Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

καλα μερικοί ειναι για πολλες σφαλιάρες λεμεεεεεεεεε .

κοριτσακι μου χαλαρωσε και απολαυσε το!!! ολα καλα θα πανε!!!

ρε εμμαλεν αλλαξε την μαυριλα μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.

Συμφωνώ με Νενούκα...Emmalene, βάλε κάτι ροζ ρε παιδάκι μου...:D

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

κουκλες ακουσαμε καρδουλα ακομα να το πιστεψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
Μπράβο Εφάκι...!!!!!!Πως νιώθεις???...Τι ρωτάω,ε?:rolleyes:

Φαντάζομαι πως νιώθεις....είδες που στεναχωριόσουν βρε χαζούλα και νόμιζες πως δεν θα τα καταφέρεις??

Μια χαρά....άντε, έτσι όμορφα να κυλήσει όλη η εγκυμοσύνη σου...:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Εφάκι...!!!!!!Πως νιώθεις???...Τι ρωτάω,ε?:rolleyes:

Φαντάζομαι πως νιώθεις....είδες που στεναχωριόσουν βρε χαζούλα και νόμιζες πως δεν θα τα καταφέρεις??

Μια χαρά....άντε, έτσι όμορφα να κυλήσει όλη η εγκυμοσύνη σου...:D:D:D:D

ναι τελειοσ ο ηχος!!!ατε να φυγουν και τα ανακατωματα να το απολαυσω!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους σας βρηκα,,νομιζα οτι χαθηκε το καφε μας,,,

σας παραθετω το μηνυμα που αφησα κ στο αλλο μας καφε

"Φιλεναδιτσες μου

Μπηκα για λιγο να γραψω τα νεα μας,, ειμαστε καλα, η μπεμπουλα ειναι γλυκια, καλη και γενικα ησυχη, τις τελευταιες μερες μοναχα εχει γκρινια γιατι εχει λιγους κολικους

Περασα και ισως ακομα περνω μια μικρη καταθλιψη λογω θηλασμου, δεν εχω πολυ γαλα κ η μικρη πινει κυριως ξενο,, το παλευω συνεχεια με θηλαστρο, την βαζω στο στηθος,,,, αχ κ τι δεν θα εδινα για να την θηλασω αποκλειστικα!!

Εχω ριξει κλαμα απιστευτο, με λυγμους, να νιωθω ανικανη γιατι δεν μπορω να θωρακισω το παιδακι μου με τα οφελη του μητρικου ....

Αυτα τα νεα μας σε γενικες γραμμες

Σας φιλω,, μολις ξεπερασω τα ψυχολογικα μου θα επανελθω

Σας σκεφτομαι ολες!!"


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κουκλες ακουσαμε καρδουλα ακομα να το πιστεψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ΝΑΙ ΛΟΠΟΝ

ΝΑιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Κυπρος μπραβο κ παλι μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια κοριτσαρα μου

Οφειλεις να με παραδεχτεις ετσι???

Ειχα πει μεσα στο καλοκαιρι θα μεινεις εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!

Να εχεις μια τελειομηνη κ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!

ΟΛα να σας πανε με το καλο

Πολυ πολυ χαρηκα

Αντε οταν ξαναμπω να μαθω κι αλλες εγκυμοσυνες!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Φιλουθκια


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

vanillaki μου εγω θα σε μαλωσω τωρα ομως εσυ θα επρεπε να ησουν η πιο ευτυχισμενη γυναικα στον κοσμο τωρα εχεις αγκαλια το κοριτσακι σου και παλι βρισκεις κατι για να στεναχωριεσαι????να μην κλαις γιατι το μωρο το καταλαβαινει ασε που επηρεαζεις και το γαλα σου...και στο κατω κατω και να μην καταφερερεις να θηλασεις δεν πειραζει το προστατευεις με τοοοοσους αλλους τροπους. αγαπη θελει το μωρο και να νιωθει οτι ειναι σε ενα χαρουμενο περιβαλλον θελει!! αντε παρτο αγκαλιτσα και δωστης και ενα φιλακι και απο εμενα!! και εγω σας στελνω 2 φιλακια ενα για σενα και ενα για την μπουμπου μας!!!

Link to comment
Share on other sites

κουκλες ακουσαμε καρδουλα ακομα να το πιστεψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

αααααααααααααααααααααααααααα μπράάάάάάάάάάάβοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! :D :D :D :D :D με το καλό κοπελάρα μου.. ο ευτυχύς μέλλοντας πατέρας???? χ@σμένος????


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!θα ηθελα να ρωτησω κατι αν καποια κοπελα γνωριζει.ειμαι στην 10η μερα εμβρυομεταφορας.εκανα ενα τεστ εκυμοσυνησ απο το φαρμακειο και ηταν αρνητικο.ποσο αξιοπιστο ειναι αυτο?υπαρχει περιπτωση να μην δειχνει απο τωρα?ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

κουκλες ακουσαμε καρδουλα ακομα να το πιστεψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο με το ακλο να ερθει το νεο μελος!!!!!!:D:D:D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...