να πεις κατι το στελνεις προσωπικα και οχι δημοσια.ρωτας πρωτα και μετα βγαζεις συμπερασματα οκ?

δεν επιτρεπω να με διασυρει κανεις ετσι δημοσια οκ?

κανε μου την χαρη σε παρακαλω γιατι αρκετα συγχυστηκα βραδιατικα....


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Μαρινα....η αληθεια ειναι οτι και εγω σημερα με τα τρεχαματα ξεχασα να στειλω μηνυμα.Να φανταστεις και το φιλακι στο τσακ με προλαβε στο κινητο αλλιως ουτε σε αυτην στειλαμε........σορρυυυυ


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...