Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιούλιος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

souroupitsa καλή προσαρμογή και στους δυο σας. Όσο από πλευράς συμπεριφοράς προσπαθώ να μην της δίνω πολύ θάρρος, τις εξηγώ τα πάντα και όταν πάει να κάνει κάτι της λέω της συνέπειες καθώς και την τιμωρία που την περιμένει. Πολλές φορές είναι πεισματάρα και ενώ καταλαβαίνει ότι αυτό που θα κάνει δεν είναι σωστό το κάνει.... Μας δοκιμάζουν συνέχεια για να δουν τα όρια μας!

Αυτές τις μέρες την έχω αρρωστούλα....ιώση - στοματίτιδα μας είπε η παιδίατρος. Πρώτη φορά την περνάμε. Ταλαιπωρείται πολύ και μαζί με αυτήν και εμείς. Για να πιει τα σιρόπια της δίνουμε μάχη κάθε φορά. Βέβαια ο φάρυγγας της είναι γεμάτο πληγές μας είπε η γιατρός που την είδε και δεν μπορεί να καταπιεί ούτε τα σάλια της. Ευτυχώς δυο μέρες τώρα ο πυρετός υποχώρησε και άρχισε να τρώει και λιγάκι.


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?δεν εχει κινηση το καφε γενικως!!τι κανουν τα παιδακια σας?εγω σε 2 μερες γυρναω ελλαδα στα μωρα μου..εχουμε και τη βαφτιση της μικρης μεσα ιουνιου και εχω λιγο τρεξιμο.με το μεγαλο θα αρχισω τις προσπαθειες για γιο γιο και δε ξερω κι εγω απο πο πρεπει να αρχισω σαν τη Vvicky!!εχει καμια να μας δωσει συμβουλες??...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο την ηλολουστη Παρο!!!!!

Αφου εκαναν τις δυσκολες δουλειες το kalamaraki και η μπου μπου θα κανω ενα σκουπισματακι εγω χιχιχι!!!

Τι κανετε κοριτσακια χαθηκαμε.....εμεις πολυ δυσκολο προγραμμα πρωι δουλεια πεταγωμε σπιτι κατα τις 10 που ξυπναει ο μικρος και τον ετοιμαζω ερχετε η μανουλα μου τον παιρνει και μετα παει ο Β τον παιρνει παιζουν λιγο και τον βαζει για υπνο οταν παω σπιτι κοιμαται τρωω του σκοτωμου να προλαβω να κοιμηθω και εγω και μολις ξυπμησουμε τρεχουμε στη θαλασσα μετα απο 1 μιση ωρα αφου εχουμε κολυμπησει,εχουμε φαει γιαουρτι και εχουμε παιξει με την αμμο τρεχουμε να κανουμε μπανιο σπιτι και να ετοιμαστουμε για βολτα και ψωνια!!!!!

Οπως καταλαβαινετε ολα γινονται τρεχοντας!!!

Εμεις το γιο γιο το εχουμε και τον βαζω οταν ξυπναει αν τον προλαβω εχει καλος δεν θελω να τον πιεσω θεωρω για να κοψει ενα παιδακι την πρεπει να τα λεει προβες κανουμε για του χρονου:D

Πολλα φιλια σε ολες και χωρις αραχνες το καφε!!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπήκα να πω μια καλημέρα κορίτσια , τι κάνετε?

Για τα θέματα θα σχολιάσω άλλη ώρα γιατί τώρα δεν προλαβαίνω.....

Καλό Μήνα!!!! Τα παιδάκια μας έχουν γεννέθλια

:-D :-D :-D :-D Είναι ο μήνας τους!!! Να τα χαιρόμαστε όλες! Να είναι γερά και τυχερά!

drseuss2.jpg


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια!!

Μανούλα Ιουλίου κι εγώ.. στις 29 συγκεκριμένα η κουκλίτσα μου!!

Μιας και έχει καιρό να καθαριστεί το καφέ ας ρίξω ένα σφουγγαρισματάκι! :P

Μπουμπου με το καλό το μωράκι σου!

Τα νινάκια μας μεγαλώσανε κορίτσια.. Το βλέπω και δεν το πιστεύω!!! Εχουν απίστευτη διαφορά σε σχέση με τα περσινά τους γενεθλια!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ

& ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΑ

ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Να χαιρεστε τα παιδάκια σας οσες ειχατε ηδη γενέθλια!

Η μικρη μου εχει στις 28 και εχω ηδη αρχισει ετοιμασιες τι θα φτιαξω στο μπουφε μας (α ναι θα το κανω σπιτι το παρτακι καθως...χρηματα πολλα δεν παιζουν για τα 230 που μου ζήτησαν) Αυριο θα παω να παρω πιατακια ποτηράκια για να μη πλένω μετα..

Για πειτε καμια ιδεα για διακόσμηση ! Σκέφτηκα να της κανω την Τινκερμπελ!

Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

eleni2008 ευχαριστώ πολύ :D

Η μπου μπου μου όπως την έλεγα πριν καν γεννηθεί , το κοριτσάκι μου , η Έλλη μου έγινε 2 χρονών!!!! 45466.gif

Την Δευτέρα στις 19 ήταν γεννέθλια μας!!!.

Το πάρτυ της το έκανα και εγώ εδώ στο σπίτι μια μέρα πιο μπροστά την Κυριακή που μας πέρασε. Ήταν πάρα πολύ όμορφα, η μικρή ξετρελάθηκε!!! Το ευχαριστήθηκε με την ψυχή της!

kalamaraki μου με το καλό και εσείς! Είμουν και εγώ μεταξύ τινκερμπελ, φραουλίτσα και σταχτοπούτας και τελικά έκανα την σταχτοπούτα επειδή την τούρτα θα την έκανα εγώ και είχα βρεί κάτι πολύ όμορφο να της βάλω επάνω.

Είναι πολύ ωραίο θέμα η τινκερμελ και στο jumbo έχει και ίδια πιατάκια, ποτηράκια, τραπεζομάντηλα αν σε ενδιαφέρει.


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας κοριτσακια 07/2008. Να χαιρεστε τα καινουρια σας μωρακια μπουμπου και πουλακι. Που εξαφανιστηκατε καλε? Μαλλον λογω..... φορτου εργασιας και εσεις, παναγια μου τι κουραση ειναι αυτη? Δουλεια-παιδι-σπιτι-αντρας.......Πρωτη φορα στη ζωη μου κοιμαμαι 11 το βραδυ. Ο μικρος παει παιδικο εχει φιλους και η γλωσσα του παει ροδανι. Θελει και συνεχεια θαλασσα οπου εχει λυσσαξει στις βουτιες και κολυμπαει μονος με μπρατσακια, καμαρωτος παρακαλω. Εσεις τι κανετε? Θα χαρω να μαθω νεασας. Φιλια


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 1 month later...

καλημερα κοριτσια!!χαθηκα κι εγω οπως κι εσεις βλεπω...με εφαγαν οι υποχρεωσεις !!τι κανουν τα μικρακια σας?εμενα ο Λουκας-Νικητας ειναι πλεον τοσο απολαυστικος...οπως λεει κι εκεινος οι 2 μας συνεννοουμαστε!αυτη η ατακα ειναι σποντα για την αδελφη του που ειναι ηδη 9 μηνων αλλα οπως και να το κανουμε ειναι μωρο ακομη!!παει διπλα της και της λεει εσυ εισαι μωρο δε καταλαβαινεις!!και πεθαινω στο γελιο εγω..

κατα τα αλλα καλα με το πολυ τρεξιμο της πτυχιακης , του διαβασματος , των παιδιων..

εσεις ελπιζω να ειστε ολες καλα...

Link to comment
Share on other sites

αληθεια χριστουγεννα θα κανετε κατι?εμενα ειναι ο αντρας μου φανταρος κι ετσι δε το βλεπω και πολυ να γινετε κατι..ελεγα μηπως πηγαιναμε καπου ενα διημερο μονοι μας αλλα δε το βλεπω μιας και δε ξερει ακομη αν θα βγει χριστουγεννα η πρωτοχρονια με αδεια ..ειναι και τα οικονομικα ζορισμενα οποτε μαλ΄λον σπιτι θα κατσουμε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από 'μένα!

Το πουλάκι επανήλθε!! Οι υπόλοιπες που είστε χαμένες;:rolleyes:

Πουλάκι, ακριβώς τα ίδια σχεδιάζουμε κι εμείς.

Χριστούγεννα σπίτι, οικογενειακά και μετα τις γιορτές ίσως καταφέρουμε να φύγουμε κανένα σ/κ!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

κοριτσια που ειστε ολες χαμενες???

ελενη οι 2 μας μειναμε στο καφε!

παντως εγω να ευχηθω καλη χρονια με υγεια και αγαπη!

εγω ειμαι και παλι στην παγωμενη μπρατισλαβα και γυρνω σε ενα μηνα ελλαδιτσα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...