Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Παρε με ριτακι μου να οργανωθουμε!

Σημερα αδυνατο, εχω κανονισει κομμωτηριο, εχει φτασει η ριζα στο αυτι και το βραδυ εχω εξοδο με γυναικοπαρεα!

Απο αυριο ομως ειμαι ελευθερη!

Πολλα φιλια!

Xα, λείπει ο γάτος, χορεύουν τα ποντίκια!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Delenάκι μου.

Ακούω μια φωνούλα από μέσα: ''Μαμά, πώς μπαίνει η σερβιέτα;''

Και; Απάντησες; :P:p:p:p:p:p


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Και; Απάντησες; :P:p:p:p:p:p
Προπαθώ πάντα να της απαντώ φυσιολογικά σα να είναι μεγάλο κορίτσι, έτσι, πήγα μέσα και της έδειξα πώς μπαίνει η σερβιέτα, χαχαχαχαχα

Γιοβανάκι, προς Θεού, δεν είπα ότι λες ψέματα, εξάλλου το βίντεο αυτό προέτρεπε τις μαμάδες που τραβάν αυτό το βάσανο να αντιδράσουν κατά αυτόν τον τρόπο, μπορεί η γνωστή της δασκάλας σας να το έκανε πράξη! Το βίντεο πάντως είχε πολύυυυυ πλάκα, σκέψου live να το δεις τί πλάκα θα είχε!!!!!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου ρε φιλακι!Αν μπορεις ελα και απο εδω μια βολτα να εξηγησεις στον Γρηγορη γιατι ''η μαμα φοραει ακομα πανες''?(τι δουλεμα μου κανει δε σας λεω :tongue:)

Οσο για το ματι κανονισε να με τυφλωσεις με τα σκορδοκρεμμυδια ΧΑΧΑ!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused::confused:

το ξανασκεφτηκα λιγο καλύτερα. Μαλλον φασολια εννοεις;;; Και εισαι επηρεασμενη απο τον Κωνσταντινο μας;;;

Πολύ φαντασια εχω παλι;;; ή αυτο εννοεις;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου ρε φιλακι!Αν μπορεις ελα και απο εδω μια βολτα να εξηγησεις στον Γρηγορη γιατι ''η μαμα φοραει ακομα πανες''?(τι δουλεμα μου κανει δε σας λεω :tongue:)
Φάσκεις κι αντιφάσκεις με το παιδί, θα σου πει καμιά μέρα, κόψε ρε μάνα την πάνα, επιτέλους!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πικουλινα λέει για το σκηνικο με τον Κωνσταντινο της κων κων και την εκκλησια χαχα!

Νομιζω δλδ.........μπερδευτηκα και εγω τωρα........χαχαχα!

Και εγω αυτο καταλαβα, αλλα ειναι παρενεργεια των φασολιών και οχι των φασολακιων νομιζω!!!

Link to comment
Share on other sites

Προπαθώ πάντα να της απαντώ φυσιολογικά σα να είναι μεγάλο κορίτσι, έτσι, πήγα μέσα και της έδειξα πώς μπαίνει η σερβιέτα, χαχαχαχαχα

Ωραία, τις πάνες δεν έχουμε βγάλει ακόμα, οι σερβιέτες μας μάραναν :tongue::tongue::tongue::tongue:

Γιοβανάκι, προς Θεού, δεν είπα ότι λες ψέματα, εξάλλου το βίντεο αυτό προέτρεπε τις μαμάδες που τραβάν αυτό το βάσανο να αντιδράσουν κατά αυτόν τον τρόπο, μπορεί η γνωστή της δασκάλας σας να το έκανε πράξη! Το βίντεο πάντως είχε πολύυυυυ πλάκα, σκέψου live να το δεις τί πλάκα θα είχε!!!!!

όχι βρε, δεν εννούσα ότι ισχυριστηκες εσύ κάτι τέτοιο, απλά όταν έγραψες ότι το σκηνικό αυτό κυκλοφορεί στο ιντερνετ σκέφτηκα ότι και η άλλη μπορεί να το είδε εκεί και να το πάσσαρε για δικό της, και κάτι τέτοια με εκνευρίζουν.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...