Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

το ξανασκεφτηκα λιγο καλύτερα. Μαλλον φασολια εννοεις;;; Και εισαι επηρεασμενη απο τον Κωνσταντινο μας;;;

Πολύ φαντασια εχω παλι;;; ή αυτο εννοεις;;;

Μπράβο ρε Πικουλίνα. Και εγώ δεν είχα καταλάβει τι εννοεί η Σανσαν και τώρα με ξεμπέρδεψες


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ωραία, τις πάνες δεν έχουμε βγάλει ακόμα, οι σερβιέτες μας μάραναν :tongue::tongue::tongue::tongue:
Έεεεεεετσι-έτσι.

Ρίτα, όσο για αυτές τις διαφορές ανάμεσα στα δύο φύλα.... έ, σιγά-σιγά θα τους τα εξηγήσουμε, μπορείς να πεις στο Γρηγόρη ότι μερικές μέρες, καμιά φορά, που και που, η μαμά πρέπει να φοράει πάνα, που τη λένε σερβιέτα γιατί έχει περίοδο. Καλό, έ;;;;; Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

Εμένα, είδε ένα βράδυ τον μπαμπά της να βγαίνει από το μπάνιο με εσώρουχο και του λέει: ''Μπαμπά, ωραίο πιπί έχεις, αλλά έχεις κάνει πολλά τσίσα'', χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι εμας τη στοιχειωδη ανατομικη διαφορα των 2 φυλλων την εχει καταλαβει ..ξερει να σου πει ποιος εχει πιπι και ποιος τσουτσουνι...χαχα

Μαλιστα περασε μια φαση που οποιον εβλεπε ελεγε ''κυρια ταδε πιπι'' .''κυριος ταδε τσουτσουνι'' χαχα!

Ντροπηηη !!!

Εφυγα κουκλες καλο απογευμα αν κανονιστει κατι στειλετε μου ενα μηνυμα στο κιν,γιατι ειδικα για αυριο το προγραμμα ειναι φουλ.

Καλο τριημερο!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα!

Είμαι ολίγον σκασμένη ακόμα με διάφορα, αλλά εν' όψη τριημέρου τα ξεχνάμε όλα!!!

Σουλίτσα τα κορίτσια στα είπανε πολύ καλά, υπομονή και όλα αυτά θα αποτελούν κάποτε μακρινό παρελθόν, το ξέρω το τώρα είναι πολύ δύσκολο! Δυστυχώς εμείς τα περάσαμε αυτά με μεγάλο ζόρι πέρυσι που ήταν και πολύ μικρότερος ο Γιώργος και δε μπορούσαμε να συνενοηθούμε καν για το τι του συμβαίνει και φέτος συνεχίζουμε ελάχιστα πιο χαλαρά αλλά στους ίδιους ρυθμούς περίπου με τη Μαριαλένα αυτή τη φορά! Όπως είπε και η Μαρίζα, κι εμείς με τέτοια εμπειρία (την τύχη μας μέσα) και λόγω οικογενειακού ιστορικού με άσθμα κάνουμε πια μάσκα μόλις δούμε τα δύσκολα, χωρίς καν να τα δει η γιατρός αφού μας έδωσε το ελεύθερο, μάλλον βαρέθηκε να μας βλέπει :tongue:! Από την άλλη κάθε γιατρός έχει το δικό του τρόπο να αντιμετωπίζει τα πράγματα, αν σε καλύπτει προχωράς, αν όχι παίρνεις και άλλη γνώμη για να δεις αν θέλεις να συνεχίσεις με τη μία ή με την άλλη τακτική. Σημασία έχει να έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό που παρακολουθεί το παιδί όχι όμως τυφλή καθώς μερικές φορές το μητρικό ένστικτο είναι αλάνθαστο και όλοι οι γιατροί μπορεί να κάνουν και λάθη! Πού κολλάει θα μου πεις όλο αυτό με τη δική σας ιστορία? Ιδέα δεν έχω, μιας και εσύ δε ρωτάς τη γνώμη μας για το γιατρό σου αλλά εμένα μου βγήκε και αγόρευσα πάλι!:shock::shock::shock:


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάμε σε τίποτα πιο ευχάριστο τώρα! Για να δούμε θα καταφέρουμε να οργανωθούμε?

Κωνκωνάκι αύριο λέμε να πάμε στη Ν. Ιωνία στην παρέλαση γιατί πολύ κοντά εκεί έχει μια καφετέρια με μεγάλο χώρο που μπορούν άνετα να παίξουν τα παιδιά γιατί αν και είναι πάνω στο δρόμο είναι περιφραγμένος κατά κάποιον τρόπο! Αν θες πληροφορίες πάρε τηλ να κανονίσουμε!

Κατά τα άλλα το Σάββατο που θα έχει πολύ ωραία μέρα έλεγα μήπως θέλετε να βρεθούμε! Από μέρη χμμμ στο Φλοίσβο είναι πολύ ωραία αλλά τέτοια μέρα θα γίνεται χαμός οπότε όλοι θα ψάχνουμε ο καθένας το παιδί του οπότε δύσκολο να συντονιστούμε (!), άλλη πρόταση που με καραβολεύει αλλά αμφιβάλλω για τους υπόλοιπους είναι στο άλσος στη Φιλαδέλφεια που έχει πάρα πολλές κούνιες για τα παιδιά, επόμενη πρόταση είναι το πάρκο στο Ίλιον που δεν έχω πάει πρόσφατα και κάπου διάβαζα και στο ίντερνετ ότι έχει αναβαθμιστεί αρκετά, έχουμε το Πάρκο Πικιώνη στο Ψυχικό που είναι πολύ καλό για συνάντηση, και άμα θέτε πάμε μέχρι και Νέα Μάκρη να δούμε και θαλασίτσα! Αυτάααα! Ψήνεται καμιά ή τζάμπα τα αραδιάζω?

(((Μαράκι))) άντε να έρθει η ώρα σου να γεννήσεις με το καλό και στα καλύτερα θα πηγαίνουμε μετά παρεούλα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κανα νεο απο την Αρμα?Αντε Μαρακι!

Εμεις ετοιμαζομαστε για εξοδο και μπηκα να δω με αγωνια.

Μαρινακι εμεις ετσι και αλλιως θα γυρναμε ολο το τριημερο οποτε αν τελικα κανονισετε κατι μιλαμε και θα ερθουμε.

Για τους γιατρους...εγω το εθιξα το θεμα του γιατρου της Σουλας διοτι μου εκανε εντυπωση οτι μετα απο τοοοσες μερες το παιδι εξακολουθει να ειναι αρρωστο με τα ιδια συμπτωματα και ο ιδιος ο γιατρος δε μιλησε για νεα ιωση αλλα για υποτροπη.Ισως δεν την βοηθησε η αγωγη που προτεινε μεχρι τωρα και ταλαιπωρειται τζαμπα το παιδι για αυτο και μιλησα για μια δευτερη γνωμη.

Τεσπα γραψε λαθος που το ανεφερα Σουλα μου εσυ ξερεις καλυτερα πως χειριζεται ο γιατρος τις καταστασεις και ευχομαι ηδη η μικρη να ειναι καλυτερα.

Εκανα απλα αυτη τη νυξη διοτι οταν μια ιστορια τραβαει πολυ μια δευτερη γνωμη δεν ειναι και ασχημη ολοι το εχουμε κανει αλλωστε.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

246386gutzrkt4bu.png

Χρόνια πολλά!

Καλημερα κοριτσακια!

Εμεις κλασικα ξενυχτι.... Η μικρή συνεχιζει και ξυπναει μεσα στη νυχτα για γαλα και αν προσπαθησουμε να την κοιμησουμε χωρις γαλα γινετε χαμος. Και φυσικα απο τι 6 στο πόδι. Αντε απο Κυριακη που θα αλλάξει η ωρα θα ξυπναμε στις 7, ουάου!!!

Μαρινακι μου ωραια ιδεα για σημερα! Θα σε παρω τηλ αργοτερα.

φιλακι τί ατακα πεταξε η κορη σου με το πιπι του μπαμπα:shock: ακομα γελαω....:lol::lol::lol: Και τί απορειες πια με την σερβιετα:shock: χαχαχαχα!

pikoulina filaki και οσες ακομα εχουν απορεια για τα λεγομενα της sunsun, ο κ*λ*ς του Κων/νου πονουσε επειδη τον ειχε αγκαλια ο άντρας μου και τον πίεζε, οχι επειδη ήθελε να αεριστει το παιδί.:lol::lol::lol: χαχαχαχα ουτε κ εγω εχω καταλαβει τί εννοει η sun.:mrgreen:

Ρίτα μου κ εσυ πανα φορας?:mrgreen: Δεν παιζονται αυτα τα παιδια!

Σουλα μου πώς ειστε σημερα??

αρμακι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Ευουλα σας! Να την χαιρεστε και με το καλο να ερθει το αδερφακι της!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Χρόνια πολλά για την ημέρα και να χαίρομαι το κοριτσάκι μου!!! :mrgreen: Ορίστε και γλυκάκι!

diaforakerasmata.jpg

Τα άλλα νέα..ο μπέμπης πήγε 2200(εγώ βέβαια δεν δίνω και πολύ σημασία σ'αυτές τις μετρήσεις, συνήθως έχουν απόκλιση..) αλλά εχτές είχε ταχυπαλμία η οποία ήταν αρκετή όταν ήμουν ανάσκελα και λιγότερη όταν ήμουν στο πλάι. Αυτό το πιο πιθανό είναι να είναι από τα χάπια τα οποία δεν μπορώ ακόμα να τα κόψω. Κάναμε λοιπόν παζάρια για να δούμε πότε θα τα ελαττώσω και καταλήξαμε ότι θα αρχίσω την μείωση την άλλη Πέμπτη(να μπω στην 35η δλδ). Αν όμως νιώθω καλύτερα ίσως αρχίσω να τα μειώνω πιο νωρίς. Ανησυχώ για τον μπεμπάκο γτμ. Εχτές μετά από αυτό ήμουν χάλια, με πολύ έντονες συσπάσεις, πόνους, κλπ γι'αυτό δεν σας έγραψα.Είναι λίγο μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα...Αυτά!

Φιλιά σε όλες και καλά να περάσετε!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρμα!!Να χαιρεσαι την κουλιτσα και την μανουλα!!!Με το καλο το μπεμπακι σας!!!!

Εγω τωρα δεν καταλαβα..ο μικρος δλδ δειχνει οτι θελει να βγει?Αυτο σημαινει η ταχυπαλμια?Απο την αλλη βδομαδα και μετα αν κοψεις τα χαπια δλδ μπορει να γεννηθει ανα πασα στιγμη?Καλο δεν ειναι αυτο?Αφου εχει παρει και το βαρος του?

Αντε με το καλο!!!Εγω νομιζω οτι ολα ειναι καλα!!!!!Ετσι και αλλιως βιαστικουλης δειχνει οποτε κατι ξερει!!!Μια χαρα θα ειναι το αγορακι σας!Αρχηγος!!!

Καλημερα σε ολες!

Παμε παρελαση!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααα

Είμαστε στην λαμια στην παρέλαση!!κ γράφω απο το I phone της κουνιας

Δας μου.

Αρνάκι να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου.

Κ ο χρηστάκης δυστυχώς με βήχας..

Πολλά φιλια


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά! armaκι να χαίρεσαι την Εύα σου, με το καλό κι ο μικρός κοντοζυγώνει κι έρχεται, μην ανυσηχείς αγάπη μου, όλα καλά θα πάνε.

Εμείς, πήγαμε στην παρέλαση και φύγαμε άρον-άρον, η κόρη μου έκλαιγε κι ήθελε απεγνωσμένα να φύγουμε γιατί φοβόταν τα μπαμ-μπουμ, δηλ. τα τύμπανα...


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου χρόνια πολλά στο κοριτσάκι σου καλότυχο να είναι και να το χαίρεστε! Κοριτσάκι μου ο μπεμπάκος σου μια χαρά είναι, αλλά τόσα φάρμακα που σου φέρνουν κι εσένα ταχυπαλμία λογικό είναι να τον έχουν επηρεάσει κι εκείνον. Άντε να είναι όλα καλά και σιγά σιγά να ελαττώσεις τα χάπια.

Πήγαμε κι εμείς παρέλαση, μας χτύπησε ο ήλιος κατακούτελα, το μικρό ξανθομπούρικο πήρε ένα κόκκινο χρωματάκι :cool: αλλά ο Τζώρτζης είχε σαν μοναδικό άγχος μη φύγουμε πριν τελειώσει η παρέλαση! Μετά πήγαμε στην πεθερά για φαγητό (ωραία, γλίτωσα και δε μυρίζει και το σπίτι μου τηγανίλα!) και παίξαμε με τα ξαδερφάκια μας. Το πρωί πριν την παρέλαση προηγήθηκε καφεδάκι στην καφετέρια που σου έλεγα Κωνκωνάκι και όντως αξίζει να κανονίσουμε κορίτσια να πάμε και με τα πιτσιρίκια μας κάποια στιγμή εκεί! Καμιά μπαλίτσα να έχουμε μαζί και θα περάσουν μια χαρά και εμείς καλύτερα που θα πίνουμε το καφεδάκι μας χωρίς άγχος μιας και βλέπεις διαρκώς τα παιδιά και δε μπορούν να βγουν στο δρόμο εύκολα!

Κατά τα άλλα τι βλέπω η τεχνολογία δίνει και παίρνει στη Λαμία!!! Ιωαννάκι μου να περάσετε ζάχαρη, όσο για το βήχα του Χρήστου κρίμα που έτυχε τώρα, αλλά είστε μαθημένοι εσείς, να περάσει με το καλό!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Αρμάκι χρόνια πολλά για το κοριτσάκι σου και τη μανούλα σου. Να τις χαίρεσαι και τις δύο. Με το καλό να κρατήσεις και το μπεμπάκι σου αγκαλιά.

Φιλάκι και η Αλεξάνδρα σήμερα φοβήθηκε τα κρουστά στην παρέλαση αλλά δεν ήθελε να φύγουμε. Μαζεύτηκε αλλά έμεινε μέχρι τέλους. Της άρεσε :D:D:D:D


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...