Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαμαλευτερακι, πώς πήγε η συνάντηση στο Ασήμερα λκαζάρ;;;

:cool::cool:δεν πηγεεεεεεεεε ΑΣΕ και δεν φτάνει που ταλαιπωρήθηκα έξτρα στην δουλεία με πήγε κεντρική + αλκαζαρ γυρνώ σπίτι κ βρίσκω την κουνιάδα στην βεράντα να πινει φραπέδια ρθε να δει τον μπέμπη πρώτη φορά


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!!!!

Αρμάκι μου (έστω και καθυστερημένα....)ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ! Να χαίρεσαι την τσούπρα σου και την μαμά σου!!!!!!

Και εμείς μετά την ηρωική έξοδο (απο το νοσοκομείο :cool::cool::cool::cool:) παρασουρτουκέψαμε!!!!!:P Βόλτες παιδική χαρά και πάλι παιδική χαρά και πάλι παιδική χαρά...ξεσάλωσαν τα παιδάκια μου!!!!!;)

Ελπίζω να είμαστε όλοι καλά και να απολάυσουμε τη σημερινή μέρα!!!

Πολλά φιλιά σε όλες!!!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ας ανοίξω εγώ το καφέ μας σήμερα. Καλή μέρα σε όλες και καλή εβδομάδα :P:p:p:p:p Εύχομαι όλα τα ζουζουνάκια να είναι πια καλά και να σταματήσουν οι παλιοιώσεις εδώ.

Πως περάσατε; Ξεκουραστήκατε το τριήμερο και βολτάρατε; Εμείς γενικά δεν κάναμε κάτι το ιδιαίτερο και διαφορετικό, αλλά και μόνο που είχαμε τρεις ολόκληρες μέρες οι τρεις μας ήταν σημαντικό. Την Παρασκευή στην παρέλαση η Αλεξάνδρα ξετρελάθηκε, σημαία βέβαια δεν ήθελε να κρατήσει και τρόμαξε από τα κρουστά των φιλαρμονικών, αλλά δεν ήθελε και να φύγουμε. Μαζεύτηκε, μαζεύτηκε αλλά βράχος.:tongue::tongue::tongue:

Χτες το πρωί τη βγάλαμε στις κούνιες και το καλό μου καταλερώθηκε.....οπότε έρχεται κάποια στιγμή και μου λέει ''μαμά έχω γίνει χάλια, πρέπει να τα βάλεις στο πλυντήριο''


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέεεεεεεερα!!!!

Δυστυχώς, αργά χθες το βράδυ, μαζευτήκαμε κι εμείς στο σπίτι μας...

Περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

Είχαμε πάει Βόρεια Εύβοια, στην Αγ.Αννα, στο σπίτι κάτι φίλων.

Η Σοφία, απλά οργίασε. Να δω πώς θα την μαζέψω τώρα... Φανταστείτε μόνο, ότι το σπίτι των παιδιών, ήταν πάνω στην παραλία με ένα κήπο 1,5 στρέμμα... Όλη την μέρα έκανε ό,τι ήθελε και σε μένα ερχόταν μόνο για τσίσα και φαϊ! Ποιο βρωμερό πλάσμα από το κοριτσάκι μου δεν υπήρχε!

Και περιττό να σας πω, ότι το Σάββατο το κοριτσάκι μου έκανε και μπάνιο στην θάλασσα (ακούς Γρηγόρη!!!!!) και τζετ σκι με τον μπαμπά της και δεν μπορούσα να την πάρω από την παραλία με τίποτα! Εγώ με μπουφανάκι στην παραλία, ο Παναγιώτης με στολή και η Σοφία γυμνή με το μαγιουδάκι της!!!!

Κατά τ'άλλα ήσυχα!!!!

Εσείς πώς είστε? Ελπίζω όλες καλά! Και τα παιδάκια σας το ίδιο!

Ντελενάκο τα δικά σας τα διάβασα...

Σουλίτσα εσείς πώς πάτε? Η Ανδρεάνα? Εσύ με το χέρι σου?

Αρμάκι μου, έστω και καθυστερημένα να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Να είναι πάντα γερό! Και με το καλό να έρθει και ο μάγκας σας!

Αυτά τα νέα μας...

Πολλά φιλιά και καλημέρα σε όλες!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Και περιττό να σας πω, ότι το Σάββατο το κοριτσάκι μου έκανε και μπάνιο στην θάλασσα (ακούς Γρηγόρη!!!!!) και τζετ σκι με τον μπαμπά της και δεν μπορούσα να την πάρω από την παραλία με τίποτα!

Παντώς καιρού το Σοφάκι μας :P:p:p


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!

Τι κανετε?Πως περασατε?Ξεκουραστηκατε?

Εμεις οχι...μιλαμε πρεπει να γυρισαμε ολο το λεκανοπεδιο περα δωθε αυτες τις μερες αλλα καταδιασκεδασαμε!Και να σας τα πω θα κουραστειτε να τα διαβασετε χαχα!

Ωραια ηταν για ολους και ο Γρηγορης ελιωσε στο παιχνιδι και εμεις βγηκαμε πεμπτη και παρασκευη βραδυ και διασκεδασαμε μονοι μας .

Πανμαρ μην το πιετε στο Γρηγορη αυτο με τη θαλασσα...αυτη την κουβεντα ειχαμε παλι χθες το βραδυ...ποτε θα παμε θαλασσα;....του ειπα μολις βαλουμε κοντομανικα...μας βλεπω απο τον αλλο μηνα στις παραλιες.:tongue:

Μεσα σε ολα βρεθηκαμε και με τη Νατασσα το Σαββατο.Ο Σωτηρακης εχει μεγαλωσει τοσοοο πολυ!Ψηλωσε πολυ,μιλαει πολυ και ειναι κουκλος.

Και μετα απο καμποσο παιχνιδι και φαγητο αποφασισαν τα αγορια μας να μας κανουν λιγη γυμναστικη.Τι τρεξιμο ριξαμε μεσα στη νυχτα με τη Νατασσα να τα κυνηγαμε γυρω γυρω απο πλατεια δε σας λεω..κανονικοτατο 100αρι...αφου λεγαμε φαντασου να ειχαμε τιποτα κοιλιες(λογω εγκυμοσυνης)...πως θα τρεχαμε ετσι?:rolleyes:

Τα αλλα νορμαλ παιδακια κοιμοντουσαν και τα δικα μας μεσα στη νυχτα και μεσα στο χειμωνα να ξεσαλωνουν ...πλακα ειχε!

Αυτα που λετε!!

τα αρρωστουλικα πως ειναι?Ελπιζω ολα να ειναι καλα πια!

Καλη αρχη στους Αναστασηδες στο σχολειο τους σημερα!

Τα κεφαλια μεσα τωρα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλή αρχή στους Αναστάσηδες!!!! Περιμένουμε εντυπώσεις! Η Α. πήγε σήμερα σχολείο πρώτη φορά μετά απο 2 εβδομάδες!!!!! Ευτυχώς ούτε γκρίνιαξε...μάλλον μας βαρέθηκε χαχαχαχα:tongue::tongue::tongue:

Πανμαρ ζηλεύωωωωωω!!!! Ρίτα και εμένα έχει φαγωθεί με τα κοντομάνικα... αλλά και εγώ θέλω καλοκαίρι.....:cool::cool::cool:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν φαγωθηκε απλα με τα κοντομανικα το εκανε και πραξη ..πανω σε ενα ξεσαλωμα την παρασκευη ξεντυθηκε και εμεινε να συνεχισει το παιχνιδι του με το κοντομανικο φανελακι....και τον αφησαμε...

Η Α. σιγουρα σας βαρεθηκε και λεει ας παω να αλλαξω τον αερα μου!!:tongue:


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!!

Καλή αρχή στους Αναστάσηδες!

Εγώ δεν είμαι και στα καλυτερά μου(μαλλον στα χειρότερά μου θα έλεγα) αλλά δεν θα γκρινιάξω από τώρα μη μας πάει στραβά η βδομάδα! :lol:

Φιλιά σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είμαι και στα καλυτερά μου(μαλλον στα χειρότερά μου θα έλεγα) αλλά δεν θα γκρινιάξω από τώρα μη μας πάει στραβά η βδομάδα! :lol:

Φιλιά σε όλες!

Εεεεεε! Αρμάκιιιιι! Μην ακούω τέτοια! Έχεις φάει όλον τον γάιδαρο και σχεδόν όλη την ουρά!!!! Λίγο υπομονή ακόμα..... λιγουλάκι......


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΕΛΟΣ!!!!Εφυγε, μας τελείωσε! Το ξέρω ότι είναι κουλό τώρα που φτάσαμε εδώ αλλά είναι τετοιο το άγχος μου από την μέρα που πήγα στον γιατρό που δεν θέλω να κάνω άλλο υπομονή. Θα μείνω φρικαρισμένη μου φαίνεται μέχρι να γεννήσω! :lol:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε συ Μαρακι γιατι εισαι ετσι τωρα?Τι συμβαινει?

Παρτο αλλιως το θεμα και σκεψου τι εχεις περασει μεχρι εδω ,ποσα εχετε γλιτωσει και ποσο δυνατο ειναι το αγορακι σας .Θυμασαι τι ελεγες?Αν πιασουμε τις 32...και τωρα εισαι ηδη 35w...

Και αυριο και τωρα να γεννησεις το παιδι θα ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!

Δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι αλλιως!

Οποτε χαλαρωσε και απολαυσε τις τελευταιες αυτες μερες.

Ξερω οτι ακουγεται καπως για σενα που το ζεις και εγω ανυπομονουσα και ημουν μεσα στην ταραχη μεχρι να γεννησω που δεν ειχα περασει και τιποτα αλλά 35 εβδομαδων εισαι πια.ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Αντε με το καλο να γεννησεις!Ειλικρινα σκεψου ...εχεις φτασει μεχρι εδω και ειναι αξιοθαυμαστο, το πιστευες μετα απο ολα αυτα?Ολα θα ειναι τελεια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...