Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

και συσπασεις να εχεις τα ουτροτζεσταν τις σταματαει..απλα ξαπλωσε οτι και να ειπε..και βρες και κανεναν αλλο διοτι δεν λεγονται αυτα ετσι!!

αυτο θα κανω ευχαριστω πολυ για την στηρηξη


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έφη? είσαι εδώ?

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου.. είδες τελικά που όλα θέλουν τον χρόνο τους?

Πώς πας? έχεις τίποτα νεότερο?

καλημερααααα

εδω ειμαι σημερα θα παω στον αλλο γιατρο για δευτερη γνωμη ελπιζω πως θα πανε ολα καλα:D


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου τα εδωσε αυτα ενα το πρωι και εν ατο βραδι αυριο θα παω σε αλλο γιατρο δεν θελω να ξανα παω σε αυτο!!

μα καλα ρε εφακι, τι τροπος ειναι αυτος! εμεινα συξυλη! να αλλαξεις γιατρο!!!

ορισμενοι ανθρωποι οσες σπουδες και να κανουν ζωα παραμενουν!!!

νευριασα τωρα!!!

images?q=tbn:ANd9GcRUYDUTDet8DgXgFAj-zI1UKhrCpjjbItlmHyPzRzQH6A3mhhU2Fp8_fGhXaA

Link to comment
Share on other sites

τα δικα μου νεα

πηγα στον αλλο τον γιατρο σημερα ολα ειναι μια χαρα μου ειπε ουτε αποκοληση ειδε ουτε τιποτα ολα φυσιολογικα μου δινει προληπτικα λογο της παλλινδρομησ προγεστερονη και ασπιρινη και βιταμινες και το βλεπει θετικα οτι θα πανε ολα καλα,επομενο ραντεβου για να ακουσουμε και καρδουλα 15/7 αχ πως θα περασουν οι μερεσ??? __________________


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα δικα μου νεα

πηγα στον αλλο τον γιατρο σημερα ολα ειναι μια χαρα μου ειπε ουτε αποκοληση ειδε ουτε τιποτα ολα φυσιολογικα μου δινει προληπτικα λογο της παλλινδρομησ προγεστερονη και ασπιρινη και βιταμινες και το βλεπει θετικα οτι θα πανε ολα καλα,επομενο ραντεβου για να ακουσουμε και καρδουλα 15/7 αχ πως θα περασουν οι μερεσ??? __________________

ορίστε!!! να.. είδες? :D :D :D

χαλάρωσε λοιπόν να ευχαριστηθείς την σούπερ τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου ;)


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα δικα μου νεα

πηγα στον αλλο τον γιατρο σημερα ολα ειναι μια χαρα μου ειπε ουτε αποκοληση ειδε ουτε τιποτα ολα φυσιολογικα μου δινει προληπτικα λογο της παλλινδρομησ προγεστερονη και ασπιρινη και βιταμινες και το βλεπει θετικα οτι θα πανε ολα καλα,επομενο ραντεβου για να ακουσουμε και καρδουλα 15/7 αχ πως θα περασουν οι μερεσ??? __________________

εχουμε γεμισει ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ γιατρους εγω αυτο ξερω!!αντε κοπελα μου περν ακαλα την εγκυμοσυνη σου και μην ακους παπαρες..εκνευριστηκα παλι!!!μια χαρα θα πανε ολα~~~:D


2011.png
Link to comment
Share on other sites

Εφακη μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!:D:D:D

Ολα να πανε καλα να εχεις μια τελεια ηρεμη και τελειομενη εγκυμοσυνη!!!!

Διαβασα τις μακακιες που σου ειπε ο γιατρος μην ακους τιποτα κοριτσακιμου καλα εκανες και πηγες και σε 2ο να παρεις αλλη μια γνωμη η οποια ητανε και θετικη!!!!

Επισης τα χαπακια που σου εδωσε τα πηρα και εγω και στην αρχη της εγκυμοσυνης μου στο μικρο και εγω ειχα λιγα καφετια και ητανε απο συσπασεις της μητρας απλα προσπαθησε να ξεκουραζεσαι και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!!!!

Ολα θα πανε καλα!!!!;):D

Φιλακια


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

εχουμε γεμισει ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ γιατρους εγω αυτο ξερω!!αντε κοπελα μου περν ακαλα την εγκυμοσυνη σου και μην ακους παπαρες..εκνευριστηκα παλι!!!μια χαρα θα πανε ολα~~~:D

Εσυ ηρεμησε και θα εκνευριστω εγω για σενα με ακους??αντε ταραζεις την κοριτσαρα σου!!!!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

τα δικα μου νεα

πηγα στον αλλο τον γιατρο σημερα ολα ειναι μια χαρα μου ειπε ουτε αποκοληση ειδε ουτε τιποτα ολα φυσιολογικα μου δινει προληπτικα λογο της παλλινδρομησ προγεστερονη και ασπιρινη και βιταμινες και το βλεπει θετικα οτι θα πανε ολα καλα,επομενο ραντεβου για να ακουσουμε και καρδουλα 15/7 αχ πως θα περασουν οι μερεσ??? __________________

Καλά, μερικοί γιατροί είναι πολύ ζώα τελικά :mad::-x:-x:-x

Που την είδε αυτός την αποκόλληση αφού δεν υπάρχει???

Χαλάρωσε κοριτσάκι μου, όλα καλά θα πάνε, είδες ο γιατρός που βρήκες τώρα μου φαίνεται πιο νορμάλ...!

Θα περάσουν οι μέρες, υπομονήηηηηη....:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα μερικοί ειναι για πολλες σφαλιάρες λεμεεεεεεεεε .

κοριτσακι μου χαλαρωσε και απολαυσε το!!! ολα καλα θα πανε!!!

ρε εμμαλεν αλλαξε την μαυριλα μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...