Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Εφακη τωρα το ειδααααααααααααααααααααα....

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D:D

Να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη....Η χωριακη σου ειναι τελειααααααααα....Διδυμα μου μυριζουν :D:D:D:D:D.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

που ειστε???

εκανα τεστ θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοο

τωρα τι κανω????πανικος!!!!!ελατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Κοπελαρααααααα, οτι ηταν να κανεις το εκανες...Και οχι μονο το εκανες αλλά έπιασε και τοπο....Απολαυσε το !!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

2443306o63z5ww1jk.gif

Ελαφάκι μου γλυκο Συγχαρητηρια...

Μπραβο αγαπουλα μου ..μολις διαβασα τα ευχαριστα:D:D:D:D...με το καλο να χαρισεις ενα αδερφακι στο αντρακι σου....

Σου ευχομαι ολοψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη....

Αντε Κουνελεκι και Νενουκα να περνετε σειρα μαναρακια μου...

Πολλα πολλα φιλάκια


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Εφάκι μου, μόλις έμαθα τα ευχάριστα!!!!!:D:D:D:D

Είδες που παρ'όλο το άγχος που είχες (γιατί είχες, μην το αρνηθείς) τα κατάφερες και τώρα είσαι εγκυούλα...?

Με το καλό κορίτσι μου, όλα να πάνε καλά σου εύχομαι, κοίτα να το απολαύσεις τώρα, όχι πανικούς κι αηδίες, μόνο γέλια και χαρές από δω και πέρα, ναι??

Η χοριακή σου είναι απίστευτη (φτου φτου)....δίδυμα μου μυρίζουν κι εμένα....!!!!:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

2443306o63z5ww1jk.gif

Ελαφάκι μου γλυκο Συγχαρητηρια...

Μπραβο αγαπουλα μου ..μολις διαβασα τα ευχαριστα:D:D:D:D...με το καλο να χαρισεις ενα αδερφακι στο αντρακι σου....

Σου ευχομαι ολοψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη....

Αντε Κουνελεκι και Νενουκα να περνετε σειρα μαναρακια μου...

Πολλα πολλα φιλάκια

Τζορτζάκο μου, αγαπάκι μου...κοντεύεις,εεεεεε...??Το έχεις πιστέψει?

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα νεα μου

πηγα στο γιατρο ειδαμε σακο αλλα ειδε και μια μικρη αποκοληση για αυτο ειχα τα υγρα ειπε μου ειναι να πεφτω και μου εδωσε αδεια μεχρι 15/7

δεν μου πολυ αρεσε ομως και αυριο θα παρω σε ενα αλλο γιατρο να παρω και δευτερη γνωμη

__________________


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ολα καλα θα πανε!!

μακαρι πολυ φοβηθηκα σημερα με πανικοβαλε και ο γιατροσ μαλλον θα τον αλλαξω θα παω αλλου και για δευτερη γνωμη!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγαπη σε τι σε πανικοβαλε??εχεις αιμα και ειδε αποκολληση?αν και δεν ειναι κατι..απλα ξεκουραση και κανα ουτροτζεσταν δινουν!

μου εδωσε απο αυτα αλλα μερωτησε εαν εχω πονουσ και ειπα οτι εχω και μου ειπε οτι ειναι γιατι συσπατε για να αποβαλω:shock::shock::shock::shock::shock:δεν μου αρεσε καυολου ο τροπος του!!αιμα δεν ειδα κατι μπεζ υγρα μονο ,την αοκοληση την ειδε στον υπερηχο απο οτι ειπε


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

μα τι γκαντεμης!!!!καλε παρε τα ουτροτζεσταν και μεινε ξαπλωμενη!!!ακους εκει...

μου τα εδωσε αυτα ενα το πρωι και εν ατο βραδι αυριο θα παω σε αλλο γιατρο δεν θελω να ξανα παω σε αυτο!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...