Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Δεν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος, έχει όριο τα 40.000 ευρώ και γενικά για τη χορήγηση επιδομάτων λαμβάνεται υπόψιν το συνολικό οικογενειακό εισόδημα άσχετα με το αν κάνει χωριστή φορολογική δήλωση το ζευγάρι. Μάλλον δεν ήξερε τι σου έλεγε στο τηλέφωνο. 

      ναι με πήραν τηλέφωνο! όπως τα λες είναι. μάλλον δεν ηξερε η προηγούμενη κοπέλα! 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Καλη Χρονια ...ευτυχισμενο το νεο ετος με υγεια και χαρα.....:P:p:p:p

Κοριτσακια μου ομορφα μου εχετε λειψει αλλα απο το σπιτι δεν μπαινω και πολλες ωρες στον υπολογιστη γιατι δεν καθετε ο μικρος τωρα που θα γυρισω στη δουλεια θα τα λεμε συχνοτερα.....

Εφακι μου γλυκο κοντευεις κοριτσαρα μου αντε με το καλο το παιδακι σου...

Κουνελακι μου ομορφο...πλησιαζεις και εσυ... ολα καλα καρδουλα μου..αχου ποτε γινονται ολα τελικα απο την μια στιγμη στην αλλη

αντε να γυρισω να αρχισουμε να ψαχνουμε τα επιπλα για τα παιδακια σας...να δουμε πως θα κανουμε τα νεα δωματιακια...χιχιχι..

Βανιλιτσα μου..τι κανεις κουκλιτσα μου..η κοπελαρα μας τι κανει μεγαλωνει??

Αντε να ξαναμαζευομαστε ..εχουμε και αλλα κοριτσακια να φουσκωσουμε....

Ευχομαι την νεα Χρονια και τα αλλα κοριτσακια μας να αποκτησουν μια ωραια φουσκωτη κοιλιτσα.....πολλα πολλα φιλακια..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια μου!!!!γεννησα το μαθατε????το παιδακι μου ειναι κι ολας 3 εβδομαδων!!!!γεννησα λιγο πρωρα δυσκολευτικα λιγο αλλα τα ξεπερασαμε ολα τωρα!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
καλημερα κοριτσακια μου!!!!γεννησα το μαθατε????το παιδακι μου ειναι κι ολας 3 εβδομαδων!!!!γεννησα λιγο πρωρα δυσκολευτικα λιγο αλλα τα ξεπερασαμε ολα τωρα!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

ρε συ Εφάκη????? πωπω χαμπάρι όμως????????

μπράβο βρε κοριτσάκι συγχαρητήρια να σου ζήσει. να ναι γερό δυνατό και καλοτυχο.. ο ευτυχής πατέρας χ@σμένος?

ααααντε βρε κοριτσάκι μου πολύ χάρηκα. είδες? εσύ που αγχωνόσουν μην τυχόν και δεν του χαρίσεις παιδάκι...

να σου ζήσει


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

ρε συ Εφάκη????? πωπω χαμπάρι όμως????????

μπράβο βρε κοριτσάκι συγχαρητήρια να σου ζήσει. να ναι γερό δυνατό και καλοτυχο.. ο ευτυχής πατέρας χ@σμένος?

ααααντε βρε κοριτσάκι μου πολύ χάρηκα. είδες? εσύ που αγχωνόσουν μην τυχόν και δεν του χαρίσεις παιδάκι...

να σου ζήσει

σε ευχαριστω παρα πολυ!!!οπως το ειπες ο πατερας ειναι χεσμενος απο την χαρα του:tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...